تعمیر کولرگازی گودمن🔹🔹نمایندگی تعمیر کولرگازی گودمن

تعمیر کولرگازی گودمن

تعمیر کولرگازی گودمن


تعمیر کولرگازی گودمن

کولر گازی گودمن یکی دیگر از برندهای معروف در لوازم سرمایشی منازل است، در خانه های امروز بیشتر از کولر گازی برای خنک کردن استفاده میشود.

این دستگاه دارای مزایایی است که امروزه مصرف بیشتری از کولر آبی دارد.

کولرگازی گودمن با فن آوری پیشرفته ایی که دارد بسیار با دوام و با کیفیت عالی ساخته شده است.

ولی باز هم در اثر استفاده های مکرر و گذشت زمان ممکن است که در عملکردش ضعیف بشود و مشکلاتی برای کیفیتش پیش بیاید.

از علائم کم شدن گاز دستگاه کولر گازی گودمن

اگر گاز در دستگاه کولر گازی گودمن کاسته بشود با به وجود آمدن علامت هایی متوجه کمبود گاز دستگاه خواهید شد.

مانند: خنک نکردن دستگاه، کم شدن حرارت کمپرسور، پایین آمدن آمپردستگاه کولر گازی، مدام کار کردن کمپرسور دستگاه کولر گازی، لوله ها و پنل داخلی که قسمتی از اواپراتور هست برفک می زند.

وجود گرد و خاک بر روی مدار دستگاه، شنیده شدن صداهای زیاد از کمپرسور و کم شدن مکش سیستم می تواند از علتهای کسری گاز در دستگاه کولر گازی گودمن باشد.

تعمیر کولرگازی گودمن

سرویس های دوره ایی کولر گازی گودمن

در همه ی کولر های گازی باید عمل سرویس های دوره ای را به موقع انجام داد تا از بروز مشکلات بزرگتر در دستگاه جلوگیری به عمل بیاید.

با انجام سرویس ها باعث افزودن بهره وری بیشتر از کولر گازی گودمن میشود.

اگر فیلتر هوای دستگاه کثیف شده باشد کولر گازی نمی تواند در گردش هوا با موفقیت کار کند، با کثیف بودن کویل کندانسور کولر گازی کودمن قطعه ی کمپرسور سرد کننده خیلی به سختی کار می کند و از برق بیشتری استفاده می کند.

با انجام این کارها می توانید از خرابی های آینده جلوگیری کنید و پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیر کولرگازی گودمن را به عقب تر بیندازید  و بر عمر کولر گازی خود بیفزایید.

مشکلات کولر گازی گودمن

کار نکردن کمپرسور، خاموش و روشن شدن متناوب کمپرسور، برق داشتن برق بدنه ی کولر گازی، یخ زدگی در قسمت اواپراتور، تطابق نداشتن سرمای اتاق و دمای ترموستات، کار نکردن کولر گازی بر روی گرما، خنک نکردن ، صداهای زیادی شنیده شدن از دستگاه و… از مواردی است که احتمال دارد در حین کار کردن دستگاه و استفاده ی طولانی مدت از آن برای کولر گازی کودمن پیش بیاید.

تعمیر کولرگازی گودمن

فیلتر هوای کولر گازی گودمن

از قطعاتی که در دستگاه کولر گازی گودمن در کیفیت کارایی و خنک کردنش موثر واقع می شود، فیلتر هوا می باشد.

اگر این قطعه را در زمان انجام دادن سروی کولر گازی اهمیت ندهید و آن را خوب و تمیز نکنید می تواند عملکرد دستگاه کولر گازی را تحت تاثیر قرار دهد و عملکردش را ضعیف کند و باعث آسیب زدن به قطعات زیاد تری از دستگاه کولر گازی خواهد شد.

خراب شدن کندانسور دستگاه کولر گازی گودمن

قطعه ی دیگری در دستگاه کولر گازی وجود دارد به نام کندانسورکه فن بیرونی هم نام دارد.

که از وظایفش انتقال گرمای منازل به خارج از فضای داخل خانه هاست و اگر این عمل به خوبی صورت نگیرد.

دستگاه کولر گازی نمی تواند سرمای مناسب را به داخل خانه ها وارد کند و قطعه ایی به نام کمپرسور از حد معمولش گرمتر شده و کار دستگاه کولر گازی گودمن با اختلال روبرو خواهد شد و نیازمند تعمیر کولرگازی گودمن خواهید شد و باید از تکنسین های تعمیر کولرگازی گودمن درخواست کمک کنید تا مشکل شما برطرف شود.

صداهای اضافی از دستگاه کولر گازی گودمن

گاهی دستگاه کولر گازی با داشتن صداهای اضافی و ناهنجار ممکن است که آرامش شما را سلب بکند.

که وجود این صدا می تواند از یونیت های داخل دستگاه باشد، یا اینکه از یونیت های خارج، در زمان شاهد بودن این صداها امکان دارد به خاطر تراز نبودن و بالانس نبودن این دو یونیت داخلی و خارجی کولر گازی باشد.

همچنین شل بودن پایه های کمپرسور هم می تواند یکی دیگر از این دلایل باشد، که با انجام عمل آچار کشی می توانید مشکل را بطرف نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای دستگاه کولر گازی گودمن شما، می توانید با تعمیر کاران حرفه ایی و با تجربه ی تعمیر کولرگازی گودمن ما تماس بگیرید و با بیان مشکل ایجاد شده از راهنمایی و مشاوره ی آنها استفاده کنید و برای حل آن عمل تعمیر کولرگازی گودمن را انجام بدهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *