تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس


تعمیر کولر گازی هایسنس را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید، تکنسین های دکتر آچار در کوتاه ترین زمان ممکن برای نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی هایسنس به محل اعزام شده و خدمات مورد نظرتان را ارائه می دهند.

در این مطلب همراه ما باشید تا در رابطه با تعمیر کولر گازی هایسنس اطلاعات مفیدی کسب کنید.

تعمیر کولر گازی هایسنس با دکتر آچار

دکتر آچار از مراکز خدماتی مجاز و معتبری است که دارای شعب متعددی در سطح تهران بوده و تحت نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به ارائه خدمات می پردازد.

تعمیر کولر گازی هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس

دکتر آچار چه خدماتی را در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس انجام می دهد؟

 1. نصب کولر گازی هایسنس
 2. عیب یابی کولر گازی هایسنس
 3. شستشوی کولر گازی هایسنس
 4. شارژ گاز کولر گازی هایسنس
 5. سرویس کولر گازی هایسنس
 6. رفع آبریزش کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق 22 گانه تهران هستید، تعمیر کولر گازی هایسنس را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده مجموعه ما بسپارید.

تعمیرکاران موسسه دکتر آچار تعمیرات کولر گازی را از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار با کیفیت انجام می دهند.

تماس با تعمیرگاه دکتر آچار

جهت درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار برای تعمیر کولر گازی هایسنس می توانید با شماره 02122631427 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس در محل و منزل

حمل و نقل کولر گازی از منزل به تعمیرگاه کار سخت و زمان بری است که نیاز به پرداخت هزینه جداگانه حمل و نقل نیز دارد.

تکنسین های مرکز دکتر آچار جهت جلوگیری از حمل و نقل بیهوده کولر گازی و جلوگیری از بروز صدمه و آسیب به دستگاه تان در تعمیرگاه به منزل تان اعزام شده و تعمیرات در محل را انجام می دهند، با این امکان می توانید ناظر عملکرد تکنسین باشید.

تعمیر کولر گازی هایسنس بهتر است یا تعویض قطعات آن؟

ممکن است برای شما این سؤال پیش بیاید که تعمیر قطعات معیوب کولر گازی بهتر است یا تعویض قطعات معیوب آن؟ تعمیر قطعات معیوب اولویت اصلی تکنسین های مجموعه دکتر آچار است.

در صورتی که تکنسین ها تشخیص دهند که تعویض قطعه معیوب بهتر از تعمیر آن است با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعات معیوب می کنند، کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار تعویض می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند.

امکان تأمین قطعات توسط مشتری وجود دارد در صورتی که مشتری قطعات را تهیه کند، قطعات هیچ گونه ضمانتی ندارند.

عیب یابی کولر گازی هایسنس

عیب یابی از مهم ترین مراحل در تعمیرات کولر گازی شمرده می شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود، احتمال پنهان ماندن نواقص در کولر گازی افزایش پیدا می کند، در نتیجه توصیه می شود عیب یابی کولر گازی هایسنس را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

نصب کولر گازی هایسنس

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود نصب کولر گازی هایسنس است، نصب این دستگاه به مهارت و تخصص نیاز دارد در نتیجه توصیه می شود به تکنسین های کارشناس مجموعه دکتر آچار بسپارید تا بدون کمترین مشکل نصب و راه اندازی شود.

تعمیر کولر گازی هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس

سرویس کولر گازی هایسنس

سرویس کولر گازی یکی از مهم ترین اقدامات در زمینه بهبود عملکرد دستگاه تان است که حتماً باید توسط سرویس کاران متخصص انجام شود، ضروری است که سرویس کولر گازی هر 6 ماه یک بار و 2 بار در سال انجام شود.

همان طور که اشاره شد سرویس کولر گازی موجب بهبود عملکرد دستگاه می شود، ضمن این که سرویس کولر گازی در مصرف برق صرفه جویی کرده و به افزایش طول عمر کولر گازی هایسنس کمک می کند.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس

سرویس کار در ارائه خدمات سرویس فعالیت های متنوعی را انجام می دهد، شارژ گاز کولر گازی یکی از مهم ترین مراحل سرویس است که توسط تکنسین انجام می شود، در صورتی که میزان گاز کولر هایسنس تان کاهش پیدا کرده باشد سرویس کار به شارژ گاز می پردازد.

هزینه شارژ گاز کولر گازی به ظرفیت دستگاه، مقدار گازی که نیاز دارد، نوع حالت شارژ و… بستگی دارد.

تعمیر کولر گازی هایسنس با گارانتی 12 ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند، ضمانت نامه کتبی تعمیرات پس از انجام خدمات در محل به مشتریان گرامی تقدیم می شود.

تعمیر کولر گازی هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس به خدماتی که توسط تعمیرکاران انجام می شود بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات کولر گازی هایسنس نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه هستند.

ضمن این که در پایان کار فاکتور رسمی تعمیرات نیز با جزییات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

مشکلات رایج کولر گازی هایسنس

چرا کولر گازی‌ هایسنس روشن نمی شود؟

روشن نشدن کولر گازی دلایل متفاوتی دارد، برای برطرف کردن این مشکل در ابتدا توجه کنید که دوشاخه کولر گازی در برق باشد و یا پریز و دو شاخه دستگاه مشکلی نداشته باشند.

در صورتی که برق دستگاه مشکلی نداشته باشد پریز برق را به کمک فازمتر باز کرده و از جریان برق در آن مطمئن شوید، اگر مشکلی در برق دستگاه وجود نداشته باشد توصیه می شود که اتصالات داخلی کولر گاز توسط آمپرمتر بررسی شود.

اختلال در قطعه کمپرسور یا سوختگی آن از دیگر علل روشن نشدن کولر گازی هایسنس معرفی می شوند.

چرا کولر گازی هایسنس خنک نمی کند؟

اگر با مشکل خنک نکردن کولرگازی هایسنس رو به رو شدید در ابتدا باید موارد ساده ای را بررسی کنید، به عنوان مثال ضروری است که دریچه کولر گازی را بررسی کره و از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

خرابی فن کولر، اختلال در عملکرد کمپرسور، کثیفی فیلترهای کولر گازی، اتمام گاز کولر از دیگر دلایل خنک نکردن کولر گازی هایسنس هستند.

چرا کولر گازی هایسنس ناگهانی خاموش می شود؟

اگر با مشکل ناگهانی خاموش شدن کولر گازی مواجه شده اید لازم است که از تکنسین های با تجربه و کار آزموده کمک بگیرید، عدم توجه به سرویس کولر گازی، کثیفی فیلرهای کولر، خرابی ترموستات و برد کولر گازی از دلایل اصلی خاموش شدن ناگهانی کولر گازی هایسنس می باشد.

در صورتی که عملکرد ترموستات دچار ایراد و خرابی باشد نمی تواند دما را تشخیص دهد و در نتیجه باعث خاموش شدن ناگهانی کولر گازی می شود.

خرابی و اختلال برد کولر گازی از دیگر دلایل خاموشی ناگهانی کولر گازی است.

تعمیر کولر گازی هایسنس
تعمیر کولر گازی هایسنس

چرا کولر گازی هایسنس دچار یخ زدگی شده است؟

در صورتی که متوجه یخ زدگی کولر گازی هایسنس خود شده اید احتمال خرابی فن کولر گازی وجود دارد، با اختلال در فن کولر گازی هوای سرد به بیرون منتقل نشده و باعث جمع شدن هوای سرد در یک جا و در نهایت یخ زدگی می شود، در صورت مواجهه با این مشکل فن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

وجود سوراخ در لوله های انتقال گاز مبرد یا مخزن کولر گازی از دیگر دلایل یخ زدگی کولر گازی هایسنس می باشد.

نشت آب از کولر گازی‌ هایسنس

نشتی آب از کولر گازی یکی از مشکلات رایج این دستگاه شناخته می شود، وجود سوراخ یا شل شدن لوله های انتقال آب از دلایل اصلی نشت آب از کولر گازی هایسنس هستند.

ذوب شدن آب های یخ زده پشت کولر گازی از دیگر دلایل نشتی آب این دستگاه محسوب می شوند، در صورت مشاهده هر گونه مشکل در کولر گازی هایسنس با تکنسین های دکتر آچار در تماس باشید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. اسماعیل حیاتی 2 هفته قبل

  کولرگازیمون وسط کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   سلام خاموش شدن کولر گازی در حین کار دلایل مختلفی دارد، توصیه می شود که دستگاه توسط تکنسین عیب یابی و بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید