تعمیر کولر گازی ، نصب و سرویس کولر گازی یکساعته در محل

تعمیر کولرگازی – نمایندگی تعمیرات کولر گازی ، نصب و سرویس کولر گازی یکساعته در محل

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع کولر گازی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر کولر گازی

بیشتر افراد به دلیل مشغله ی بسیار و همچنین هزینه ی سرویس کولرهای گازی تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه کولر گازی هیچ وقت به سرویس کردن دستگاه توجه نداشته باشند و انجام این کار را بدون دلیل بدانند، ولی بدانید تمامی لوازم و ماشین آلات به سرویس های دوره ای نیازمند هستند.

در هوای گرم تابستان استفاده از کولرهای آبی و گازی راه کاری برای کاهش دمای محیط می باشد، با توجه به لوازم خنک کننده در تابستان، خرابی کولر مشکل بزرگی است که باید سریع این مشکل را رفع کرد، تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت یک تخصص است و باید توسط افراد ماهر انجام شود.

در مناطقی که هوا بسیار گرم است ممکن است در ابتدا که دستگاه را روشن کنید به مدت چند دقیقه باد گرم کولر را احساس کرد که این طبیعی است و ممکن است دستگاه به مدت 10 دقیقه باد گرم داشته باشد، ولی اگر وجود باد گرم بیشتر از این طول کشید باید کولر را فوراً خاموش کنید تا به بقیه قسمت های کولر فشاری وارد نشود.

اگر کولرهای گازی سرویس نشوند بخاطر کثیفی عملاً زمان بیشتری را برای خنک نمودن محیط اطراف صرف می کنند، که این موضوع خود باعث افزایش مصرف برق و هزینه ی پرداختی منزل شما را بالا می برد، در نهایت بخاطر کارکرد بسیار کمپرسور و افزایش آمپر مصرفی ممکن است در برد دستگاه، سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب جدی برساند که به دنبال آن هزینه های گزافی برای شما دارد، بنابراین شما می توانید قبل از پیش آمدن این اتفاقات با صرف هزینه ی اندک پنل و کندانسور شما شستشو می گردد و گاز دستگاه شما چک می گردد، در ضمن شما در مصرف برق هم با این کارصرفه جویی می کنید.

جهت تعمیر کولر گازی و اسپیلت و داکت اسپیلت با مرکز تعمیرات کولرگازی دکتر آچار تماس بگیرید این شماره ها در بالا و پایین سایت درج شده است.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای کولر گازی و اسپیلت را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

جنرال ، اجنرال ، الجی ، سامسونگ ، تراست ، دوو ، بوش ، هایسنس ، دایکین ، چیگو ، توشیبا ، گری ، میدیا یا مدیا ، تک الکتریک ، تی سی ال ، وستینگهاوس ، وست پوینت ، هیتاچی گودمن

تعمیرات کولر گازی

نکاتی در مورد تعمیر کولر گازی اسپلیت!

کولر گازی اسپلیت دارای دو بخش است، این دو قسمت کولر گازی مجزا می باشد یک قسمت در داخل اتاق نصب می گردد ولی قسمت دیگر در خارج از اتاق نصب میشود، قسمتی  که در خارج اتاق است ممکن است در تراس منزل یا در بالای پشت بام وصل شود، قسمتی که در بیرون اتاق نصب می شود در واقع موتور یا کمپرسور کولر است که برای کاهش صدا آن را دور از اتاق نصب می کنند که ایجاد صدای آن باعث مشکل نشود و آرامش را بهم نزند، این مدل کولرها از دیگر نوع های مدل کولر مثل کولر گازی پنجره ای و همچنین قابل حمل فضای بیشتری را لازم دارد.

 

کولز گازی پرتابل به چه شکل است؟

این مدل کولر گازی قابل حمل است مانند کولز گازی اسپلیت نیست و در هیچ کدام از برندها این مدل کولر دارای قسمت بیرونی نیست، ولی دارای صدای بیشتری نسبت به طرح ها ی دیگر می باشد، چون موتور  این مدل کولرها در داخل دستگاه می باشد، اگر این مدل کولر را دارید بدانید که قدرت بسیار بالایی دارد و گرم ترین محیط را به راحتی می تواند برای شما خنک کند.

دلایل عمده ی بیشتر مشتریان برای تعمیر کولر گازی!

 • زمانی که دستگاه کولر گازی سرمای کافی و مطبوعی نداشته باشد.
 • یخ زدن کندانسور یا پنل
 • عدم کارکردن فن کولر گازی
 • زمانیکه موتور کولر گازی روشن می شود فیوز خانه می پرد.
 • نصب کولر گازی و اسپلیت
 • کار کردن مداوم و خاموش نشدن کمپرسور
 • وقتی که کنترل دستگاه کار نمی کند
 • مشاهده پیغامات خطای دستگاه
 • آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • نداشتن گرمای کافی و مناسب در فصل زمستان
 • روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن آن
 • زمانی که آب از لوله ی درین کولر گازی خارج نشود
 • سرویس سالیانه ی دستگاه جهت سرمادهی

 

زمانیکه کولر گازی را روشن میکنید فیوز می پرد اشکال چیست؟

احتمال دارد دلیل این اشکال این باشد که در این حالت سیستم برق در جایی اتصال پیدا کرده باشد و یا اینکه خازن ها اتصالی داشته باشند، گاهی هم ممکن است که مشکل از پروانه یا فن باشد که معیوب شده است، گاهی هم سیم کشی اشتباهی انجام شده و موتور اصلی خراب باشد، که باید برای بررسی بیشتر با تعمیر کاران حرفه ایی تماس بگیرید تا عیب دستگاه را برطرف کنند.

آیا کولر گازی شما به بدنه برق می دهد؟

گاهی ممکن است که سیم های اتصالی که به بدنه متصل شده است لخت شده و این اتصال را ایجاد کرده باشد.

برق از سیم پیچ های کمپرسور به بدنه اتصال داشته باشد، مدت کار کمپرسور طولانی تر می شود و فن دستگاه در همه ی زمان ها خوب کار می کند ولی سرما کم می شود.

زمانی که کندانسور کثیف و یا اینکه در معرض نور آفتاب قرار گرفته باشد.

کمپرسور از فشار افتاده باشد ممکن است که دستگاه نیاز به شارژ گاز داشته باشد.

بهترین زمان برای سرویس کردن کولرهای گازی در شهری مانند تهران باید هر سال در فصل بهار انجام داد، اما اگر از کولر گازی زیاد استفاده نمی کنید حداکثر دو سال یکبار کافی است.

چرا باید شارژ کولر گازی اسپیلت انجام دهیم؟

دلیل اینکه امکان تخلیه ی گاز کولر گازی وجود دارد بخاطر وجود اتصالات مهره ای می باشد، هنگامی که کولر گازی بادش گرم شود یکی از دلایل آن مشکل کمبود گاز است، در این شرایط باید کولر گازی را خاموش کرد، زیرا با کارکردن دستگاه بدون گاز می تواند با کولر گازی آسیب وارد شود و باعث سوختن کمپرسور شود، برای اینکه دستگاه کولر گازی را شارژ گاز کنید با تعمیر کاران تماس گرفته تا این کار را برای شما انجام داده و در انتها رفع نشتی کولر گازی و وکیوم کردن کولر گازی اقدام به شارژ دستگاه نمایند، هزینه ی شارژ کولر گازی بستگی به نوع و مقدار گاز کولر دارد.

نکاتی در مورد کثیف شدن فیلتر هوا!

فیلتر هوای کولر گازی یکی از قطعاتی است که اگر به موقع سرویس و تمیز نشود علاوه بر پایین آوردن عملکرد کولر گازی ممکن است که به قطعات دیگر آسیب برساند بنابراین حتماً همیشه فیلتر هوای کولر گازی را سرویس و تمیز کنید.

از دیگر مشکلات شایع کولر گازی نداشتن هوای خنک به اندازه ی کافی، اگر زمانی سطح خنک کنندگی کولر گازی پایین بیاید به این معناست که نشتی گاز کولر گازی است در اولین فرصت باید آن را بررسی کرد.

دلیل وجود برفک بر روی لوله ها چیست؟

از مشکلات دیگر کولر گازی وجود برفک روی لوله های کولر گازی می باشد که نشانه ی کاهش میزان  شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلتر ها می باشد، بعد از خاموش شدن، آب شدن یخ، نشتی به دنبال خواهد داشت، اگر با تمیز کردن فیلترها مشکل برطرف نشد کولر را تا برطرف کردن مشکل روشن نکنید.

تعمیر کولر گازی
دوو

تعمیر کولر گازی دوو

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر کولر گازی بوش

تعمیر کولر گازی

دلایل عمده خرابی برد کولر گازی ال جی کدام است؟

چیزی که در خرابی برد کولر گازی شایع تر و رایج تر می باشد نوسانات برق است، البته این نوسانات در برد سایر کولرها موثر می باشد، دلیل این نوسانات ناشی از افت ولتاژ برق شهری و یا برعکس در اثر افزایش ولتاژ برق شهری باشد که در واقع همان دو فاز شدن برق میتوان گفت، دلیل دیگری که باعث خرابی برد کولر گازی ال جی می باشد تعمیر کار کولر گازی اسپلیت بی احتیاطی بکند، اتصال سیم های کولر گازی به دلیل داغ شدن بیش از حد سیم ها هم می تواند دلیل دیگری برای خرابی و سوختن  برد کولر گازی ال جی بشود.

تعمیر برد کولر گازی ال جی در بیشتر موارد انجام می شود، این کار نه تنها به صرفه است بلکه تغییراتی را در سیستم کولر گازی ایجاد نمی کند، در زمانیکه امکان تعمیر برد کولر گازی ال جی نباشد به ناچار باید آن را تعویض کرد، گاهی هم ممکن است که از برد همه کاره استفاده شود.

در بعضی موارد که برد کولر گازی خراب شود ممکن است که نمونه مشابه آن جهت جایگزین کردن پیدا نشود بنابراین میتوانید از بردهای جایگزین جهت تعویض برد کولر گازی ال جی استفاده کرد.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است