تعمیر کولر گازی زیمنس

تعمیر کولر گازی زیمنس


دکتر آچار با داشتن سال ها تجربه و سابقهٔ درخشان در امر تعمیرات کولر گازی و نصب کولر های گازی توانسته رضایت افراد کاربر را به خود جلب کند و در زمان مشاهدهٔ هر گونه ایراد در قطعات کولر گاری زیمنس با تکنسین های تعمیر کولر گازی زیمنس دکتر آچار تماس حاصل فرمایید.

در زمان نصب کولر گازی زیمنس بهتر است دقت لازم را داشته باشید، این نکات را در نصب کندانسور کولر گازی زیمنس توجه داشته باشید که در قسمتی که سایه می باشد جایگاهش را قرار بدهید.

بعد از نصب عملیات سرویس دستگاه را اجرا بکنید، به رعایت فاصله در هنگام نصب کندانسور توجه داشته باشید و به سرویس فیلتر ها توجه داشته باشید.

تعمیر کولر گازی زیمنس

گاهی امکان دارد که شما با باد گرم کولر گازی زیمنس روبرو باشید که سرمایش لازم را ندارد که نمایان شدن این ایرادها می تواند بنا به دلایلی متعددی باشد که در این متن این موارد را بیان نموده:

 • سوختن خازن در کولرهای گازی سبب بروز باد گرم در محیط می شود، این خازن ها از قطعات مهم و اصلی در کولر گازی می باشد.
 • خرابی برد کولر و گرمایش کولر گازی به خاطر صدمه دیدن برد کولر گازی که مانند مغز انسان عمل می کند، نقش آن کنترل اجزاء است و اگر به دلایلی برد کولر به درستی سایر اجزا را کنترل نکند.

در پایان به درستی کار نمی کنند و موجب بروز ایراد در کولر گازی زیمنس می شوند، مثلاً در صورتی که قطعهٔ برد کولر به ترموستات یا موتور فن کولر فرمان صحیح ندهد.

این باعث می شود باد کولر گازی را گرم کند، بنابراین اگر تا به حال با مشکل گرمایش کولر مواجه شدید، از سالم بودن برد دستگاه مطمئن شوید، این کار قطعا نیاز به متخصص دارد.

 • از عوامل دیگر که در ایجاد باد گرم کولر گازی نقش دارد، پوشش پنل خارجی کولر گازی زیمنس می باشد، در ابتدای فصل زمستان خازن یا یونیت خارجی را با درپوش کولر بپوشانید تا دستگاه زیر برف و باران قرار نگیرد در ابتدای فصل تابستان این را به خاطر داشته باشید، که درب را باز می کنند و این می تواند دلیل گرم شدن کولر باشد.

چون که کمپرسور نمی تواند گرمای تولید شده توسط گاز را حذف کند، کمپرسور از اضافه بار رنج می برد چون قطعه کمپرسور باید با ولتاژ بالایی که توسط خازن کمپرسور تولید می شود کار کند، بنابراین اگر ولتاژ روی کمپرسور کاهش یابد، کمپرسور آمپر و اضافه بار می کشد.

 • تعمیر کولر گازی زیمنس
  تعمیر کولر گازی زیمنس

  شکسته شدن و یا انسداد لوله های کولر گازی از موارد دیگری بروز باد گرم از کولر گازی می باشد، پنل های داخلی و خارجی کولر گازی به واسطهٔ لوله های از جنس مس به هم متصل می شوند، گاهی اوقات موارد متفاوتی مانند تعمیرات ساختمانی و یا افتادن جسم سنگین که موجب شکستگی، سوراخ شدن آنها می شود.

زمانی که لوله ها سوراخ یا شکسته می شوند، ذرات ساختمانی و کثیفی لوله باعث انسداد لوله می شود و عدم تامین هوا باعث می شود که هوای خروجی از کولر کیفیت لازم را دارا نباشد.

دقت داشته باشید در صورتی که اندازه لوله های مسی در حین نصب کولر گازی توبا حضور نصاب کولر گازی به طرز صحیحی اجرا بشود، ممکن است بر کارایی و کیفیت هوای دستگاه موثر واقع می شود.

 • تنظیم ریموت کولر از موارد دیگری که در ایجاد باد گرم کولر مقش دارد، بعضی کولرها حالت گرمایش و سرمایش دارند یعنی دو منظوره هستند که در فصل تابستان و زمستان کارایی دارند، زمانی که قصد دارید خواهید حالت کولر گازی خود را عوض کنید، باید آن را از ریموت تغییر دهید.

یعنی آن را روی حالت سرد یا گرم قرار دهید، ولیکن گاهی به اشتباه انجام می شود یا به طور تصادفی دکمه حالت را لمس می کنید و حالت ها را تغییر می دهید و این باعث می شود که کولر بر خلاف انتظار عمل کند، مثلا در فصل تابستان به جای خنکی گرم می دمد، این شما را آزار می دهد.

این یکی از دلایل اصلی گرم کردن کولر گازی در فصل تابستان است. بنابراین وقتی می بینید که کولر گازی شما هوای گرم می دهد، اگر دستگاه شما دو حالت دارد، ابتدا حالت آن را روی ریموت کنترل کولر گازی چک کنید.

 • یکی از ویژگی های کولر گازی تنظیم دمای آن از روی ریموت کولر گازی با توجه به سلیقه شماست منظور این است که می توانید دمای دستگاه را بر اساس نیاز خود کم و زیاد کنید، گاهی اوقات به نظر می رسد دمایی که برای ترموستات تنظیم کرده اید دمای مورد نیاز نمی باشد.

همین علتی که موجب می شود که کولر دمای محیط را به حد مطلوب نمی تواند قرار بدهد و لازم است دمای دستگاه را در دمای پایین تری قرار بدهید، ولیکن گاهی به خصوص در روزهای بسیار گرم تابستان، با پایین آوردن دمای کولر، در خنک شدن دمای محیط نقش ندارد و کولر هم چنان در راه تولید هوای گرم می باشد.

این موقع است که کولر گازی شما مشکل دیگری، به نام ترموستات می باشد که احتمالاً دچار اختلال شده است، در مواقعی که دمای دستگاه را تغییر می دهید ترموستات قدرت تشخیص ندارد دهد با چه دمایی تحت فرمان می باشد، این موضوع می تواند دمایی که تنظیم کرده اید دمای دلخواه نباشد.

 • کمپرسور یکی دیگر از قطعات مهم در کولر گازی می باشد، پس حتما این قطعه را تا جایی که می توانید حفظ کنید زمانی که کمپرسور کولر گازی کارایی لازم را ندارد نمایان شدن این ایراد را به اشکال مختلف در عملکرد عادی کولر گازی نشان می دهد.

از هشدارهای کولر گازی که می تواند آلارم معیوب شدن قطعه کمپرسور باشد گرم شدن هوای کولر به جای هوای خنک است، نکته اینجاست که اگر کولر گازی شما گرم شد سریعا آن را خاموش کنید.

زیرا ممکن است به دلیل نقص در کمپرسور باشد و اگر کولر گازی در این حالت کار می کند، فشار بیشتری به کمپرسور وارد می شود در پایان موجب سوختن کمپرسور می شود که هزینهٔ زیادی شما را متحمل میکند.

تعمیر کولر گازی زیمنس
تعمیر کولر گازی زیمنس

تعمیر کولر گازی زیمنس در محل

برای اینکه از خدمات تعمیر کولر گازی زیمنس در محل بهرهٔ کافی را ببرید پیشنهاد داده می شود که با تکنسین های دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و در خواست داده بشود که در محل در اسرع وقت حضور پیدا کرده تا اقدامات لازم در جهت برطرف کردن معایب به وجود آمده برای کولر گازی زیمنس انجام بدهند.

تعمیر کولر گازی زیمنس در منزل

اگر کولر گازی زیمنس شما خراب شده است و نگران انتقال دادن و هزینه و وقت انجام این مراحل هستید به شما مژده داده می شود که کارشناسان دکتر آچار دارای خدمات تعمیرات هر گونه کولر گازی در هر برندی در منزل هستند و با تماس شما و اطلاع رسانی وارد حیطه شما خواهند شد و عملیات عیب یابی و تعمیرات را آغاز خواهند کرد.

هزینه تعمیر کولر گازی زیمنس

تفاوت بسیاری است بین وقتایی که کولر گازی زیمنس شما در اثر کمبود گاز با مشکل مواجه شده یا این که با عیب بزرگی روبرو گشته، بنابراین درابتدای کار باید کولر گازی زیمنس شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد و عیب به درستی تشخیص داده بشود.

بعد از این مرحله وارد برآورد قیمت تعمیرات می توان شد که برای اطلاع کامل باید یا کارشناسان مشاوره کنید و با دادن اطلاعلات لازم به شما وارد عملیات تعمیر خواهند شد.

 نتیجه گیری

کولر گازی زیمنس دارای قطعات متفاوتی است که احتمال رویارویی با ایرادهای بسیار است که در این مواقع باید مورد مشاوره متخصصین دکتر آچار قرار بگیرد و از تجارب آن ها در این زمینه استفاده کنید.

بهتر است با خواندن مطالب بالا اطلاعات خود را دراین زمینه بالا ببرید تا در صورت سطحی بودن معایب به وجود آمده خودتان اقدام کنید ولی در برخی از موارد مشکل بسیار بزرگ بوده و تخصصی می باشد که به حضور تعمیرکاران نیازمند هستید تا کار در اولین فرصت انجام بشود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. بهمن ایرانی 2 هفته قبل

  کارشناستون رایگان مارو راهنمایی کردن و مشکل دستگاهمونو خودمون حل کردیم

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید