تعمیر کولر گازی دوو

تعمیر کولر گازی دوو


تعمیر کولر گازی دوو

کولر گازی و یا اسپیلت دستگاهی است که در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن هوا استفاده میشود، پس کولر گازی تنها یک کولر نیست بلکه وسیله ای است برای تمام فصول سال که شما برای بهره مندی از یک فضای پاک و هوای مطبوع به آن همیشه نیاز خواهید داشت؛ در این مطلب می خواهیم به تعمیر کولر گازی بپردازیم.

پس در تعمیر کولر گازی دوو باید حواستان باشد که تعمیر دستگاه خود را به کدام مرکز خدماتی می سپارید زیرا کولر گازی علاوه بر اینکه ممکن است هزینه تعمیرات بالایی داشته باشد هزینه ی خرید خود دستگاه هم گران است به همین دلیل برای نگهداری از کولر گازی دوو باید وسواس به خرج دهید.

تعمیر کولر گازی دوو

تعمیر کولر گازی دوو در تهران

در مرکز خدمات دکتر آچار با توجه به سابقه چندین ساله این مجموعه که دارای متخصصان حرفه ای می باشد میتوان به این نکته اشاره کرد که ممکن است تمام ویژگی های یک مرکز خدماتی را دارا باشد، ولی یک تفاوت با سایر دفترهای خدماتی دارد آن هم این است که در مجموعه دکتر آچار هزینه های دریافتی نسبت به بقیه شرکت ها بسیار پایین تر بوده و در مقابل آن دقت و سرعت و کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایرین دارا بوده است.

تعمیرات کولر گازی دوو شامل چه مواردی می شود:

کولر گازی شامل یک سری تعمیر کولر گازی دوو و سرویس های معمول و سالانه می باشد که باید بطور منظم در بازه های زمانی مشخص انجام شود مانند: سرویس سالانه پنل های داخلی و خارجی کولر گازی دوو و همچنین شارژ گاز کولر گازی، شستشوی دستگاه، تمیزکاری و زدودن گرد و غبار از فیلتر های پنل داخلی و خارجی و پروانه های دستگاه برای هرچه بهتر کار کردن کولر گازی دوو الزامی می باشد.

زیرا اگر این خدمات انجام نشود کولر گازی دوو باید مدت زمان زیادی را صرف کند تا هوای مطلوب و مدنظر شما را بوجود بیاورد و این کارکرد زیاد کولرگازی، باعث می شود که کویل کندانسور سخت تر کار کند تا بتواند نتیجه بهتری بدهد در نتیجه هزینه های برق مصرفی بالا رفته و در مقابل هم باید برای تعمیر کولر گازی دوو هزینه گزافی را پرداخت نمایید.

در صورتی که سرویس و تمیزکاری هزینه کمتری به مراتب نسبت به تعمیرات سنگین دارد و در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

تعمیر کولر گازی دوو

حال تعمیراتی هستند که در اثر خرابی و معیوب شدن دستگاه باید انجام شوند مانند:

  • کمبود گاز و یا عدم شارژ گاز مورد نیاز که باعث بروز مشکلاتی نظیره، کمپرسور مدام کار میکند و اتومات نمیکند.
  • کولرگازی دوو خنک نمیکند و باد گرم بیرون میدهد.
  • کمپرسور صدای غیر عادی میدهد و آمپر دستگاه از حد معمول پایین تر است را بوجود بیاورد.

همچنین زمانی که کولرگازی دوو را روشن میکنید فیوز برق قطع میشود، یا کد ارورهایی بروی صفحه نمایش نشان داده می شود، از کولر آب ریزش دارد و نشتی دارد و یا کولر با کنترل کار نمیکند و باید دستی تنظیمات را انجام دهید.

تعمیر کولر گازی دوو توسط دکتر آچار

این قبیل مشکلات خرابی هایی هستند که شما باید حتما با یک تکنسین با تجربه مشورت کنید و بخواهید که برای تعمیر کولر گازی دوو شما به محل اعزام شوند، دکتر آچار با داشتن سابقه درخشان و تیمی قوی و مجرب در زمینه تعمیرات تخصصی تعمیر کولر گازی دوو میتواند بهترین همراه برای شما باشد تا کلیه نیازهای شما را برای تعمیرات، نصب و سرویس و تامین قطعات اصلی برآورده سازد.

دکتر آچار با مجموعه ای از تکنسین های حرفه ای توانسته است که تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار دهد و با رضایت مندی کامل مشتریان به گونه ای باشد که مشتریان خودشان دکتر آچار را به بستگان و آشنایان خود معرفی میکنند تا خدمات تعمیر کولر گازی دوو را به آنها ارائه دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *