تعمیر کولر گازی آاگ

تعمیر کولر گازی آاگ


اگر به دنبال انجام شدن تعمیر کولر گازی آاگ هستید بهتر است بدانید که کسی نیست جزء متخصصان تعمیرات کولر گازی دکتر آچار که بتواند حلال مشکلات کولر گازی آاگ شما باشد زیرا با داشتن تجارب بالا و مهارت خاص خود می توانند این امر تخصصی را به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام بدهند.

کولر گازی آاگ یکی دیگر از برندهای معتبر کولرهای گازی می باشد که با داشتن کیفیت برتر باز هم احتمال دارد که در طی سالیان متمادی که از این دستگاه مصرف می شود قطعاتش با اختلال در عملکرد مواجه بشود که نیاز به تعمیرات داشته باشد که بتوان معایبش را برطرف کرد.

 موتور این دستگاه و برد و… از قطعات مهم در عملکرد این دستگاه می باشند که در این متن خرابی های این قطعات را باز گو کرده تا بتوانید در هنگام بروز این مشکلات آن ها را حل کنید.

تعمیر کولر گازی آاگ
تعمیر کولر گازی آاگ

تعمیر کولر گازی آاگ

هنگام استفاده از کولر گازی در روزهای فصل گرم سال یکی از نیازهای هر خانه ای است، اگر متوجه شدید که کولر گازی شما هنگام روشن شدن روشن نمی شود، احتمالاً بسیار ناراحت خواهید شد.

برای این که بتوانید اقدام به رفع این ایراد نمایید بهتر است که عوامل موثر در روشن نشدن کولر گازی را شناسایی کنید:

 •  در گام اول چیزی که باید چک شود برق کولر گازی آاگ می باشد، بدیهی می باشد که ابتدا فیوز برق محل سکونت خود را چک کنید، احتمال دارد که اشکال از برق محلی باشد.
 • خرابی ترموستات کولر گازی یکی دیگر از عوامل روشن نشدن کولر گازی آاگ می تواند باشد، در صورتی که مشاهده کردید که دلیل روشن نشدن کولر گازی به دلیل نقص در ترموستات است، برای رفع مشکل به تعمیر کولر گازی دکتر آچار مراجعه کنید.
 • این احتمال وجود دارد که کمپرسور کولر گازی شما معیوب شده باشد، چون نقص در کمپرسور کولر گازی موجب روشن نشدن آن می شود، راه کار حل این ایراد ارتباط برقرار کردن با متخصصین می باشد.

 علت صدا دادن کولر گازی آاگ و راه کار برطرف نمودن این ایراد چیست؟

از دیگر معایبی که احتمالا برای افرادی که مصرف کنندهٔ دستگاه کولر گازی آاگ به وجود می آید صدای زیاد کولر گازی است، اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید، گام اول این است که باید دلایل این صدا را پیدا کنید.

برای یافتن عوامل مربوطه را مورد بررسی قرار بدهید:

 احتمال خرابی فن کولر گازی شما وجود دارد، معیوب شدن قطعهٔ فن کولر گازی سبب ایجاد صدای زیادی در کولر خواهد شد برای رفع این مشکل با تعمیر کولر گازی دکتر آچار تماس بگیرید.

این امکان وجود دارد که گرد و غبار و کثیفی در دستگاه شما انباشته شده باشد، تجمع گرد و غبار و کثیفی می تواند باعث ایجاد صدای زیادی در کولر شود، راه کار برطرف کردن این مشکل باید هر از چند گاهی کولر گازی تمیز شود.

یکی دیگر از دلایلی که سبب بروز ایجاد صدا در کولر گازی شود، صدمه دیدن قطعات بلبرینگ های کولر گازی است، باید اقدام به تعمیرات بشود، زیرا این مشکل تخصصی است و تعمیر آن باید توسط تعمیرکار کولر گازی انجام شود.

تعمیر برد کولر گازی آاگ

یکی از با اهمیت ترین قطعات هر وسیله الکترونیکی برد آن دستگاه می تواند باشد، در کولرگازی برد کولر گازی AEG یکی از بارزترین قطعات این دستگاه می باشد.

همهٔ اوامری که روی ریموت کنترل کولر گازی AEG انجام می دهید به برد آن مرتبط می باشد و در پایان امر برد کولر گازی AEG این دستور را به اجرا در می آورد.

بنابراین اگر دستگاه شما هیچ عملی را انجام نداد یا دستورات را نادیده گرفت، به طور حتم قطعه برد آن دستگاه دچار مشکل فنی شده، برد کولر گازی AEG مستقیماً به برق وصل می شود.

به عبارت دیگر، اگر جریان برق اشتباه باشد یا اتصال وجود نداشته باشد، این برد دیگر کار نمی کند، توجه کنید که در صورت نمایان شدن مشکل در قطعه برد کولر گازی AEG، هرگز خودتان وارد عمل نشوید و تعمیر برد کولر گازی AEG را به دست متخصصین رها کنید.

 روند عیب یابی برد کولر گازی AEG چگونه می باشد؟

قطعه برد کولر گازی AEG یکی از قطعات حساس و پر پیچ و خم از قطعات کولر گازی است که باید با توجه و تجربه بالا عیب یابی و تعمیر شود، بررسی و عیب یابی کولر گازی AEG هر سال قبل از استفاده زیاد مانند فصل تابستان توسط کارشناس یا سرویس کار توصیه می شود زیرا قطعاتی مانند برد کولر گازی AEG در صورت صدمه دیدن می توانند آسیب های زیادی را به همراه داشته باشند.

در ادامهٔ مطالب به خرابی قطعات مختلف و تعمیر برد کولر گازی AEG پرداخته می شود:

صدمه دیدن رله یا قطع برق در تعمیر برد کولر گازی، رله یک کلید الکترومکانیکی است که متشکل از چندین کنتاکت و سیم پیچ بوده، هر زمان که این رله یا ولتاژ خراب شود برد کولر گازی AEG دچار اختلال می شود و برد کولر گازی AEG باید اقدام به تعمیرش کرد.

 در برخی از موارد احتمال این وجود دارد که این قسمت سالم باشد اما در نواحی دیگرش آسیب دیده باشد.

آی سی در تعمیر پنل کولر گازی AEG آی سی قطعه کوچکی که دارای ساختاری از پایه های فلزی می باشد که گاهی اوقات بسیاری از آنها روی یک تخته نصب می شوند، با پیدایش ایراد در یک یا چند آی سی همه آنها را با یک آی سی سالم جایگزین کنید.

دوشاخه و سیم در تعمیر برد کولر گازی AEG یکی از آسان ترین قطعات برای بررسی و حل در تعمیر برد کولر گازی AEG سیم ها و دوشاخه هایی است که به آن وصل می شود که با هزینه کم قابل تعویض هستند.

تعمیر برد کولر گازی AEG مقاومت ها یا خازن های موجود در برد کولر گازی AEG در مسیر سایر قسمت ها قرار گرفته و از جریان برق اضافی در برد کولر گازی جلوگیری می کنند، سرویس کار ماهر با کمک گرفتن از تجهیزات خود برای تست عملکرد مقاومت در تعمیر برد کولر گازی AEG استفاده کند.

تعمیر کولر گازی آاگ
تعمیر کولر گازی آاگ

تعمیر کولر گازی آاگ در محل

اگر به تازگی محل زندگی خود را تغییر داده اید و دستگاه کولر گازی آاگ شما دچار نقصان در عملکرد خود می باشد اصلاً نگران نباشید با کمک گرفتن از خدمات تعمیر کولر گازی آاگ در محل دکتر آچار می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید.

تعمیر کولر گازی آاگ در منزل

 در صورتی که کولر گازی آاگ شما خراب شده است با حضور متخصصین دکتر آچار در منزل دیگر نیازی به انتقال دادن این دستگاه به تعمیر گاه برای انجام تعمیرات نمی باشد زیرا با یک تماس شما در اسرع وقت در منزل حضور پیدا کرده و آمادهٔ خدمت رسانی هستند.

هزینه تعمیر کولر گازی آاگ

 هزینهٔ تعمیرات بستگی به خدمات ارائه شده مانند انجام شدن شارژ گاز برای کولر گازی و خدمات دیگر دارد و در برخی از موارد قطعه ایی خراب شدن و دیگر قادر به تعمیر آن نمی باشید و باید قطعهٔ جدید را جایگزین کرد.

بیشترین سوال افراد پرداخت هزینهٔ تعمیرات کولر گازی می باشد که با توجه به این مواردی که بیان شده می تواند متغیر باشد.

کلام آخر

امکان دارد که کولر گازی در اثر مواردی با مشکلاتی روبرو بشود که برای رفع این مشکلات باید از افراد ی که تخصص این کار را دارند کمک گرفته بشود.

زیرا ممکن است افراد ناشی سبب ایجاد مشکلات بزرگ تر و به وجود آوردن معایبی دیگر در این دستگاه را منجر بشوند توصیهٔ ما به شما کمک گرفتن از افراد متخصص دکتر آچار می باشد که کار را با خیالی آسوده و اطمینان خاطر به آنها سپرده شده و تعمیرات با کیفیت و با گارانتی به شما ارائه خواهد شد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. منصور آشوری 2 هفته قبل

  کولر گازی مون امسال خراب شد با هزینه خیلی منصفانه اومدید برطرف کردید مشکل رو خدا برکت بده بهتون

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

 2. یدالله عظیمی 2 هفته قبل

  خواستم تشکر کنم از کار آقای عابد که از تعمیرکاران بی نظیر مجموعه تون هستند

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   ممنون از مهر و محبت شما دوست گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید