تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران فوری

تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران فوری

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع جاروبرقی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران

چنانچه از جاروبرقی به مدت طولانی بدون مراقبت های خوب و نگهداری از آن استفاده شود بعد از مدتی متحمل هزینه هایی برای تعمیر جاروبرقی می شوید، برای نظافت خانه هر روز برای برطرف کردن گرد و خاک و غبار از روی فرش و مبل و… زمان زیادی را صرف این کار می کنید، کار راحت و ساده ای نیست، بهترین راه برای از بین بردن گرد و خاک استفاده از جاروبرقی می باشد.

برای افرادی که به تمیزی و نظافت خانه بسیار اهمیت می دهند، هزینه برای جاروبرقی یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود، بنابراین نحوه ی نگهداری و مراقبت از جاروبرقی بهترین محافظت از سرمایه گذاری می باشد، هر چند وقت یکبار باید لوله های جاروبرقی را از گرد و غبار تمیز کرد و اگر این کار را انجام ندهید به دستگاه جاروبرقی فشار زیادی وارد می شود و امکان سوختن دستگاه بالا می رود، اگر به خوبی از دستگاه جاروبرقی خود مراقبت کنید باعث شده تا دستگاه شما عملکرد بهتری را داشته باشد.

جاروبرقی از پرمصرف ترین لوازم خانگی برقی در منازل می باشد، یک جاروبرقی سالم با قدرت مکش مناسب می تواند غبارهای که با چشم دیده نمی شود را از لابه لای فرش بیرون بکشد.

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ابتدا باید جاروبرقی خود را به پریز برق دیگری وصل کرد و یا اینکه از عدم قطعی برق منزل مطمئن شوید، اگر برق وجود داشت و مشکلی از پریز برق بود باید آن را تعویض کنید.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای جارو برقی را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

جاروبرقی ال جی ، جاروبرقی سامسونگ ، جاروبرقی بوش ، جاروبرقی آاگ ، جاروبرقی هاردستون ، جاروبرقی پاناسونیک ، جاروبرقی زیمنس ، جاروبرقی بیم ، جاروبرقی ناسیونال ، جاروبرقی تفال ، جاروبرقی هیتاچی ، جاروبرقی فیلیپس ، جاروبرقی دوو ، جاروبرقی الکترولوکس ، جاروبرقی بلومبرگ ، جاروبرقی بکو ، جاروبرقی بلک اندیکر

در ادامه برخی از مشکلات رایج را توضیح میدهیم که چطور برطرف کنید اما اگر مشکل عمده ای برای جاروبرقی شما پیش آمده حتما با تکنسین های دکتر آچار تماس گرفته و در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنید.

تعمیر جاروبرقی

زمانیکه کلید قطع و وصل جاروبرقی خراب شده است چکار کنیم؟

برای اینکه کلید قطع و وصل جریان برق را کنترل کنید از یک مولتی متر استفاده کنید و اگر مشکل داشت آن را تعویض کنید.

 

دلایلی که جاروبرقی دارای مکش زیادی نمی باشد؟

کثیف بودن آرمیچر

برای تمیز کردن به هیچ وجه از سمباده استفاده نکنید بلکه به کمک تینر و با کمی بنزین می توانید این کار را انجام دهید، ولی باید مراقب بود که ذره ای هم بر روی شیار تیغه ها نپاشد، ممکن است بعد از روشن کردن موتور منجر به آتش سوزی بشود.

خراب بودن ذغال جاروبرقی

اگر جاروبرقی از قدرت کمی برخوردار می باشد شما می توانید با تعویض ذغال قدرت آن را چند برابر کنید، اگر ذغالها را خیلی خوب تمیز کرده باشید هر بار می توانید با روشن کردن جاروبرقی قدرت را به افزایش موتور دستگاه را به خوبی احساس کنید.

خرابی یاتاقان موتور

برای اینکه دستگاه، آرمیچر به درستی حرکت کند باید بلبرینگ ها و بوش ها و یاتاقان ها کاملاً تمیز و صحیح و سالم باشد، علت اصلی نا به هنجار دستگاه جاروبرقی در هنگام انجام کار بخاطر درگیری آرمیچر ها می باشد.

در کل وقتی مکش جاروبرقی کم شده چکار کنیم؟

در زمانی که مکش دستگاه جاروبرقی شما ضعیف شده باشد احتمال این وجود دارد که دستگاه شما نیم سوز شده باشد، همین امر هم باعث کم شدن قدرت موتور می شود.

در مراحل بعدی باید کیسه جاروبرقی را چک کنید اگر پر شده باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد، بیشتر اوقات پر بودن کیسه ی جاروبرقی دلیل کم شدن مکش جاروبرقی می شود، گاهی هم ممکن است لوله های خرطومی دچار گرفتگی شده باشد آن را بررسی کنید تمیز بودن آن تأثیر بسزایی در عملکرد جاروبرقی دارد، گاهی هم فیلتر جاروبرقی بیش از حد کثیف می شود و تمامی روزنه های آن بسته می شود، شما می توانید با تمیز کردن و شستن فیلتر جاروبرقی به صورت مرتب برقدرت مکش دستگاه تاثیر دارد.

خیلی از جارو برقی ها دارای فیلتر هایی هستند که ممکن است با گرد و خاک مسدود شده باشد در این صورت مکش جاروبرقی خیلی قوی نیست، همه ی فیلتر های جاروبرقی را چک کنید، اگر قابل شستشو هستند آن را خارج کرده و آب بشویید و در زیر آب نگه دارید تا کاملاً تمیز شود.

هیچگاه از شویندها برای فیلتر ها استفاده نکنید، اجازه دهید که فیلتر ها کاملاً خشک شود وبعد در جایگاه اصلی قرار دهید، ممکن است اگر فیلتر ها خیس در جای خود قرار گیرند باعث اتصالی دستگاه جاروبرقی شما بشود، ولی اگر فیلتر ها کاغذی می باشد برای تعویض کردن آنها و جایگزینی فیلتر ها با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

همیشه وضعیت لوله ها را بررسی کنید و همچنین قسمت ورودی لوله ها را در قطعه ی برس چرخان جلوی دستگاه جاروبرقی برای گرفتگی چک کنید،  اگر در یک قسمت گرد و خاک جمع شده است بدانید که لوله سوراخ شده است و نیاز به تعمیر و تعویض لوله ی آسیب دیده می باشد.

نکته:یکی از بدترین مدل استفاده از جاروبرقی برای جمع کردن خاک ناشی از کار ساختمانی است، این دستگاه برای استفاده ی این مورد نمی باشد، زیرا با وجود این گرد و خاک خیلی ریز وارد موتور شده و آنرا میسوزاند، جاروبرقی خانگی برای اینکار ساخته نشده است.

دلیل بوی سوختگی از جاروبرقی چیست؟

یکی از بدترین مشکلات جاروبرقی زمانی است که از جاروبرقی بوی سوختگی حس کنید، وجود این مشکل بخاطر یک ایراد در موتور دستگاه جاروبرقی شما می باشد، ممکن است به دلیل درست کار نکردن موتور و یا حتی سوختن موتور دستگاه باشد، هر زمانی که بوی سوختگی را متوجه شدید باید سریع دستگاه جاروبرقی خود را خاموش کنید و بعد از خنک شدن مشکل را بررسی کنید، پس از چک کردن نیاز داشتن به تعمیر و یا تعویض موتور مشخص خواهد شد، در این زمان از کارشناسان در نمایندگی تعمیر جاروبرقی دکتر آچار کمک بگیرید.

مشکل خراب شدن کلیدهای جاروبرقی!

درست است که این مشکل ممکن است خیلی هزینه نداشته باشد ولی در ابتدا باید پیش از تعویض اقدام به بررسی کلیدها کنید و از خرابی انها مطمئن شوید، ابتدا قاب جاروبرقی را باز کنید و آن را خارج کنید که به پشت کلید ها دسترسی آسان باشد، در صورتی که کار تست تمام شد و کلیدی که خراب شده بود را پیدا کردید آن کلید معیوب را خارج کرده و اقدام به تعویض بنمایید، در صورت نیاز و آگاهی بیشتر با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکل دستگاه جاروبرقی شما را برطرف کنند.

رایج ترین مشکلات دستگاه جاروبرقی!

یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه در تمامی مدل ها خاموش شدن ناگهانی دستگاه می باشد، گاهی هم ممکن است دستگاه روشن نشود، زمانی هم دستگاه به صورت نامنظم کار می کند، یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار مطرح می باشد پریدن فیوز در هنگام کار کردن دستگاه می باشد، توجه داشته باشید که هر وقت از این مشکلات پیش آمد هر چه سریع تر اقدام به تعمیر جاروبرقی خود در یک تعمیر گاه لوازم خانگی معتبر نمایید.

چرا دستگاه جاروبرقی با لرزش کار می کند؟

در این مشکل احتمالاً نگه دارنده های لاستیک موتور شل شده است و یا خراب شده است، باید دستگاه را چک کنید اگر نگه دارنده ها شل شده است آن را محکم کنید، اگر مشکل خراب شدن نگه دارنده های پلاستیکی است باید آن را تعویض کرد.

چند نکته برای نگهداری دستگاه جاروبرقی!

  1. همیشه کیسه جاروبرقی خود را چک کنید و حتماً قبل از پرشدن آن را تخلیه کنید.
  2. فیلتر جاروبرقی را حداقل هر 6ماه یکبار شستشو داده و در صورت معیوب بودن تعویض کنید.
  3. در صورت امکان از فیلترهای یکبار مصرف استفاده کنید، در زمان تخلیه ی کیسه از ماسک استفاده کنید.
  4. چرخ ها و بدنه را بعد از هر بار استفاده با دستمال مرطوب تمییز کنید، چون همیشه گرد و خاک زیادی به هنگام استفاده روی دستگاه و چرخ ها قرار می گیرد.
تعمیرات جاروبرقی
نمایندگی تعمیرات آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر جاروبرقی ال جی

دوو

تعمیر جاروبرقی دوو

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی

چه مواردی باعث می شود به تعمیرکار جاروبرقی نیاز پیدا کنیم؟

  • در مواردی مانند خرابی دو شاخه و سیم رابط
  • نقص در کلید قطع و وصل دستگاه
  • خرابی زغالها
  • تنظیم  نبودن فاصله ی بین زغال ها و تیغه
  • کثیف شدن زغال های موتور
  • شل شدن نگه دارنده های لاستیکی موتور و مواردی از این مدل

عمده ترین مواردی است که در تعمیرات جاروبرقی وجود دارد و بهترین کار روش تعمیری که مشکل دستگاه برطرف شود و باید با تعمیر کاران حرفه ای تماس بگیرید، برای تعمیرات جاروبرقی تنها باید از کارشناسان مجرب و حرفه ای کمک بخواهید ما تکنسین های دکتر آچار را به شما معرفی میکنیم.

راهنمایی تعمیر جاروبرقی

اگر می خواهید در رابطه با تعمیر جاروبرقی بیشتر بدانید روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیر و نگهداری از جاروبرقی

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است