تعمیر کولر گازی گالانز

تعمیر کولر گازی گالانز


انتخاب کردن تعمیر کار مجرب برای تعمیر کولر گازی گالانز از موارد با اهمیت و ضروزی می باشد، در صورت خراب شدن هر یک از قطعات این کولر می توانید از سرویس کاران تعمیرات کولر گازی دکتر آچار کمک بگیرید و از تجارب و خدمات با کیفیت این گروه استفاده کنید.

بعضی از ایرادهای در بیشتر کولرهای گازی بسیار مشترک می باشد و متداول است، تکنسین های دکتر آچار در این زمینه بسیار آموزش دیده می باشند و به راحتی می توانند معایب به وجودآمده را برطرف نمایند.

مواردی مانند روشن نشدن کولر گازی، وجود صداهای بلند در کولر گازی، وجود بوی بد در کولر گازی، وجود نشتی آب در کولر گازی، نداشتن سرمایش کافی توسط کولر گازی، روشن شدن کولر گازی ولی کار نکردن این دستگاه و… از موارد بارزی است که امکان دارد برای بیشتر کولر های گازی اتفاق بیفتد.

کولر گازی گالانز یکی از برندهای معتبر در بین کولر های گازی می باشد که به دلیل دارای بودن کیفیت بالا کمتر دچار مشکلات شده ولی احتمال دارد در اثر سپری کردن زمان با اختلالی در عملکردش مواجه بشود و دیگر نتواند کارایی روزهای اول را داشته باشد و باید ایراد به وجود آمده توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد.

تعمیر کولر گازی گالانز
تعمیر کولر گازی گالانز

تعمیر کولر گازی گالانز

عدم موفقیت در عملکرد کویل و انجماد لوله های خنک کننده توانسته یکی از شایع ترین ایرادهای کولر گازی گالانز باشد، یخ زدن گازکویل و نشت لوله ها و خنک کننده است.

کویل ها وظیفه جذب گرما و انتشار هوای خنک را بر عهده دارند.

کویل ها در دریافت کردن هوای گرم نقش دارند تا گاز موجود در تهویه مطبوع اسپلیت کویل ها و انتقال گاز را یخ نکند.

در صورتی که ایرادهای کولر گازی به دلیل کویل باشد، آن را به سرعت اصلاح می کند تا به سایر قسمت ها آسیب نرساند.

آلودگی توسط گرد و غبار در کویل در بروز مشکلات تاثیر گذار می باشد و وجود کویل و کندانسوردر خارج از خانه جایگاهش می باشد، سبب شده در معرض گرما قرار بگیرد.

قطعات کویل و کندانسور کولرگازی در هنگام پوشیدن با خاک و دوده کارایی لازم را نخواهد داشت، این یک مشکل بارزدر مورد کولر گازی می باشد.

در مواقعی که هر 3 ماه یکبار کویل را تمیز نکنید، دستگاه شما سخت کار خواهد کرد و موجب افزودن سایش و پارگی قطعات و حتی به کولر گازی صدمه وارد می کند.

در قطعات کمپرسور و فن ایرادهایی به وجود می آید به خاطر خاموش کردن و روشنایی مکرر کولر گازی، نوسانات برق، عدم انجام دادن روغن کاری یا وجود گرد و غبار، ممکن است فن کولر گازی شما آسیب دیده باشد این نوع نقص در کولر گازی را می توان در برخی از تست های ساده بررسی کرد.

به عنوان مثال: فن را با چرخانیدن فن با دست، اگر در دور زدن فن مشکلی دارید، این می تواند نشانهٔ هشدار برای این باشد که موتور آسیب دیده است.

قطعهٔ فن موجب شده هوای گرم تولید شده از موتور از بین برود.

توجه داشتن به شکاف ها و درزهای محیط م موثر واقع می شود که از طریق آن هوا خنک و هوای گرم آن را جایگزین می کنند.

قابل توجه می باشد که تمام درزهای پنجره ها و درها را بپوشانید چون موجب از بین رفتن انرژی و هزینه های بالای برق می شود.

عوامل موثر در ایجاد تعمیر کولر گازی گالانز

احتمال دارد که در حین استفاده از کولر گازی گالانز دچار نواقص و مشکلاتی بشوید، به طور کل، حوادثی که ممکن است موجب صدمه کولر گازی گالانز شما شود را می توان به صورت زیر در چندین مورد بیان کرد:

 • وجود نوسانات الکتریکی که می تواند به کولر گازی شما وارد شده و اختلالی را به وجود بیاورد.
 • عدم کمک گرفتن از دستگاه حفاظت در برابر نوسانات برقی برای منبع تغذیه کولر گازی گالانز
 • وجود عدم سرویس و تست های دوره ای کولر گازی گالانز
 • انسدا منافذ کولرگازی گالانز در اثر انباشته شدن گرد و غبار
 • انجام دادن هر گونه تعمیرات کولر گازی گالانز توسط تعمیر گاه های غیر مجاز که با تکنولوژی و قطعات کولر گازی گالانز آشنایی ندارند.
 • ایجاد تغییراتی در دستگاه که گارانتی را باطل می کند.

در هر صورت بیان کردن این موارد جهت اطلاع شما خالی از بهره نبردن شما نخواهدبود، ولیکن قابل بیان می باشد که ما به همراه متخصصین دکتر آچاردر خدمت شما عزیزان می باشیم.

موارد مهم در امر نصب کولر گازی گالانز

یکی ازضروری ترین مراحل مهم پس از انجام مرحلهٔ خرید کولر گازی گالانز نکتهٔ مهم نصب و راه اندازی آن است.

برای انجام دادن مراحل نصب کولر گازی گالانز توجه به چند نکته بسیار با اهمیت است، گرچه عدم توجه به این نکات کولر گازی به خوبی کار نمی کند و حتی اگر یکی از نکات رعایت نشود کارایی تهویه مطبوع تا حد زیادی کاهش می یابد.

بعضی از مدل های متنوع کولرگازی ها مانند کولر گازی پرتابل و کولر گازی ایستاده نیاز به نصب زیادی ندارند، ولیکن در مدل کولر گازی پنجره ای به خصوص کولر گازی اسپلیت نیاز به مراحل نصب و راه اندازی حساس تری می باشند.

کولر گازی گالانز و نصاب اسپلیت می تواند با انجام دادن مراحل نصب استاندارد کمک بسیاری به کم شدن مصرف برق کولر گازی گالانز کند.

تعمیر کولر گازی گالانز
تعمیر کولر گازی گالانز

تعمیر کولر گازی گالانز در منزل

برای اینکه بتوانید از خدمات تعمیرات در منزل دکتر آچار بهرهٔ کافی را ببرید برای این منظور بهتر است که با یکی از شماره های تلفن آنان تماس حاصل کرده تا در اولین فرصت در منزل آمادهٔ خدمت رسانی برای شما باشند.

با حضور به موقع اینان به راحتی دستگاه کولر گازی گالانر شما مورد بررسی قرار می گیرد و معایب آن شناسایی می گردد.

تعمیر کولر گازی گالانز در محل

در زمان کنونی تکنسین های دکتر آچار ارائهٔ خدمات نصب، سرویس کولر گازی گالانز و تعمیر کولر گازی گلانتز را در محل ارائه می دهد، این مجموعه به صورت فول تایم آماده ارائه خدمات VIP به مشتریان گرامی می باشد.

تکنسین های دکتر آچار در این گرمای هوا کار را برای شما راحت تر کرده و در ارائه خدمات و تعمیرات به مشتریان کم نخواهند گذاشت.

تعمیرات در محل کولر گازی گالانز نیز به این معنی است که کاربران مجبور نیستند دستگاه را برای تعمیر ببرند، البته دارای مزایای دیگری هم چون باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های حمل و نقل مشتریان می شود.

هزینه تعمیر کولر گازی گالانز

هزینه های تعمیرات کولر گازی گالانز توسط تکنسین های با تجربه دکتر آچار به دلایلی چون، در دسترس داشتن قطعات با کیفیت و اصل، انجام دادن تعمیرات به جای انجام عملیات تعویض قطعات و مشخص کردن هزینه های بسیار به صرفه تر خواهد بود.

دلیلی دیگر برای مشخص شدن هرینهٔ تعمیرات قرار داشتن دستگاه کولرگازی در محیط های متفاوت و کهنه و نو بودن دستگاه کولر گازی می تواند در پرداخت هرینه های تاثیر گذار باشد.

 نتیجه گیری

تخصص تعمیرات کولر گازی گالانز در تخصص و حرفهٔ تکنسین های با تجربه و ماهر دکتر آچار خواهد بود و در هر لحظه قابل دسترس بوده و پس از بررسی معایب به وجودآمده قطعهٔ صدمه دیده را تشخیص داده و اقدامات لازم در این زمینه اعم از تعمیر و یا تعویض قطعه را انجام خواهند داد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. علی اصغری 2 هفته قبل

  همیشه تشویق میکنم شمارو

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

 2. حیدر مجیدی 2 هفته قبل

  کولرگازی مادربزرگم سرماش کم شده بود زنگ زدیم تو نیم ساعت تکنسین اومد مشکل رو برطرف کرد رفت، خیلی خوبه که به زمان مشتری احترام میگذارید

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات دکتر آچار راضی بوده اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید