تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی


تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

یکی از برند های مطرح ال جی می باشد، این شرکت دارای تولیدات با فن آوری های روز جهان است، ساختار اصلی کولر گازی ال جی با بقیه ی برند ها همانند است و اختلاف آن در جزییات کوچک این دستگاه می باشد در مطلب تعمیر کولر گازی ال جی همراه ما باشید.

تعمیر کولر گازی ال جی

لوازم خانگی از ابزارهای مهم در زندگی روزمره انسان ها هستند که تاثیرات بسیار زیادی دارند، تمامی لوازم خانگی با هر گونه کیفیتی که داشته باشند ممکن است دچار ایراد و خرابی شوند، کولر گازی ال جی هم از این قائده مستثنی نیست و می تواند به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شود که نیاز به بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکاران متخصص دارد، در صورتی که عملکرد کولر گازی ال جی تان دچار اختلال است تعمیر کولر گازی ال جی را به تکنسین های متخصص بسپارید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر کولر گازی ال جی در محل

کولر گازی در فصول گرم سال به تولید هوای خنک و مطبوع می پردازدف اگر این دستگاه در فصل تابستان از کار بیوفتد موجب کلافگی افراد خانواده می شود، حمل کولر گازی از منزل به تعمیرگاه کار بسیاار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل و صرف زمان زیادی دارد، در صورتی که کولر گازی تان دچار ایراد و خرابی شده است نگران حمل آن به تعمیرگاه نباشید، تکنسین های مرکز دکتر آچار به تعمیر کولر گازی در منزل شما می پردازند، اعزام تکنسین علاوه بر اینکه هزینه حمل و نقل ندارد، امکان نظارت مستقیم مشتری بر عملکرد تکنسین را فراهم می کند.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی با گارانتی

گارانتی تعمیرات از مهم ترین مزایای شرکت های تعمیراتی لوازم خانگی است، کلیه خدمات شرکت دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران دارای گارانتی 12 ماهه می باشد که در پایان خدمات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

کولر گازی چه زمانی به تعمیر نیاز دارد؟  زمانی که عملکرد کولر گازی دچار اختلال می شود، کولر باد سرد نمی دهد، روشن نمی شود، سر و صدای زیادی دارد نیاز به تعمیر دارد. ✔️
آیا می توانم خودم کولر گازی را تعمیر کنیم؟ در صورتی که در زمینه تعمیر کولر گازی مهارت دارید میتوانید تعمیر کولر گازی ال جی تان را خودتان انجام دهید، در غیر این صورت توصیه می شود تعمیر کولر گازی ال جی را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید. ✔️
آیا می توانم قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را خودم خریداری کنم؟ بله تهیه قطعاتی که به تعویض نیاز دارند توسط خودتان امکان پذیر است، قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر آچار تعویض می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند. ✔️

خدمات دکتر آچار در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی

 1. نصب کولر کولر گازی ال جی
 2. عیب یابی کولر گازی ال جی
 3. تعمیر کولر گازی ال جی
 4. سرویس کولر گازی ال جی
 5. شارژ گاز کولر گازی ال جی
 6. تعویض قطعات معیوب کولر گازی
 7. تعویض فیلتر کولر گازی ال جی

نصب کولر گازی ال جی

در صورتی که در رابطه با نصب و راه اندازی کولر گازی اطلاعات و تخصص ندارید این کار را به افراد کارشناس و حرفه ای در این حوزه بسپارید تا با رعایت استاندارها به نصب کولر گازی بپردازد، عدم توجه به استاندارها و نکات ظریف در هنگام نصب باعث بروز مشکلات جدی یا کاهش عملکرد این دستگاه خواهد شد.

نصب کولر گازی دارای 5 مرحله میباشد، در مرحله اول یونیت داخلی کولر گازی نصب میشود سپس یونیت خارجی آن نصب شده و قطعات برقی دستگاه نصب و محکم می شوند، در این بخش لوله کشی این دستگاه انجام شده و در مراحل آخر هواگیری (وکیوم) این دستگاه انجام می شود.

lg air conditioner repair 9 تعمیر کولر گازی ال جیسرویس کولر گازی ال جی

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید برای کولر گازی تان و بهبود عملکرد آن انجام دهید سرویس دوره ای کولر گازی است، پیشنهاد می شود، سرویس باید توسط سرویس کاران مجرب انجام شود تا مشکلات پنهانی دستگاه تان پیدا و بر طرف شده و ارورای دستگاه تان حل شود، علاوه برا اینکه سرویس کولر گازی موجب افایش کارایی آن می شود به افزایش طول عمر آن نیز کمک می کند.

شارژ گاز کولر گازی ال جی

موارد متفاوتی می توانند به تخلیه شدن گاز کولر گازی بیانجامند، البته لازم به ذکر است کولر گازی در زمان نصب نیز به پر کردن گاز نیاز دارد، این گاز نقش بسیار مهمی را در خنک کنندگی کولر گازی ایفا می کند.

با تماس شما با مرکز و اعزام تعمیرکار به محل، تکنسین های ماهر مجموعه در ابتدا علت تخلیه شدن گاز را پیدا می کنند، به عنوان مثال در صورت وجود نشتی، در ابتدا باید نشتی پیدا شده و رفع شود، وگرنه مشخص است که در صورت شارژ گاز، باز هم این شارژ خالی می شود.

عیب یابی کولر گازی ال جی

عیب یابی کولر گازی یکی از مهم ترین و تخصصی ترین کارهایی است که ضروری است توسط تکنسین های ماهر و مجرب انجام شود، در صورتی که عیب یابی به درستی انجام نشود مشکلات دستگاه برطرف نشده و ممکن است موجب بروز مشکلات جدی تری در دستگاه شود، در نتیجه توصیه می شود عیب یابی کولر گازی ال جی را به تکنسین های مجرب دکتر آچار بسپارید تا مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی و رفع شوند.

تعمیر کولرگازی ال جی
تعمیر کولرگازی ال جی

دلایل انتخاب دکتر آچار برای انجام تعمیرات کولر گازی ال جی

به سبب برخورداری دکتر آچار از ویژگی های ذیل است که این مجموعه را برای انجام تعمیرات کولر گازی ال جی به شما پیشنهاد می دهیم:

 • همکاری با تکنسین های ماهر و آموزش دیده و دارای مدارک معتبر از مراکز فنی و حرفه ای
 • تلاش برای ارائه خدمات با سرعت فراوان
 • برخورداری از شعبه های متعدد در سرتاسر تهران
 • محاسبه هزینه ها با نرخ اتحادیه و کاملاً منصفانه
 • ارائه خدمات با ضمانت نامه کتبی 12 ماهه
 • تلاش برای تعمیر قطعات و نه تعویض
 • لازم به ذکر است در صورت نیاز به تعویض قطعات نیز از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران

دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در تهران در خدمت همشهریان عزیز و گرامی بوده و به ارائه خدمات اصلی و تخصصی در منزل می پردازد دهند.

ضمن این که تکنسین های فعال در نمایندگی کولر گازی ال جی افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که تعمیرات را از طریق جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار با کیفیت انجام می دهند.

مراحل در خواست تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار و ارائه خدمات

مرحله اول

برای درخواست تکنسین جهت دریافت خدمات نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیر با شماره 02188444021 و سایر شبکه های درج شده در سایت تماس بگیرید، امکان درخواست تکنسین از طریق پر کردن فرم موجود در سایت وجود دارد.

مرحله دوم

ارجاع درخواست از طریق کارشناسان به تکنسین های متخصص و آموزش دیده در زمینه همان حوزه

مرحله سوم

تماس تکنسین با مشتری تکنسین جهت هماهنگی زمان ارائه خدمات با شما

مرحله چهارم

اعزام تکنسین های ماهر و مجرب در کوتاه ترین زمان به محل و منزل

مرحله پنجم

ارائه خدمات به صورت کامل انجام شده و فاکتو و گارانتی به صورت کتبی تقدیم مشریان شده و هزینه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه میشود.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

چه موقع کولر گازی اسپیلت ال جی به تعمیر نیاز دارد ؟

 1. روشن نشدن کولر گازی ال جی
 2. تولید نکردن هوای سرد مطبوع
 3. خاموش شدن کولر گازی به صورت ناگهانی
 4. یکسره کار کردن کولر گازی و خاموش نشدن آن
 5. صدای زیاد و غرعادب کولر گازی
 6. یخ زدن کولر گازی
 7. نشتی پنل داخلی کار گازی
 8. انتشار بوی نامطبوع از کولر گازی
 9. کار نکردن حالت swing دستگاه
 10.  قطع شدن فیوز دستگاه
تعمیر کولرگازی ال جی
تعمیر کولرگازی ال جی

از رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی و علت های خرابی و تعمیر کولر گازی ال جی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

علت روشن نشدن کولر گازی ال جی

از بزرگ ترین مشکلات کولر گازی روشن نشدن دستگاه کولر گازی ال جی است، در این بخش علت روشن نشدن کولر گازی ال جی را بررسی خواهیم کرد، اگر نتوانستید عیب دستگاه را برطرف کنید نگران نباشید، با نیروهای مجرب و با تجربه ی ما تماس بگیرید تا با راحتی مشکل را برطرف نمایند.

روشن نشدن کولر ال جی گاهی ممکن است که بخاطر عملکرد نامناسب ریموت کنترل دستگاه باشد که به خوبی عمل نکرده، که بهتر است در ابتدا ریموت دستگاه را بررسی کرد و بعد ازاین نوبت به چک کردن سیستم برق رسانی کولر گازی ال جی است، شاید فیوز مینیاتوری دستگاه مشکلی داشته باشد، که ممکن است ایراد از دکمه روشن و خاموش باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

عملکرد دستگاه کولر گازی ال جی با کولر آبی متفاوت است، درون این دستگاه ها دارای یک موادی به نام خنک کننده است که گرمای داخل منزل را در خود برده و هوای سرد را وارد خانه ی شما می کند.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

دلیل خنک نکردن دستگاه کولر گازی ال جی

احتمال دارد در بعضی مواقع کولر شما منزل را به خوبی خنک نکند، در این زمان باید دریچه ها را بررسی کرد، ممکن است که بسته بودن دریچه ها از خنک کردن مانع می شود و از قدرت خنک کردن دستگاه کاسته می شود، در این زمان احتمالاً برد دستگاه و یا کمپرسور خراب شده و در خنک نکردن کولر تاثیر دارد ولی گاهی احتمال دارد که مشکلی برای ترموستات، کندانسور، فیلتر هوا، خرابی سنسور حرارتی و یا دیگر اجزای خنک کننده باشد برای تعمیر کولر گازی ال جی با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

ممکن است در بعضی مواقع پیش آید که دستگاه کولر گازی شما بدون دلیل خاموش بشود و یا مانند برنامه ی داده شده کار نکند، دلیل اصلی آن می تواند خراب شدن کنترل الکتریکی دستگاه است که شاید نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد، تعمیر کولرگازی ال جی خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

علل یکسره کار کردن کولر گازی

 • کثیف شدن کویل های کندانسور
 • اتصال کم ترموستات کنترل دما
 • برد کنترل اصلی
 • خراب شدن ترموستات در کولر گازی
 • خراب شدن ترمیستور کولر گازی
 • خراب شدن رل برد کولر گازی
تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

این مواردی که نام برده شده می تواند باعث یکسره شدن کار دستگاه کولر گازی ال جی می شود.

گاهی ممکن است که فن پنل داخلی دستگاه کار نکند که دلیلش را باید بررسی کرد که احتمال دارد بخاطر فیلتر هوا باشد که بسته شده و یا خراب شده باشد و در بعضی مواقع یخ زدگی روی کویل سرد کننده و لوله های آن به فن اجازه نمی دهد که باید با توجه و دقت لازم لوله ها را یخ زدایی کرد.

برای بهبود کارایی لازم دستگاه کولر شما بدانید که که با بروز مشکلات جزیی بهتر است آن را برطرف کنید زیرا همین چکاپ کردن ها باعث شده که کارکرد دستگاه شما بهتر باشد، اجازه ندهید تا دستگاه تان دچار مشکلات بزرگتر بشود بعد آن را سرویس کنید، ممکن است که همین مشکلات جزیی به مشکلات کلی تبدیل شود.

نشت گاز مبرد کولر گازی ال جی

گاز مبرد گاز خنک کننده است که در یخچال و کولر گازی و… کاربرد دارد، زمانی که این گاز از یونیت بیرونی یا لوله های مسی نشت کند کولر گازی گرمی خود را از دست داده و مشکلات مهمی برای کولر گازی به وجود میاید، نشت این گاز و استشمام آن توسط افراد موجب مسمومیت، مشکلات تنفسی، مشکلات پوستی و خطرات شدید تر بوده و باید در اولین فرصت نشتی آن پیدا شده و بر طرف شود، رفع این ایراد و تعمیر کولر گازی ال جی خود را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

مشکلات کابل در کولر گازی ال جی

روشن و خاموش شدن خود به خودی کولر گازی میتواند به دلیل مشکلات در سیم کشی دستگاه باشد، ایرادات در سیم کشی میتواند حتی منجر به آتش سوزی شوند و معمولا به دلیل بالا رفتن آمپر مصرفی کولر گازی میباشد، برای بر طرف کردن این مشکل و سیم کشی کولر گازی ال جی به صورت صحیح در اولین فرصت با مرکز مجاز و معتبر دکتر آچار تماس بگیرید.

یخ زدگی کولر گازی ال جی

یکی از دلایل یخ زدگی کولر گازی کمبود گاز مبرد است، در صورتی که دستگاه شما در حالت گرمایش یخ میزند ممکن است قطعاتی همچون برد الکترونیکی و شیر چهارطرفه خراب شده باشند، برای برطرف کردن این مشکل از تکنسین های متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

 کولر گازی ال جی خاموش نمی شود

وجود مشکلات فنی همچون ایراد در ترموستات یا سنسور یا خرابی در کنترل الکترونیکی از اصلی ترین دلایل روشن ماندن کولر گازی هستند، گاهی کثیفی فیلتر ها و یا کثیفی لوله های کندانسور دلیل این مشکل هستند، معمولا قطعاتی دیگری همچون برد فرمان دستگاه، برد رله، برد کنترل دما، ترمیستور، فن و… توسط تنسین بررسی می شوند.

نشت آب از پنل داخلی کولر گازی ال جی

مسدود بودن مسیر تخلیه آب، زنگ زدن تشت تخلیه، ایراد در پمپ کولر گازی ال جی از دلایل نشت آب و خیس شدن دیواری که کولر روی آن نصب شده می شود، علت خیس شدن لوله مسی کولر گازی میتواند نصب نامناسب کولر گازی باشد، در این حالت لوله های مسی کولر گازی پوسیده شده و دچار استهلاک شوند.

تعمیر کولرگازی ال جی
تعمیر کولرگازی ال جی

سر و صدای زیاد کولر گازی ال جی

صدای زیاد و عجیب و غریب در کولر گازی میتواند به دلایلی همچون خرابی فن و کویل ها، کثیف بودن فیلترها و ایراد در بلبرینگ باشد که بهتر است توسط تکنسین بررسی شود.

کثیف شدن فیلتر هوا

فیلتر هوای کولر گازی یکی از قطعات مهم کولر گازی است که نیاز به سرویس و تمیز شدن دارد، در صورتی که این قطعه در زمان معین سرویس نشده و تمیز نشود عملکرد دستگاه دچار اختلال می شود، در نتیجه ضروری است برای جلوگیری از اختلال در عملکرد این دستگاه فیلتر هوا را کاملا تمیز کنید.

اختلال عملکرد فن بیرونی (کندانسور)

کندانسور یا فن بیرونی از دیگر قطعات مهم و کاربردی کولر گازی است که در صورت عدم عملکرد صحیح آن سرما سازی دستگاه دچار اختلال می شود، اگر این قطعه به درستی کار نکند کمپرسور بیش از حد گرم می شود و سرما سازی کولر گازی ال جی به درستی انجام نخواهد شد.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

چند راهکار برای افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی ال جی

 • باید از داخل شدن گرما به محیط جلوگیری کرد.
 • کولر گاز خود را با محیط متناسب انتخاب کرد.
 • در هنگام نصب کردن کارها را به درستی انجام دهید.
 • سرویس کردن سالیانه ی دستگاه کولر گازی ال جی را به خاطر بسپارید.
 • از نصب کولر گازی ال جی در معرض تابش مستقیم نور خورشید بپرهیزید.
 • اطراف کولرگازی را به صورت صحیح درز گیری کنید.
 • هنگام روشن بودن کولرگازی از لوازم گرما زا همچون سماور، اجاق گاز و… کمتر استفاده کنید.
 • فیلترهای کولر را هر چند وقت یکبار تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید.

در زمان مشاهده ی مشکلاتی نظیر لرزش در دستگاه کولر گازی، نشتی لوله ها، تمام شدن گاز کولر، کثیف شدن پنل خارجی، خنک نکردن هوا داخل و یا تاخیر در انجام کار برای تعمیر کولر گازی ال جی با متخصصین مجرب و ماهر دکتر آچار تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. زرگل 2 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 2. سعید جلالی 2 سال قبل

  خیلی عالی بود

 3. قاسم کاظمی 2 سال قبل

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 4. عبدالله عسگری 1 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 5. حسینعلی روحانی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 6. ناصر ساعی 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 7. حسینعلی فرهادی 1 سال قبل

  چه مطلب خوبی

 8. حمید عبدالهی 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 9. علیرضا مهدوی 5 ماه قبل

  سلام میشه لطفا نحوه هواگیری کولر گازی ال جی بدون وکیوم را توضیح دهید؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام و عرض ادب در مرحله اول کپسول مبرد به شیر کولر گازی متصل می شود،شیر کپسول باز شده و شیر سرویس دیگر با استفاده از یک سوزن باز می شود از این طریق به دلیل استفاده از سوزن همه محتویات کپسول مبرد بدون وکیوم به شیر منتقل می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید