تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ


تعمیرات کولر گازی سامسونگ

دکتر آچار خدماتی با کیفیت و عالی را در راستا تعمیر کولر گازی سامسونگ ارائه می کند، متخصصان دکتر آچار با دوره های آموزشی پیشرفته ای که دیده اند می توانند به راحتی با مهارت و تجربه خود تعمیر کولر گازی سامسونگ را انجام می دهند.

تعمیر کولر گازی ساسونگ همراه با گارانتی

متخصصان دکتر آچار همراه با تعمیری که انجام می دهند علاوه بر هزینه کم، گارانتی 365 روزه هم ارائه می کنند که به همین خاطر نظر مشتریان را به خود جلب کرده است.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

خدمات دکتر آچار در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ

 1. نصب انواع کولر گازی پنجره ای، دیواری، ایستاده و… سامسونگ
 2. عیب یابی و سرویس کولر گازی سامسونگ
 3. تعمیر کولر گازی سامسونگ
 4. شارژ گاز کولر گازی سامسونگ
 5. انجام خدمات برق کشی، لوله کشی و… کولر گازی سامسونگ

چگونه می‌توانم کولر گازی سامسونگ را تعمیر کرد؟

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ ، ابتدا مشکل خاص را باید تشخیص دهید، سپس می‌توانید به راهنمای تعمیرات کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید یا با تعمیرگاه مجاز دکتر آچار تماس بگیرید.

چگونه می توانم تشخیص دهم که کولر گازی سامسونگ من به تعمیر نیاز دارد؟ 

اگر کولر گازی شما به درستی کار نمی کند و یا به اندازه کافی سرد نمی شود، خیلی زیاد صدا می دهد، یا روشن نمی شود، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

چه زمانی باید کولر گازی سامسونگ خود را تعمیر کنم؟

 اگر کولر گازی شما به درستی کار نمی کند، مهم است که در اسرع وقت آن را تعمیر کنید، تأخیر در تعمیر می تواند منجر به مشکلات جدی تر و گران تر شود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ در محل

جا به جایی لوازم خانگی کار دشواری می باشد و به این منظور همه مردم در هنگام خرابی لوازم خانگی خود به این فکر می کنند که در هنگام جا به جایی وسیله ای که خراب شده است دچار آسیب دیدگی نشود و هزینه جا به جایی هم یکی دیگر از مسائل مورد توجه می باشد.

متخصصان ما کار شما را خیلی آسان تر کرده اند و تعمیری که برای کولر گازی شما انجام می دهند در محل می باشد تا بتوانید به صورت مستقیم به فرایند تعمیرات نیز نظارت داشته باشید.

سرویس کولر گازی سامسونگ

همانطور که می دانید سرویس کولر گازی حالت پیشگیری از مشکلات بزرگتر و پر هزینه تر را دارد در واقع ما با سرویس کردن دستگاه از مشکلاتی که سطحی هستند قبل از اینکه جدی تر بشوند شناسایی شده و برطرف بشوند.

کولر گازی باید بطور سالانه و یا هر چند وقت یکبار و گاهی با تغییر فصل اگر بصورت دو منظوره از کولر گازی استفاده می کنید مثلا هم از حالت گرمایشی و هم سرمایشی استفاده می شود سرویس شود تا کارایی و بازده ای بالاتری را داشته باشد.

شما مشتری عزیز گمان نکنید با تعمیر کولر گازی سامسونگ متحمل هزینه اضافی شده اید زیرا شما با این کار قطعات کثیف را تمیز میکنید مانند کمپرسور و موتور و فن ها  و پروانه های دستگاه که باعث میشود دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ

نمایندگی کولر گازی سامسونگ خدمات تخصصی مربوط به تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد، واحد تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران، مجموعه مطمئنی است که می توانید تعمیر کولر گازی خود را به این مرکز بسپارید، مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ تهران است انواع خدمات مربوط به کولر گازی سامسونگ را ارائه می دهد، کلیه خدمات توسط بهترین تعمیرکارن انجام می شود و قیمت خدمات طبق نرخ اتحادیه کولر گازی تهران است.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

رایج ترین مشکلات کولر گازی سامسونگ

با وجود اینکه کولر گازی سامسونگ از تکنولوژی و فناوری ویژه پیروی می کند امام مشکلاتی هم دارند، همان طور که گفته شد برای اینکه کولر گازی به درستی عمل کند انجام تعمیرات واجب است، تا برخی از این مشکلات بر طرف شوند، در ادامه رایج ترین ایرادات کولر گازی سامسونگ را مطرح می کنیم:

 • روشن نشدن تایمر دستگاه باعث می شود کولر گازی نتواند بر مبنای تایمر عمل کند.
 • کمپرسور در حالت psc نمی تواند استارت نماید.
 • کمپرسور روشن شود ولی سیستم گرمایش و سرمایش کار نکند.
 • در حالتی که دستگاه روی dry یا Auto تنظیم است سرعت تغییر نکند.
 • اورلود عمل کند ولی کمپرسور استارت نشود.
 • کمپرسور صدا ندهد و استارت هم نکند.
 • کولر گازی دائم کار کند ولی ترموستات کار نکند.
 • دستگاه روشن شود ولی قطع و وصلی داشته باشد.

عیب یابی کولر گازی سامسونگ

عیب یابی از مهم ترین مراحل در تعمیرات کولر گازی سامسونگ شناخته می شود، در صورتی که عیب یابی توسط فردی متخصص و آموزش دیده انجام شود تعمیرات به بهترین شکل انجام شده و از بروز مشکلات جدی تری در دستگاه جلوگیری می شود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ بهتر است یا تعویض قطعات آن؟

تعمیر قطعات معیوب کولر گازی از اصلی ترین اولویت های تکنسین های دکتر آچار محسوب می شود، در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد و یا تعویض آن بهتر از تعمیر باشد، تکنسین اقدام به تعویض قطعه می کند.

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های این مرکز استفاده می شود، قطعات اصل و اورجینالی هستند که دارای ضمانت 12 ماهه می باشند.

مزایا و نکات مثبت سرویس کولر گازی سامسونگ

با اتمام کار سرویس دستگاه زمانی که کولر گازی را روشن می کنید گردش هوا بهتر می شود و راحتتر انجام می شود و وقتی فیلتر ها تمیز می شوند عمل تهویه بهتر از قبل می شود و در مصرف برق هم تاثیر مثبتی دارد و مصرف برق کاهش می یابد.

و عمر دستگاه بیشتر شده و کارایی و عملکرد کمپرسور اصولی تر می شود و در مجموع زمانی که سرویس انجام می شود معایب شناسایی شده و ایرادات برطرف می شوند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

برای انجام سرویس کولر گازی باید به چند نکته توجه کنید:

اول اینکه باید دستگاه را از برق بکشید و خاموش باشد و سپس قاب جلوی دستگاه را باز کنید که باید با احتیاط این کار انجام شود که دچار شکستگی نشود.

و بعد از آن فیلتر های دوتایی کولر گازی را بیرون بیاورید و بشویید و از هر گونه آلودگی پاک کنید. بعد از این مرحله به سراغ سنسورها برید و آنها را بررسی کنید و تمیز کنید و سعی کنید تمام اجزایی که می بینید را از کثیفی پاک کنید که با این کار پاک سازی کولر گازی قسمت پنل جلویی را انجام داده اید. اگر مهارتی در انجام اینکار ندارید حتما از تکنسین های حرفه ای دکتر آچار کمک بگیرید.

شستشو و سرویس پنل خارجی کولر گازی سامسونگ

در این مرحله از سرویس به سراغ پنل خارجی یا به عبارت دیگر کندانسور  می رویم حتما قبل از هر کاری برق دستگاه را قطع کنید تا دچار مشکل نشوید.

سپس باید با فشار آب زیاد کندانسور و اطراف کندانسور را بشویید فقط به این نکته توجه داشته باشید که فشار زیاد آب را بر روی پره ها کندانسور نگیرید که دچار خمیدگی نشوند.

و بعد با یک پارچه تمیز کندانسور را را خشک کنید. اصلا نگران موتور نباشید و گمان نکنید که اگر آب به موتور کولر بگیرید دچار مشکل می شوید.

کولر گازی های سامسونگ به نحوی طراحی شده اند که کاملا در برابر آب ایمنی هستند و آب وارد خود موتور نمیشود. زمانی که کار شستشو تمام شد سریعا کولر گازی را روشن نکنید و بگذارید حداقل 2 الی 3 ساعت زمان بگذرد و کولر گازی کاملا خشک شود.

در هر مرحله از کار اگر به نکته مشکوک و حساسی برخورد کردید سریعا با متخصصین دکتر آچار تماس بگیرید تا مشکلات بزرگتری بوجود نیاید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

به غیر از شستشوی پنل ها چه نکاتی را باید چک کرد؟

وقتی از یک سرویسکار ماهر و با تجربه مانند دکتر آچار کمک می گیرید به جز عمل تمیز کاری و رسوب گیری از محکم بودن قطعات و بررسی ترموستات و فیوزها و سنسور های کنترل دما و راه های خروجی و ورودی هوا را کنترل می کند.

موارد دیگری همچون تراز بودن هر دو پنل و فن و صداهای کولر را چک میکند که از جمله اقدامات تکنسین های دکتر آچار می باشد.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

قیمت ها و هزینه های تعمیر کولر گازی بستگی نوع تعمیر داکت کولر و نیاز قطعه دارد به همین دلیل نمیتوان هزینه کلی را بیان کرد زمانی که تکنسین های دکتر آچار برای عیب یابی و تشخیص ایراد دستگاه به محل مورد نظر شما آمدند قیمت تعمیرات را برای شما فاکتور کرد و یک برآورد هزینه به شما اعلام خواهند کرد.

به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا مقرون به صرفه و منصفانه هستند.

تعمیر کولرگازی ال جی
تعمیر کولرگازی ال جی

مشکلات کولر گازی و راه حل رفع ایرادات

حال زمان آن رسیده که به برخی مشکلات و ایرادات کولر گازی سامسونگ بپردازیم و برای حل این مشکلات راه کارهایی ارائه می دهیم:

نشت گاز کولر گازی سامسونگ

گاز مبرد گازی است که باعث می شود که هوای خنک بوسیله دستگاه تولید شود این نوع گاز میتواند از لوله های مسی و یونیت بیرونی نشت پیدا کند.

این لوله ها میتواند در اثر خم شدگی و آسیب دیدگی دچار نشت شود که در صورت بوجود آمدن این ایراد مقدار گاز مبرد کم می شود که باعث خنک نکردن محیط می شود که پیامدهای بیشتری همچون مشکلات پوستی و تنفسی و مسمومیت را به همراه داشته باشد.

کولرگازی سامسونگ هوا خنک را بخوبی انتشار نمی دهد.

زمانی که با این مشکل مواجه شدید حتما اول دریچه های کولر گازی را چک کنید که باز باشد و بعد از آن فیلتر ها و تنظیمات ترموستات را بررسی کنید.

همچنین کثیف بودن فیلتر ها باعث می شود که هوای خنک نتواند بخوبی در محیط جریان پیدا کند. در اینصورت باید فیلتر ها را تمیز کنید اگر تاثیری در روند کار کولر نداشت میزان گاز مبرد را بررسی کنید و در صورت نیاز شارژ گاز را انجام دهید.

کولر گازی سامسونگ خاموش نمی شود.

زمانی که کولر گازی خاموش نمی شود می تواند علت خرابی کنترل الکترونیکی  باشد و یا اینکه خرابی های دیگری مانند ترموستات و یا سنسور باشد همچنین وجود مشکل در برد کنترل و رله وفن و… که باعث بروز چنین مشکلی شده است.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

زمانی که از پنل داخلی آب نشت می کند.

وقتی که دیواری که دستگاه بروی آن نصب است خیس می شود یعنی پنل داخلی نشتی دارد که بخاطر مسدود شدن مسیر تخلیه آب و یا زنگ زدگی و یا خرابی پمپ میباشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

کولر گازی سامسونگ سر و صدا دارد.

اگر هنگامی که کولر را روشن میکنید صدای کمی دارد کاملا طبیعی است ولی اگر صدای غیر عادی و بلندی دارد باید به آن توجه کرد این ایراد میتواند بخاطر کثیف بودن فیلترها و یا خرابی در بلبرینگ و فن و کویل ها باشد که باید توسط متخصصین با مهارت دکتر آچار چک شود.

چرا کولر گازی سامسونگ یخ می زند؟

این مشکل جزوء مشکلاتی است که بسیار زیاد برای کاربران کولر گازی پیش می آید.

یکی از مهم ترین علت های یخ زدگی کولر گازی کاهش میزان گاز است و دلیل دیگر میتواند یکسره کار کردن کمپرسور می باشد که باعث منجمد شدن کولر گازی میشود که باید در صورت لازم شارژ گاز انجام شود.

برای حل این مشکل میتوان با تعمیر برد و حسگرها ایراد یکسره کار کردن کمپرسور را حل کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد کولر گازی سامسونگ

کولر گازی هم قطعه ای به نام برد دارد که فرمان دادن بقیه قطعات را بر عهده دارد گاهی برد بر اثر نوسانات برق ممکن است بسوزد که باید در اینصورت برد تعویض شود. زمانی که برد بسوزد کولر دیگر روشن نمی شود و دیگر فرمانی به بقیه بخش های کولر نمیدهد و در واقع حالت اورلود اتفاق میفتد و فشار زیادی به کمپرسور وارد می شود و به اصطلاح می گویند زیر برق مانده است.

راهکارهای کلیدی و مهم برای نگهداری از کولر گازی سامسونگ

برای اینکه کارایی و عمر کولرگازی را بالا ببرید باید نکاتی را در نظر داشته باشید بعنوان مثال:

 • در اطراف کولر گازی را درزگیری های مناسبی انجام دهید و از آفتاب دور نگهدارید.
 • زمانی که می خواهید از کولر گازی استفاده کنید حتما درب و پنجره ها را ببندید.
 • سعی کنید از وسایل گرمازا در هنگام روشن بودن کولر کمتر استقاده کنید.
 • از کولر گازی بصورت مداوم و مستمر استفاده نکنید.
 • فیلترهای کولر گازی را بصورت دوره ای تمیز کنید.
 • کولر گازی و کولر آبی را بصورت همزمان به هیچ عنوان استفاده نکنید.
 • برای کارکرد بهتر کولر گازی حتما بصورت سالانه شارژ گاز انجام دهید.

چگونه بصورت آنلاین درخواست تکنسین از دکتر آچار دهیم؟

از امکاناتی که وب سایت دکتر آچار برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است این است که برای مشتری هایی که امکان تماس تلفنی ندارند با ثبت درخواست آنلاین تکنسین با پر کردن فرم آنلاین آدرس و اطلاعات خود را وارد می کنید و با ذکر عنوان خدمت فرم را ارسال میکنید و در کمترین زمان مدیران سایت از طرف مجموعه تعمیراتی دکتر آچار با شما تماس گرفته میشود.

و با مشاوران با تجربه شما را راهنمایی می کنند و زمان اعزام تعمیرکاران را به شما اعلام می کنند.

چرا تعمیرات کولر گازی سامسونگ را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 • انجام تعمیرات در محل و منزل
 • سرعت در ارائه خدمات
 • همکاری با تکنسین های مجرب و ماهر
 • تعدد شعبات در مناطق 22 گانه تهران
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
 • محاسبه هزینه تعمیرات مطابق با تعرفه اتحادیه

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شمال تهران

خرابی کور گازی سامسونگ مثل هر برند دیگری ممکن است برای کولرگازی سامسونگ شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر کولرگازی سامسونگ در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند، در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گاز سامسونگ در غرب تهران

کولر گازی سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود، در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات کولر گازی سامسونگ خود نباشید با دکتر آچار تماس بگیرد تا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر کولر گازی شما در محل اقدام خواهند کرد، در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر کولرگازی سامسونگ شما را انجام می دهیم.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در شرق تهران

تکنسین های تعمیر کولر گازی سامسونگ در شرق تهران کولر گازی سامسونگ شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. بهروز محسنی 2 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 2. ابراهیم کرمی 2 سال قبل

  چقد خوبین شما

 3. ابوالقاسم فرهادی 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 4. رحیم ابراهیمی 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 5. سعید طباطبایی 1 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 6. وکیلی 1 سال قبل

  خیلی خوب بود

 7. سیدمحمد فتحی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید