تعمیر کولر گازی گری🔹💠🔹نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری


تعمیر کولر گازی گری

در سالهای اخیر از دستگاه کولر گازی برای وسیله سرمایشی خانه ها استفاده می شود و در فصل گرما این دستگاه بهترین خنک کننده می باشد، همانطور که می دانید این دستگاه هم مانند دیگر وسایل نیازمند مراقبت ها ی خاص و انجام سرویس های دوره ایی می باشد تا بهتر بتواند کار بکند و عملکرد صحیحی داشته باشد.

با انجام دادن سرویس های سالیانه ی دستگاه کولرگازی می توانید کیفیت دستگاه را از لحاظ کارکردش همانند روز اول حفظ کنید و عمل سرویس دستگاه توسط افراد متخصص تعمیر کولر گازی گری انجام خواهد شد.

در زمانی که شما این سرویس ها را به موقع انجام دهید می توانید بر طول عمر مفید دستگاه کولر گازی گری بیفزایید و از تعمیر کولر گازی گری جلوگیری نمایید.

شارژ گاز دستگاه کولر گازی گری

این دستگاه برای انجام عمل خنک کردن از گازفریونی استفاده می کند، وجود این گاز در دستگاه بسیار مهم است و با کمبودش کار خنک کردن دستگاه اختلال پیدا می کند، در صورتیکه که موتور دستگاه و منبع نگه دارنده ی گاز کاملاً بسته است ولی باز هم احتمال نشتی وجود دارد و در اثر گذشت زمان و استفاده از دستگاه این اتفاق می افتد، اگر شما دستگاه خود را سرویس سالانه انجام دهید احتمالاً شارژ گاز هم برای کولر گازی شما انجام خواهند داد.

تعمیر کولر گازی گری

چرا کولر گازی گری روشن نمیشود؟

در مواقعی که با مشکل روشن نشدن کولر گازی روبرو خواهید شد باید در آغاز کار پریز و دو شاخه ی دستگاه را چک کنید در صورت نبودن چنین مشکلی باید سیم کشی و اتصالات دستگاه را نگاه کرد و بوجود بررسی هر یک از این موارد باید مشکل برطرف بشود و در صورت برطرف نشدن مشکل باید از تعمیر کاران تعمیر کولر گازی گری کمک بگیرید تا با حضور خود در محل دستگاه کولرگازی را عیب یابی نمایند که ممکن است ایراد از قطعه ایی به نام کمپرسور باشد.

تمیز کردن فیلتر دستگاه کولر گازی

در دستگاه کولر گازی گری قطعه ایی به نام فیلتر وجود دارد، این قطعه را باید هر چند ماهی تمیزش کرد  زیرا با کثیف بودن فیلتر ممکن است عملکرد دستگاه مختل بشود و از هوای سردش کاسته شود و نتواند محیط را به خوبی خنک کند بنابراین باید فیلتر دستگاه را به خوبی تمیز کنید.

دلیل ایجاد برفک بر روی لوله های دستگاه

از مشکلات رایج دیگر دستگاه کولر گازی گری می تواند وجود برفک در دستگاه باشد، در زمانی که شما شاهد برفک بر روی لوله و یا کندانسور دستگاه هستید مشخص کننده ی کمبود گاز دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر دستگاه است،  وقتی که دستگاه را خاموش کنید با عامل نشتی روبرو خواهید شد و باید زود مشکل را حل کنید و تعمیر کولر گازی گری را انجام دهید.

تعمیر کولر گازی گری

خنک نکردن کولر گازی گری

در زمانی که دستگاه را روشن می کنید از باز بودن دریچه ها اطمینان حاصل کنید، با استفاده ی زیاد از دستگاه در طول زمان باعث شده که از خنک کردن هوای اطراف به وسیله ی کولر کاسته بشود و یا اندازه ی دستگاه کولر گازی گری به مساحت ساختمان شما سازگاری ندارد و ابعادش کوچک هست و باید از یک کولر بزرگتر استفاده بشود.

خاموش نشدن دستگاه کولر گازی گری

گاهی ممکن است که در زمان استفاده از دستگاه کولر، موتور دستگاه اتومات نکرده و مکرر کار کرده و موتورش خاموش نمیشود، احتمالاً قطعه ایی به نام ترموستات مشکل پیدا کرده و یا سنسور دستگاه که برای بررسی بیشتر باید از افراد مجرب برای تعمیر کولر گازی گری در خواست بشود تا مشکل را برطرف کنند.

شنیده شدن سر و صداهای اضافی از دستگاه کولر گازی گری

اگر در زمانی متوجه سر و صدا از دستگاه شدید احتمال دارد که قطعاتی شکسته شده باشد و باید برای اطمینان دستگاه را چک کرد و قطعات را بازدید نمود، یکی از این موارد اشکال در عملکرد فن که ممکن است با گیر کردن پره ی فن صدا تولید می شود، گاهی هم با شل شدن سینی پشت هواساز این صداها به وجود می آید که در این مورد می توان با سفت کردن مشکل را برطرف کرد و در غیر این صورت برای تعمیر کولر گازی گری باید اقدام کنید.

در صورت خراب شدن کولر گازی گری می توانید با ما تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر کولر گازی گری ما بهره مند بشوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *