تعمیرات اسپیلت در تهران

خدمات پس از فروش اسپیلت در محل با ضمانت نامه کتبی 365 روزه تعمیرات✅

تعمیر اسپیلت در تمامی برندهای موجود توسط تکنسین های حرفه ای دکتر آچار در محل شما انجام میشود، ما در تعمیرات اسپیلت ابتدا به رفع مشکل و تعمیر قطعات اسپیلت میپردازیم و سپس در صورتیکه به هیچ وجه تعمیر نشود آنگاه تعویض قطعه را انجام میدهیم.

با اینکار 100% هزینه تعمیر اسپیلت شما کاهش پیدا میکند.

امیدواریم با خدمات خوب به شما عزیران رضایتتان را بدست بیاوریم.

تعمیرات اسپیلت به صورت تخصصی

با نزدیک شدن به فصل تابستان و گرما استفاده از دستگاه‌های خنک کننده مانند اسپیلت ها افزایش می‌باید، اسپیلت ها یکی از انواع کولرهای گازی جدید هستند.

کارکرد این دستگاه به این صورت است که هوای گرم خانه را می‌گیرد و هوا را به صورت خنک شده دوباره به داخل خانه برمی‌گرداند عملکرد این نوع از دستگاه‌های خنک کننده شبیه به یخچال بدون محفظه عایق است و نسبت به کولرگازی و کولر آبی بهتر است به همین دلیل در سالهای اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

تعمیر اسپلیت در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر اسپلیت در تهران است، این مرکز که دارای گواهی های لازم از اتحادیه است در سرتاسر تهران دارای شعبه بوده و از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به تعمیر اسپلیت در تهران میپردازد.

تعمیر اسپلیت با گارانتی

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام میشوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی میشوند.

دکتر آچار در کدام مناطق به ارائه خدمات می پردازد؟ دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات اسپلیت می پردازد.
هزینه تعمیر اسپلیت در دکتر آچار چقدر است؟ هزینه تعمیرات اسپلیت به عوامل مختلفی از جمله خدماتی که ارائه می شود بستگی دارد.
برای تعمیر اسپلیت با چه شماره ای تماس بگیریم؟ برای تعمیر اسپلیت با شماره ی 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر اسپلیت در محل

یکی از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر اسپلیت در محل است، با ای ویژگی نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه نداشته و در زمان و هزینه حمل و نقلتان صرفه جویی میشود.

با امکان تعمیر اسپلیت در محل کاربران میتوانند ناظر عملکرد تکنسین باشند.

کارکرد اسپیلت چگونه است؟

کارکردی که در سیستم کولر گازی را وجود دارد به این صورت است که در کولرگازی نوعی گاز به نام فریون وجود دارد این گاز به کمپرسور دستگاه وارد می‌شود و فشار و دمایش بالا می‌رود سپس این گاز با دمای بالا به کویل ها وارد می‌شوند و گرمای خودشان را از دست می‌دهند و از گاز به مایع تغییر شکل می‌دهند.

مایع فریون داخل شیر منبسط، با فشار پایین دوباره به گاز تبدیل میشود، این گازها سرد هستند و دوباره وارد کویل هایی که گرما را میدهد میشوند و از این طریق وارد هوای گرم خانه میشوند.

اسپیلت ها علاوه بر تنظیم کردن دما مطابق با میل و سلیقه‌تان می تواندد رطوبت محیط را استاندارد کرده و به دلیل وجود فیلتر مخصوص می‌تواند هوای محیط اطراف را تصفیه کرده و باکتری‌ها و میکروب‌ها را هم از بین ببرد.

در ساختمان های خیلی بزرگ مانند برج ها و… به دلیل وجود لوله کشی‌های طولانی، وجود تعداد زیادی کانال با طول‌های زیاد و… استفاده از اسپیلت کار دشواری است و در این ساختمان‌ها از چیلر استفاده می‌شود، اما در صورت استفاده از اسپلیت می توانید تعمیر اسپیلت را به دکتر آچار بسپارید.

تعمیر اسپیلت

تفاوت کولرگازی و اسپیلت چیست؟

کولرگازی در فصل زمستان نمی‌تواند خانه را گرم کند و فقط دارای سیستم خنک کننده است اما می‌توانید از اسپیلت در فصل سرما و زمستان برای گرم کردن فضای خانه خود استفاده کنید.

در هنگام خرید اسپیلت به درجه و توان مصرفی آن توجه کنید چرا که خرید اسپیلت با درجه و توان مصرف مناسب می‌تواند باعث صرفه جویی در میزان برق مصرفی شما در همه فصل‌ها بشود.

نکته مهم:

اسپیلت نیاز به سرویس و تعمیر دوره‌ای دارد چرا که با این کار علاوه بر افزایش عمر دستگاه با این کار می‌توانید میزان برقی که دستگاهان از آن استفاده می‌کند را کاهش دهید در نتیجه همیشه دقت کنید برای استفاده از اسپیلت در هر فصلی و برای راه اندازی دوباره آن دستگاه شما نیاز به سرویس و در صورت نیاز تعویض قطعات دارد.

این دستگاه مانند سایر وسایل برقی می‌تواند خراب شده و به تعمیر یا تعویض قطعات نیز پیدا کند پس به شما توصیه می‌کنیم از تعمیرکاران متخصص و ماهر ما برای این کار کمک بگیرید.

کولرگازی برای خنک کردن فضا برق زیادی مصرف می‌کند اما اسپیلت ها در میزان مصرف برق به صورت متعادل عمل می‌کنند، برای تعمیر کولر گازی یا اسپلیت یا تعمیر کولر آبی با کارشناسان دکتر آچار در تماس باشید.

خدماتی که در زمینه تعمیر اسپیلت ارائه میشود عبارت اند از

 1.  تعمیر انواع اسپلیت
 2.  تعمیر انواع برند های اسپلیت
 3.  شارژ گاز اسپیلت
 4.  سرویس اسپیلت
 5.  تعمیر و تعویض برد
 6.  تعمیر فن داخلی
 7.  رفع آبریزش اسپلیت
 8.  رفع گرفتگی فیلتر هوا
 9.  شستشوی قطعات اسپلیت

نصب اسپلیت

در صورتی که در زمینه نصب کولر گازی و اسپلیت تخصص ندارید از اقدام به این کار بپرهیزید، از آنجا که این دستگاه با برق کار میکند نصب آن نیاز به تخصص دارد، نصب این دستگاه را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید.

در اولین مرحله پس از نصب اسپلیت بر روی سرمایش قرار گرفته و بعد از اینکه کمپرسور روشن شود، شیرهای آلن را بسته شده و سریعاً دستگاه خاموش میشود.

سرویس اسپلیت

سرویس اسپلیت از دیگر اقداماتی است که باید آن را به سرویس کار مجرب بسپارید، در سرویس، عملکرد قطعات و ارورهای دستگاه بررسی میشوند، این کار موجب بهبود عملکرد اسپلیت شده و طول عمر اسپلیت را افزایش میدهد.

سرویس اسپلیت برای بالابردن قدرت و شتاب دهی باد و قدرت خنک کنندگی بالاتر به واسطه سرویس صحیح اسپلیت انجام میشود.

اقداماتی که در سرویس اسپلیت انجام میشوند

 1. شستشوی پنل داخلی
 2. تمیز کردن کویل های اسپلیت
 3. تمیز کردن ترموستات اسپلیت
 4. بررسی نشتی گاز اسپلیت
 5. شارژ گاز اسپلیت
 6. شستشوی فن های اسپلیت
 7. تمیز کردن جعبه برق کولر گازی

بهترین زمان سرویس اسپلیت

پیشنهاد میشود که دوبار در سال یکبار پیش از فصل گرما و یکبار بعد از فصل گرما اسپلیت خود را سرویس کنید، در غیر این صورت حداقل سالی یکبار سرویس اسپلیت را به سرویس کاران متخصص تعمیرگاه دکتر آچار بسپارید.

شارژ گاز اسپلیت

در ابتدای خرید اسپلیت مقداری گاز در لوله داخل کندانسور دستگاه وجود دارد که لازم است برای انتقال آن به کل دستگاه پس از نصب اسپلیت سیستم را وکیوم کرده و بعد از اینکه مطمئن شدید دستگاه هیچگونه رطوبت و هوایی ندارد، اقدام کنید.

اصولاً اسپلیت به ازای هر متر لوله به 20 گرم گاز نیاز دارد، البته که در ابتدا برای حدود 5 متر لوله گاز وجود دارد.

تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت در تمام برندها :

 1. تعمیر اسپیلت اجنرال
 2. تعمیر اسپیلت ال جی
 3. تعمیر اسپیلت سامسونگ
 4. تعمیر اسپیلت پاناسونیک
 5. تعمیر اسپیلت گری
 6. تعمیر اسپیلت دایکین
 7. تعمیر اسپیلت جی پلاس
 8. تعمیر اسپیلت گرین
 9. تعمیر اسپیلت ایران رادیاتور
 10. تعمیر اسپیلت میتسوبیشی
 11. تعمیرات اسپیلت شارپ
 12. تعمیرات اسپیلت میدیا
 13. تعمیرات اسپیلت جنرال
 14. تعمیرات اسپیلت هایسنس
 15. تعمیرات اسپیلت اورینت
 16. تعمیرات اسپیلت گاسونیک
 17. و تعمیر سایر برندهای اسپیلت در تهران

چرا تعمیر اسپلیت را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 1. سرعت بالا در اعزام به جهت داشتن شعب متعدد

با توجه به تعدد شعبات تعمیرگاه دکتر آچار در تهران تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از 1 ساعت) اعزام شده و به تعمیر اسپلیت میپردازند.

 1. مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان

از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز دکتر آچار سؤالات خود را در رابطه با مشکلات اسپلیت مطرح کنید، در صورت امکان کاملاً رایگان راهنمایی میشوید تا خودتان اسپلیت را تعمیر کنید، در غیر این صورت درخواست تکنسین میدهید.

 1. همکاری با تکنسین های متخصص و ماهر

تکنسین های مرکز دکتر آچار افراد ماهر و مجربی هستند که مهارت و دانش کافی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به خصوص تعمیر اسپلیت دارند، از این جهت میتوانید تعمیر اسپلیت خود را با خیالی آسوده به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

 1. گارانتی 12 ماهه بودن تعمیرات

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام میشوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی میشوند.

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک

اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر لوازم خانگی و اسپلیت میباشد، در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد، تکنسین ها اقدام به تعویض قطعه میکنند، قطعاتی که تکنسین ها استفاده میکنند اصل و فابریک همان اسپلیت هستند.

 1. دریافت هزینه ها طبق نرخ اتحادیه

اگرچه هزینه تعمیر اسپلیت به عوامل مختلفی از جمله برند و مدل بستگی دارد اما نگران هزینه های این تعمیرگاه نباشید چرا که تمامی هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه هستند.

ارتباط با مرکز تعمیر اسپیلت

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

مشکلات رایج در اسپلیت ها

چرا اسپلیت خنک نمی کند و باد گرم میزند؟

یکی از رایج ترین مشکلات اسپلیت خنک نکردن آن است که این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد، نشتی گاز از دستگاه، تمیز نبودن کندانسور، یخ زدگی کویل های اواپراتور و خرابی موتور از مهم ترین دلایل خنک نکردن اسپلیت هستند، برای برطرف کردن این مشکل تنها خراب موتور به تعمیر نیاز دارد و سایر علل تنها با یک سرویس برطرف خواهند شد.

چرا باد اسپلیت پرتاب کمی دارد؟

کثیف بودن فیلتر اسپلیت از مهم ترین دلایل پرتاب کم باد اسپلیت میباشد، زمانی که گرد و غبار محیط روی فیلتر را میپوشانند قدرت پرتاب باد آن کاهش پیدا مکیکند، رفع این مشکل تنها از طریق تمیز کردن فیلتر اسپلیت امکان پذیر است، تمیز کردن فیلتر نیز از اقداماتی است که در سرویس دوره ای اسپلیت انجام میشود.

چرا اسپلیت بوی بدی به دارد؟

پر شدن سینی از آب و بازگشت آن و انسداد لوله های اسپلیت از اصلی ترین علل بوی بد اسپلیت هستند، بازگشت آب از سینی موجب رشد کپک و قارچ در دستگاه شده و همینطور سقف اسپلیت را خراب میکند، در فرایند سرویس این موضوع بررسی و برطرف میشود.

چرا فن اسپلیت کار نمکیند؟

در صورتی که موتور فن اسپلیت خراب شود یا فیلترها کثیف شوند فن به خوبی کار نمیکند، برای رفع این مشکل فیلتر ها را تمیز کرده و در صورت نیاز فن را تعمیر کنید.

چرا آب از اسپلیت خاموش نشت میکند؟

زمانی که گاز مبرد اسپلیت کم میشود، لوله های فن دستگاه یخ میزنند و با خاموش کردن اسپلیت یخ ها آب شده و از دستگاه نشت میکنند، بررسی میزان گاز مبرد و نشت یابی اسپلیت از دیگر کارهایی است که در سرویس انجام میشوند.

چرا اسپلیت صدای عجیب و غریب دارد؟

بالانس نبودن فن اسپلیت یا ایراد در یونیت داخلی و خارجی اسپلیت از مهم ترین دلایل سر و صدای بلند و عجیب و غریب اسپلیت است، برای رفع این مشکل پایه های اسپلیت را آچار کشی و پنل ها را بررسی و تعمیر کنید.

 چرا اسپلیت به صورت ناگهانی خاموش میشود؟

ایراد و اختلال در قطعاتی همچون برد یا مدار الکترونیکی اسپلیت از مهم ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی این دستگاه میباشد، برای برطرف کردن این مشکل لازم است برد تعمیر و در غیر این صورت تعویض شود.

هزینه تعمیر اسپیلت چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

تعمیر اسپلیت در منزل

با توجه به شرایط کنونی تکنسین های مرکز دکتر آچار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با استفاده از متدهای جدید تعمیراتی و بهترین ابزار به منازل در تهران اعزام شده و به تعمیر اسپلیت در تهران میردازند.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما

هنگامی که شما درخواست تکنیسین میکنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر اسپیلت

اجزای مهم در تعمیر اسپیلت

به طور کلی اسپلیت ها در انواع مدل ها دارای دو قسمت الکتریکی و مکانیکی هستند، که در ادامه به معرفی هر بخش به صورت جداگانه می پردازیم.

اجزاء مکانیکی اسپلیت

این بخش از اسپلیت شامل قطعات مهمی از جمله کمپرسور، کندانسور، پروانه کندانسور، اواپریتور، پروانه اواپریتور، فیلتر، لوله مویی، فیلترخروجی هوا، سینی زیر کولر می باشد.

اجزاء الکتریکی اسپلیت

این بخش از اسپلیت شامل قطعات مهمی از جمله ترموستات، کلید اصلی کولر، کلید چند وضعیتی، سیم های رابط، کمپرسور، خازن، اورلود و… می باشد.

توجه کنید تعمیرکار اسپلیت فرد متخصص و آموزش دیده ای است که دارای مهارت های بسیاری بوده و با هریک از قطعات موجود در اسپلیت آشنایی کافی دارد، با توجه به این موضوع که اسپلیت ها از کولر گازی پیشرفته تر هستند و قطعات متنوع تری دارند ضروری است که تکنسین از کلیه قطعات شناخت کافی داشته باشد.

تعمیر اسپیلت

نکات مهم در استفاده و نگهداری از کولر گازی

توصیه می شود جهت افزایش کارایی و بالا بردن طول عمر اسپلیت به نکات زیر توجه کنید.

 1. از قرار دادن اسپلیت در معرض تابش مستقیم خورشید خودداری کرده و اطراف دستگاه را درزگیری کنید.
 2. توجه کنید هنگام روشن شدن دستگاه درب و پنجره ها باید بسته باشند.
 3. از اسپلیت به صورت تمام وقت استفاده نکنید.
 4. فیلترهای اسپلیت را به صورت مداوم تمیز کنید.
 5. از لوازم خانگی گرما زا در هنگام استفاده از اسپلیت استفاده نکنید.
 6. جهت بهبود کارایی و افزایش طول عمر اسپلیت، دستگاه را به صورت دوره ای سرویس کنید.
تعمیر اسپیلت

مزایای استفاده از اسپلیت چیست؟

یکی از مواردی مهمی که در ساخت و تولید اسپلیت ها به آن توجه شده است به کارگیری فیلتر ضد آلرژی و کاهش دهندهٔ آلودگی هواست، این دستگاه برای هر واحد ساختمانی جدا نصب می‌شود.

صدای کمی دارد که موجب مزاحمت و ایجاد مشکل نمی‌شود، برای گرم کردن و سرد کردن محیط ظرفیت‌های بسیاری دارد.

دارای قطعه‌ای به نام ترموستات دمایی است که به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید دمای محیط را کنترل کنید که باعث صرفه جویی در انرژی می‌شود.

معایب استفاده از سیستم اسپلیت چیست؟

اسپلیت ها حدود %25 انرژی بیشتری در اسپلیت ها نسبت به کولرهای گازی مصرف شود و هزینه اسپلیت ها بالا هستند.

2 نکته مهم در خرید اسپلیت

هنگام خرید اسپیلت‌ ها توجه کنید که این دستگاه اصل است یا تقلبی، امروزه اجناس تقلبی زیادی در بازار وجود دارند که باید مراقبت کنید که محصول اصل بخرید برای این کار بارکدی که روی کمپرسور دستگاه حک شده را چک کنید و از نام شرکت سازنده و کشور تولیدکننده مطلع شوید.

دقت کنید برای خرید اسپلیت ها هر برنداری که را می‌خواهید تهیه کنید تحت لیسانس یک شرکت ایرانی باشد و آن شرکت آن را تأیید و حمایت کند و دارای ضمانت نامه باشد تا خیالتان از فیک نبودن دستگاه راحت شده و از اصل بودن آن مطمئن شوید.

هنگام خرید اسپلیت حتماً دقت کنید که لوازم داخل کارتن کامل باشند و همراه اسپلیت لوازم جانبی مانند فیلترهای یدکی، باتری‌های یدکی، کنترل و حتی پمپ‌های آب وجود داخل کارتن وجود داشته باشد.

رنگ محبوب در اسپلیت

امروزه با توجه به طراحی‌های زیبا و متفاوت اسپلیت ها در برندهای متفاوت در بازار رنگ‌های جدید مثل نقره‌ای و ای براق و طرح‌هایی با شکل آجر و چوب تولید می‌شوند، اما پرفروش‌ترین رنگ آن رنگ شیری است.

شنیدن موزیک در خنکی مطبوع اسپلیت

شرکت‌های تولید کننده اسپیلت برای افزایش محبوبیت و رقابت با سایر رقیبانشان معمولاً از ویژگی‌ها و امکانات جدید جذابی برای تولید این نوع دستگاه‌های خنک کننده استفاده می‌کنند.

مثلاً استفاده از لامپ LED در اسپلیت و بهره گیری از آن به عنوان چراغ خواب یا مثلاً زدن ازن به هوا برای مرطوب شدن هوای محیط مثل هوای پس از بارندگی باران، بعضی دیگر از مدل‌های جدید اسپلیت ها موزیکال هستند و می‌توانند با استفاده از فلشم موری‌ها موزیک پخش کنند.

تعمیر اسپیلت
تعمیر اسپیلت

تعمیر اسپیلت شمال تهران

تعمیر اسپیلت شمال تهران

دکتر آچار نمایندگی تعمیر اسپیلت یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر اسپیلت در شمال تهران میباشد که از بهترین و مجرب ترین تکنیسین ها برخوردار میباشد.

اگر اسپیلت شما مشکلی دارد فقط و فقط با ما تماس بگیرید به این دلیل که در هر ساعت آماده خدمت رسانی به شما هستیم، همچنین در کنار خدماتمان ضمانت نامه 6 ماهه نیز برای تعمیرات به شما میدهیم.

تعمیر اسپیلت غرب تهران

تعمیر اسپیلت غرب تهران

نمایندگی تعمیر اسپیلت دکتر آچار با تکنیسین های با تجربه در هر لحظه از روز آماده خدمات نصب، سرویس و تعمیر اسپیلت شما در غرب تهران می باشد.

برای دریافت خدمات عالی و بازخورد خوب با ما تماس بگیرید تا بهترین و با تجربه ترین تکنیسین های ما با مراجعه و بررسی حضوری برای عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما اقدام کنند.

تعمیر اسپیلت شرق تهران

تعمیر اسپیلت شرق تهران

نمایندگی دکتر آچار که تکنیسین های با تجربه ای دارد، هرگونه تعمیر اسپیلت را برای شما با ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات عیب یابی و به درستی تعمیر کنند.

اگر دستگاه شما نیاز به تعمیرات دارد هر چه زودتر برای جلوگیری از آسیب های بیشتر برای تعمیرات اقدام کنید و کافیست که با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین هایمان را به محلتان در هر کجای شرق تهران که هستید اعزام کنیم.

تعمیر اسپیلت جنوب تهران

تعمیر اسپیلت جنوب تهران

یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر اسپیلت دکتر آچار میباشد، دکتر آچار که از سال 1383 شروع به  فعالیت کرده است بهترین خدمات را برای مشتریان خود در جنوب تهران به ارمغان می آورد.

اگر اسپیلت شما دچار اشکال شده است و به دنبال نمایندگی مناسبی برای تعمیرات آن میگردید، دکتر آچار بهترین گزینه است به این دلیل که در کنار تعمیرات خود، ضمانت نامه 6 ماهه برای تعمیرات خود به شما میدهد.

تعمیر اسپلیت با 12 ماه گارانتی تعمیرات

اعزام سریع تکنسین جهت تعمیر اسپلیت

پایین ترین هزینه تعمیر اسپلیت در تهران

تکنسین حرفه ای تعمیرات اسپلیت

انتشار یافته: 14
 1. مسعود لاری 2 سال قبل

  دلیل باد گرم اسپیلت چه چیزی است؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام، کثیفی فیلترهای هوای اسپیلت از دلایل ایجاد باد گرم هستند، برای رفع مشکلتون با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

 2. مستانه 2 سال قبل

  سلام دلیل ارور ایی صفر شش بر روی اسپیلت اوجنرال چیست؟

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام و عرض ادب خدمت شما، نمایش این ارور بر روی اسپیلت اجنرال به معنی باز بودن سنسور مبدل حرارتی خارجی میباشد، برای رفع این ارور باید سنسور را تعویض کنید، پیشنهاد میکنیم این کار را به تعمیرکار و تکنسین متخصص بسپارید، شماره تماس دکتر آچار برای درخواست تکنسین 02188444021 میباشد.

 3. محمد قاضی نظام 2 سال قبل

  معنی کد خطای EE کولر گازی اسنوا چیست؟

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام و درود، نمایش این ارور در کولر گازی اسنوا به معنی پاک شدن برنامه های کولر گازی است، برای رفع این ارور باید سیستم را دوباره تنظیم کنید

 4. نا مشخص 2 سال قبل

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 5. Gdhu 2 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 6. ایای 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 7. گزیده 2 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 8. آذر تقوی 1 سال قبل

  اواپراتور اسپلیتم برفک زده و سرما دهی دستگاه کم شده، علت چیه؟ اسپلیتم هم هایسنس مدل مایا HRH-09TQ هست

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب ممکن است که کولر گازی نیاز به شارژ داشته باشد، کمپرسور دستگاه دچار ایراد و خرابی شده، داخل لوله ها کثیف باشد، بیرون اواپراتور کثیف شده باشد و… توصیه می کنیم که از تکنسین برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید

 9. رامین هاشمی 9 ماه قبل

  سلام و عرض ادب دلیل لرزش و صدای خیلی زیاد اسپیلت چیه؟

  1. دکتر آچار 9 ماه قبل

   درود بر شما، عدم بالانس بودن قطعه فن و مشکل در یونیت داخلی یا یونیت خارجی علت لرزش و صدای زیاد اسپیلت است، لطفا پایه های دستگاه را محکم کنید، در صورت برطرف شدن مشکل کندانسور و پنل را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید