تعمیر کولر گازی هیتاچی

تعمیر کولر گازی هیتاچی


با مشاهده کردن هر گونه ایراد در کولر گازی هیتاچی می توانید از متخصصین ماهر و حرفه ایی تعمیر کولر گازی هیتاچی دکتر آچار در این زمینه کمک گرفته تا با خاطری آسوده دستگاه را به دست این افراد آموزش دیده معایب آن را برطرف نموده و تعمیرات کولرگازی با کیفیت عالی را برای شما ارائه بدهند.

 برند هیتاچی هم یکی دیگر از برندهای کولرگازی می باشد که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد ولی باز هم در اثر گذشت زمان و کار کرد مداوم این دستگاه امکان این وجود دارد که کولر گازی هیتاچی شما با صدمه دیدن قطعاتش روبرو بشود که نیاز به حضور تعمیر کاران باشد تا دستگاه را مورد عیب یابی قرار بدهند و اشکالات به وجود آمده را برطرف کنند.

تعمیر کولر گازی هیتاچی

می توان به کیفیت بالای کولر گازی هیتاچی اطمینان داشت ولی به هر حال هر وسیله ایی در اثر کار کردن و سپری شدن زمان امکان خراب شدن قطعاتش وجود دارد که یک سری از موارد نظیرخنکی مطلوب را نداشتن، مشاهدهٔ نشتی آب در قسمت یونیت داخلی، وجود صداهای ناهنجار، زوشن نشدن کولر گازی هیتاچی، مشاهدهٔ یخ زدگی دستگاه از جمله مواردی باشد که احتمال دارد شما در حین کار کردن با این دستگاه این معایب را مشاهده کنید.

تعمیر کولر گازی هیتاچی
تعمیر کولر گازی هیتاچی

در این متن از تمامی مراحل تعمیر برای شما باز گو خواهیم کرد تا شما را با این موارد آشنا کنیم.

برای انجام فرایند تعمیر کولر گازی هیتاچی باید مراحل زیر را پشت سر گذاشت:

 • گام اول این که با بررسی فیلتر یا فن آغاز خواهد شد: اولین مرحله این است که وضعیت فیلتر هوا یا فن را بررسی کنید.

در صورت مشاهده ایراداتی در این قطعات، در صورت نیاز داشتن به تعمیر، این قطعات را تعمیر یا تعویض نمایید.

 • مرحلهٔ بعدی بررسی سطح گاز کولر گازی می باشد: همان گونه که از نام این دستگاه مشخص است، این دستگاه با گاز کار می کند.

به همین منظور بهتر است که گاز دستگاه را چک کرده که که آیا گاز کافی در دستگاه وجود دارد یا خیر.

بر خلاف این مورد بهتر است که مواد گازی این دستگاه را تهیه کنید.

 • مرحلهٔ بعدی تعمیرات بررسی کمپرسور و روغن آن است: در این مرحله روغن کمپرسور باید چک شود این قسمت به خوبی روغن کاری نشده است، اقدامات لازم را انجام دهید.
 • بررسی وضعیت عملکرد قطعهٔ کمپرسور کولر گازی هیتاچی: این قسمت مهم دستگاه باید بدون نقص کار کند بنابراین شما نمی توانید سر و صدا یا لرزش یا موارد نظیر این موارد را در کمپرسور ببینید.

در انتهای کار می توانید سیم کشی دستگاه را بررسی کنید: سیم کشی دستگاه و اتصالات دستگاه باید بررسی شود، سیم بریده شده یا هر مشکل دیگری دیدید، آن را تعویض کنید.

 • بهتر است که قطعهٔ ترموستات را چک کنید: باید بررسی کنید که آیا این قسمت به درستی کار می کند یا خیر.

بین انجام تعمیرات و انجام سرویس های دوره ایی دستگاه کولر گازی تفاوت هایی وجود دارد از مواردی که در خنک کردن محیط توسط کولر گازی صورت بگیری می تواند در امر انجام شدن سرویس های کولر گازی هیتاچی است که در کاهش مصرف انرژی و بالا بردن طول عمر مفید دستگاه تاثیر گذار است.

مواردی که در سرویس های دوره ایی مدنظر می باشد شامل:

سرویس قطعه ترموستات کولر گازی، چک کردن قطعه کندانسور و انجام شدن عملیات شستشو و تمیز کردن این قطعه، چک کردن سالم بودن شیلنگ های کولرگازی، چک کردن مخزن گار کولر، چک کردن حجم گاز کولر و در آخر بررسی کردن فیلترهای هوای و تمیز کردن آن ها را در بر خواهد گرفت.

علت خاموش شدن نابهنگام کولر گازی هیتاچی

 گاهی اوقات مکن است که برای شما هم پیش آمده است که به طور ناگهانی کولر گازی خاموش شده و در صدد رفع مشکلات کولر گازی هیتاچی افتاده اید.

در چنین حالتی احتمال دارد که مشکل این باشد که کولر گازی به موقع عملیات سرویس های دوره ایی را در زمان مقرر انجام نداده است، امکان دارد که فیلترهای کولر گازی کثیف شده و نمی گذارد که هوای خنک را به بیرون هدایت کند، در این صورت دستگاه تحت فشار قرار می گیرد و به طرز ناگاهنی خاموش می شود.

 خاموش شدن یهویی کولر گازی هیتاچی یکی دیگر از مشکلات کولر گازی است که می تواند به خاطر صدمه دیدن قطعه ترموستات باشد.

وقتی که دمای محیط به میزان دلخواه تنظیم شده توسط ترموستات برسد، ترموستات خاموش می شود و تا زمانی که دمای محیط تغییر نکند، دستگاه روشن نمی شود.

گاهی اوقات که عملکرد ترموستات دچار اختلال می شود، تنظیم دما را به درستی تشخیص نمی دهد و کولر گازی به طور یهویی خاموش می شود.

عامل دیگری که در این امر نقش دارد، برد کولر گازی می تواند باشد، یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی است که در زمان باز بینی کولر گازی هیتاچی می توان آن را بررسی کرد و سپس اقدام به تعمیر کولر گازی هیتاچی کرد.

 علت نمایان شدن مشکل یخ زدگی در کولر گازی هیتاچی چیست؟

 در حین استفاده از کولر گازی هیتاچی ممکن است که با ایراد یخ زدگی در کولر گازی هیتاچی روبرو بشوید، ما دلایل مختلف بروز یخ زدگی کولر گازی هیتاچی را چک کرده ایم.

نمایان شدن این ایراد می تواند دراثر کمبود گاز باشد، تواند باعث سرد شدن بیش از حد سیم پیچ شود و این فرآیند رامانند ایجاد یخ روی لوله های داخلی کولرکند، مواردی نظیر تمیز نبودن فیلتر هوا، گرفتگی مجاری هوا یا معیوب شدن قطعه فن می تواند باعث این مشکل شود.

 در مواقعی که عملکرد ترموستات به خوبی اجرا نشود، می تواند سبب شود دستگاه به طور مداوم کار کند و لوله های داخلی یخ بزند.

در صورتی که دمای بیرون خیلی پایین آمده باشد، این احتمال وجود دارد که کولر گازی نتواند به اندازه کافی گرمای تولید شده توسط سیم پیچ را آزاد کند، که می تواند باعث یخ زدن لوله های داخلی شود.

انباشته شدن گرد و غبار و آلودگی روی کویل یا کندانسور می تواند موجب کم شدن جریان هوا شده و در یخ زدن لوله های داخلی کولر نقش موثری خواهد داشت.

تعمیر کولر گازی هیتاچی
تعمیر کولر گازی هیتاچی

تعمیر کولر گازی هیتاچی در محل

اگر به تازگی محل زندگی خود را تغییر داده اید و کولر گازی هیتاچی شما خراب شده است و به دنبال تعمیر کار هستید به شما پیشنهاد می شود از متخصصین دکتر آچار در محل کمک بگیرید زیرا در اسرع وقت در خدمت شما بوده و کار تعمیرات را بسیار تخصصی شروع می کنند و یک کار با کیفیت همان روز اول به شما تحویل خواهند داد.

تعمیر کولر گازی هیتاچی در منزل

هر زمان که با خراب شدن کولر گازی هیتاچی مواجه شدید اصلاً نگران انتقال دادن این دستگاه به تعمیر گاه نشوید زیرا افراد تعکمیر کار دکتر آچار با یک تماس شما فوراً در منزل حضور پیدا کرده و خدمات خود را برای شما ارائه خواهند داد و در همان منزل تعمیرات انجام می شود.

هزینه تعمیر کولر گازی هیتاچی

پرداخت هزینه های تعمیرات بسته به نوع خدمات و قطعاتی که معیوب شده در کولر گازی هیتاچی می تواند داشته باشد زیرا امکان دارد که قطعه ایی تعمیر بشود.

ولی در برخی ازموارد دیگر باید اقدام به تعویض قطعهٔ آسیب دیده کرد و این که از قطعات اورجینال استفاده بشود در هزینه های پرداختی شما برای تعمیرات تاثیر گذار خواهد بود و با توجه به همهٔ این مواردی که بیان شده است هزینه ها محاسبه می گردد.

 نتیجه گیری

گروه فعال دکتر آچار با داشتن تجارب بسیار و چندین سالهٔ خود می توانند در موقع خراب شدن کولر گازی هیتاچی شما بهترین خدمات را برای شما ارائه بدهند، افراد دوره دیده و ماهر این کادر فعال توانسته خدمات نصب، سرویس، تعمیرات هر گونه ایراد در کولر گازی برند هیتاچی را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام بدهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. غلام زاهدی 2 هفته قبل

  از اینکه تعمیرکاراتون متخصص و آدم حسابین میشه فهمید همه چی درجه یکه

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از شما کاربر گرامی

 2. جواد میری 2 هفته قبل

  همیشه تشویق میکنم شمارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید