تعمیر کولر گازی شارپ

تعمیر کولر گازی شارپ


برای انجام دادن تعمیر کولر گازی شارپ به طور کاملاً حرفه ایی و ماهرانه نیاز به کمک تکنسین های با تجربهٔ تعمیر کولر گازی دکتر آچار دارید.

در صورتی که این امر تعمیرات را به دست افراد نابلد و ناشی بسپارید امکان این وجود دارد که صدمات جدی تری را به دستگاه شما وارد خواهند کرد که در برخی موارد جبران ناپذیر هم می تواند باشد.

 کولر گازی شارپ یکی دیگر از برندهای موجود در بازار می تواند باشد که با توجه به کیفیت عالی هم که دارد ولی باز احتمال دارد که در حین استفاده از این دستگاه و سپری شدن زمان با معایب و نواقص متعددی روبرو بشوید که نیازمند به حضور متخصصان باشد که دستگاه را مورد عیب یابی قرار بدهند و معایب را بتوانند برطرف کنند.

تعمیر کولر گازی شارپ
تعمیر کولر گازی شارپ

تعمیر کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ با کیفیتی که داراست ولی باز هم احتمال دارد که شما شاهد اختلالاتی در عملکردش باشید که نیازمند به حضور تعمیر کاران باشید.

قطعهٔ برد الکترونیکی در کولرگازی از اهمیت بسزایی بر خوردار میباشد که احتمال دارد که در حین استفاده ازاین دستگاه با مشکلاتی در این زمینه روبرو بشوید و در صورت پیدایش ایراد در این قسمت سبب مختل شدن تمامی عملکرد دستگاه خواهد شد و به منزلهٔ قلب دستگاه معرفی می شود.

برد الکترونیکی در دستگاه کولر گازی شارپ موظف بوده که دستگاه کولر گازی را خاموش و روشن کرده، همچنین سبب خاموش و روشن شدن کمپرسور کولر گازی می شود.

ازموارد دیگر موجب روشن و خاموش شدن فن کولر گازی خواهد شد و در بین قطعات و بخش های دیگر دستگاه کولر گازی ارتباط برقرار کرده و تنظیمات دما را برعهده دارد.

بنا به دلایل متعددی سبب معیوب شدن برد در کولر گازی می شود، برای صدمه دیدن برد عواملی است که در صورت اطلاع از آنها می توانید از خرابی این قطعه و در نتیجه خرابی کولراجتناب کنید.

بارزترین دلیل صدمه دیدن برد کولر گازی در بیشترین حالات نوسانات برق است که باعث آسیب به لوازم برقی و همچنین برد کولر می شود.

دوم این که نحوه نصب کولر گازی است که ممکن است توسط افراد غیر متخصص انجام شود.

این کار جز آسیب رساندن به برد ممکن است باعث صدمه به سایر قسمت های کولر گازی و از کار افتادن آن شود.

کولر گازی از وسایلی که باید به طور منظم سرویس کرد کرد و اثر بی توجهی در این مورد، برخی ایرادات جزئی و عدم تعمیر آنها ممکن است باعث آسیب به سایر قسمت های کولر گازی و به خصوص آن شود.

انجام سرویس ها در موعود مقررکولر گازی در فواصل زمانی مناسب هزینه تعمیرات کولر گازی را کاهش داده و از اکثر خرابی ها در قطعات کولر گازی جلوگیری می کند.

 کاری که باید توسط متخصصین حرفه ایی انجام بشود، سیم کشی درست در کولر گازی و اتصال صحیح بین اجزای آن است.

وگرنه امکان دارد به سایر قسمت های کولر گازی از جمله تابلو برق آسیب برساند و آن را بسوزاند.

نصب کولر گازی شارپ

به گفته اکثر کارشناسان کولر گازی، مراحل و انجام دادن نصب این دستگاه بسیار با اهمیت تر از تعمیر آن است.

بیشترین عیوب و مشکل ها ی اسپلیت و کولر گازی به خاطر نصبی که صحیح نبوده و غیر اصولی انجام شده است.

نکته ها و ظرافت هایی در مراحل نصب این محصول می تواند باشد که در صورت عدم رعایت آنها عملکرد دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد.

یک نمونه از این موارد می تواند، جریان داشتن هوا به خوبی در درون پنل است تا مشکل اضافه بار در کمپرسور ایجاد نشود.

مورد دیگر این که باید توجه داشته باشید که نصب صحیح لوله ها و اتصالات به درستی انجام بشود زیرا این کار نیاز به مهارت و دانشی دارد که افراد عادی از آن بی بهره اند تیم تعمیرات نمایندگی کولرگازی دکتر آچار دارای سابقهٔ طولانی مدت در این زمینه است که فعالیت داشته و به خوبی از ظرافت ها و حساسیت های نصب این دستگاه اطلاع دارند.

نصب کولر گازی شارپ با تیم حرفه ای دکتر آچار به اجرا در بیاید یک عملیات تخصصی انجام شده است.

از این طریق می توانید رویت هر مشکل یا نقص در عملکرد دستگاه را دنبال کنید.

 نکته های مهم در امر نصب کولر گازی که باید بدان توجه داشت:

  • اگر در هنگام نصب کردن کولر گازی به مواردی توجه داشته باشید در حین استفاده با مشکلاتی کمتر مواجه خواهید شد.
  • بهتر است که کولر گازی در سطحی نصب شود که سیستم تامین آب داخلی یا مکانیسم های دیگر به طور دقیقی کار کند.
  • جایگاه قرار گرفتن پانل داخلی کولر گازی شارپ به گونه ایی است که باید به فاصله مناسب 40 سانتی متر تا 50 سانتی متر از سقف بر روی دیوار سالن یا اتاق نصب شود.
  • بهتر است توجه داشته باشید که یونیت خارجی اسپلیت کولرها یا پنجره ها در فضاهای بسته قرار نگرفته باشد،
  • چون که خروجی کولر باعث بالا رفتن دمای محیط و کاهش راندمان کولر می شود.
  • باید توجه داشت که اطراف پنجره کولر و اطراف لوله های ارتباطی کولر یا اسپلیت به درستی آب بندی شود.
  • بهتر است که توجه داشته باشید هوای خنک از پنل داخلی به طرف مقابل جریان می یابد.
  • به همین منظور پانل داخلی را دقیقاً در جایی که رو به روی صندلی و جایگاه نشستن افراد قرار دهید، طول پرتاب هوا برطبق ظرفیت به طور کلی بین 5 تا 10 متر است.
تعمیر کولر گازی شارپ
تعمیر کولر گازی شارپ

تعمیر کولر گازی شارپ در منزل

کولرهای گازی به دلیل سنگین بودن و نصب کردن در منازل در هنگام خراب شدنش کار بسیار سختی است که به تعمیر گاه انتقال داده بشود بنابراین بهتر کار این است که افراد متخصص را به منزل آورده تا تمامی تعمیرات را در منزل برای شما با حضور خودتان انجام بدهند این کار هزینه و وقت شما را صرفه جویی خواهد کرد.

تعمیر کولر گازی شارپ در محل

منتقل کردن کولر گازی در هر مدلی که باشد، بنا به علت نوع نصب این دستگاه و وزن زیاد آن آسان نمی باشد.

 ازجهت دیگر طراحی این دستگاه به طریقی می باشد که بهتر است به جای انتقال دادن دستگاه، آن را در محل تعمیر کنید.

در صورت بروز مشکل در کولر گازی می توانید از خدمات تعمیر کولر گازی شارپ در سایت دکتر آچار استفاده نمایید، با کمک این خدمات، تعمیرکاران با آمادگی کامل در محل مورد نظر شما ظاهر می شوند.

پس از آن علاوه بر چک کردن تمامی نکات مهم در تعمیرات کولر گازی به صورت تخصصی تعمیر می شود.

تعمیر کولر گازی در محل با تمامی تجهیزات لازم انجام می شود و دستگاه همانند روز اول در دسترس شما می باشد.

هزینه تعمیر کولر گازی شارپ

اگر دستگاه کولر گازی شما توسط متخصصین مورد بررسی قرار بگیرد و قطعهٔ معیوب شده شناسایی گردد بعد از این مراحل می توان هزینه ها را برآورد کرد بنابراین تعمیر کاران قطعهٔ معیوب شده را تعمیر و یا تعویض نموده و با توجه به خدماتی که ارائه خواهد شد مبلغ پرداختی شما مشخص می گردد.

کلام نهایی

به هنگام مشاهدهٔ هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه کولر گازی شارپ فقط کارشناسان متخصص دکتر آچار قادر خواهند بود عیب دستگاه را پیدا کنند زیرا آنان به کار تعمیرات با کیفیت اعتقاد دارند و با کار کردن مداوم دستگاه احتمال ایجاد اختلال در عملکردش وجود دارد.

اگر سرویس ها را به موقع انجام بدهید می توانید از پرداخت هزینه های گزاف و بیهوده در امان باشید و برای یک مدت طولانی در هزین ها صرفه جویی رخ بدهد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید