تعمیر کولرگازی اجنرال

تعمیر کولرگازی اجنرال


تعمیر کولرگازی اجنرال با گارانتی

در ساختمان های امروزی بیشتر از کولر گازی برای تامین سرما و خنک شدن در فصل گرما استفاده می شود، بنابراین با به وجود آمدن مشکل برای این دستگاه خنک کننده می تواند برای افراد بسیار سخت باشد و لازم است که خیلی زود به دنبال تعمیر کولرگازی اجنرال باشید.

در زمان نصب دستگاه کولر گازی اجنرال باید توجه داشته باشید  که قوانین مهم و اصول نصب و نکات ایمنی را به خوبی نصاب رعایت کرده باشد که رعایت این موارد نه تنها می تواند بر راندمان کولر تاثیر گذار باشد بلکه  از بروز برخی مشکلات که برای دستگاه پیش بیاید جلوگیری می کند.

انجام سرویس های دوره ایی برای کولر گازی اجنرال

دستگاه کولر گازی اجنرال  برای اینکه بتواند از مشکلات کمتری برخوردار باشد بهتر است که سرویس های دوره ای را به موقع انجام دهید، همان طور که می دانید کولرگازی یک قطعه آن به نام کندانسور را به خاطر داشتن صدای کمتری در فضای باز و بیرون از ساختمان نصب می گردد و به همین دلیل با گرد و خاک بسیاری روبرو خواهد بود و اگر به این قطعه توجه نداشته باشید در بازدهی کولرگازی اجنرال تاثیر خواهد داشت، مصرف انرژی را بالا برده و عمر دستگاه کوتاه تر خواهد شد.

بنابراین شما با انجام سرویس های دوره ایی  کل دستگاه کولرگازی را بررسی کرده و فیلترها را تمیز نموده و دستگاه را به طور کامل چک کرده  و اشکالات کوچک آن را برطرف نمایید تا از مشکلات بزرگتر جلوگیری کرده و همچنین از پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیر کولرگازی اجنرال هم خودداری می کنید.

تعمیر کولرگازی اجنرال

وقتی که کولر گازی اجنرال روشن نمیشود؟

ممکن است در طول زمان مصرف با روشن نشدن کولر گازی اجنرال روبرو شده باشید، در آغاز کار باید برق دستگاه را چک کنید ممکن است که پریز برق دچار اشکال شده باشد در غیر اینصورت سیم های داخلی را بررسی کرده که قطعی وجود نداشته باشد و در نهایت برای انجام کار تعمیر کولرگازی اجنرال از خد مات ما بهره مند بشوید.

خنک نکردن کولر و باد گرم از دستگاه کولر گازی اجنرال

اگر در زمانی متوجه شدید که دستگاه به خوبی خنک نکرده و باد گرم میزند می توانید فیلترهای دستگاه را به خوبی تمیز کنید زیرا به دلیل کثیفی فیلترها ممکن است که باد گرم بزند و اگر با انجام این کار مشکل برطرف شد که نیازمند تعویض نخواهد بود و دلیل دیگر باد گرم دستگاه اتمام گاز کولر و یا کم شدن گاز دستگاه می باشد  و احتمال دارد نیازمند شارژ گاز باشد و باید با افراد ی که تخصص تعمیر کولرگازی اجنرال را دارند تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

تعمیر کولرگازی اجنرال

عواملی که نشانه ایی از کمبود شارژ گاز دستگاه کولر گازی اجنرال است!

  • شنیده شدن صدا از قطعه ی کمپرسور
  • پایین اومدن آمپر دستگاه
  • کم شدن مکش سیستم
  • کم شدن درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور
  • باد گرم زدن دستگاه و زیاد خنک نکردن آن
  • دائم کار کردن کمپرسور
  • برفک زدن اوپراتور در قسمت لوله ها و پنل داخلی

اینها از موارد شایع کمبود شارژ گاز دستگاه کولر گازی می باشد.

صداهای ناهنجار از دستگاه کولر گازی اجنرال

گاهی ممکن است که دستگاه کولرگازی درحین انجام کار صداهای غیر طبیعی داشته باشد که در این موقع باید فن کولر را بررسی کرد ممکن است که چیزی در داخل دستگاه باشد و اجازه ی حرکت به فن نداده و عملکردش را مختل کرده و احتمال دارد باعث سوختن فن هم بشود و گاهی هم صدا ممکن است از قسمت یونیت های داخلی باشد که باید با بررسی این قسمت اشکال را برطرف کرد و تعمیر کولرگازی اجنرال را انجام داد.

با نیاز پیدا کردن دستگاه کولر گازی اجنرال به تعمیرات ، شما می توانید برای انجام تعمیر کولرگازی اجنرال با افراد متخصص ما در زمان کوتاه  به راحتی مشکل  کولر را برطرف کنید.

اگر سیستم خنک کننده ی منزل شما دستگاه کولر گازی اجنرال دچار اشکالاتی شد و نقص فنی برایش پیش آمد با افراد متخصص ما مشاوره کرده تا در زمان کوتاه بهترین اقدامات را برای تعمیر کولرگازی اجنرال شما انجام دهیم  و دستگاه را عیب یابی کرده تا ایرادش برطرف بشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *