تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال


نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال با گارانتی

سپردن تعمیر کولر گازی جنرال به یکی از نمایندگی های معتبر شهر تهران با گارانتی 6 ماهه، با ما همرا باشید تا از ما و کولر گازی جنرال بیشتر بدانید.

شرکت جنرال یک شرکت موفق و قوی در ساخت و طراحی انواع لوازم الکترونیکی است که در کشور آمریکا تاسیس شده ولی در چین و ژاپن مونتاژ می شود و سابقه فراوانی دارد، این کمپانی در همان سال های اول تولید با به کار گیری یک متریال عالی توانست جای خود را در بازار کولرهای گازی ثابت کند و با داشتن استاندارد های بین المللی نیاز مشتریان را کاملاً برآورده سازد.

زمانی که شرکت جنرال کولرگازی هایی را تولید کرد که در دماهای بالا در مناطق فوق العاده گرمسیر نتیجه ی خوب و مطلوبی داشت جزء پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصول شناخته شد.

کولر گازی های جنرال انواع مختلفی دارند نظیره: اسپیلت های ایستاده، دیواری، پرتابل در ظرفیت های متفاوت و متنوع موجود است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

ویژگی های کولر گازی جنرال

کولرگازی دیواری جنرال با ظرفیت های متنوع برای محیط های مختلف قابل استفاده است، کمپرسور کولر گازی جنرال از نوع گاز مبرد و روتاری ساخته شده است و بسیار کم صدا و لرزش است و دریچه های آن به گونه ایست که هوا را در تمام محیط به صورت یک نواخت پخش می کند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این کولر گازی مصرف کم انرژی و بازده ای بالای آن است.

مشکلاتی که اکثراً در کولر گازی جنرال بوجود می آید؟

از آنجایی که کولرگازی جنرال یک محصول با کیفیت و عالی است ولی باید در نظر داشته باشید که در اثر مرور زمان مانند هر وسیله ای نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند در این بخش چند مشکل رایج که ممکن است برای کولرگازی جنرال شما پیش بیاید ذکر می کنیم:

  • کولر گازی جنرال فقط روی دور تند کار میکند.

در این حالت احتمال زیاد مشکل از کلید و تنظیمات کلید است که باید بررسی شود در غیر این صورت باید اتصال بین پروانه و کلید را چک کنید.

  • کولرگازی صدای غیرعادی و زیادی می دهد.

ممکن است جایگاه کولر گازی تراز نیست و محل قرارگیری مناسبی ندارد که باید تراز شود، یا فن به قسمتی برخورد دارد و یا لاستیک های درزگیر خراب شده اند مورد دیگر آن که پیچ های کمپرسور را چک کنید و آنها محکم کنید تا دیگر صدا ندهند.

  • از پنل داخلی کولر آب می آید.

احتما زیاد مسیر آب خروجی مسدود شده است که باید هرچه سریعتر باید مسیر را باز کرد.

  • کولر گازی جنرال باد گرم میزند.

احتمالا کولر نیاز به شارژ گاز دارد و یا خازن سیم پیچ خراب شده است، یا ممکن است موتور مشکل دارد آن را جداگانه تست کنید تا از سلامت موتور مطمئن شوید.

  • کولرگازی برفک می زند.

ممکن است گاز کم شده و در همان ابتدا می ماند و یخ میزند و یا فن معیوب شده و نمی تواند سرما را به بیرون بفرستند و یا داخل لوله ها کثیف شدند و یخ می زنند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال توسط دکتر آچار

از آنجایی که کولر گازی خود یک وسیله گرانی است و در این شرایط اقتصادی در صورت خرابی و از کار افتادن کولر برای خرید آن باید متحمل هزینه ی زیادی شوید پس بهتر است در نگهداری و سرویس و تعمیر آن از افراد متخصص کمک بخواهید و کولر گازی جنرال را برای تعمیر بدست کسانی که آگاهی ندارند نسپارید زیرا با تشخیص اشتباه آنها ممکن است به قطعات سالم هم صدمه زده و هزینه شما را بیشتر کنند.

مجموعه حرفه ای دکتر آچار با سابقه ترین و حرفه ای ترین گروهی هستند که می توانند به بهترین شکل تعمیر کولرگازی جنرال را انجام دهند و با توجه به شرایط شما هزینه ها را کاهش دهند.

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال در شمال تهران

خرابی کولر گازی جنرال مثل هر برند دیگری ممکن است برای کولر گازی جنرال شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر کولر گازی جنرال در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات کولر گازی جنرال در زعفرانیه، تعمیرات کولر گازی جنرال در ولنجک، سرویس کولر گازی جنرال در الهیه، نصب کولر گازی جنرال در تجریش، تعمیرات کولر گازی جنرال در شریعتی، تعمیر کولر گازی جنرال در فرمانیه، سرویس کولر گازی جنرال در نیاوران، نصب کولر گازی جنرال در لواسانات، تعمیرات کولر گازی جنرال در دربند، تعمیرات کولر گازی جنرال در دزاشیب، سرویس کولر گازی جنرال در سعادت آباد، نصب کولر گازی جنرال در ملاصدرا، تعمیرات کولر گازی جنرال در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی جنرال در پارک وی، سرویس کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال در غرب تهران

کولر گازی جنرال از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر کولر گازی جنرال می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات کولر گازی جنرال در سردار جنگل، تعمیرات کولر گازی جنرال در پونک، سرویس کولر گازی جنرال باغ فیض، نصب کولر گازی جنرال در آیت الله کاشانی، تعمیرات کولر گازی جنرال در آریا شهر، تعمیرات کولر گازی جنرال در بلوار فردوس، سرویس کولر گازی جنرال در صادقیه، نصب کولر گازی جنرال در سعادت آباد، تعمیرات کولر گازی جنرال در اکباتان، تعمیرات کولر گازی جنرال در شهرک آپادانا، سرویس کولر گازی جنرال در شهرک آزادی، نصب کولر گازی جنرال در شهر زیبا، تعمیرات کولر گازی جنرال در شهرآرا، تعمیرات کولر گازی جنرال در مرزداران، سرویس کولر گازی جنرال در پاتریس، نصب کولر گازی جنرال در جلال آل احمد، تعمیرات کولر گازی جنرال در شهرک راه آهن، سرویس کولر گازی جنرال در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات کولر گازی جنرال خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به کولر گازی شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر کولر گازی جنرال شما را انجام میدهیم: تعمیرات کولر گازی جنرال در افسریه، تعمیرات کولر گازی جنرال در پیروزی، سرویس کولر گازی جنرال در نازی آباد، نصب کولر گازی جنرال در مسعودیه، تعمیرات کولر گازی جنرال در راه آهن، تعمیر کولر گازی جنرال در مولوی، سرویس کولر گازی جنرال در شوش، نصب کولر گازی جنرال در میدان قزوین، تعمیرات کولر گازی جنرال در حسن آباد، تعمیرات کولر گازی جنرال در بعثت، سرویس کولر گازی جنرال در منیریه، نصب کولر گازی جنرال در مشیریه، تعمیرات کولر گازی جنرال در شهرک کاروان، سرویس کولر گازی جنرال در خاوران

تعمیر کولر گازی جنرال در شرق تهران

تکنسین های تعمیر کولر گازی در شرق تهران کولر گازی جنرال شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات کولر گازی جنرال شما را انجام می دهیم: تعمیرات کولر گازی جنرال در تهرانپارس، تعمیرات کولر گازی جنرال در رسالت، سرویس کولر گازی جنرال در سهروردی، نصب کولر گازی جنرال در مجیدیه، تعمیرات کولر گازی جنرال در نظام آباد، تعمیرات کولر گازی جنرال در سیدخندان، سرویس کولر گازی جنرال در نیرو هوایی، نصب کولر گازی جنرال در دماوند، تعمیرات کولر گازی جنرال در امام حسین، سرویس کولر گازی جنرال در نارمک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *