تعمیر اجاق گاز فوری و ارزان در سراسر تهران

تعمیر اجاق گاز – نمایندگی تعمیرات اجاق گاز همین الان در محل با ضمانت 6 ماهه

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع اجاق گاز مبله و رومیزی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر اجاق گاز رومیزی و مبله :

امروزه کمتر کسی از داشتن اجاق گاز در منزل و یا محیط کارش بی بهره باشد، هر چه در مورد لوازم منزلتان آگاهی داشته باشید می توانید در هنگام خرابی به راحتی تعمیر کنید.

با توجه به این که اجاق گاز یکی از پر خطر ترین وسایل داخل آشپزخانه می باشد و در طول سالها ممکن است دچار فرسایش و خرابی بشود، حضور یک متخصص ماهر برای تعمیرات اجاق گاز و تعمیر فر گاز یک امری ضروری و اجتناب پذیر است ، به طور مثال بعضی از برندها دائم مشکل خرابی ترموکوپل داشته باشد که بهتر است با یک متخصص حرفه ای تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

با صرفه هزینه ی کم می توانید به جای خرید اجاق گاز گران قیمت ازهمان وسیله ای که سالهاست از آن استفاده می کنید و با طرز کارش آشنا هستید استفاده کنید.

گاز مشعل تنظیم نباشد:

به صورت طبیعی رنگ شعله ی گاز آبی رنگ می باشد و در ارتفاع 20 میلی متری قرار دارد، در صورت بروز شرایط غیر عادی به کمک یک آچار مناسب می توانید با چرخش مهره تنظیم کننده ی گاز در جهت عقربه های ساعت جریان گاز را افزایش دهید، دربرخی موارد مسدود شدن سوراخ ها و یا باز شدن بیش از حد سوراخ ها دلیل تنظیم نبودن شعله های گاز می باشد.

تکنسین های دکتر آچار انواع مدل های اجاق گاز را تعمیر میکنند مثل: اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز فردار، اجاق گاز مبله، اجاق گاز توکار، فر گازی توکار، همچنین تمام برندهای اجاق گاز را نیز تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

اجاق گاز بوش ، اجاق گاز لوفرا ، اجاق گاز اخوان ، اجاق گاز تکنو ، اجاق گاز ماژیکشف ، اجاق گاز پادیسان ، اجاق گاز سینجر ، اجاق گاز لاجرمنیا ، اجاق گاز میله ، اجاق گاز عالیستان ، اجاق گاز تاکنو ، اجاق گاز هاردستون ، اجاق گاز اسنوا ، اجاق گاز نف ، اجاق گاز آریستون ، اجاق گاز پیلوت ، اجاق گاز برتینو ، اجاق گاز فلر ، اجاق گاز آلیش گاز

تعمیرات اجاق گاز

راهکارهایی برای جلوگیری از خرابی و تعمیر گاز

راه های زیادی وجود دارد تا از خرابی اجاق گاز جلوگیری کرد، یکی از این راه های حفاظت از گاز، حفاظت از خرابی صفحه های روی اجاق گاز می باشد، تعمیر این قسمت از گاز تقریباً کم هزینه نیست، پس بهتر است که با رعایت نکاتی از تعمیر ات گاز در زود هنگام جلوگیری کنید.

شاید این مشکل بارها برای شما پیش آمده باشد که علیرغم اتصال به گاز شهری مجبور بشوید که از اجاق گازتان برای پخت و پز غذاهای دلخواه استفاده نکنید، این امر می تواند وجود مشکلات متعددی در قسمت های مختلف باشد، با وجود تورم های موجود تعمیر اجاق گاز به صرفه تر از تعویض آن باشد، در این مواقع باید با متخصصین تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

چه مشکلات احتمالی در اجاق گاز پیش می آید؟

ایرادات بسیاری در اجاق گاز باعث شده تا اجاق گاز نتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

  • زمانی که فندک اجاق گاز عمل نمی کند، یا اینکه با عملکرد صحیح فندک سبب روشن شدن اجاق گاز نشود.
  • در صورتی که شعله روشن است ولی فر به هیچ عنوان گرم نمی شود.
  • شیشه ی فر در اثر داغ شدن زیاد و یا وارد شدن ضربه ترک بر داشته و شکسته است.
  • قطعات داخلی مثل بوبین و ترموکوپل و برد الکترونیکی آسیب دیده باشد.
  • صفحه دیجیتالی طراحی شده در اجاق گاز کار نمی کند.

در صورت بروز هر کدام از این مشکلات با متخصص ماهر و حرفه ای تماس بگیرید برای رفع مشکلات اجاق گازتان ما پیشنهاد میدهیم همین حالا با دکتر آچار تماس بگیرید.

عمده ترین دلیل روشن نشدن اجاق گاز چه مشکلی است؟

از دلایل اصلی روشن نشدن اجاق گاز تجمع چربی و مواد غذایی در مسیر و مسدود کردن جریان گاز می باشد، با تمیز کردن اجاق گاز می توان این مشکل را برطرف کرد.

برای تمیز کردن اجاق گاز ابتدا توری روی شعله اجاق گاز را برداشته و کلاهک را بیرون بیاورید، سینی زیر شعله را از محل خارج کنید، این کار به راحتی امکان پذیر است و قسمت های زیر سینی را با حوله ی نم دار و آب گرم تمیز کنید، چربی روی شعله و کلاهک را با آب گرم و سرکه از بین ببرید، با استفاده از یک خلال دندان سوراخ های جریان هوای شعله را پاک کنید.

جرقه نزدن فندک چه دلیلی دارد؟

دلیل اینکه فندک جرقه نمی زند بخاطر نشتی و یا اتصال نامناسبی در مسیر باشد، این بیشتر بخاطر جابجایی و یا تمیز کردن اجاق گاز، سیم هایی که کنترل فندک را به شعله وصل می کند قطع می شود، در این زمان فندک قادربه جرقه زدن نیست، با اتصال سیم های قطع شده مشکل برطرف خواهد شد، تعمیر اجاق گاز را با قطع کردن جریان برق شروع کنید، کلاهک شعله و پایه را بردارید سیم قطع شده را ببینید، با تعویض سیم قطع شده، فندک دیگر می تواند جرقه بزند و مشکل را برطرف کردید.

نگهداری از اجاق گاز : مواردی مانند شستن به موقع، دستمال نم دار، جلوگیری از مایعات، تمیز کردن به موقع، بستن درب فر، درست استفاده کردن از دکمه های اجاق گاز از مواردی هستند که با رعایت آنها از خراب شدن زود هنگام اجاق گاز جلوگیری می کنید، تا می توانید از سر رفتن مایعات بر روی گاز پیشگیری کنید، چون با گذشت زمان ورود مایعات به قسمت های زیرین شعله باعث زنگ زدگی سیم ها می شود.

علت دود زدن اجاق گاز چیست؟

زمانی با دود زدن اجاق گاز روبرو می شوید که برای شما مشکلاتی را ایجاد می کند، گاهی ممکن است که مانند مه در اتاق قابل مشاهده باشد در حالی که بعضی اوقات هم بوی دود تند شما را متوجه دود اجاق گازتان می کند، به هر دلیلی که اجاق گاز شما دود بکند باید خیلی سریع برای رفع این مشکل اقدام کنید، این وجود دود نه تنها به غذای شما طعم نا خوشایندی را می دهد بلکه دود شدید خبر از یک آتش سوزی را می دهد.

چرا المنت های حرارتی در اجاق گازهای برقی کار نمی کند؟

نوع دیگر اجاق گازها از مدل اجاق گازهای برقی می باشد، که همانند اجاق گازهای دیگر است تنها در نحوه ی استفاده آنها از برق به جای پخت و پز با بقیه اجاق گازها متفاوت می باشد، در این مدل اجاق گازها المنت های حرارتی بر روی صفحه ی دستگاه قرار دارد که این المنت های حرارتی با عبور جریان برق از آنها داغ شده و تولید گرما و حرارت میکند، در زمانی که یکی از المنت ها کار نمی کند به سراغ دیگری بروید و تست کنید، اگر بقیه ی المنت ها کار کنند پس یکی از المنت ها مشکل پیدا کرده است، در این زمان مشکل پیش آمده به دلیل سیم پیچی می باشد که توسط مولتی متر بررسی میشود، شاید هم ایراد از پایانه ها و سوکت های متصل به سیم پیچی باشد که در این مواقع باید آن را تعویض کرد.

در اجاق گازهای برقی برای دسترسی به المنت ها باید صفحه رویی را برداشته و برق دستگاه را قطع کنید، هیچ گاه تعمیرات اجاق گاز را خودتان انجام ندهید و این کار را به متخصصان بسپارید.

زمانیکه مشعل های اجاق گاز روشن نمی شود باید چکار کنیم؟

در زمانی که این اتفاق افتاد ممکن است مشکل پیش آمده بخاطر فندک ها باشد که با جرقه نزدن و روشن نشدن باعث احتراق گاز نمی شود، در این صورت باید فندک خراب شده توسط متخصصین بررسی شود و در صورت نیاز فندک را تعویض کنند.

 

برای رفع مشکلات اجاق گاز چکار کنیم؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اجاق گاز یک وسیله بسیار حساس است و باید به خوبی این وسیله تعمیر و نگهداری شود به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم برای تعمیرات اجاق گاز با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید و در اسرع وقت مشکل اجاق گاز شما رفع خواهد شد.

تعمیر گاز
هود اخوان

تعمیر اجاق گاز اخوان

اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر

اجاق گاز تکنو

تعمیر اجاق گاز تکنو

اجاق گاز پادیسان

تعمیر اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز

نکاتی که باید در رابطه با شعله گاز بدانید!

شعله اجاق گاز در حالت طبیعی حتماً باید به رنگ آبی باشد اگر زرد می سوزد  نسبت هوای موجود در مخلوط کم است که باید صفحه مخلوط کن اجاق گاز را مقداری باز کنیم، باید سوراخ های شعله ها را چک کرد که از همه ی آنها به یک میزان گاز خارج شود، گاهی هم پیلوت خاموش می شود که مشکل ساز است برای رفع این مشکل تکنسین باید صفحه ی اجاق گازی که مخلوط کن دارد را ببیند زیرا ممکن است مقدار گازی که به پیلوت می رسد کم باشد، اگر شعله دود بکند باید مقدار گاز را کم کنید زیرا مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است و در نتیجه باعث ایجاد دود می شود، اگر شعله ی اجاق گاز خیلی بلند است باید گاز هوا را کم کنید چون مقدار گاز همراه هوا زیاد است.

سوراخ هایی که شعله از آن خارج می شود مسدود باشند باید با یک برس آن را تمیز کرد اگر با برس تمیز نشدند باید پیلوت را تعویض کرد، گاهی هم ممکن است که مدت زمان زیادی کلید اجاق گاز را نگه دارید تا شعله روشن بشود و روشن باقی بماند برای رفع این ایراد باید ترموکوبل را مورد بررسی قرارداد.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است