تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال


تعمیرات کولر گازی جنرال

سپردن تعمیر کولر گازی جنرال به یکی از نمایندگی های معتبر شهر تهران با گارانتی 12 ماهه، با ما همرا باشید تا از ما و کولر گازی جنرال بیشتر بدانید.

عنوان ها - تلفن تماس: 88444021

شرکت جنرال یک شرکت موفق و قوی در ساخت و طراحی انواع لوازم الکترونیکی است که در کشور آمریکا تاسیس شده ولی در چین و ژاپن مونتاژ می شود و سابقه فراوانی دارد، این کمپانی در همان سال های اول تولید با به کار گیری یک متریال عالی توانست جای خود را در بازار کولرهای گازی ثابت کند و با داشتن استاندارد های بین المللی نیاز مشتریان را کاملاً برآورده سازد.

زمانی که شرکت جنرال کولرگازی هایی را تولید کرد که در دماهای بالا در مناطق فوق العاده گرمسیر نتیجه ی خوب و مطلوبی داشت جزء پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصول شناخته شد.

کولر گازی های جنرال انواع مختلفی دارند نظیره: اسپیلت های ایستاده، دیواری، پرتابل در ظرفیت های متفاوت و متنوع موجود است.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

نمایندگی کولر گازی جنرال در تهران

مرکز دکتر آچار یکی از معتبرترین نمایندگی کولرگازی جنرال در تهران است، این مجموعه دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران است، بهترین خدمات کولر گازی جنرال را ارائه می دهد این خدمات شامل نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی جنرال است که توسط تکنسین های متخصص و با تجربه انجام می شود.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟

 هزینه تعمیر کولر گازی جنرال به نوع ایراد کولر گازی بستگی دارد، با این حال، به طور کلی، هزینه تعمیر کولر گازی جنرال طبق نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانی بود و نسبتاً کم است.
چه انتظاری باید از تعمیرکار کولر گازی جنرال داشت؟  تکنسین تعمیر کولر گازی شما ابتدا کولر گازی شما را عیب یابی می کند تا دلیل بروز مشکل را پیدا کند، سپس هزینه تعمیر را به شما اعلام خواهد کرد.
چگونه می توانم یک تکنسین تعمیر کولر گازی جنرال پیدا کرد؟  می توانید یک تکنسین تعمیر کولر گازی جنرال متخصص و با تجربه را از طریق تماس با شماره 02188444021 پیدا کنید.

خدمات دکتر آچار در زمینه تعمیرات کولر گازی جنرال

 1. نصب انواع کولر گازی جنرال
 2. عیب یابی و سرویس کولر گازی جنرال
 3. تعمیر کولر گازی جنرال
 4. شارژ گاز کولر گازی جنرال
 5. انجام خدمات برق کشی، لوله کشی و… کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی به تخصص نیاز دارد، در صورتی که تصمیم به نصب این وسیله دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام شده و نصب کولر را برای تان انجام دهند.

سرویس کولر گازی جنرال

سرویس کولر گازی جنرال از مهم ترین خدماتی است که سرویس کاران مجموعه انجام می دهند، سرویس کولر گازی علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه موجب افزایش طول عمر آن می شود.

تعمیر کولر گازی جنرال در محل

از دیگر خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود ارائه خدمات تعمیراتی در محل و منزل است، با این امکان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه ندارید و می توانید فعالیت های تکنسین را مشاهده کنید.

شارژ گاز کولر گازی جنرال

از دیگر خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود شارژ گاز کولر گازی است، این کار کاملا تخصصی بوده و به تجربه تعمیرکار نیاز دارد، تکنسین از طریق نشت یابی، نشت دستگاه را برطرف کرده و دستگاه را شارژ می کند.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال

هزینه تعمیرات کولر گازی با توجه به مشکلی که وجود دارد و خدماتی که تکنسین ارائه می دهد تعیین می شود، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال نباشید چرا که کلیه هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

ویژگی های کولر گازی جنرال

کولرگازی دیواری جنرال با ظرفیت های متنوع برای محیط های مختلف قابل استفاده است، کمپرسور کولر گازی جنرال از نوع گاز مبرد و روتاری ساخته شده است و بسیار کم صدا و لرزش است و دریچه های آن به گونه ایست که هوا را در تمام محیط به صورت یک نواخت پخش می کند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این کولر گازی مصرف کم انرژی و بازده ای بالای آن است در صورت خرابی حتما تعمیر کولر گازی جنرال را به دکتر آچار بسپارید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال
نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال با گارانتی

کلیه خدماتی که مرکز دکتر آچار ارائه می دهد از جمله خدمات تعمیرات کولر گازی جنرال دارای گارانتی 1 ساله است، به این معنا که دستگاه شما طی این مدت به تعمیر مجدد نیاز پیدا نمی کند و می توانید به تعمیرکاران دکتر آچار اطمینان کنید چرا که در صورت خرابی مجدد کولر گازی خدمات به صورت رایگان به شما ارائه داده می شود.

نصب کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی جنرال نیز مانند اقدامات دیگر نیاز به آگاهی از قواعد و اصول مربوطه دارد، مراحل نصب کولر گازی با کولر آبی بسیار متفاوت است و نیاز به تخصص و تجربه دارد بنابراین برای نصب اسپیلت باید از افراد متخصص کمک بگیرید، مرکز دکتر آچار می تواند بهترین نصاب در تهران را به منزل شما جهت نصب کولر گازی جنرال اعزام کند.

شارژ گاز کولر گازی جنرال

یکی از اصلی ترین مشکلات کولر گازی ها کمبود گاز یا تخلیه گاز است که در این مواقع باید شارژ گاز انجام شود، گاز کولر گازی یکی از مهم ترین عوامل سرمایش و یا گرامایش است و کم بود یا تخلیه آن باعث می شود کولر گازی به درستی عمل نکند، لذا با مشاهده کم بود گاز و یا نشتی گاز حتماً نسبت به شارژ گاز اسپیلت اقدام کنید، با توجه به اینکه شارژ گاز کار خطرناکی است باید این کار را بر عهده افراد متخصص بگذارید.

عیب یابی کولر گازی جنرال

زمانی که کولر گازی جنرال تان خراب می شود تعمیرکار ابتدا به عیب یابی کولر گازی می پردازد و علت ایجاد مشکل را پیدا می کند سپس میزان هزینه را مشخص می کند و به تعمیرات می پردازد.

مشکلاتی که اکثراً در کولر گازی جنرال بوجود می آید؟

از آنجایی که کولرگازی جنرال یک محصول با کیفیت و عالی است ولی باید در نظر داشته باشید که در اثر مرور زمان مانند هر وسیله ای نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند در این بخش چند مشکل رایج که ممکن است برای کولرگازی جنرال شما پیش بیاید ذکر می کنیم:

 • کولر گازی جنرال فقط روی دور تند کار میکند.

در این حالت احتمال زیاد مشکل از کلید و تنظیمات کلید است که باید بررسی شود در غیر این صورت باید اتصال بین پروانه و کلید را چک کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال
 • کولرگازی صدای غیرعادی و زیادی می دهد.

ممکن است جایگاه کولر گازی تراز نیست و محل قرارگیری مناسبی ندارد که باید تراز شود، یا فن به قسمتی برخورد دارد و یا لاستیک های درزگیر خراب شده اند مورد دیگر آن که پیچ های کمپرسور را چک کنید و آنها محکم کنید تا دیگر صدا ندهند.

 • از پنل داخلی کولر آب می آید.

احتما زیاد مسیر آب خروجی مسدود شده است که باید هرچه سریعتر باید مسیر را باز کرد.

 • کولر گازی جنرال باد گرم میزند.

احتمالا کولر نیاز به شارژ گاز دارد و یا خازن سیم پیچ خراب شده است، یا ممکن است موتور مشکل دارد آن را جداگانه تست کنید تا از سلامت موتور مطمئن شوید.

 • کولرگازی برفک می زند.

ممکن است گاز کم شده و در همان ابتدا می ماند و یخ میزند و یا فن معیوب شده و نمی تواند سرما را به بیرون بفرستند و یا داخل لوله ها کثیف شدند و یخ می زنند.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال

زمانی که شما کولر گازی جنرال خود را خریداری می کنید تا زمانی که دارای کارت گارانتی است آن شرکت ارائه دهنده خدماتش باید پاسخگو باشد و تعمیرات و تامین قطعات دستگاه شما را انجام دهد.

ولی اگر کارت گارلنتی خود را گم کردید و یا گارانتی شما تمام شد و یا بنا به هر دلیلی نتوانستید از شرکتی خدمات دریافت کنید با مجموعه تعمیرات تخصصی دکتر آچار تماس بگیرید تا با خدمات پس از فروش خود در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال به شما کمک کنند.

این مجموعه تمام تعمیرات کولر گازی جنرال شما را به بهترین شکل انجام می دهد و اگر دستگاه شما نیاز به قطعات داشته باشد با استفاده از قطعات اصل و اورجینال کولر گازی جنرال شما را تعمیر کرده و در قبال تمام خدمات خود به شما ضمانت می دهد و در صورت خرابی تعمیرات خود اقدامات لازم را انجام می دهند و خیال شما را از جهت آسوده می کنند.

نکته های کلیدی و مهم زمان نصب کولر گازی جنرال

زمانی که می خواهید کولر گازی جنرال خود را نصب کنید حتما توجه داشته باشید که محل نصب تراز باشد و کولر دارای تعادل مناسب باشد تا بتواند آبرسانی را به بهترین شکل انجام دهد.

هرگز پنل داخلی کولر گازی جنرال را در برابر هوای گرم و مرطوب قرار ندهید زیرا قدرت سرمایش خود را از دست می دهد و آب داخل دستگاه پر می شود.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

زمانی که میخواهید از کولر گازی جنرال استفاده کنید دمای مناسبی را انتخاب کنید تا به موتور فشار وارد نشود و استهلاک کمتری داشته باشد.

زمانی که میخواهید کولر گازی جنرال را نصب کنید حواستان باشد که گرد و غبار و آشغال اضافی وارد لوله ها نشوند زیرا بعدا دچار مسدودی می شوند و به کمپرسورفشار وارد می کنند پس حتما هنگام نصب از باز بودن مسیرها اطمینان حاصل کنید.

هنگامی که میخواهید بست آلومینیومی را نصب کنید حواستان به زاویه مناسب و کمی شیب باشد زیرا باید آب تقطیر شده در لوله تخلیه جریان داشته باشد.

نکته قابل توجه دیگر آن است که پنل داخلی در ارتفاع مناسبی از سطح زمین نصب شود زیرا بتواند به درستی هوای مناسب را پرتاب کند و سرما و گرما را بخوبی توزیع کند.

نکات مهم پنل خارجی کولر گازی جنرال

در هنگام نصب پنل خارجی کولر گازی جنرال به این نکته توجه داشته باشید که فاصله پنل با سایر دستگاه ها مناسب باشد تا هوا به راحتی بتواند گردش داشته باشد و فن دستگاه بتواند به راحتی کار کند و پنل را به گونه ای قرار ندهید که باد ار روبرو به پنل بخورد زیرا باعث کاهش بازده ای دستگاه می شود.

سعی کنید پنل خارجی یا همان کندانسور را در محلی نصب کنید که سایه باشد و یا بتوانید برایش سایه بان درست کنید بصورتی که مانع گردش هوا نباشد. زیرا این عمل باعث می شود کارایی افزایش یافته و در مصرف برق هم صرفه جویی بشود.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

شارژ کولر گازی جنرال هم از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در خنک کردن و عملکرد اصلی دستگاه بسیار موثر بوده و در هنگام شارژ گاز کولر گازی جنرال به هیچ عنوان کپسول را برعکس نکنید زیرا مایع نباید داخل کمپرسور شود باعث خرابی آن می شود.

سعی کنید حدالامکان لوله های سیکل کندانسور خشک و تمیز باشند و برای اینکار اصلا از اکسیژن استفاده نکنید زیرا باعث منفجر شدن و آتش سوزی می شود و بسیار خطرناک است.

در هنگام نصب پنل داخلی و چنل خارجی از یک دیگر حواستان به فاصله این دو باشد که در حد استاندارد قرار داشته باشند زیرا اگر فاصله این دو از هم زیاد باشد روغن کمپرسور خارجی هنگام خروج از پنل داخلی به مشکل می خورد و نمیتواند مسیر را برگردد و در یونیت داخلی مانده و کمپرسور را دچار خرابی می کند.

نکته دیگر درباره لوله ها هستند توجه داشته باشید که زانویی ها و لوله های کولر گازی جنرال خم نشده باشند و در حالت زاویه داری قرار نداشته باشند و یا درحال فشار و له شدن باشند.

در هنگام نصب حواستان به شیر سه طرفه سیستم باشد که باز بوده زیرا در صورت بسته بودن دستگاه کارایی ندارد و نه گرما و نه سرمایی تولید نخواهد کرد زیرا گاز نمی تواند به کمپرسور برگردد.

زمانی که میخواهید کولر گازی جنرال را نصب کنید به متراژ سیم و ضخامت آن توجه کنید زیرا عدم تناسب آنها باعث آتش سوزی و خسارات جبران ناپذیری دارد.

سعی کنید مکانی را برای نصب کولر گازی جنرال انتخاب کنید که خیلی کثیف نباشد زیرا زمانی که فیلترهای کولر کثیف شوند تهویه خوب انجام نمی شود و ویروس ها و باکتری ها رشد می کنند و از طریق هوا وارد محیط شده و باعث بروز بسیاری از بیماری های پوستی و تنفسی می شوند.

تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

نکات مهم برای طولانی تر شدن عمر کولر گازی جنرال و نگهداری بهتر

 • اولین موردی که باید در آن بسیار دقت داشته باشید سرویس کردن کولر گازی خود است که حتما باید سرویس های آن را بصورت متداول و منظم انجام دهید زیرا اگر در انجام این کار کوتاهی کنید و سرویس را انجام ندهید مشکلات بزرگتر و پر هزینه تری را متحمل می شوید و خراب شدن کولر گازی جنرال را در پی خواهد داشت.
 • هر چند وقت یکبار گاز کولر گازی جنرال خود را بررسی کنید و میزان شارژ را چک کنید که اگر کبود گاز داشت حتما آن را شارژ کنید تا کارایی و بازده ای آن بالا برود پس حتما بصورت سالانه بررسی کنید.
 • مورد دیگر که در طولانی تر شدن عمر کولر گازی جنرال نقش مهمی دارد تمیز کرد و زدودن آلودگی ها از کندانسور کولر گازی جنرال است زیرا در فضای بیرونی قرار دارد و گرد و غبار و خاک زیادی وارد آن میشود و گردش هوای آن را با اختلال مواجه می کند و نمیتواند کارش را بخوبی انجام دهد.
 • از دیگر نکاتی که باید در هنگام استفاده از کولر گازی جنرال توجه داشته باشید این است که زمانی که دستگاه روشن است حالت و مود آنرا تعویض نکنید مثلا از وضعیت سرما به گرما بصورت ناگهانی تغییر ندهید، ابتدا باید کولر را خاموش کنید و بعد تنظیمات مجدد خود را انجام داده و پس روشن نمایید.
 • اقدام دیگری که شما باید برای نگهداری بهتر کولر گازی جنرال انجام دهید این است که فیلتر کمپرسور را بشویید و تمیز کنید فیلترهای پنل داخلی را باید بصورت منظم شستشو داده تا هم هوا را با سرعت و کیفیت بهتری به بیرون ارائه دهد.
 • مورد دیگر آنکه برق ورودی را بررسی کنید که دارای نوسانات و ضعیفی ولتاژ نباشد که این امر باعث کاهش قدرت دستگاه شده و حتما به تعمیر یه سرویسکار حرفه ای و ماهر دکتر آچار نیاز دارد.
 • همچنین سعی کنید عایق بندی های کولر گازی جنرال را پیوسته چک کنید و انجام دهید زیرا باعث می شود بر اثر مرور زمان عایق ها ضعیف شده و کارایی دستگاه پایین بیاید.
تعمیر کولر گازی جنرال
تعمیر کولر گازی جنرال

راه حل ساده  و مهم برای سرمای بیشتر کولر گازی جنرال

گاهی ممکن است برایتان پیش آمده باشد که با اینکه از کولر گازی جنرال خود از نهایت قدرتش استفاده می کنید و با حداکثر توان در حال کار است ولی باز هم یکی از اتاق ها گرم مانده و هوایی جرایان ندارد.

در این مواقع شما باید از یک فن تقویت کننده استفاده کنید به این صورت که فن تقویت کننده را در اتاق گرم قرار دهید تا این فن جریان هوای خنک را به داخل اتاق گرم هدایت کرده و نتیجه مناسبی را بدهد.

چکار کنیم تا در زمستان کولر گازی جنرال را سالم نگهداریم؟

وقتی که از کولر گازی جنرال خود در فصل گرما استفاده می کنید و با شروع فصل سرد آنرا خاموش می کنید و دیگر استفاده نمی کنید، باید کارهایی را برای آسیب ندیدن و نگهداری بهتر آن بهترین کار این است که سرویس کولر گازی جنرال را الان انجام دهید و قبل از آنکه سیستم را جمع کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

به این صورت که شستن فیلترها و کویل ها و کندانسور را انجام داده و درزها و منافذ را کاملا تمیز کرده و آب بندی کنید و یا با استفاده  از اسفنج بپوشانید و در مرحله آخر پنل بیرونی و خارجی را بپوشانید تا از رطوبت و یا سرما و نفوذ آب در باد و باران در امان باشد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال
نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

چرا تعمیرات کولر گازی جنرال را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 • ارائه خدمات تعمیرات در محل و منزل
 • ارائه خدمات با سرعت بالا
 • همکاری با تکنسین های مجرب و ماهر
 • شعبات متنوع در مناطق 22 گانه تهران
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • محاسبه هزینه تعمیرات مطابق با تعرفه اتحادیه

تعمیر کولر گازی جنرال توسط دکتر آچار

از آنجایی که کولر گازی خود یک وسیله گرانی است و در این شرایط اقتصادی در صورت خرابی و از کار افتادن کولر برای خرید آن باید متحمل هزینه ی زیادی شوید پس بهتر است در نگهداری و سرویس و تعمیر آن از افراد متخصص کمک بخواهید و کولر گازی جنرال را برای تعمیر بدست کسانی که آگاهی ندارند نسپارید زیرا با تشخیص اشتباه آنها ممکن است به قطعات سالم هم صدمه زده و هزینه شما را بیشتر کنند.

مجموعه حرفه ای دکتر آچار با سابقه ترین و حرفه ای ترین گروهی هستند که می توانند به بهترین شکل تعمیر کولرگازی جنرال را انجام دهند و با توجه به شرایط شما هزینه ها را کاهش دهند.

تعمیر کولر گازی جنرال در شمال تهران

خرابی کولر گازی جنرال مثل هر برند دیگری ممکن است برای کولر گازی جنرال شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر کولر گازی جنرال در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی جنرال در غرب تهران

کولر گازی جنرال از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر کولر گازی جنرال می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال
نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات کولر گازی جنرال خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به کولر گازی شما در محل اقدام خواهند کرد، در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر کولر گازی جنرال شما را انجام می دهیم.

تعمیر کولر گازی جنرال در شرق تهران

تکنسین های تعمیر کولر گازی در شرق تهران کولر گازی جنرال شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد، تمام نقاط شرق تهران تعمیرات کولر گازی جنرال شما را انجام می دهیم.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. احمد فاضلی 2 سال قبل

  ارور ای 1 روی کولر گازی جنرال الکتریک به چه معنا است؟ ممنون میشم اگه توضیح بدهید

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام و درود خدمت شما جناب فاضلی، زمانی که برد الکتریکی کولر گازی شما دچار ایراد، خرابی و اختلال شود این ارور بر روی نمایشگر کولر شما ظاهر میشود، برای رفع این ارور دستگاه را به مدت 1 دقیقه از برق بکشید تا ری استارت شده و ارور بر طرف شود، در غیر این صورت باید برد توسط تکنسین بررسی و عیب یابی شود، میتوانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

 2. فاطیما گل 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 3. جمشید سعیدی 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 4. عباس شریفی 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 5. رامین خمسه 1 سال قبل

  مطلب عالی بود

 6. علی طالب زاده 1 سال قبل

  همیشه دعا میکنم شمارو تو این گرونی با قیمت مناسب وسیله مو تعمیر کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید