تعمیر یخچال فریزر و ساید,تعمیر یخچال در تهران+هدیه فیلتر

تعمیر یخچال فریزر و ساید و خدمات پس از فروش یخچال در محل در سراسر تهران+هدیه فیلتر رایگان و با ضمانت کتبی 6 ماهه✅

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر یخچال فریزر و تعمیر یخچال ساید در تهران با ضمانت نامه 180 روزه تعمیرات :

یکی دیگر از خدمات مهم دکتر آچار با کمک تعمیرکار یخچال متخصص در تمامی نقاط  با بیش از چندین سال تجربه در امور یخچال می باشد، در اکثر خانواده ها از مهم ترین مشکلاتی که وجود دارد در مورد تعمیر یخچال فریزر و سرویس یخچال های ساید بای ساید می باشد.

با کمک تعمیرکاران فنی یخچال خیالتان از بابت برطرف شدن مشکلات مربوط به یخچال های مختلف راحت باشد، گاهی خدمات پس از فروش یخچال و لوازم خانگی در ایران وضعیت مطلوبی ندارد و بعضی از نمایندگی ها به دلیل عدم تجربه ی کافی در تعمیرات یخچال اقدام به سرویس یخچال می کنند.

این نوع خدمات دهی که دارای ضعف می باشد دلیلی برای این است که مردم بیشتر به سمت تعمیرکاران یخچال بروند که جدا از نمایندگی کار می کنند، مشکل دیگر هم اعتماد به شخص تعمیرکار است، زیرا این تعمیرکاران هرگز تضمینی برای انجام کار خود ندارند، ممکن است که بعد از انجام تعمیرات یخچال دوباره به وضعیت اولیه خود باز گردد.

تعمیرکار یخچال فریزر ما برای تعمیر انواع یخچال ها آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر یخچال می گویند که باید قطعه ی آن را عوض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

تعمیرکار یخچال نه تعویض کار:

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هرکدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

جلب رضایت مشتری بیشترین پیشرفت کسب و کار خواهد بود، تعمیر یخچال در انواع برندها در مجموعه دکتر آچار انجام می شود، هر گونه خرابی و مشکلی باشد برای رفع مشکلات سرویس یخچال از ما کمک بگیرید.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای یخچال فریزر و ساید بای ساید را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر یخچال ال جی ، یخچال جنرال الکتریک ، یخچال آدمیرال ، یخچال وست پوینت ، یخچال وستینگهاوس ، یخچال ویرپول ، یخچال مابه ، یخچال بوش ، یخچال کنوود ، یخچال امرسان ، یخچال الکترواستیل ، یخچال هیمالیا ، یخچال پارس ، یخچال آمانا ، یخچال فیلور ، یخچال یخساران ، یخچال اسنوا ، یخچال دوو ، یخچال آریستون ، یخچال بکو ، یخچال بلومبرگ ، یخچال ایندزیت ، یخچال سینجر ، یخچال وستل ، یخچال زیمنس ، یخچال باگنشت ، یخچال جنرال استیل ، یخچال میدیا ، یخچال کنوود

تعمیر یخچال فریزر

علت خرابی در قسمت های مختلف از یخچال و فریز را چگونه می توان متوجه شد؟

تا زمانی که تعمیرکاران از یخچال بازدید به عمل نیاورند نمی توان مشکل عمده را تشخیص داد، دلایل زیادی باعث خرابی یخچال می تواند باشد از جمله خنک کردن مواد غذایی در یخچال یا یخ بستن فریزر یا روشن نشدن و یا خرابی قسمت کامپیوتر آن و خاموش شدن چراغ های آن و مواردی از این قبیل مشکلات ممکن است که پیش بیاید.

بردن یخچال به تعمیرگاه یخچال خوب است یا خیر؟

بهترین کار این است که بخواهید تعمیر یخچال در منزل انجام دهید و اگر نیاز به تعمیر در داخل تعمیرگاه بود بعد اقدام کنید، اما بعضی از تعمیرکاران برای اینکه ثابت کنند که مشکل یخچال عمده است و قابل حل در منزل نمی باشد پیشنهاد می دهند که یخچال را به تعمیرگاه ببرند و بگویند زمان و کار بیشتری صرف شده، بنابراین از مشتری هزینه ی بیشتری میگیرند، بنابراین بهتر است که از تکنسین بخواهید تعمیر یخچال شما را در منزل انجام دهند.

تهیه قطعات اورجینال برای تعمیرات یخچال با نمایندگی است یا خودمان؟

وظایف نمایندگی های خدماتی، تعمیراتی این است که قطعات را برای مشتریان تهیه کنند، تعمیرگاه های معتبر هرگز از قطعات دست دوم و بدون کیفیت استفاده نمی کنند، اما اگر مشتریان نخواهند تهیه قطعه به عهده آنهاست، بهتر است بدانید که خرابی های مجدد دستگاه های وسایل خانگی، بخاطر استفاده از قطعات بی کیفیت در تعمیر آن می باشد که گاهی از تعمیرگاه های نامعتبر از این کارها انجام می دهند.

چه نکاتی را در زمان انتخاب نمایندگی باید در نظر داشت؟

اگر یخچال فریزر و ساید بای ساید شما به هر دلیلی به مشکل برخورد باید چه کاری انجام داد؟

آیا این نمایندگی تعمیر یخچال توانایی تعمیر لوازم خراب شده را نیز دارند؟

آیا آنها میتوانند به مشتریان خدمات بدهند؟

آیا نمایندگی معتبری برای تعمیر یخچال فریزر وجود دارد؟

اینکه یخچال ساید بای ساید شما چه برندی است مهم نیست زیرا برای تعمیرات ساید بای ساید دکتر آچار با تکنسین های مجرب آماده خدمت رسانی می باشد و در هر مکانی که باشید سیستم خدمات رسانی ما برای تعمیر یخچال فریزر و تعمیر یخچال ساید بای ساید شما نزدیک ترین متخصص را در هر زمانی که شما بخواهید ارسال می کند، متخصصین ما تعمیرات ساید بای ساید را در کمترین زمان و با کیفیت بالا برای شما انجام می دهند، خیالتان از هر بابت از تعمیرات دکتر آچار راحت باشد چون گارانتی 12 ماهه تعمیرات تقدیم شما خواهد کرد.

در چه زمانی به تعمیرات یخچال ساید بای ساید نیازمندیم؟

همیشه برق یخچال را چک کنید که سیم برق به پریز متصل است و برق وارد یخچال  میشود، پریز و یا فیوز برق همگی را چک کنید و در صورت سالم بودن به مشکل دیگر برسید، اگر چراغ ها در صفحه ی نمایشگر روشن باشد ولی یخچال کار نکند، میتوانید با تعمیرکاران یخچال ساید بای ساید تماس حاصل کنید.

مشکلاتی که اگر در یخچال ساید بای ساید مشاهده شد باید به انجام تعمیرات بپردازید.

 • زمانی که از یخچال صدای نا متعارفی شنیده شود.
 • وقتی که یخچال دچار یخ زدگی شود .
 • وقتی که یخچال ساید بای ساید خیلی برق مصرف بکند.
 • زمانی که کمپرسور ساید بای ساید درست کار نکند.
 • زمانی که یخساز ساید بای ساید کار نکند.
 • زمانی که واشر درب یخچال پاره شده باشد.
 • زمانی که آب در مخزن وجود نداشته باشد.

ممکن است دلایل دیگری نیز وجود باشد که باید با متخصصین دکتر آچار تماس بگیرید.

برخی از نکات آموزشی تعمیرات یخچال ساید بای ساید؟

گاهی شاهد خیس بودن دائمی اواپراتور و چکه چکه کردن آب از یخچال باشیم ممکن است بخاطر سیستم ذوب برفک ساید بای ساید باشد، به این دلیل وجود نقص فنی در ترموستات دیفراست، شیر سلونوئیدی به صورت دائم عمل می کند و برفک ها با ورود گاز ذوب می شود، برای رفع این مشکل باید به تعمیرگاه ها و متخصصین خبره ی تعمیرات ساید بای ساید نسبت به تعمیر این نقص اقدام کنید.

گاهی ممکن است که کمپرسور بدون وقفه کار انجام دهد یا اینکه در یخچال گاز نباشد و یا اینکه در یخچال سرمایشی وجود نداشته باشد، ابتدا باید کندانسور را بخاطر حفره ی نشت گاز شناسایی کنید با تست کف صابون، سپس لوله ها را تخلیه کرده و بعد به آرامی گاز را وارد لوله کنید و در انتها محل صدمه دیده را جوشکاری کنید، ترمیم و انجام تزریق یخچال بسیار کار پیچیده ای می باشد.

زمانیکه علامت فیلتر تصفیه آب روشن شود نشانه ی چیست؟

هر زمانی که ارور فیلتر آب یخچال بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما روشن شود نشانه ی این است که فیلتر آب یخچال ساید شما باید تعویض گردد، حتماً توجه کنید که هر دو فیلتر را باهم عوض کنید هم فیلتر پشت یخچال و هم فلیتر داخل تعویض شود.

چرا یخچال برفک میزند؟

یخچال به خودی خود آبی ندارد به دلیل جذب نکردن رطوبت برفک تولید میکند، در یخچال فریزر دیفر این برفک را می توان دید که اگر زیاد است ممکن است لاستیک درب یخچال خراب باشد و یا یخچال بیش از حد کار می کند، ولی در یخچال های نوفر دلیل خرابی و ایجاد برفک بخاطر سنسور و خرابی المنت می باشد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید
نمایندگی تعمیرات آاگ

تعمیر یخچال آاگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

در زمان تولید یخ در ساید ال جی چرا قالب یخ درشت تبدیل به یخ ریز شده است؟

در این زمان باید باکس یخ را از یخچال خارج کنید و قالب های یخ زده در داخل آن را از یکدیگر جدا کنید و مجدد داخل باکس یخ بریزید، اگه کاملاً به هم چسبیده باشند به طور کامل باکس را خالی کنید و مجدداً در جای خود قرار دهید، در صورتی که مشکل برطرف نشد، برای تشخیص و رفع ایراد یخچال ساید ال جی شما باید کار را به دکتر آچار بسپارید تا مشکل آن برطرف شود.

چرا یخچال ساید ال جی یخ ساخته ولی بیرون نمی دهد؟

مشکلات یخ ساز ساید

بعضی از یخچال های ساید بای ساید ال جی خروجی آب و یخ با هم یک پدال دارد، برای همین ابتدا چک کنید که یخچال بر روی گزینه ی یخ قرار دارد یا خیر، اگر یخ در باکس آن باشد ولی خارج نشود دلایلی مانند:

یخچال خاموش شده است یا برق دارای قطعی می باشد و یا اینکه مصرف یخ کم باشد، باکس یخ را بیرون آورید و قالب ها را جدا کنید و دوباره در محل اصلی قرار دهید، ممکن است در محل خروجی یخ گیر کرده باشد، اگر مشکل این بود با دست یخ ها را بیرون آورید.

در صورتی که نشتی وجود داشته باشد باید کار را به متخصصان دکتر آچار بسپارید.

آموزش تمیز کردن و سرویس کندانسور و پروانه فن یخچال سامسونگ؟

مشکلات فنی یخچال ساید و فریزر

اگر کندانسور یخچال از مو و کرک به همراه گرد و غبار آلوده شده است، از انتقال حرارت به طور دقیق مانع می شود و باعث می شود که کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ شما وظیفه خود را به سختی انجام دهد تا یخچال را خنک نگه دارد، بنابراین برای رفع این مشکل هر 6 ماه یک بار آن را تمیز کنید، تا در شرایط مطلوب و خوبی قرار گیرد.

حتما یخچال را از برق بکشید

یخچال را از برق بکشید برای اینکه از شوک الکتریکی جلوگیری کنید آن را از برق درآورید، حتی اگر به پریز دسترسی ندارید مینیاتوری برق را قطع کنید، با استفاده از برس، گرد و خاک را پاک کنید و بسیار مراقب باشید که لوله ها را سوراخ نکنید، از برس و یک دستمال نخی و کمی آب برای پاک کردن فن پروانه و فن کندانسور استفاده کنید.

تمیز کردن و پاک کردن گرد و غبار از پشت یخچال و سرویس کردن آن کمک می کند تا بوی خوب و تازه ای دهد و در مصرف انرژی صرفه جویی کند و عمر دستگاه خود را نیز با این کار بالا می برید، تا در مدت زمان بیشتری بازدهی داشته باشد.

راهنمایی تعمیر یخچال

اگر می خواهید در رابطه با تعمیر یخچال بیشتر بدانید روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

8 دیدگاه

  • نویسنده
   سلام کاربر گرامی، اینکه مواد غذایی در یخچال یخ بزند عمدتا بستگی به نوع بسته بندی مواد غذایی مربوطه می باشد، زمانی که مواد غذایی به خوبی بسته بندی نشود در معرض هوای سرد یخچال قرار گرفته و آب خود را از دست می دهد، برای نگه داری مواد در ظروف در بسته بهترین روش برای جلوگیری از انجماد مواد می باشد، ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد اگر این موردی که خدمتتون عرض کردیم نبود با کارشناسان ما در دکتر آچار تماس بگیرید.
  • نویسنده
   زمانی که یخچال خنک نمی کند ذلایل متاوتی وجود دارد: *خرابی فن *شارژ گاز *لاستیک درب *کمپرسور *ترموستات هرگونه مشکلی در این مواردی که بیان کردیم باشد علت عدم خنک نکردن یخچال است، خرابی کمپرسور و یا عدم وجود گاز در داخل لوله های برودت باشد یا اینکه دستگاه کار نکند، در این صورت می بایست با مرکز تعمیرات دکتر آچار تماس گرفته تا عیب دستگاه را برطرف کنند.
 • سلام وقت بخیر سایدمون چند هفتست که سرما دهیش خیلی کم شده و مواد غذایی رو سریع فاسد میکنه هزینه بازدید و تعمیرش چقدر میشه؟
  • سلام کاربر گرامی لطف کنید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید به صورت رایگان به شما مشاوره خواهیم داد و اگر نیاز به تعمیرات داشتید تکنسین های ما در کمترین زمان برای تعمیر یخچال ساید شما به منزل شما مراجعه میکنند
 • سلام و روز بخیر سوالی داشتم یخچال فریزر را به تازگی خریداری کرده ام و از زمانی که نصب شده صدا زیاد میده مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید؟