تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری


تعمیرات کولر گازی گری

در سالهای اخیر از دستگاه کولر گازی به عنوان وسیله سرمایشی خانه ها استفاده می شود و در فصل گرما این دستگاه بهترین خنک کننده می باشد، همانطور که می دانید این دستگاه هم مانند دیگر وسایل نیازمند مراقبت ها ی خاص و انجام سرویس های دوره ایی می باشد تا بهتر بتواند کار بکند و عملکرد صحیحی داشته باشد.

با انجام دادن سرویس های سالیانه ی دستگاه کولرگازی می توانید کیفیت دستگاه را از لحاظ کارکردش همانند روز اول حفظ کنید و عمل سرویس دستگاه توسط افراد متخصص تعمیر کولر گازی گری انجام خواهد شد.

در زمانی که شما این سرویس ها را به موقع انجام دهید می توانید بر طول عمر مفید دستگاه کولر گازی گری بیفزایید و از تعمیر کولر گازی جلوگیری نمایید.

شارژ گاز دستگاه کولر گازی گری

این دستگاه برای انجام عمل خنک کردن از گازفریونی استفاده می کند، وجود این گاز در دستگاه بسیار مهم است و با کمبودش کار خنک کردن دستگاه اختلال پیدا می کند، در صورتیکه که موتور دستگاه و منبع نگه دارنده ی گاز کاملاً بسته است ولی باز هم احتمال نشتی وجود دارد و در اثر گذشت زمان و استفاده از دستگاه این اتفاق می افتد، اگر شما دستگاه خود را سرویس سالانه انجام دهید احتمالاً شارژ گاز هم برای کولر گازی شما انجام خواهند داد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گاز گری در تهران

تکنسین های دکتر آچار خدمات تعمیرات کولر گازی گری را شرق تا غرب و از شمال تا جنوب تهران ارائه می دهند، کلیه خدمات از جمله، نصب، عیب یابی، سرویس و تعمیرات کولر گازی گری در تمامی نقاط 22 گانه تهران از طریق جدید ترین متدهای تعمیراتی و با استفاده از جدید ترین ابزار انجام می شود.

تعمیر کولر گازی گری در محل

از آن جا که حمل و نقل لوازم خانگی از جمله کولر گازی گری کار سختی است تکنسین های دکتر آچار تعمیرات لوازم خانگی در محل را انجام می دهند، با این امکان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نداشته و پرداخت هزینه حمل و نقل کولر به تعمیرگاه را نداشته و نگران بروز مشکلات و آسیب های جدی به دستگاه تان نخواهید بود، ضمن این که با این امکان میتوانید بر عملکرد تکنسین نظارت کافی داشته باشید.

عیب یابی کولر گازی گری

عیب یابی از مهم ترین مراحل تعمیرات کولر گازی گری شناخته می شود، در صورتی که عیب یابی توسط تکنسین های متخصص و مجرب دکتر آچار انجام شود مشکلات دستگاه کولر گازی برطرف شده و در غیر این صورت امکان بروز مشکلات جدی تر در کولرگازی وجود دارد

تعمیر کولر گازی گری

سرویس کولر گازی گری

سرویس کولر گازی از دیگر خدمات تخصصی است که در مجموعه دکتر آچار انجام می شود، سرویس منظم کولر گازی گری از بروز مشکلات جدی در دستگاه جلوگیری کرده و می تواند عملکرد دستگاه را بهبود ببخشد، همچنین سرویس کولر گازی در افزایش طول عمر این دستگاه نیز موثر است.

تعمیر کولر گازی گری بهتر است یا تعویض قطعات آن

ممکن است برای شماهم این سوال پیش آمده باشد که تعمیر قطعات معیوب کولر گازی بهتر است یا تعویض قطعات؟ با توجه به افزایش قیمت کولر گازی و افزایش قیمت قطعات این دستگاه تکنسین های مرکز دکتر آچار تلاش می کنند که قطعات معیوب کولر گازی را تعمیر کنند، در صورتی که تکنسین تشخیص دهد تعویض قطعات بهتر از تعمیر آن است تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعات می کند.

هزینه تعمیر کولر گاز گری

هزینه تعمیر کولر گازی گری به عواملی نظیر مدل کولر، مشکل کولر و خدماتی که تکنسین ارائه می دهد بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیر کولر گازی گری نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تعمیر کولر گازی گری

مشکلات رایج کولر گازی گری

خنک نکردن کولر گازی گری

در زمانی که دستگاه را روشن می کنید از باز بودن دریچه ها اطمینان حاصل کنید، با استفاده ی زیاد از دستگاه در طول زمان باعث شده که از خنک کردن هوای اطراف به وسیله ی کولر کاسته بشود و یا اندازه ی دستگاه کولر گازی گری به مساحت ساختمان شما سازگاری ندارد و ابعادش کوچک هست و باید از یک کولر بزرگتر استفاده بشود.

خاموش نشدن دستگاه کولر گازی گری

گاهی ممکن است که در زمان استفاده از دستگاه کولر، موتور دستگاه اتومات نکرده و مکرر کار کرده و موتورش خاموش نمیشود، احتمالاً قطعه ایی به نام ترموستات مشکل پیدا کرده و یا سنسور دستگاه که برای بررسی بیشتر باید از افراد مجرب برای تعمیر کولر گازی گری در خواست بشود تا مشکل را برطرف کنند.

شنیده شدن سر و صداهای اضافی از دستگاه کولر گازی گری

اگر در زمانی متوجه سر و صدا از دستگاه شدید احتمال دارد که قطعاتی شکسته شده باشد و باید برای اطمینان دستگاه را چک کرد و قطعات را بازدید نمود، یکی از این موارد اشکال در عملکرد فن که ممکن است با گیر کردن پره ی فن صدا تولید می شود، گاهی هم با شل شدن سینی پشت هواساز این صداها به وجود می آید که در این مورد می توان با سفت کردن مشکل را برطرف کرد و در غیر این صورت برای تعمیر کولر گازی گری باید اقدام کنید.

در صورت خراب شدن کولر گازی گری می توانید با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر کولر گازی گری ما بهره مند بشوید.

تعمیر کولر گازی گری

چرا کولر گازی گری روشن نمیشود؟

در مواقعی که با مشکل روشن نشدن کولر گازی روبرو خواهید شد باید در آغاز کار پریز و دو شاخه ی دستگاه را چک کنید در صورت نبودن چنین مشکلی باید سیم کشی و اتصالات دستگاه را نگاه کرد و بوجود بررسی هر یک از این موارد باید مشکل برطرف بشود و در صورت برطرف نشدن مشکل باید از تعمیر کاران تعمیر کولر گازی گری کمک بگیرید تا با حضور خود در محل دستگاه کولرگازی را عیب یابی نمایند که ممکن است ایراد از قطعه ایی به نام کمپرسور باشد.

تمیز کردن فیلتر دستگاه کولر گازی

در دستگاه کولر گازی گری قطعه ایی به نام فیلتر وجود دارد، این قطعه را باید هر چند ماهی تمیزش کرد زیرا با کثیف بودن فیلتر ممکن است عملکرد دستگاه مختل بشود و از هوای سردش کاسته شود و نتواند محیط را به خوبی خنک کند بنابراین باید فیلتر دستگاه را به خوبی تمیز کنید.

دلیل ایجاد برفک بر روی لوله های دستگاه

از مشکلات رایج دیگر دستگاه کولر گازی گری می تواند وجود برفک در دستگاه باشد، در زمانی که شما شاهد برفک بر روی لوله و یا کندانسور دستگاه هستید مشخص کننده ی کمبود گاز دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر دستگاه است،  وقتی که دستگاه را خاموش کنید با عامل نشتی روبرو خواهید شد و باید زود مشکل را حل کنید و تعمیر کولر گازی گری را انجام دهید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. سیدحسین جاوید 2 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 2. عباسعلی کشانی 2 سال قبل

  گل گفتید دست مریضاد

 3. نادر مومنی 2 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

 4. بهروز قاضی 2 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 5. عبدالرضا اسکندری 1 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 6. امیر افشار 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 7. موسی مختاری 1 سال قبل

  خیلی زیبا بود مهندس

 8. محمدحسن هامون 1 سال قبل

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

 9. نجم الدین امینی 2 ماه قبل

  سلام کولر گازی مون چند وقتیه صدا میده این مشکل قابل تعمیر هست؟ تعمیرکارانتتون می تونن تعمیرش کنن؟ چجوری باید باهاتون ارتباط بگیرم و خدمات دریافت کنم؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر بله قابل تعمیر است، بله تعمیرکاران مرکز با در زمینه تعمیر کولر گازی تخصص دارند، با شماره درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید