تعمیر کولر گازی وستل

تعمیر کولر گازی وستل


کولر گازی وستل از وسایلی است که در بین افراد طرف دار دارد و از این دستگاه به عنوان وسایل سرمایشی استفاد می شود و هر زمانی که ایراد در این کولر گازی وستل مشهود شد می توانید به کارشناسان تعمیر کولر گازی وستل دکتر آچار مراجعه بکنید و از راهنماییهای مشاوران بهره ببرید و در صورتی که ایراد را نتونستید خودتان برطرف کنید ملزم به در خواست حضور این افراد از تعمیرکار تعمیرات کولر گازی به محل می باشید تا علت را دریابند.

 احتمال دارد که شما با خراب شدن قطعات کمپرسور، ترمیستور، فن، برد کولر گازی وستل روبرو بشوید که در اولین فرصت باید اقدام به تعمیرات حرفه ایی این قطعات صدمه دیده بکنید و یک تعمیرات با کیفیت عالی را از متخصصین دکتر آچار بخواهید.

تعمیر کولر گازی وستل
تعمیر کولر گازی وستل

تعمیر کولر گازی وستل

بارزترین ایراد و نقص فن کولرگازی کار نکردن این قطعه است. هنگامی که قطعه فن خراب شود، احتمالاً کولر اصلا روشن نشود، به همین منظور یکی ازموارد زمانی که کولر گازی وستل روشن نمی شود، علامت هشدار صدمه دیدن فن خواهد بود.

البته مورد دیگر این که امکان دارد خاموش شدن ناگهانی دستگاه را در بر داشته باشد. البته این در صورتی معتبر است که برد در صحت کامل باشد.

 اگر با روشن نشدن کولر یا اختلال در فرآیند دمیدن هوا نیز روبرو هستید به احتمال قوی دلیلش صدمه دیدن قطعه فن یا این که با عملکر نادرست این قطعه همراه هستید.

آنچه مهم است این است که با رویت هر گونه ایراد در عملکرد فن کولر گازی با تعمیرکارحرفه ایی تماس حاصل کرده و ایراد را باز گو کنید.

دکتر آچار در تعمیرات کولر گازی در محل مورد نظر شما حاضر شده و ضمن بررسی دقیق دستگاه، تمامی اقدامات لازم برای تعمیر فن کولر گازی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

تعویض فن کولر گازی عامل دیگری است، در صورتی که پره های فن شکسته یا فن غیر قابل تعمیر آسیب دیده است، این قطعه باید اقدام به تعویض نمود. برای تعویض فن کولر گازی باید تمامی اتصالات این قطعه را که گاهی به قطعات دیگر متصل می شوند باز کنید.

باری به هر جهت نیاز است که تکنسین با تمامی این اتصالات و ارتباط آنها با سایر قطعات و اجزای کولر تطلاعات لازم را داشته باشند.

زیرا در این وضعیت احتمال دارد سایر قسمت های کولر صدمه دیده باشد.

کارشناسان در مواقع این احتمال وجود ندارد که تعمیر فن کولر گازی را انجام داد.

امکان دارد در زمان استفاده کردن از کولر گازی با مشکل بروز صداهای ناهنجار مواجه بشوید که به همین منظور کولر گازی هر چقدر هم که صدا نداشته باشد باز هم امکان بی صدا بودن کولر وجود ندارد.

صدای کولر گازی با توجه به طول عمر، محل نصب، نگهداری دوره ای و … تغییر می کند.

بعضی صداهای کولر گازی عادی است مانند صدای هوای دمیدن، ولیکن مطلع هستید که برخی از صداهای کولر عادی نیست.

بنابراین باید به این صداها آشنا باشید تا در صورت مواجه شدن با این صداها بتوانید سریعا کولر گازی را تعمیر کنید.

گونه می توان از آسیب بیشتر به کولر گازی خود پیبشگیری کنید. این صداها می توانند مانند علائم هشدار

در این قسمت بعضی از دلایل صدای کولر گازی خواهیم پرداخت.

صدای کولر گازی می تواند نشان دهد که کولر گازی به درستی کار می کند یا خیر، صداهای غیرعادی که از کولر گازی شنیده می شود از علائم هشدار مشکل سیستم کولر باشد.

اگر کولر گازی شما صدای ناله ای دارد که مورد توجه شما قرار می گیرد

ممکن است یک جزء سیستم از کار افتاده است از این رو موردهای زیر را چک کنید:

اگر فن تهویه کولر بالانس نباشد اگر بلبرینگ خراب شده یا از جای خود خارج شده باشد.

 با این وضعیت پنل داخلی کولر گازی اسپلیت صدایی غیرطبیعی ایجاد می کند.

از ضروری ترین قسمت های کولر گازی کمپرسور آن است، این قسمت گاز مبرد را فشرده می کند.

 وجود صدای ناله در دستگاه می تواند به این مفهوم می باشد که کمپرسور کولر به درستی کار نمی کند.

یا به دلیل مقدار نامناسب جریان الکتریکی در مدار مشکلی در کمپرسور به وجود آمده است.

وجود جسم خارجی در کندانسورکولر گازی می تواند عامل دیگر باشد در صورتی که در حین کارکرد کولر ناگهان صدای عجیبی شنیدید.

احتمالاً به دلیل این که کندانسور را در محیط باز نصب کرده اید، جسم خارجی به آن داخل شده باشد.

با مشاهدهٔ این مورد باید دستگاه را خاموش کرده و برق آن را قطع کنید.

وارد مرحلهٔ چک کردن کندانسور بشوید.

 اگر جسم خارجی وجود دارد، آن را از دستگاه خارج کنید.

کولر گازی تراز نیست تراز بودن کولر گازی در هنگام نصب بسیار مهم است.

اگر کولر گازی تراز نباشد به مرور زمان کولر گازی صدا ایجاد می کند.

بنابراین با مشاهدهٔ این ایراد با نصاب کولر گازی تماس بگیرید تا این مشکل برطرف شود.

یکی از دلایل دیگر صدای کولر گازی انجام نشدن عملیات روغن کاری دستگاه است.

به خاطر برطرف نمودن این ایراد، ابتدا کولر گازی را خاموش کنید، سپس جهت تعمیر کولر گازی وستل با سرویس کاران دکتر آچار تماس حاصل کنید.

سنسور تشخیص دما را به نام ترمیستور می شناسند، که به برد اصلی اتصال پیدا کرده و دمای هوای داخل اتاق را اندازه گیری می کند.

علت روشن نشدن فن کولر را در صدمه دیدن قطعه تزمیستور کولر گازی وستل باید دانست.

تعمیر کولر گازی وستل
تعمیر کولر گازی وستل

تعمیر کولر گازی وستل در محل

در هنگام مشاهدهٔ هر گونه ایراد در کولر گازی وستل می توانید با یکی از شماره های دکتر آچار تماس حاصل کرده تا ظرف مدت کمتر از چند ساعت در محل حضور پیدا کرده و خدمات خود را در این زمینه ارائه بدهند و کولرگازی وستل شما را با همان کیفیت روز ابتدایی در محل تعمیر بکنند.

تعمیر کولر گازی وستل در منزل

این که دکتر آچار دارای خدمات تعمیر کولر گازی وستل در منزل می باشد بهترین فرصت برای شماست تا درزمان نمایان شدن هر گونه عیب و ایراد در کولر گازی وستل با کارشناسان تماس بگیرید و پس از اطلاع رسانی و باز گو کردن مشکلات دستگاه تان منتظر حضور به موقع آنا در منزل باشید تا خدمات با کیفیتی را برای شما ارائه بدهند.

هزینه تعمیر کولر گازی وستل

پرداختی هزینه های متعلق به تعمیرات کولر گازی وستل بستگی به قطعه ایی که معیوب شده است می تواند بسیار متغیر باشد زیرا باید مورد بررسی قرار بگیرد و چک کنند که این قطعه را می توان تعمیر کرد یا خیر؟

در صورتی که با تعمیر کردن قابلیت خود را به دست نمی آورد و نمی تواند کارایی داشته باشد بنابراین باید اقدام به تعویض قطعه کرد که با توجه به مواردی که بیان شده است این مبلغ پرداختی متفاوت خواهد بود.

کلام نهایی

کولر گازی وستل از کولرهای های با کیفیت می باشد که کمتر با خرابی روبرو خواهد شد ولی باز هم دراثر گذشت زمان و استفاده کردن از این دستگاه این احتمال می رود که با صدمه دیدن قطعاتش مواجه بشوید که در این مواقع تاکید داریم که حتماً از تکنسین های دکتر آچار که با داشتن افراد ی با تجارب بالا و ماهر کمک گرفته بشود و با آنها مراجعه کنید تا حلال ایراد به وجود آمده باشند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. سیدمحمد انتظامی 2 هفته قبل

  برای تعمیر کولر گازی چه ساعتی و چه روزهایی می تونم تماس بگیرم؟

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   در تمامی روزهای هفته به صورت 24 ساعته میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

 2. حبیب صالحی 1 هفته قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید