تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با نرخ اتحادیه و گارانتی 180 روزه

تعمیر ماشین لباسشویی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی در تهران با نرخ اتحادیه+هدیه جرمگیر رایگان با✅ضمانت کتبی 6 ماهه🌟

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع ماشین لباسشویی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین لباسشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص لباسشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر ماشین لباسشویی و خدمات پس از فروش لباسشویی در تهران

آیا به دنبال یک مرکز معتبر و مطمئن برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود هستید؟

آیا از خرابی مجدد ماشین لباسشویی خود هراس دارید؟

چرا از خدمات دکتر آچار استفاده نمیکنید؟

از ما کمک و راهنمایی بگیرید، تمام نگرانی شما را بابت تعمیرات لوازم خانگیتان در همه ی برند ها برطرف می کنیم.

توجه داشته باشید برای تعمیر یخچال، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر پکیج و سایر لوازم خانگی حتماً باید از تعمیرکار حرفه ای و با سابقه و آموزش دیده برند مربوطه کمک بگیرید.

لباسشویی یکی از وسایل واجب و کمک حال خانم منزل است و یکی از پر کاربردترین وسایل در آشپزخانه به حساب می آید، شاید قیمت ماشین لباسشویی در برندهای معتبر گرانتر باشد ولی همیشه جنس بهتر گرانتر می باشد، از برندهای مطرح ماشین  لباسشویی در بازار ایران می توان از ماشین لباسشویی سامسونگ، ال جی و بوش را نام برد.

عدم نیاز تعمیر ماشین لباسشویی با رعایت نکات مهم:

البته نکته ی مهم این است که عمر دستگاه های ماشین لباسشویی همیشه بستگی به نحوه ی استفاده از ماشین لباسشویی دارد، افزایش عمر ماشین لباسشویی بستگی زیادی به نحوه ی استفاده و مراقبت از دستگاه دارد، شما می توانید با استفاده از سرویس های دوره ایی ماشین لباسشویی خود از بروز مشکلات و زودتر خراب شدن دستگاه جلوگیری کنید.

قبل از اینکه به رفع عیب ماشین لباسشویی بپردازیم بهتر است به این موارد توجه بیشتری داشته باشیم، از حجم زیاد لباس و استفاده ی مکرر پشت سر هم از لباسشویی خودداری کنید، حتماً از فیلتر لباسشویی استفاده کنید تا به سختی آب گیری شود و از جرم روی قطعات جلوگیری کند.

استفاده از شوینده های مختلف باعث جرم گرفتن قطعات می شود، آنگاه نیاز به جرم گیری واجب می شود، تنها از یک شوینده که تمام کاربری را دارا می باشد استفاده کنید، از شوینده اصل و فابریک برای ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای ماشین لباسشویی را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

ماشین لباسشویی الجی ، ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین لباسشویی دوو ، ماشین لباسشویی بوش ، ماشین لباسشویی آریستون ، ماشین لباسشویی زیرووات ، ماشین لباسشویی کندی ، ماشین لباسشویی کنوود ، ماشین لباسشویی زیمنس ، ماشین لباسشویی هیتاچی ، ماشین لباسشویی مجیک ، ماشین لباسشویی بکو ، ماشین لباسشویی آاگ ، ماشین لباسشویی اوشن ، ماشین لباسشویی ارج ، ماشین لباسشویی آبسال ، ماشین لباسشویی پاکشوما ، ماشین لباسشویی گورنیه ، ماشین لباسشویی اسنوا ، ماشین لباسشویی وستپوینت ، ماشین لباسشویی وستینگهاوس ، ماشین لباسشویی ایندزیت ، ماشین لباسشویی ویرپول ، ماشین لباسشویی زانوسی ، ماشین لباسشویی مجیک ، ماشین لباسشویی باگنشت ، ماشین لباسشویی مرسی ، ماشین لباسشویی میدیا ، ماشین لباسشویی حایر ، ماشین لباسشویی وایت هاوس ، ماشین لباسشویی بهی ، ماشین لباسشویی بلومبرگ

تعمیرات ماشین لباسشویی

علت صدای غیر عادی ماشین لباسشویی چیست؟

زمانیکه از دستگاه ماشین لباسشویی شما صدای غیر عادی به گوش رسید، این صدا احتمالاً به دلیل موتور ماشین لباسشویی می باشد، یکی از نشانه های متداول خراب شدن موتور، هنگام شروع به کار صدای و زوز موتور است که گاهی با بوی سوختگی همراه می باشد، اگر لباسشویی شما در هنگام شروع به کار، چرخش یا تخلیه، صدای جیغ  یا ضربه ای داشت، پولی موتور، پولی شفت و… باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز جایگزینش کنید.

در صورت استفاده ی نا منظم و طولانی ممکن است دستگاه باعث پوسیدگی یا پارگی تسمه موتور شده باشد که در زمان شستشو صدای جیغ یا ضربه را به وجود می آورد، در صورت وجود این صداها حتماً برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنید.

دلیل لرزش در ماشین لباسشویی چیست؟

مهم ترین دلیلی که در ماشین لباسشویی ممکن است لرزش ایجاد کند تراز نبودن دستگاه شماست، از دلایل دیگر تکان خوردن ماشین لباسشویی می توان خراب بودن تایمر یا بردهای الکترونیک اشاره کرد، با خراب بودن هر کدام از اینها، بالانس کردن لباس درون دستگاه به مشکل میخورد و باعث تکان خوردن و لرزش لباسشویی می شود، سعی کنید ماشین لباسشویی خود را به صورت دقیق تراز کنید.

دلیل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی چیست؟

دلیل عدم تخلیه ی آب لباسشویی خرابی پمپ تخلیه است، گرفتگی و مسدود شدن شلنگ تخلیه هم ممکن است این مشکل را ایجاد کند.

زمانیکه دستگاه ماشین لباسشویی شما آب را گرم نمی کند!

مهمترین دلیل اینکه ماشین لباسشویی آب را خوب گرم نمی کند، اختلال در ترموستات است، ترموستات دستگاهی برای ثابت نگه داشتن دمای ماشین لباسشویی است، تایمر ابزاری است برای کنترل تمام برنامه های ماشین لباسشویی، اگر تایمر دچار مشکل شود نمی تواند تنظیمات مربوط به دمای آب را انجام دهد.

هیدروستات به منظور تنظیم سطح آب لباسشویی به کار برده می شود، اختلال در آن هم باعث گرم نشدن دمای آب ماشین لباسشویی می شود، گاهی هم ممکن است شلنگ ورودی آب گرم متصل نباشد یا آب گرم بسته باشد.

آبگیری و تخلیه همزمان ماشین لباسشویی!

گاهی ممکن است هنگام آبگیری ماشین لباسشویی، پمپ تخلیه همزمان در مدار باشد و آب را تخلیه کند که این مورد بخاطر خرابی برد و هیدروستات است، همچنین اگر ارتفاع شلنگ تخلیه کم باشد در زمان آبگیری که آب وارد ماشین لباسشویی می شود همزمان از دستگاه ماشین لباسشویی شما خارج شود.

چرا لباس ها بوی بد میگیرند؟

دلیل اصلی این مشکل رشد کپک در درزهای لباسشویی نشان می دهد، برای اینکه این مشکل حل شود درزگیرهای درب ماشین لباسشویی را درآورده و با شوینده بشویید و تمیزش کنید، همچنین زمانی که ماشین لباسشویی خالی است داخل ماشین را با پاک کننده های قوی و آب داغ تمیز کنید.

کثیف بودن و یا معیوب بودن فیلتر!

فیلتر در قسمت پایین لباسشویی قرار دارد که کرک، پشم، اشیاء را در خود جمع می کند، برای تمیز کردن فیلتر درب روی آن را باز کنید فیلتر را بچرخانید و از جای خودش خارج کنید، ابتدا فیلتر را بطور کامل بشویید و در جای اصلی خودش قرار دهید، اگر حس کردید که خرابی ماشین لباسشویی شما بخاطر فیلتر نبود نیاز به تعمیر کار ماشین لباسشویی برای رفع عیب ماشین لباسشویی دارید.

درست نبودن اتصالات شیر ماشین لباسشویی!

شیر ورودی که برای وارد شدن آب به داخل دستگاه ماشین لباسشویی شما می باشد، اگر فشار آب خوب باشد این شیر ورودی به خوبی کار می کند، اگر زمانی فشار آب مشکلی نداشت باید صافی های داخل شیلنگ را تست کرد و در صورت وجود آشغال و کثیفی آن را تمیز کرد، اگر مشکل برطرف نشد باید شیر ورودی را تعویض کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

روزانه ده ها مورد ماشین لباسشویی توسط تکنسین های دکتر آچار تعمیر می گردد و در اینجا عکس برخی از نمونه هایی که تعمیر شده را تقدیم شما خواهیم کرد.

ضمناً توجه داشته باشید ما تمام برندهای ماشین لباسشویی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت و سایر ماشین های لباسشویی خارجی و همچنین انواع برندهای ایرانی مثل تعمیر ماشین لباسشویی ارج و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما و سایر برندهای ایرانی را انجام میدهیم.

پس با خیال راحت با دکتر آچار تماس بگیرید و تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به تکنسین های ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

بکو

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

باز کردن دیگ لباسشویی و پیدا شدن عیب قفل شدن آبکش + دلیل ایجاد عیب

image

قفل شدن آبکش یا (( محفظه لباس )) لباسشویی آبسال

image

معرفی برخی قطعات الکترونیکی لباسشویی

image

تعمیر برد ماشین لباسشویی (قبل از تعمیر)

image

تعمیر برد ماشین لباسشویی (بعد از تعمیر)

image
تعمیر ماشین لباسشویی

خرابی بلبرینگ های دیگ ماشین لباسشویی!

ابتدا باید تسمه را جدا کرد و دیگ را بچرخانید در این زمان اگر بلبرینگ ها خراب باشند صدای خرابی به گوش میرسد و در این موقع تعمیر کردن ماشین لباسشویی خیلی جدی است، اگر نیاز به تعویض بلبرینگ باشد حتماً باید دیگ به طور کامل باز و مونتاژ شود.

 

سرویس کردن دستگاه ماشین لباسشویی!

اگر هر سال و بطور منظم دستگاه ماشین لباسشویی خود را سرویس کنید و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید لباسشویی شما هرگز با هزینه های زیاد خرابی به بار نمی آورد و در واقع عمرش زیاد می شود، در زمان سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصصین تعمیر همه ی تسمه ها و اتصالات موتور مانند چرخ دنده ها و سه نظام کوچک و بلبرینگ ها و روغن کاری شدن تعویض می گردد، رفع نشتی و پوسیدگی دیگ ماشین لباسشویی را چک کرده و صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و تمامی ایرادها را برطرف می کنند.

نکاتی در مورد تعمیر ماشین لباسشویی!

  • اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری کار نکند این اشکال می تواند از المنت باشد، اگر المنت کار نکند بعد از آبگیری احتیاج به گرم کردن آب می باشد که اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود ماشین لباسشویی کار نمی کند و ثابت می ماند و لازم است که با تعمیر کاران متخصص ماشین لباسشویی تماس حاصل کنید.
  • اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و بعد از گرم کردن آب کار نکرد می تواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگ نمی باشد.
  • زمانی که بعد از اتمام کار درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، یعنی لباس ها در داخل ماشین لباسشویی گیر کرده اند، در بعضی از لباسشویی ها در قسمت پایین دریچه پمپ تخلیه یک ضامن می باشد که در مواقع ضروری می توان درب را باز کرد و لباس ها را از ماشین لباسشویی بیرون آورد، تا با متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید و برای رفع عیب ماشین لباسشویی شما به محل مورد نظر بیایند.
  • اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد و یا کمتر از حد معمول آبگیری کند این نقص در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی می باشد، کار اصلی این قطعه تنظیم سطح آب در ماشین لباسشویی می باشد.

نکاتی در مورد سرویس ماشین لباسشویی!

متاسفانه با ورود مواد شوینده ی فیک و تقلبی خسارت سنگینی به سیستم لباسشویی وارد می شود، همچنین می توانید با انتخابی درست و خریدی مناسب در آینده خود را از دردسر خراب شدن ماشین لباسشویی دور کنید، همچنین می توانید هرچند وقت یک بار از قرص های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کنید.

یکی از بهترین مارک های این قرص ها آریل می باشد، این قرص هم شوینده و هم نرم کننده می باشد و به تمیزی ماشین لباسشویی شما بسیار کمک می کند و باعث می شود که کمتر ماشین لباسشویی شما خراب شود، بهتر است که شما در طی 6 الی 12 ماه ماشین لباسشویی خود را یک سرویس اساسی انجام دهید، بنابراین با انجام این سرویس ها از خراب شدن سریع ماشین لباسشویی خود جلوگیری می کنید.

نکاتی در مورد انواع ماشین های لباسشویی موجود در بازار!

ماشین لباسشویی درب از جلو و اتوماتیک:

با چرخش مدور استخراج رطوبت، کاهش زمان در خشک کردن لباس ها و صدای کمتری نسبت به بقیه ی ماشین های لباس شویی درب از بالا تولید میکند و این از مزیت های این مدل ماشین های لباسشویی هاست.

ماشین لباسشویی درب از بالا :

این مدل از ماشین های لباسشویی با حرکت چرخشی همزمان شستشو را انجام می دهد، از لحاظ قیمت در برابر با بقیه مدل های لباسشویی ها این مدل قیمتش کمتر است و همچنین از دیگز مزایای آن کوچکی وسبکی آن ها می باشد، ولی معایبی را دارا هستند که تنها قابلیت شستشو دارند و مصرف آب بالایی دارند و از سر و صدای زیادی بر خوردارند.

ماشین لباسشویی های درب از بالا و ولی دارای خشک کن:

این مدل از ماشین های لباسشویی محدود هستند و با سرعت بالایی می چرخند و کف کمی را تولید کرده و با آب کمتری کار میکنند و مصرف آب پایینی دارند، زمان شستشو را این مدل ماشین های لباسشویی کاهش داده و دارای ظرفیت 9 کیلو هم وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی

خرابی بلبرینگ های دیگ ماشین لباسشویی!

ابتدا باید تسمه را جدا کرد و دیگ را بچرخانید در این زمان اگر بلبرینگ ها خراب باشند صدای خرابی به گوش میرسد و در این موقع تعمیر کردن ماشین لباسشویی خیلی جدی است، اگر نیاز به تعویض بلبرینگ باشد حتماً باید دیگ به طور کامل باز و مونتاژ شود.

 

سرویس کردن دستگاه ماشین لباسشویی!

اگر هر سال و بطور منظم دستگاه ماشین لباسشویی خود را سرویس کنید و همچنین از شوینده و جرم گیر استاندارد استفاده کنید لباسشویی شما هرگز با هزینه های زیاد خرابی به بار نمی آورد و در واقع عمرش زیاد می شود، در زمان سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصصین تعمیر همه ی تسمه ها و اتصالات موتور مانند چرخ دنده ها و سه نظام کوچک و بلبرینگ ها و روغن کاری شدن تعویض می گردد، رفع نشتی و پوسیدگی دیگ ماشین لباسشویی را چک کرده و صدا و میزان لرزش موتور در هنگام مراحل شست و شو و آبکشی آزمایش و عیب یابی می شود و تمامی ایرادها را برطرف می کنند.

نکاتی در مورد تعمیر ماشین لباسشویی!

  • اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری کار نکند این اشکال می تواند از المنت باشد، اگر المنت کار نکند بعد از آبگیری احتیاج به گرم کردن آب می باشد که اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود ماشین لباسشویی کار نمی کند و ثابت می ماند و لازم است که با تعمیر کاران متخصص ماشین لباسشویی تماس حاصل کنید.
  • اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و بعد از گرم کردن آب کار نکرد می تواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگ نمی باشد.
  • زمانی که بعد از اتمام کار درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، یعنی لباس ها در داخل ماشین لباسشویی گیر کرده اند، در بعضی از لباسشویی ها در قسمت پایین دریچه پمپ تخلیه یک ضامن می باشد که در مواقع ضروری می توان درب را باز کرد و لباس ها را از ماشین لباسشویی بیرون آورد، تا با متخصصین تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید و برای رفع عیب ماشین لباسشویی شما به محل مورد نظر بیایند.
  • اگر ماشین لباسشویی شما بیش از حد و یا کمتر از حد معمول آبگیری کند این نقص در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی می باشد، کار اصلی این قطعه تنظیم سطح آب در ماشین لباسشویی می باشد.

نکاتی در مورد سرویس ماشین لباسشویی!

متاسفانه با ورود مواد شوینده ی فیک و تقلبی خسارت سنگینی به سیستم لباسشویی وارد می شود، همچنین می توانید با انتخابی درست و خریدی مناسب در آینده خود را از دردسر خراب شدن ماشین لباسشویی دور کنید، همچنین می توانید هرچند وقت یک بار از قرص های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کنید.

یکی از بهترین مارک های این قرص ها آریل می باشد، این قرص هم شوینده و هم نرم کننده می باشد و به تمیزی ماشین لباسشویی شما بسیار کمک می کند و باعث می شود که کمتر ماشین لباسشویی شما خراب شود، بهتر است که شما در طی 6 الی 12 ماه ماشین لباسشویی خود را یک سرویس اساسی انجام دهید، بنابراین با انجام این سرویس ها از خراب شدن سریع ماشین لباسشویی خود جلوگیری می کنید.

نکاتی در مورد انواع ماشین های لباسشویی موجود در بازار!

ماشین لباسشویی درب از جلو و اتوماتیک:

با چرخش مدور استخراج رطوبت، کاهش زمان در خشک کردن لباس ها و صدای کمتری نسبت به بقیه ی ماشین های لباس شویی درب از بالا تولید میکند و این از مزیت های این مدل ماشین های لباسشویی هاست.

ماشین لباسشویی درب از بالا :

این مدل از ماشین های لباسشویی با حرکت چرخشی همزمان شستشو را انجام می دهد، از لحاظ قیمت در برابر با بقیه مدل های لباسشویی ها این مدل قیمتش کمتر است و همچنین از دیگز مزایای آن کوچکی وسبکی آن ها می باشد، ولی معایبی را دارا هستند که تنها قابلیت شستشو دارند و مصرف آب بالایی دارند و از سر و صدای زیادی بر خوردارند.

ماشین لباسشویی های درب از بالا و ولی دارای خشک کن:

این مدل از ماشین های لباسشویی محدود هستند و با سرعت بالایی می چرخند و کف کمی را تولید کرده و با آب کمتری کار میکنند و مصرف آب پایینی دارند، زمان شستشو را این مدل ماشین های لباسشویی کاهش داده و دارای ظرفیت 9 کیلو هم وجود دارد.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین لباسشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص لباسشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

2 دیدگاه