تعمیر کولرگازی اجنرال

تعمیر کولرگازی اجنرال


دکتر آچار نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب با همکاری تکنسین های متخصص و حرفه ای به عیب یابی، سرویس و تعمیر کولرگازی اجنرال می پردازد، تکنسین های این مجموعه برای تعمیرات از قطعات فابریک و اصل استفاده می کنند.

کولر گازی اجنرال یکی از کاربردی ترین و با کیفیت ترین انواع کولر گازی است، در صورتی که شما این کولر گازی را خریداری کرده اید و هنگام استفاده از آن با مشکلی مواجه شدید باید آن را در اسرع وقت تعمیر کنید، تعمیر کولر گازی را به تکنسین های متخصص بسپارید، سپردن کولر گازی به فرد بدون تخصص و وقفه در تعمیر آن موجب اختلالات بیشتر خواهد شد.

تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار با مجوزهای لازم از اتحادیه تعمیرکاران تهران، در تمامی مناطق تهران دارای شعبه بوده و به صورت 24 ساعته به تمامی شهروندان تهرانی خدمات ارائه می دهد، با وجود شعب مختلف در سطح شهر دسترسی به تعمیرکاران برای همشهریان ساده تر می شود، توجه کنید تعمیر کولرگازی اجنرال خود را تنها به افراد متخصص و آموزش دیده بسپارید.

تعمیر کولر گازی اجنرال در محل

با امکان تعمیر کولرگازی در محل دیگر نیازی به حمل و نقل کولرگازی به تعمیرگاه وجود ندارد و هزینه های مازاد این چنینی کاهش پیدا می کنند، با این ویژگی مشتریان می توانند به صورت کامل بر عملکرد تکنسین نظارت داشته و بر دانش فنی شان افزوده می شود، امکان مدیریت زمان توسط مشتری وجود داشته و زمان زیادی اتلاف نخواهد شد.

نمایندگی کولرگازی اجنرال

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی اجنرال در تهران است، که یکی از خدماتی که ارائه می دهد تعمیرات کولر گازی اجنرال است، تعمیرکاران نمایندگی اجنرال تهران افرادی متخصص و مجرب هستند که از بین بهترین تکنسن ها انتخاب شده اند، شماره تماس نمایندگی کولر گازی اجنرال 02188444021 است.

تعمیر کولرگازی اجنرال با گارانتی

در ساختمان های امروزی بیشتر از کولر گازی برای تامین سرما و خنک شدن در فصل گرما استفاده می شود، بنابراین با به وجود آمدن مشکل برای این دستگاه خنک کننده می تواند برای افراد بسیار سخت باشد و لازم است که خیلی زود به دنبال تعمیر کولرگازی اجنرال باشید.

در زمان نصب دستگاه کولر گازی اجنرال باید توجه داشته باشید  که قوانین مهم و اصول نصب و نکات ایمنی را به خوبی نصاب رعایت کرده باشد که رعایت این موارد نه تنها می تواند بر راندمان تعمیر کولر گازی تاثیر گذار باشد بلکه  از بروز برخی مشکلات که برای دستگاه پیش بیاید جلوگیری می کند.

چگونه می توانم تشخیص دهم که کولر گازی اجنرال من به تعمیر نیاز دارد؟  اگر کولر گازی شما به درستی کار نمی کند یا به اندازه کافی خنک نمی کند، صدای زیادی تولید می کند، یا روشن نمی شود، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.
چه انتظاری باید از تکنسین کولر گازی اجنرال داشته باشم؟  تکنسین تعمیر کولر گازی شما ابتدا باید عیب یابی انجام دهد تا علت مشکل را پیدا کند، پس از پیدا کردن علت مشکل، تکنسین تعمیر کولر گازی شما هزینه تعمیر را به شما اعلام می کند.
هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال چقدر است؟   هزینه تعمیر کولر گازی ال جی به علت مشکل بستگی دارد، با این حال، به طور کلی، هزینه تعمیر کولر گازی نسبتاً کم است.
تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

برای ارتباط با مرکز تعمیر کولر گازی در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر کولر گازی گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

خدمات دکتر آچار در زمینه تعمیر کولر گازی اجنرال

 • نصب کولر گازی اجنرال
 • سرویس کولر گازی اجنرال
 • شارژ گاز تمامی مدل های کولرگازی اجنرال
 • شستشوی اسپلیت و کولر گازی اجنرال
 • تعمیر کولر گازی پنجره ای اجنرال
 • تعمیر کولر گازی پرتابل اجنرال
 • تعمیر کولر گازی اینورتر اجنرال
 • تعمیر اسپلیت اجنرال
 • تعمیر برد الکترونیکی کولر گازی اجنرال
 • تعمیر فن بلوور پنل داخلی کولر گازی اجنرال
 • تعویض قطعاتی همچون خازن، لوله مویی، کمپرسور و…
تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

تعمیر کولرگازی اجنرال در منزل

تکنسین های دکتر آچار با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و موازین اخلاقی با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و متدهای تعمیراتی روز به ارائه خدمات و تعمیر کولرگازی اجنرال در منازل همشهریان گرامی می پردازند.

انجام سرویس های دوره ایی برای کولر گازی اجنرال

دستگاه کولر گازی اجنرال  برای اینکه بتواند از مشکلات کمتری برخوردار باشد بهتر است که سرویس های دوره ای را به موقع انجام دهید، همان طور که می دانید کولرگازی یک قطعه آن به نام کندانسور را به خاطر داشتن صدای کمتری در فضای باز و بیرون از ساختمان نصب می گردد و به همین دلیل با گرد و خاک بسیاری روبرو خواهد بود و اگر به این قطعه توجه نداشته باشید در بازدهی کولرگازی اجنرال تاثیر خواهد داشت، مصرف انرژی را بالا برده و عمر دستگاه کوتاه تر خواهد شد.

بنابراین شما با انجام سرویس های دوره ایی  کل دستگاه کولرگازی را بررسی کرده و فیلترها را تمیز نموده و دستگاه را به طور کامل چک کرده  و اشکالات کوچک آن را برطرف نمایید تا از مشکلات بزرگتر جلوگیری کرده و همچنین از پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیر کولرگازی اجنرال هم خودداری می کنید.

مزایای سرویس کولر گازی اجنرال چیست؟

سرویس مرتب و به موقع کولر گازی دارای مزایای خاصی است که در ادامه اشاره می کنیم.

 1. سرویس کولر گازی موجب بهبود عملکرد دستگاه می شود.
 2. سرویس کولر گازی موجب تعادل مصرف برق دستگاه شده و هزینه های قبض را کاهش می دهد.
 3. سرویس کولر گازی موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

شارژ گاز کولر گازی اجنرال

شارژ گاز کولر گازی یکی از خدمات تخصصی در سرویس این دستگاه است که ضروری است توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده انجام شود.

چرا تعمیر کولرگازی اجنرال را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

مرکز تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در شهر تهران است که از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و حرفه ای به عیب یابی و تعمیر کولرگازی اجنرال شما میپردازد، تکنسین های این مرکز افراد آموزش دیده ای هستند که به صورت کامل با مشکلات و سیستم کولرگازی اجنرال آشنایی دارند.

اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده می باشد، در صورت عدم امکان تعمیر، تکنسین ها قطعات را با رضایت مشتریان تعویض می کنند، قطعات استفاده شده در تعمیرگاه دکتر آچار اصل و فابریک بوده و دارای ضمانت 12 ماهه هستند، تمامی خدمات جهت آسودگی مشتریان در زمان مشخص شده توسط مشتری در محل و منزل وی انجام می شود و دارای گارانتی 12 ماهه هستند، هزینه های مرکز طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شوند.

تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

مشکلات رایج کولر گازی اجنرال

دلایل پرتاب کم باد کولر گازی چیست؟

نشتی لوله های کولر گازی، کثیفی فیلترهای کولر گازی و یخ زدگی اواپراتورهای کولرگازی از دلایل اصلی پرتاب کم باد کولر گازی محسوب میشوند که بر طرف کردن این مشکل نیاز به بررسی و عیب یابی تکنسین دارد.

چرا کولر گازی اجنرال یخ می زند؟

کاهش و عدم وجود گاز کافی در دستگاه از دلایل یخ زدن کولر گازی اجنرال محسوب میشود، انسداد مسیر لوله های کولر گازی در این مشکل تأثیر گذارند، در صورت کارکرد مداوم کندانسور و عدم قطعی آن امکان یخ زدگی کولر گازی وجود دارد، اختلال و خرابی قطعات اواپراتور، شیر برقی و فن کندانسور از دیگر دلایل بروز این مشکل می باشد.

جهت رفع مشکل و عیب یابی کولر گازی اجنرال با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از تکنسین های متخصص دکتر آچار درخواست کمک کنید.

تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

دلایل کار نکردن ریموت کولر گازی چیست؟

بروز مشکلات در قطعات ریموت کنترل از جمله باتری، قطعات الکتریکی، کیبرد و… از دلایل کار نکردن ریموت کنترل محسوب میشوند، تمام شدن باتری نیز در این مشکل اثر دارد که با تعویض باتری مشکل حل می شود، خرابی برد الکترونیکی دستگاه نیز موجب بروز این مشکل می شود، تعمیر ریموت و برد را باید به تکنسین متخصص بسپارید.

وقتی که کولر گازی اجنرال روشن نمی شود؟

ممکن است در طول زمان مصرف با روشن نشدن کولر گازی اجنرال روبرو شده باشید، در آغاز کار باید برق دستگاه را چک کنید ممکن است که پریز برق دچار اشکال شده باشد در غیر اینصورت سیم های داخلی را بررسی کرده که قطعی وجود نداشته باشد و در نهایت برای انجام کار تعمیر کولرگازی اجنرال از خد مات ما بهره مند بشوید.

خنک نکردن کولر و باد گرم از دستگاه کولر گازی اجنرال

اگر در زمانی متوجه شدید که دستگاه به خوبی خنک نکرده و باد گرم میزند می توانید فیلترهای دستگاه را به خوبی تمیز کنید زیرا به دلیل کثیفی فیلترها ممکن است که باد گرم بزند و اگر با انجام این کار مشکل برطرف شد که نیازمند تعویض نخواهد بود و دلیل دیگر باد گرم دستگاه اتمام گاز کولر و یا کم شدن گاز دستگاه می باشد  و احتمال دارد نیازمند شارژ گاز باشد و باید با افراد ی که تخصص تعمیر کولرگازی اجنرال را دارند تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

عواملی که نشانه ایی از کمبود شارژ گاز دستگاه کولر گازی اجنرال است!

 • شنیده شدن صدا از قطعه ی کمپرسور
 • پایین اومدن آمپر دستگاه
 • کم شدن مکش سیستم
 • کم شدن درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور
 • باد گرم زدن دستگاه و زیاد خنک نکردن آن
 • دائم کار کردن کمپرسور
 • برفک زدن اوپراتور در قسمت لوله ها و پنل داخلی

اینها از موارد شایع کمبود شارژ گاز دستگاه کولر گازی می باشد.

صداهای ناهنجار از دستگاه کولر گازی اجنرال

گاهی ممکن است که دستگاه کولرگازی درحین انجام کار صداهای غیر طبیعی داشته باشد که در این موقع باید فن کولر را بررسی کرد ممکن است که چیزی در داخل دستگاه باشد و اجازه ی حرکت به فن نداده و عملکردش را مختل کرده و احتمال دارد باعث سوختن فن هم بشود و گاهی هم صدا ممکن است از قسمت یونیت های داخلی باشد که باید با بررسی این قسمت اشکال را برطرف کرد و تعمیر کولرگازی اجنرال را انجام داد.

تعمیر کولرگازی اجنرال
تعمیر کولرگازی اجنرال

با نیاز پیدا کردن دستگاه کولر گازی اجنرال به تعمیرات ، شما می توانید برای انجام تعمیر کولرگازی اجنرال با افراد متخصص ما در زمان کوتاه  به راحتی مشکل  کولر را برطرف کنید.

اگر سیستم خنک کننده ی منزل شما دستگاه کولر گازی اجنرال دچار اشکالاتی شد و نقص فنی برایش پیش آمد با افراد متخصص ما مشاوره کرده تا در زمان کوتاه بهترین اقدامات را برای تعمیر کولرگازی اجنرال شما انجام دهیم  و دستگاه را عیب یابی کرده تا ایرادش برطرف بشود.

هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال

هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال به خدماتی که توسط تکنسین ارائه می شود، مدل کولر گازی و خرابی و… بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه های تعمیرات کولرگازی اجنرال در تهران نباشید چرا که تمامی هزینه های این مجموعه مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. عبدالرضا حمیدی 2 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 2. حبیب عرب 2 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 3. علیرضا رضوانی 1 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 4. عیسی احمدی 1 سال قبل

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 5. غلامرضا امامی 1 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 6. رحیم فاظلی 1 سال قبل

  سلام به شما یه سوال داشتم ازتون و اینه که چرا دلیل ایتنکه حرارت فر یکسان نیست چیه؟ مثلا بخشی از غذا خام میمونه و قسمت دیگش میسوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید