تعمیر اجاق گاز در سراسر تهران⭐ضمانت نامه کتبی 50 هزار تومان تخفیف

تعمیر اجاق گاز – نمایندگی تعمیرات اجاق گاز همین الان در محل با ضمانت 6 ماهه

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع اجاق گاز مبله و رومیزی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر اجاق گاز رومیزی و مبله :

امروزه کمتر کسی از داشتن اجاق گاز در منزل و یا محیط کارش بی بهره باشد، هر چه در مورد لوازم منزلتان آگاهی داشته باشید می توانید در هنگام خرابی به راحتی تعمیر کنید.

با توجه به این که اجاق گاز یکی از پر خطر ترین وسایل داخل آشپزخانه می باشد و در طول سالها ممکن است دچار فرسایش و خرابی بشود، حضور یک متخصص ماهر برای تعمیرات اجاق گاز و تعمیر فر گاز یک امری ضروری و اجتناب پذیر است ، به طور مثال بعضی از برندها دائم مشکل خرابی ترموکوپل داشته باشد که بهتر است با یک متخصص حرفه ای تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

با صرفه هزینه ی کم می توانید به جای خرید اجاق گاز گران قیمت ازهمان وسیله ای که سالهاست از آن استفاده می کنید و با طرز کارش آشنا هستید استفاده کنید.

تعمیر اجاق گاز

گاز مشعل تنظیم نباشد:

به صورت طبیعی رنگ شعله ی گاز آبی رنگ می باشد و در ارتفاع 20 میلی متری قرار دارد، در صورت بروز شرایط غیر عادی به کمک یک آچار مناسب می توانید با چرخش مهره تنظیم کننده ی گاز در جهت عقربه های ساعت جریان گاز را افزایش دهید، دربرخی موارد مسدود شدن سوراخ ها و یا باز شدن بیش از حد سوراخ ها دلیل تنظیم نبودن شعله های گاز می باشد.

تکنسین های دکتر آچار انواع مدل های اجاق گاز را تعمیر میکنند مثل: اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز فردار، اجاق گاز مبله، اجاق گاز توکار، فر گازی توکار، همچنین تمام برندهای اجاق گاز را نیز تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

تعمیر اجاق گاز بوش ،تعمیر اجاق گاز لوفرا ، تعمیر اجاق گاز اخوان ، تعمیر اجاق گاز تکنو ، تعمیر اجاق گاز ماژیکشف ،تعمیر اجاق گاز پادیسان ، تعمیر اجاق گاز سینجر ، تعمیر اجاق گاز لاجرمنیا ، تعمیر اجاق گاز میله ، تعمیر اجاق گاز عالیستان ، اجاق گاز تاکنو ، اجاق گاز هاردستون ، اجاق گاز اسنوا ، اجاق گاز نف ، اجاق گاز آریستون ، اجاق گاز پیلوت ، اجاق گاز برتینو ، اجاق گاز فلر ، اجاق گاز آلیش گاز

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز بوش

اجاق گاز یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه می باشد که تقریباً از اوایل ده ی نوزدهم تولید شده است.

برای انتخاب یک اجاق مناسب باید به فضای آشپزخانه و همچنین به مدل طراحی و زیبای و عوامل دیگر مانند نوع سوخت مصرف گاز آن و همچنین نوع کاربرد آن نیز دقت کنید.

اجاق گاز بوش با تکنولوژی حرارتی خود مورد توجه همگان قرار گرفته است و عملکرد بسیار فوق العاده ای نیز دارد، اما ممکن است گاهی پس از گذشت زمان دچار ایراداتی شود که باید برای تعمیر آن اقدام نمیایید.

متخصصان و تکنسیت های دکتر آچار با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کنند و عیب یابی درست و دقیقی انجام می دهند و سپس برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز لوفرا

اجاق گاز وسیله‌ای برای آشپزی است که از گاز قابل اشتعالی مانند گاز طبیعی به عنوان سوخت استفاده می‌کند، آن که استفاده از اجاق گاز قدمت زیادی ندارد، ولی امروزه اجاق گاز یکی از ضروری‌ترین وسایل منازل است و زندگی بدون آن، به ویژه در شهرهای بزرگ با دشواری همراه است، اجاق گاز همچنین یکی از عناصر اصلی مثلث کار در آشپزخانه را تشکیل می‌دهد.

اجاق گاز لوفرا با فناوری خاص خود کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد و مورد توجه قرار گرفته است، اما ممکن است طی مصرف زیاد و گذشت زمان خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

تعمیر اجاق گاز کاری است که باید توسط یک تکنسین ماهر انجام شود تا ایرادات را دقیق پیدا کند و تعمیر را انجام دهد، متخصصان ما با مهارت خود تعمیر اجاق گاز را در محل و در کنار شما انجام می دهند تا رضایت و اعتماد شما را جلب کنند.

تعمیر اجاق گاز لوفرا خود را به متخصصان و تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز اخوان

آشپزخانه بدون اجاق گاز معنا و مفهومی ندارد، اجاق ‌گاز مهم ‌ترین وسیله در آشپزخانه به شمار می ‌رود و باید بیش از بقیه وسایل در انتخاب آن دقت داشته باشید تا مطابق شرایط آشپزخانه‌ تان مناسب‌ ترین را برگزینید.

اجاق گاز اخوان مناسب ترین انتخاب برای آشپزخانه تان است، اگر دچار خرابی شد با متخصصان دکتر آچار تماس گرفته و برای تعمیر درخواست خود را بدهید.

بعد از هر گونه خرابی سعیکنید تا در اسرع وقتاقدام به تعمیرات آن کنید تا مشکل بزرگ تری برای اجاق گازتان پیش نیاید.

تعمیر اجاق گاز تکنو

انسان های اولیه برای پختن غذا و یا گرم نمودن اطراف خود از آتش استفاده می نمودند، که با مرور زمان این مساله بیشتر و بیشتر شد تا جایی که بشریت نیاز به داشتن وسیله ای به نام گاز و یا همان اجاق گاز خودمان پیدا کرد و بعد از گذشت چند سال و با استفاده از همین نیازهای روزمره ای و همچنین با داشتن بهترین متخصصین خارجی شروع به ساختن اجاق گازها با برند های متنوع کردند.

در همین زمینه با مرور چندین سال هم اکنون حداقل در منازل و ساختمان های اداری و یا غیر اداری برای پختن غذا و یا گرم کردن آن و یا به عنوان مثال برای خوردن یک چای داغ برای جوش آوردن آب کتری از یک اجاق گاز استفاده میشود.

اجاق گاز تکنو از مناسب ترین انتخاب ها برای خرید اجاق است زیرا با تکنولوژی خاصی که دارد کاربرد عالی هم دارد و درست ترین انتخاب است.

باید توجه داشت باشیم که ممکن است اجاق گاز به دلایل مختلفی خراب شود و دچار ایراداتی شود، از مشکلات احتمالی اجاق گاز می توان به: روشن نشدن شعله، کارنکردن فندک، سر و صدای زیاد شعله، مشکل تنظیم نشدن حرارت و… اشاره کرد.

تعمیر اجاق گاز تکنو توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی دکتر آچار با بالاترین تجهیزات انجام می شود، در هنگام دیدن و عیب یابی درست و دقیق اجاق گاز توسط تکنسین های ما در صورت امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد و تعمیر را به راحتی و با کیفیت انجام می دهند.

تعمیر اجاق گاز تکنو خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز ماژیکشف

اجاق گاز یکی از وسایل ضروری و جدا ناپذیر آشپزخانه هر خانه است، در گذشته برای پخت غذا از آلادین، تنور، اجاق های آجری یا از آتش برای پخت غذا استفاده می کردند، اجاق گاز از اوایل ده ی نوزدهم تولید شده است.

با آن که استفاده از اجاق گاز قدمت زیادی ندارد، ولی امروزه اجاق گاز یکی از ضروری‌ ترین وسایل منازل است و زندگی بدون آن، به ویژه در شهرهای بزرگ با دشواری همراه است.

اجاق گاز ماژیکشف با فناوری خاص خود عملکرد فوق العاده ای دارد و کارکرد حرارتی خوبی را به همراه دارد، اما ممکن است با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند و احتیاج به تعمیر داشته باشند.

تعمیر اجاق گاز باید با دانش انجام شود و کار هر کسی نیست یک اشتباه کوچک شاید موجب یک حادثه بشود، متخصصان و تکنسین های دکتر آچار با دانش و مهارت خود به راحتی اجاق گاز ماژیکشف شما را تعمیر می کنند.

تعمیر اجاق گاز پادیسان

اجاق ‌گاز مهم ‌ترین وسیله در آشپزخانه به شمار می‌ رود و باید بیش از بقیه وسایل در انتخاب آن دقت داشته باشید تا مطابق شرایط آشپزخانه‌ تان مناسب ‌ترین را برگزینید.

 اجاق‌ گازهای پادیسان، از انتخاب های بسیار عالی هستند که پیش روی شما قرار دارند.

اما باید به این توجه داشته باشید که با گذشت زمان و استفاده زیاد ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد در این هنگام باید با یک متخصص و تعمیرکار ماهر اجاق گاز تماس بگیرید و برای تعمیر آن درخواست کنید.

متخصصان دکتر آچار با مهارت خود به راحتی اجاق گاز شما را عیب یابی می کنند و برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز سینجر

اجاق گاز یکی از ضروری ترین وسایل هر آشپزخانه ای محسوب می شود، در قدیم برای طبخ غذا از تنور، چراغ خوراک پزی و آتش برای پخت غذا استفاده می کردند، استفاده از اجاق گاز به دهه نوزدهم میلادی بر می گردد.

اجاق گاز سینجر به عنوان بهترین اجاق گاز ها در بازار شناخته شده است و برای خرید بسیار مناسب است.

خرابی اجاق گاز خطرناک است و باید در اسرع وقت تعمیر شود و از یک متخصص برای تعمیر کمک گرفت زیرا باید تخصص زیادی در تعمیر اجاق گاز داشته باشد تا مشکل و عیب را پیدا کند و سپس با تجربه و مهارت خود برای تعمیر اقدام نماید.

هرگاه اجاق گاز شما نیاز به تعمیرات پیدا کرد با آنان تماس بگیرید تا متخصصان دکتر آچار با دانش خود به راحتی و آسان تعمیر اجاق گاز را انجام دهند.

تعمیر اجاق گاز لاجرمنیا

اجاق گاز یکی از وسایل ضروری و جدا ناپذیر آشپزخانه هر خانه است، در گذشته برای پخت غذا از تنور، اجاق های آجری یا از آتش برای پخت غذا استفاده می کردند، اجاق گاز از اوایل ده ی نوزدهم تولید شده است.

اجاق گاز لاجرمنیا با ظاهری زیبا برای آشپزخانه شما بسیار مناسب است و کارکرد بسیار خوبی هم نیز دارد اما اگر دچار خرابی شد سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید و با متخصصان دکتر آچار تماس بگیرید تا خدماتی با کیفیتی را دریافت کنید.

تعمیر اجاق گاز میله

اجاق گاز میله با فناوری خاص خود کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد و مورد توجه قرار گرفته است، اما ممکن است طی مصرف زیاد و گذشت زمان خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

تعمیر اجاق گاز کاری است که باید توسط یک تکنسین ماهر انجام شود تا ایرادات را دقیق پیدا کند و تعمیر را انجام دهد، متخصصان ما با مهارت خود تعمیر اجاق گاز را در محل و در کنار شما انجام می دهند تا رضایت و اعتماد شما را جلب کنند.

تعمیر اجاق گاز میله خود را به متخصصان و تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز عالیستان

امروزه اجاق گاز یکی از ضروری ‌ترین وسایل منازل است و زندگی بدون آن، به ویژه در شهرهای بزرگ با دشواری همراه است.

اجاق گاز عالیستان با تکنولوژی حرارتی خود مورد توجه همگان قرار گرفته است و عملکرد بسیار فوق العاده ای نیز دارد، اما ممکن است گاهی پس از گذشت زمان دچار ایراداتی شود که باید برای تعمیر آن اقدام نمیایید.

متخصصان و تکنسیت های دکتر آچار با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کنند و عیب یابی درست و دقیق انجام می دهند و سپس برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز تاکنو

امروزه حداقل در منازل و ساختمان های اداری و یا غیر اداری برای پختن غذا و یا گرم کردن غذا و یا به عنوان مثال برای خوردن یک چای داغ برای جوش آوردن آب کتری از یک اجاق گاز استفاده میشود.

این دستگاه یک وسله ضروری است و زندگکی بدون آن، مخصوصاً در شهر ها بسیار سخت و امکان ناپذیر است

اجاق گاز تاکنو عملکرد بسیار خوبی دارد، اما ممکن است بعد از استفاده و گذر زمان دچار ایراداتی شود که باید برای تعمیر آن اقدام نمیایید.

تکنسیت های دکتر آچار با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کنند و عیب یابی درست و دقیق انجام می دهند و سپس برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز هاردستون

اجاق‌ گازهای هاردستون، از انتخاب های بسیار عالی هستند که پیش روی شما قرار دارند.

اما باید به این توجه داشته باشید که با گذشت زمان و استفاده زیاد ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد در این هنگام باید با یک متخصص و تعمیرکار ماهر اجاق گاز تماس بگیرید و برای تعمیر آن درخواست کنید.

متخصصان دکتر آچار با مهارت خود به راحتی اجاق گاز شما را عیب یابی می کنند و برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز اسنوا

اجاق گاز وسیله ‌ای جهت طبخ غذا در آشپزخانه است، اساس کار اجاق گازها استفاده از حرارت مستقیم در طبخ است.

اجاق گازها از اصلی ترین و مهمترین اجزا یک آشپزخانه هستند، هر روز با پیشرفت تکنولوژی شاهد اشکال مختلفی از انواع اجاق گازها هستیم.

اگر اجاق گاز شما دچار مشکلی شد و به تعمیر نیاز داشت با متخصصان ما تماس بگیرید، بعد از تماس شما و ثبت درخواست، یک متخصص با دانش خود مراحل عیب یابی را انجام می دهد و با تجهیزات کامل کار تعمیر را انجام می دهد.

به شما اطمینان می دهیم اجاق گاز همانند روز اول به شما تحویل داده می شود.

تعمیر اجاق گاز نف

اجاق گاز نف از مناسب ترین انتخاب ها برای خرید اجاق است زیرا با تکنولوژی خاص که دارد کارکردی که دارد مناسب ترین انتخاب برای آشپزخانه شما است .

تعمیر اجاق گاز نف توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی دکتر آچار با بالاترین تجهیزات انجام می شود، در هنگام دیدن و عیب یابی درست و دقیق اجاق گاز توسط تکنسین های ما در صورت امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد و تعمیر را به راحتی و با کیفیت انجام می دهند.

تعمیر اجاق گاز نف خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز آریستون

 اجاق گاز نقش مهمی در پخت و پز و تهیه غذا داشته باشد، امروزه اجاق گاز آشپزخانه وسیله ای بسیار پر طرفدار و شیک در طراحی های مدرن آشپزخانه به شمار می رود.

اجاق گاز یکی از مهم‌ ترین لوازم آشپزخانه است و در هر خانه‌ ای حداقل یک‌ بار در روز از آن استفاده می‌ کنند، به‌ همین ‌دلیل خرید اجاق گاز مناسب و در عین ‌حال شیک، اهمیت زیادی دارد.

اجاق گاز آریستون با شکل ظاهری بسیار شکیل و تکنولوژی که دارد مناسب ترین انتخاب برای خانه و آشپزخانه شما است زیرا عملکرد آن نیز بسیار خوب است.

اما ممکن است پس از مدتی به دلایل مختلف خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد، شما در این هنگام باید برای تعمیر آن اقدام نمایید و تعمیر را به دست تکنسین های ماهر بسپارید، به تعویق انداختن تعمیر اجاق گاز منجرب به اتفاقات ناگوار میشود.

هرگاه با اجاق گاز خود به مشکل برخوردید با دکتر آچار تماس بگیرید و درخواست تکنیسین کنید، دکتر آچار برای خدمت رسانی با کیفیت به شما همیشه آماده است.

تعمیر اجاق گاز پیلوت

اجاق گاز پیلوت با فناوری خاص خود کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد مورد توجه قرار گرفته است، اما ممکن است طی مصرف زیاد و گذشت زمان خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

تعمیر اجاق گاز کاری است که باید توسط یک تکنسین ماهر انجام شود تا ایرادات را دقیق پیدا کند و تعمیر را انجام دهد، متخصصان ما با مهارت خود تعمیر اجاق گاز را در محل و در کنار شما انجام می دهند تا رضایت و اعتماد شما را جلب کنند.

تعمیر اجاق گاز خود را به متخصصان و تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز بریتنو

اجاق گاز بریتنو با فناوری خاص خود عملکرد فوق العاده ای دارد و کارکرد حرارتی خوبی را به همرا دارد، اما ممکن است با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند و احتیاج به تعمیر داشته باشند.

تعمیر اجاق گاز باید با دانش انجام شود و کار هر کسی نیست یک اشتباه کوچک شاید موجب یک حادثه بشود، متخصصان و تکنسین های دکتر آچار با دانش و مهارت خود به راحتی اجاق گاز شما را تعمیر می کنند.

تعمیر اجاق گاز فلر

اجاق گاز وسیله پر استفاده و مهم برای خانه ها است که کار پخت و پز غذا را انجام می دهد.

اجاق گاز فلر با تکنولوژی حرارتی خود مورد توجه همگان قرار گرفته است و عملکرد بسیار فوق العاده ای نیز دارد، اما ممکن است گاهی پس از گذشت زمان دچار ایراداتی شود که باید برای تعمیر آن اقدام نمیایید.

متخصصان و تکنسین های دکتر آچار با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کنند و عیب یابی درست و دقیق انجام می دهند و سپس برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

اجاق گاز آلیش گاز از مناسب ترین انتخاب ها برای خرید اجاق است زیرا با تکنولوژی خاصی که دارد کارد عالی هم دارد و درست ترین انتخاب است.

باید توجه داشت باشیم که ممکن است اجاق گاز به دلایل مختلفی خراب شود و دچار ایراداتی شود، از مشکلات احتمالی اجاق گاز می توان به: روشن نشدن شعله، کارنکردن فندک، سر و صدای زیاد شعله، مشکل تنظیم نشدن حرارت و… اشاره کرد.

تعمیر اجاق گاز توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی دکتر آچار با بالاترین تجهیزات انجام می شود، تعمیر اجاق گاز آلیش گاز خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیرات اجاق گاز

راهکارهایی برای جلوگیری از خرابی و تعمیر گاز

راه های زیادی وجود دارد تا از خرابی اجاق گاز جلوگیری کرد، یکی از این راه های حفاظت از گاز، حفاظت از خرابی صفحه های روی اجاق گاز می باشد، تعمیر این قسمت از گاز تقریباً کم هزینه نیست، پس بهتر است که با رعایت نکاتی از تعمیر ات گاز در زود هنگام جلوگیری کنید.

شاید این مشکل بارها برای شما پیش آمده باشد که علیرغم اتصال به گاز شهری مجبور بشوید که از اجاق گازتان برای پخت و پز غذاهای دلخواه استفاده نکنید، این امر می تواند وجود مشکلات متعددی در قسمت های مختلف باشد، با وجود تورم های موجود تعمیر اجاق گاز به صرفه تر از تعویض آن باشد، در این مواقع باید با متخصصین تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

چه مشکلات احتمالی در اجاق گاز پیش می آید؟

ایرادات بسیاری در اجاق گاز باعث شده تا اجاق گاز نتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

  • زمانی که فندک اجاق گاز عمل نمی کند، یا اینکه با عملکرد صحیح فندک سبب روشن شدن اجاق گاز نشود.
  • در صورتی که شعله روشن است ولی فر به هیچ عنوان گرم نمی شود.
  • شیشه ی فر در اثر داغ شدن زیاد و یا وارد شدن ضربه ترک بر داشته و شکسته است.
  • قطعات داخلی مثل بوبین و ترموکوپل و برد الکترونیکی آسیب دیده باشد.
  • صفحه دیجیتالی طراحی شده در اجاق گاز کار نمی کند.

در صورت بروز هر کدام از این مشکلات با متخصص ماهر و حرفه ای تماس بگیرید برای رفع مشکلات اجاق گازتان ما پیشنهاد میدهیم همین حالا با دکتر آچار تماس بگیرید.

عمده ترین دلیل روشن نشدن اجاق گاز چه مشکلی است؟

از دلایل اصلی روشن نشدن اجاق گاز تجمع چربی و مواد غذایی در مسیر و مسدود کردن جریان گاز می باشد، با تمیز کردن اجاق گاز می توان این مشکل را برطرف کرد.

برای تمیز کردن اجاق گاز ابتدا توری روی شعله اجاق گاز را برداشته و کلاهک را بیرون بیاورید، سینی زیر شعله را از محل خارج کنید، این کار به راحتی امکان پذیر است و قسمت های زیر سینی را با حوله ی نم دار و آب گرم تمیز کنید، چربی روی شعله و کلاهک را با آب گرم و سرکه از بین ببرید، با استفاده از یک خلال دندان سوراخ های جریان هوای شعله را پاک کنید.

جرقه نزدن فندک چه دلیلی دارد؟

دلیل اینکه فندک جرقه نمی زند

دلیل اینکه فندک جرقه نمی زند بخاطر نشتی و یا اتصال نامناسبی در مسیر باشد، این بیشتر بخاطر جابجایی و یا تمیز کردن اجاق گاز، سیم هایی که کنترل فندک را به شعله وصل می کند قطع می شود، در این زمان فندک قادربه جرقه زدن نیست، با اتصال سیم های قطع شده مشکل برطرف خواهد شد، تعمیر اجاق گاز را با قطع کردن جریان برق شروع کنید، کلاهک شعله و پایه را بردارید سیم قطع شده را ببینید، با تعویض سیم قطع شده، فندک دیگر می تواند جرقه بزند و مشکل را برطرف کردید.

نگهداری از اجاق گاز

مواردی مانند شستن به موقع، دستمال نم دار، جلوگیری از مایعات، تمیز کردن به موقع، بستن درب فر، درست استفاده کردن از دکمه های اجاق گاز از مواردی هستند که با رعایت آنها از خراب شدن زود هنگام اجاق گاز جلوگیری می کنید، تا می توانید از سر رفتن مایعات بر روی گاز پیشگیری کنید، چون با گذشت زمان ورود مایعات به قسمت های زیرین شعله باعث زنگ زدگی سیم ها می شود.

علت دود زدن اجاق گاز چیست؟

زمانی با دود زدن اجاق گاز روبرو می شوید که برای شما مشکلاتی را ایجاد می کند، گاهی ممکن است که مانند مه در اتاق قابل مشاهده باشد در حالی که بعضی اوقات هم بوی دود تند شما را متوجه دود اجاق گازتان می کند، به هر دلیلی که اجاق گاز شما دود بکند باید خیلی سریع برای رفع این مشکل اقدام کنید، این وجود دود نه تنها به غذای شما طعم نا خوشایندی را می دهد بلکه دود شدید خبر از یک آتش سوزی را می دهد.

چرا المنت های حرارتی در اجاق گازهای برقی کار نمی کند؟

نوع دیگر اجاق گازها از مدل اجاق گازهای برقی می باشد، که همانند اجاق گازهای دیگر است تنها در نحوه ی استفاده آنها از برق به جای پخت و پز با بقیه اجاق گازها متفاوت می باشد، در این مدل اجاق گازها المنت های حرارتی بر روی صفحه ی دستگاه قرار دارد که این المنت های حرارتی با عبور جریان برق از آنها داغ شده و تولید گرما و حرارت میکند

در زمانی که یکی از المنت ها کار نمی کند به سراغ دیگری بروید و تست کنید، اگر بقیه ی المنت ها کار کنند پس یکی از المنت ها مشکل پیدا کرده است، در این زمان مشکل پیش آمده به دلیل سیم پیچی می باشد که توسط مولتی متر بررسی میشود، شاید هم ایراد از پایانه ها و سوکت های متصل به سیم پیچی باشد که در این مواقع باید آن را تعویض کرد.

در اجاق گازهای برقی برای دسترسی به المنت ها باید صفحه رویی را برداشته و برق دستگاه را قطع کنید، هیچ گاه تعمیرات اجاق گاز را خودتان انجام ندهید و این کار را به متخصصان بسپارید.

زمانیکه مشعل های اجاق گاز روشن نمی شود باید چکار کنیم؟

در زمانی که این اتفاق افتاد ممکن است مشکل پیش آمده بخاطر فندک ها باشد که با جرقه نزدن و روشن نشدن باعث احتراق گاز نمی شود، در این صورت باید فندک خراب شده توسط متخصصین بررسی شود و در صورت نیاز فندک را تعویض کنند.

 

برای رفع مشکلات اجاق گاز چکار کنیم؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اجاق گاز یک وسیله بسیار حساس است و باید به خوبی این وسیله تعمیر و نگهداری شود به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم برای تعمیرات اجاق گاز با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید و در اسرع وقت مشکل اجاق گاز شما رفع خواهد شد.

تعمیر گاز
هود اخوان

تعمیر اجاق گاز اخوان

اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر

اجاق گاز تکنو

تعمیر اجاق گاز تکنو

اجاق گاز پادیسان

تعمیر اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز

نکاتی که باید در رابطه با شعله گاز بدانید!

شعله اجاق گاز در حالت طبیعی حتماً باید به رنگ آبی باشد اگر زرد می سوزد  نسبت هوای موجود در مخلوط کم است که باید صفحه مخلوط کن اجاق گاز را مقداری باز کنیم، باید سوراخ های شعله ها را چک کرد که از همه ی آنها به یک میزان گاز خارج شود، گاهی هم پیلوت خاموش می شود که مشکل ساز است برای رفع این مشکل تکنسین باید صفحه ی اجاق گازی که مخلوط کن دارد را ببیند زیرا ممکن است مقدار گازی که به پیلوت می رسد کم باشد، اگر شعله دود بکند باید مقدار گاز را کم کنید زیرا مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است و در نتیجه باعث ایجاد دود می شود، اگر شعله ی اجاق گاز خیلی بلند است باید گاز هوا را کم کنید چون مقدار گاز همراه هوا زیاد است.

سوراخ هایی که شعله از آن خارج می شود مسدود باشند باید با یک برس آن را تمیز کرد اگر با برس تمیز نشدند باید پیلوت را تعویض کرد، گاهی هم ممکن است که مدت زمان زیادی کلید اجاق گاز را نگه دارید تا شعله روشن بشود و روشن باقی بماند برای رفع این ایراد باید ترموکوبل را مورد بررسی قرارداد.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

2 دیدگاه

    • سلام وقت شما هم بخیر لطف کنید با تلفن های تماس دکتر آچار تماس بگیرید همکاران ما به صورت رایگان پاسخگو شما خواهند بود و چنانچه نیاز به تعمیر اجاق گاز شما باشد نیز با شما هماهنگی لازم انجام می شود.