تعمیر کولر گازی کریر

تعمیر کولر گازی کریر


کولر گازی کریر هم یکی دیگر از برندهایی است که در تولید کولر گازی فعال می باشد، برای انجام تعمیر کولر گازی کریر و نصب و راه اندازی کولر گازی کریر می توانید با کارشناسان تعمیرات کولرگازی دکتر آچار در ارتباط باشید تا هر گونه مشکلی که برای کولر گازی کریر شما ایجاد شده باشد به راحتی برطرف نمایند.

نصب کولر گازی با توجه به موارد متفاوتی صورت می گیرد از موارد مهمی که به آن می توان اشاره کرد ظرفیت سنجی و سنجش شرایط آب و هوای محیط که می خواهید کولر گازی را در آن قرار بدهید.

باید ارتفاع و فاصله کولر گازی را در جایگاه اصلیش را مورد توجه قرار بدهید و البته قابل توجه می باشد که با اهمیت ترین موضوع این است که به راه اندازی کولر و استفاده کردن درست ازاین دستگاه را به درستی بدانید.

تعمیر کولر گازی کریر
تعمیر کولر گازی کریر

تعمیر کولر گازی کریر

احتمال دارد که در حین کار کردن با کولر گازی کریر متوجه بشوید که کولر کار نمی کند که باید علت را جویا بشوید، در صورتی که کولر گازی کریر کار نمی کند، از موارد زیر برای تعمیر کولرتان کمک بگیرید:

در گام ابتدایی کار فقط کافی است باتری های ترموستات اسپلیت کریر را بررسی کنید، در مواقعی که از سالم بودن باتری اطمینان حاصل شد، وارد مرحلهٔ بعدی بشوید، باید به سراغ فیوز کولر گازی رفت، در صورتی که دستگاه کار نمی کند، با دکتر آچار تعمیرکاران کولر گازی کریر تماس بگیرید.

گاهی اوقات با خنک نکردن سیستم سرمایشی کولر گازی کریر مواجه می شوید که برای رفع مشکل سرمایش ناهموار کولر گازی کریر باید این مراحل را دنبال کنید:

هر زمان که دستگاه کولرگازی به طور یکنواخت قادر نخواهد بود که محیط را سرد و خنک کند، برای تعمیر کولر گازی کریر باید وارد این اقدامات زیر بشوید:

سرمایش ناهموار به این معنی است که یک فضا سردتر یا گرمتر از فضای دیگر است، دلیل خنک نشدن کل فضا به یک صورت احتمال دارد به خاطر این باشد که فضای اتاق یا خانه دارای ترک، درز یا باز بودن پنجره و در است.

نمایان شدن این ایراد احتمال دارد که مرتبط به مدار الکترونیکی تامین کننده یا سیم کشی کولر باشد، اتصالات و مدارهای الکتریکی را بررسی کنید تا آسیبی نبینند.

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی کریر

در صورتی که کارکرد کمپرسور قطع شده و ایرادی را دراین قسمت متوجه می شوید و دیگر کمپرسور از کار افتاده است و روشن نمی شود، برای تعمیر کولر گازی کریر در منزل از نکات زیر استفاده کنید:

اگر کمپرسور کولر گازی از کار افتاده است، احتمال این وجود دارد که پیدایش این ایراد مرتبط با سوختن یکی از سیم های اتصال کولر گازی کریر باشد.

گاهی مواقع هم ایراد در قسمت خازن استارت می تواند باشد، یکی دیگر از دلایل خراب شدن دستگاه باشد. شارژر خنک کننده باید بررسی شود و در صورت لزوم دوباره شارژ شود.

شما باید سیم پیچ های خازن را بررسی و تمیز کنید. بررسی خازن نیز مهم است.

اگر کمپرسور کولر گازی از کار افتاده است، در این زمان باید اقدام به تعویض قطعه بشود، اگر مشکل روشن نشدن کمپرسور کولرگازی برطرف نشد، با تعمیرات کولر گازی کریر دکتر آچار تماس بگیرید.

گاهی هم مشکلاتی برای کولر به وجود آمده که صداهایی را دراین دستگاه می شنوید، تعمیر صدای کولر گازی یکی از این موارد می باشد، هر زمان که کولر گازی کریر صدای زیادی تولید می کند.

تعمیر کولر گازی کریر
تعمیر کولر گازی کریر

باید از روش های زیر برای تعمیرات و برطرف نمودن عیب کمک بگیرید:

 • بهتر است که ابتدا از لحاظ تراز بودن کولر گازی را چک کنید و در صورت صحت نداشتن این موضوع اقدام به تراز صحیح کولر گازی بکنید.
 • با نصب کردن نامناسب یا نادرست و بی توجهی به این امر در کولر گازی می توان سبب تولید سر و صدای زیادی شوید.
 • گاهی اوقات با نصب کردن قطعات آسیب دیده یا نداشتن کیفیت می تواند در تولید صدای زیادی نقش داشته باشد.
 • احتمال دارد که قطعات کولر گازی مانند فن، کمپرسور و … آسیب دیده یا شل شده باشد، اگر نتوانستید مشکل کولر گازی را حل کنید بهتر است از متخصصین دکتر آچار کمک بگیرید.

علائم کمبود شارژ گاز در کولر گازی کریر

گاهی اوقات احتمال دارد که شما با مشکلاتی نظیر کمبود گاز در کولر گازی کریر روبرو باشید که باید درابتدا به علائم توجه کنید و متوجه کمبود شارژ بشوید و بعد وارد عملیات شارژ گاز توسط کارشناسان بشوید.

کاهش مقدار گاز از لوله شایع ترین آنها هستند:

 • برخی از کویل های اواپراتور مانند لوله ها یا صفحات داخلی هستند دچار برفک شده است.
 • مورد بعدی این است که کمپرسور همیشه کار می کند.
 • مواقعی که سیستم خیلی خنک نمی کند یا دستگاه سیم پیچ گرم است.
 • دمای لوله کمپرسور کاهش می یابد.
 • آمپر دستگاه کمتر از حد معمول هستند.
 • وجود گرد و غبار و چربی در محل نشتی در مدار لوله کشی.
 • دستگاه فشار قسمت مکش سیستم کاهش می یابد.
 • هر زمان که صدای ناهنجاری از کمپرسور ابزار شما شنیده شود.

هر زمان که دستگاه شما با این موارد بالا روبرو بود و این علائم در آن مشهود شد بهتر است برای انجام فرایند شارژ گاز با متخصصین تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی کریر

توصیه می شود توسط کارشناسان ماهر هر شش ماه و یا حداقل سالی یکبار عملیات سرویس کولر را انجام بدهید زیرا با انجام دادن این کار می توانید بر طول عمر مفید دستگاه کولر گازی کریر خود بیفزایید و از هزینه های گزاف تعمیرات که دراثر بی توجهی خرابی قطعه ایی به وجود امده است شما در امان باشید.

مهم ترین کاری که تعمیر کار برای انجام سرویس کولر گازی انجام می دهدعملیات شست و شوی دستگاه اسپیلیت خواهد بود.

اجرای این عملیات شستشو عبارتند از: شستشوی تمامی قسمت های داخل و خارج و تمیز کردن فیلتر ها می باشدو به دنبال آن تمیز کردن پنل های داخل و خارج دستگاه که باید کاملاً تمیز شده و عاری از هر گونه گرد و غبار بشود و در آخر تست و عیب یابی دستگاه را هم انجام بدهد.

تعمیر کولر گازی کریر
تعمیر کولر گازی کریر

تعمیر کولر گازی کریر در محل

اگر به تازگی وارد محلهٔ جدید شدید و به دنبال تعمیرکار برای کولر گازی کریر خود می گردید به شما پیشنهاد کرده که از کارشناسان دکتر آچار کمک بگیرید و فقط کافی است با یک تماس اطلاع رسانی کنید تا فوراً در محل آماده شوندو خدمات خود را ارائه بدهند.

تعمیر کولر گازی کریر در منزل

با وجود خدمات تعمیرات کولر گازی کریر در منزل دیگر نیازی به انتقال دادن این دستگاه به منطقهٔ تعمیرگاه نمی باشد و کوتاه ترین زمان احتمالی می توانید توسط کارشناسان دکتر آچار در منزل تعمیرات را دریافت کنید.

هزینه تعمیر کولر گازی کریر

با خراب شدن کولر گازی شما متحمل هزینه تعمیرات خواهید شد که برآورد این هزینه ها مطابق خدمات ارائه شده و قطعاتی که خراب شده است محاسبه می گردد.

هر قطعهٔ خراب شدن یک هزینه ایی دارد برای نمونه موتور و یا برد و… قیمت ها متغیر می باشد بنابراین تمامی این موارد به همراه هزینهٔ ایاب و ذهاب جمع پرداختی شما خواهد بود.

کلام آخر

در مطالب بالا در مورد تعمیرات و خدمات تعمیر کولر گازی کریر صحبت هایی شد و اطلاعاتی در زمینهٔ بروز ایراد، در این کولر گازی به شما داده شده است.

بنابراین دکتر آچار در هر زمینه ایی اعم از نصب و تعمیرات و یا انجام سرویس کولر گازی کریر در خدمت شما می باشد و یک بازده زمانی بسیار مناسب می تواند حلال مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی کریر شما باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. مانی صادقی 2 ماه قبل

  یخ زدن لوله های کولر گازی طبیعیه؟ علتش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب نشتی و کاهش گاز از مهم ترین دلایل یخ زدن لوله های کولر گازی است که باید رفع شود

 2. عبدالحسین نعمتی 2 هفته قبل

  خواستم از تعمیرکار خوبتون آقای شایسته تشکر کنم، کارشون عالی بود واقعا

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   تشکر از توجه و حمایت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید