تعمیر کولر آبی در تهران

خدمات پس از فروش تعمیر کولر آبی در محل با گارانتی کتبی 12 ماهه تعمیرات

تعمیر کولر آبی در تمامی برندهای موجود توسط تکنسین های حرفه ای دکتر آچار در محل شما انجام میشود، ما در تعمیرات کولر آبی ابتدا به رفع مشکل و تعمیر موتور یا قطعات دیگر کولر آبی میپردازیم و سپس در صورتیکه به هیچ وجه تعمیر نشود آنگاه تعویض قطعه را انجام میدهیم.

با اینکار 100% هزینه تعمیر کولر آبی شما کاهش پیدا میکند.

امیدواریم با خدمات خوب به شما عزیران رضایتتان را بدست بیاوریم.

تعمیر کولر آبی با توجه به نزدیک شدن به روزهای گرم و تابستان تقاضای سرویس و تعمیر کولر آب افزایش پیدا می‌کند، دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در زمینه تعمیر کولر آبی در شهر تهران است، تکنسین‌های دکتر آچار افرادی معتمد و حرفه‌ای هستند که خدمات باکیفیتی در زمینه نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی و تعمیر کولر گازی ارائه می‌دهند.

تعمیر کولر آبی

تعمیرگاه دکتر آچار مرکزی مجاز و معتبر در شهر تهران است که در سراسر تهران از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز داری شعبه بوده و با داشتن گواهی‌های معتبر از نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در تهران به ارائه خدمات می‌پردازد.

کولر آبی یکی از پرمصرف‌ترین تجهیزات خنک کننده در ایران است که به صورت مکانیکی و با برق کار می‌کند، کولر آبی مناسب مناطق خشک است که با ایجاد رطوبت بوسیله تبخیر در این مناطق از خشک شدن هوای تنفسی جلوگیری می‌شود.

که مخصوص مناطق با آب و هوای خشک می‌باشد که به دلیل ایجاد رطوبت در هوای خشک بوسیله تبخیر آب مانع از خشک شدن هوای تنفسی می‌شود.

⭐ دکتر آچار به تعمیر کدام مدل کولر آبی می پردازد؟ تکنسین های دکتر آچار به تعمیر انواع مدل های کولر آبی ثابت با پوشال، کولر آبی پرتابل با پوشال و کولر با پد سلولوزی می پردازند. ✔️
⭐ تعمیرات کولر آبی در دکتر آچار گارانتی دارد؟  بله کلیه خدمات تکنسین های دکتر آچار دارای 12 ماه گارانتی می باشند. ✔️
⭐ تماس با تعمیرگاه دکتر آچار برای تعمیر کولر آبی برای تماس با تعمیرگاه دکتر آچار میتوانید با شماره 09124573404 تماس بگیرید. ✔️
⭐ هزینه تعمیر کولر آبی در دکتر آچار هزینه تعمیر کولر آبی در مرکز دکتر آچار مطابق با نرخ های تعیین شده در اتحادیه تعمیرکاران و کاملا منصفانه می باشند. ✔️

تعمیر کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

 1. بررسی و عیب یابی تخصص قطعات
 2. تعمیر قطعات معیوب کولر
 3. تعویض قطعات معیوب
 4. آب بندی کف کولر
 5. رفع رسوبات و شوره‌های کولر
 6. رگلاژ تسمه
 7. بررسی پمپ کولر آبی
 8. بررسی الکتروموتور و تنظیم جای آن
 9. تنظیم قطعه فلوتر کولر
 10. بررسی مسیر ورودی آب به کولر
تعمیر کولر آبی در تهران

تعمیر کولر یا تعویض قطعات؟

تعمیر کولر اولویت تکنسین‌های مجموعه دکتر آچار است، در صورتی که قطعه‌ای در کولر غیر قابل تعمیر باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن قطعه می‌کند.

قطعاتی که توسط تکنسین‌های دکتر آچار استفاده می‌شوند اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی هستند.

مراحل تعمیر کولر آبی

چگونگی مراحل تعمیر کولرآبی توس خودتان، در صورتی که خودتان می‌خواهید به تعمیر کولرتان بپردازید، از طریق مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد اقدام کنید.

 1. جدا کردن دیواره‌های کولر و تعویض پوشال‌ها در صورت نیاز، در صورتی که پوشال‌ها را تعویض کردید آن‌ها را به وسیله توری‌های سیمی محکم به درپوش‌ها ببندید که آب از روی پوشال‌ها روی فن و پمپ و موتور نریزد.
 2. کف کولر را به خوبی بشویید، در صورت مشاهده زندگی زدگی یا سوراخ در کف آن را بر طرف کنید، پیشنهاد می‌دهیم هر سال در پایان فصل گرما کف کولر را عایق بندی و با استفاده از محلول ضد زنگ، مقاوم کنید.
 3. در مرحله بعدی جا روغنی که روی موتور قرار می‌گیرد و همچنین یاتاقان‌های توربین را روغن کاری کنید سپس هر دو فلکه را با دست بچرخانید و از اینکه مانعی در حرکت آن‌ها وجود ندارد مطمئن شوید.
 4. دقت کنید که فلکه‌های موتور و تسمه و فلکه‌های موتور با توربین در یک امتداد باشند، در غیر این صورت تسمه دچار ساییدگی و لرزش خواهد شد، در صورتی که تسمه ساییده شده بود یا روی آن بریدگی مشاهده کردید آن را تعویض کنید.
 5. پمپ‌های آب را از جای خود خارج کرده و رسوب‌هایی که در اطراف پروانه‌ها شکل گرفته‌اند را تمیز کنید، صافی پمپ را کاملاً تمیز کرده و در جای خود قرار دهید.
 6. تشتک تحتانی را از آب پر کرده و واترپمپ را روشن کنید، پس از روشن شدن واتر پمپ از باز بودن مسیر آب در شیلنگ، سه راهه و آب پخش کن‌ها مطمئن شوید، همچنین ناودان‌های پخش کننده مستقر درپوش‌ها را تمیز کنید تا منافذی نداشته باشند، شناور را به گونه‌ای تنظیم کنید که تشتک یا دریچه اطمینان آبی سرازیر نشود.
 7. پیش از روشن کرد کولر واترپمپ را به مدت 10 دقیقه روشن کنید تا پوشال‌ها خیس شوند، قبل از اینکه کولر را برای بار اول روشن کنید پارچهٔ بزرگ نمناکی را جلوی دریچه کولر بگیرید تا گرد و خاک را جذب کند.
 8. فراموش نکنید که در پایان فصل تابستان آب تشتک کولر را خالی کنید، روی کولر را با برزنت بپوشانید، همچنین شیر فلکه آب را بسته و حتی الامکان لوله‌های رابط را قطع نمایید.

از جمله برندهای کولر آبی که تکنسین‌ها اقدام به نصب سرویس و تعمیر آن‌ها می‌کنند عبارت اند از

 1. کولر آبی آبسال
 2. کولر آبی ارج
 3. کولر آبی برفاب
 4. الکترواستیل
 5. سپهر الکتریک
 6. انرژی
 7. آزمایش
 8. جهان افروز
 9. آدمیرال
 10. پاکشوما
 11. ایران شرق
 12. الکتروسیستم
تعمیر کولر آبی

انواع کولر آبی که تکنسین‌های دکتر آچار اقدام به تعمیر آن‌ها می‌کنند عبارت‌اند از

انواع مدل های کولر آبی از جمله کولر آبی بون تسمه، کولر آبی رومیزی، کولر آبی سلولوزی، کولر آبی رومیزی، کولر آبی ثابت با پوشال، کولر آبی پرتابل با پوشال، کولر با پد سلولوزی توسط تکنسین های دکتر آچار تعمیر می شوند.

همچنین ما در دکتر آچار تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپیلت را نیز با گارانتی انجام می دهیم.

ارتباط با مرکز تعمیر کولر آبی

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

تعمیر کولر آبی

مشکلات رایج کولر آبی

چرا با زدن کلید، کولر روشن نمی شود؟

در صورتی که کلید روشن را فشار می دهید ولی دستگاه و پمپ آب کار نمی کنند احتمال قطعی فیوز برق وجود دارد، برای بررسی قطعی یا وصلی فیوز کافی است که فیوزها را با استفاده از ابزاری مناسب همچون فازمتر بررسی کنید، در صورت خراب بودن فیوز با فشار دادن اهرم فاز قطع می شود که در این صورت فیوز نیاز به تعویض دارد.

علت پریدن فیوز کولر آبی است؟

پریدن فیوز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اتصالی در مدار یکی از مهم ترین دلایل پریدن فیوز است، اتصالی در سیم کشی یا کلید از دیگر دلایل پریدن فیوز کولر آبی است، خرابی در دینام و پمپ و سوختن موتور از دیگر دلایل اصلی پریدن فیوز هستند.

چرا کولر باد نمی زند؟

شل شدن و یا پاره شدن تسمه کولر آبی از مهم ترین دلایل تولید نشدن باد کولر است، در این مورد لازم است که تسمه کولر تعویض شود.

چرا باد کولر آبی خنک نیست؟

در صورتی که آب داخل محفظه کولر کاهش پیدا کند، پوشال خیس نشده و باد خنک تولید نمی شود، اشکال در پمپ کولر آبی از دیگر دلایل خنک نبودن باد کولر آبی است، در صورتی که جنس پوشال مرغوب نباشد و رطوبت خوبی نداشته باشد، باد کولر آبی خنک نخواهد بود.

پاره شدن برزنت از دیگر دلایل خنک نبودن باد کولر آبی است، در صورت پارگی برزنت لازم است این قطعه کاملا تعویض شده و دوباره نصب شود.

چرا باد کولر آبی داغ است؟

کاهش آب کولر اصلی ترین علت داغ شدن باد کولر است، در این صورت لازم است که تشتک کولر بررسی شود، در صورت عدم ورود آب به تشتک احتمال گرفتگی شناور یا خرابی والو وجود دارد.

در صورت گرفتگی شناور لازم است که این قطعه توسط سرکه رسوب زدایی شده و در صورت خرابی تعویض شود، اگر لوله رابط آب گرفته باشد باید آن را تعویض کنید.

چرا باد کولر آبی کم است؟

در صورتی که کولر آبی در جای صحیح نصب نشود و پوشال هوا را به خوبی وارد کولر نکند میزان باد دستگاه کاهش پیدا می کند، نیم سوز شدن موتور و یا عدم چرخش توربین به دلیل شل بودن و یا سفت بودن پروانه کولر از دیگر دلایل کاهش باد کولر آبی هستند.

در صورتی که هیچ یک از مشکلات در کولر آبی تان وجود ندارد شکست باد به دلیل پر پیچ و تاب بودن مسیر کانال کولر را می توانید از دیگر علل این مشکل معرفی کنیم که تنها از طریق تعویض کانال کولر رفع می شود.

چرا پمپ کولر آبی کار نمی کند؟

قطعی در سیم فاز یا نول از دیگر دلایل روشن نشدن کولر و از کار افتادن پمپ آب است در این صورت معمولا سیم کشی مشکل دارد و لازم است که بررسی شده و کاملا تعویض شود.

چرا کولر آبی می لرزد؟

لرزش کولر گازی یکی از مشکلات رایج این دستگاه است، لرزش کولر آّبی دارای علل متفاوتی است که مهم ترین علت آن تراز نبودن کولر است، شل بودن بدنه، خرابی قطعاتی همچون دینام، پولی ها، پروانه، یاتاقان و… و شل شدگی تسمه از دیگر دلایل لرزش کولر آبی است.

چرا کولر آبی بوی بدی می دهد؟

انتشار بوی بد از دیگر مشکلات رایج در کولر های آبی است، وجود باکتری در آب راکد داخل کولر از اصلی ترین دلایل بوی بد کولر گازی است، علاوه بر انتشار بوی بد و نامطبوع وجود باکتری و کپک در کولر آبی موجب بروز مشکلات و بیماری های تنفسی همچون آسم، آلرژی و تنگی نفس نیز می شود.

برای رفع این مشکل لازم است که محفظه کولر آبی و بدنه آن شسته شود، تعویض پوشال کولر از دیگر روش هایی است که از انتشار بوی بد در کولر جلوگیری می کند.

چرا کولر آبی آبریزی دارد؟

در صورت مشاهده آبریزش کولر آبی شناور را بررسی کنید که تنظیم باشد و در کولر گیر نکرده باشد، در صورتی که شیلنگی که در پشت کولر به شناور وصل است به خوبی آب بندی نشده باشد هم احتمال آبریزی کولر آبی وجود دارد.

چرا کولر آبی صدای زیادی دارد؟

صدای زیاد کولر آبی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد، در این بخش به بررسی سایر دلایل این مشکل می پردازیم، تراز نبودن کولر، خرابی یا شل شدگی پولی ها، تسمه، موتور فن، فن پروانه و گشاد بودن یاتاقان ها از اصلی ترین دلایل صدای زیاد آب کولر گازی می باشد.

چرا موتور کولر آبی صدا می دهد ولی دستگاه روشن نمی شود؟

سوختگی سیم پیچ راه انداز و وصل نبودن آن به کلید گریز از مرکز از اصلی ترین دلایل صدای موتور کولر آبی می باشد، نیم سوز شدن سیم پیچ دور تند، سفتی بیش از حد تسمه های پروانه و عدم تراز بودن پولی های دستگاه از دیگر دلایل صدای موتور کولر آبی محسوب می شوند.

هزینه تعمیر کولر آبی چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم خانگی شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما

هنگامی که شما درخواست تکنیسین میکنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر کولر آبی
تعمیر کولر آبی در محل

علت نشتی آب از کولر چیست؟

اگر شناور کولر تنظیم نباشد یا شناور در کولر گیر کند ممکن است آب از کولر ریزش پیدا کند، شیلنگ پشت کولر را بررسی کنید که سالم و آب بندی شده باشد.

 

مشکل بوی بد کولر آبی چیست؟

در صورتی که پس از روشن کردن کولرتان متوجه بوی بد آن شدید نگران نباشید، عملی همچون کهنگی پوشال‌ها، استفاده از روغن نامناسب برای سرویس کولر، باقی ماندن آب در لگن کولر آبی، عدم نصب کولر در محل مناسب و… دلایل بوی بد کولر آبی محسوب می‌شوند.

سرویس کولر و تمیز کردن آن پیش از استفاده و روشن کردن آن در رفع بوی بد آن تأثیر فراوانی دارد.

 

چرا باد کولر آبی خنک نمی‌کند؟

خنک نبودن باد کولر آبی از اصلی‌ترین و رایج‌ترین مشکلات کولر آبی است، کمبود یا نبود آب در داخل کفی کولر از دلایل خنک نکردن کولر می‌باشد، اگر میزان آب کافی در کولر وجود نداشته باشد عملکرد پمپ در خیس کردن پوشال دچار اختلال شده و خنک نمی‌شود.

خرابی و ایراد در پمپ هم از دلایل خنک نکردن کولر آبی است، پارچه برزنتی کولر را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید تا دچار پارگی نشده باشد، در صورت پارگی پارچه برزنتی باد کولر وارد کانل کولر نشده و هدر می‌رود.

علت پوسیدگی و سوراخ شدن کفی کولر آبی چیست؟

وجود املاح موجود در آب و تماس آن با بدنه فلزی کولر موجب می‌شود که کف کولر زنگ زده و بپوسد، برای رفع این مشکل کافی است که کف کولر آبی عایق شود، در صورتی که این مشکل با عایق کردن برطرف نشود ممکن است لازم باشد که کف کولر تعویض شود.

علت سوختن پمپ کولر آبی چیست؟

کثیف بودن پوشال‌ها، عدم روغن کاری به موقع کولر، انسداد مسیر پمپ کولر گازی منجر به سوختن پمپ می‌شود، در فرایند سرویس توسط تکنسین‌های دکتر آچار داخل کولر کاملاً تمیز می‌شود و سلامت پمپ بررسی می‌شود.

دقت کنید که واترپمپ باید در سبد مخصوص قرار بگیرد که اجسام ارجی وارد آن نشوند.

علت پارگی تسمه کولر آبی چیست؟

دقت کنید که تسمه کولر را نباید بیش از اندازه شل یا سفت ببندید، فرسودگی و کهنگی تسمه نیز از دیگر دلایل پارگی آن است.

در صورت شنیدن صدای نامتعارف در کولر ابتدا تسمه را چک کنید.

چرا با وجود وصل بودن کلیدهای پمپ آب و موتور کولر آبی کار نمی‌کند؟

عیب و ایراد در عملکرد موتور با پمپ و قطعی برق شبکه از اصلی آرین دلایل کار نکردن کولر می‌باشد.

چرا وقتی که پمپ آب و موتور کولر آبی سالم هستند هوادهی مطلوب وجود ندارد؟

خارج شدن تسمه از جای اصلی خود و نیمه باز یا بسته بودن دریچه‌های ورودی کولر از مهم‌ترین دلایل هوادهی نامطلوب کولر آبی است.

چرا با اینکه موتور کولر روشن است اما چرخش ندارد؟

زمانی که تسمه کولر گازی خیلی بسته شده باشد یا سیم پیچی های دور تند خراب شده باشد، ممکن است در چرخش مولر مشکلی وجود داشته باشد، در امتداد نبودن پولی پروانه و موتور از دیگر دلایل عدم چرخش کولر است.

 

چرا موتور فن کولر آبی روشن نمی‌شود؟

وقتی که موتور روشن نمی‌شود در قدم اول لازم است که موتور توسط تکنسین بررسی شود تا از برق رسانی آن مطمئن شود، اگر سیم فاز در کلید کولر آبی قطع باشد و با نول از اتصال خارج شده باشد نیاز است که سیم پیچی برق موتور درست شود.

در صورت وجود برق 220 ولت در کلید برق موتور کولر آبی، موتور مشکل داشته و لازم است که توسط تکنسین بررسی شود، در این شرایط ممکن است که موتور قطعی داشته باشد یا حتی سوخته باشد.

چرا کولر در هنگام کار می‌لرزد؟

اگر پولی با اتصالات موتور و تسمه در یک راستا نباشد، موتور کولر می‌لرزد در نتیجه کولر نیز دچار لرزش می‌شود، عدم تعادل کولر در صورت لتگ زدن پایه‌ها نیز از دیگر دلایل لرزش کولر می‌باشد.

خرابی موتور، شکسته شدن پولی‌ها و عدم استفاده از پارچه‌های برزنتی در کولر از دیگر دلایل لرزش موتور می‌باشد.

چرا موتور فقط یا دور تند و یا دور کند کار می‌کند؟

موتور کولر آبی از نوع موتورهای دو دور است که با یک سیم پیچ راه انداز روشن می‌شود، وقتی کولر را روشن می‌کنیم هم سیم پیچ راه انداز و هم سیم پیچ دور تند در مدار فعال می‌شوند، اگر کلید تغییر وضعیت کولر خراب باشد نمی‌تواند از دور تند به دور کند برود، سوختگی یا نیم سوز شدن سیم پیچی های دور تند یا کند هم از دیگر دلایل این مشکل محسوب می‌شود،

خرابی کلید تبدیل به دلیل جوش خوردن کنتاکت های درون کلید کولر هم می‌توانند در این مشکل اثر داشته باشند، برای رفع عیب لازم است که فیوز اصلی را قطع کرده و قاب کلید تبدیل باز شود و حرکت اهرم بین کنتکت ها توسط اهم متر بررسی شود.

در صورتی که در حین حرکت کنتاکت ها جوش خوردگی مشاهده کردید آن‌ها را از هم جدا کرده و پس از سمباده کشیدنشان دوباره نصب کنید، در غیر این صورت آن‌ها را تعویض کنید.

علل کیفیت کم باد کول در صورت عملکرد صحیح پمپ چیست؟

 1. شل یا سفت بودن تسمه پروانه
 2. نیم سوز شدن موتور کولر
 3. ایراد در برزنت کولر
 4. پوشال‌های بی کیفیت

هزینه تعمیر موتور کولر آبی

هزینه تعمیر کولر آبی در تعمیرگاه دکتر آچار بستگی به عواملی همچون تعویض پوشال، تعمیر موتور، تعویض تسمه، تعویض یاتاتقان و… بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیرات نباشید، تمامی هزینه در تعمیرگاه دکتر آچار مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه می‌باشد.

علل کیفیت کم باد کول در صورت عملکرد صحیح پمپ چیست؟

 1. شل یا سفت بودن تسمه پروانه
 2. نیم سوز شدن موتور کولر
 3. ایراد در برزنت کولر
 4. پوشال‌های بی کیفیت
تعمیر کولر آبی
تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی شمال تهران

تعمیر کولر آبی شمال تهران

دکتر آچار نمایندگی تعمیر کولر آبی یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر کولر آبی در شمال تهران میباشد که از بهترین و مجرب ترین تکنیسین ها برخوردار میباشد.

اگر کولر آبی شما مشکلی دارد فقط و فقط با ما تماس بگیرید به این دلیل که در هر ساعت آماده خدمت رسانی به شما هستیم، همچنین در کنار خدماتمان ضمانت نامه 6 ماهه نیز برای تعمیرات به شما میدهیم.

تعمیر کولر آبی غرب تهران

تعمیر کولر آبی غرب تهران

نمایندگی تعمیر کولر آبی دکتر آچار با تکنیسین های با تجربه در هر لحظه از روز آماده خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی شما در غرب تهران می باشد.

برای دریافت خدمات عالی و بازخورد خوب با ما تماس بگیرید تا بهترین و با تجربه ترین تکنیسین های ما با مراجعه و بررسی حضوری برای عیب یابی و تعمیرات کولر آبی دستگاه شما اقدام کنند.

تعمیر کولر آبی شرق تهران

تعمیر کولر آبی شرق تهران

نمایندگی دکتر آچار که تکنیسین های با تجربه ای دارد، هرگونه تعمیر کولر آبی را برای شما با ضمانت نامه 6 ماهه تعمیرات عیب یابی و به درستی تعمیر کنند.

اگر دستگاه شما نیاز به تعمیرات دارد هر چه زودتر برای جلوگیری از آسیب های بیشتر برای تعمیرات اقدام کنید و کافیست که با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین هایمان را به محلتان در هر کجای شرق تهران که هستید اعزام کنیم.

تعمیر کولر آبی جنوب تهران

تعمیر کولر آبی جنوب تهران

یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر کولر آبی دکتر آچار میباشد، دکتر آچار که از سال 1383 شروع به  فعالیت کرده است بهترین خدمات را برای مشتریان خود در جنوب تهران به ارمغان می آورد.

اگر تعمیر کولر آبی شما دچار اشکال شده است و به دنبال نمایندگی مناسبی برای تعمیرات آن میگردید، دکتر آچار بهترین گزینه است به این دلیل که در کنار تعمیرات خود، ضمانت نامه 6 ماهه برای تعمیرات خود به شما میدهد.

تعمیر کولر آبی با 12 ماه گارانتی تعمیرات

اعزام سریع تکنسین جهت تعمیر کولر آبی

پایین ترین هزینه تعمیر کولر آبی در تهران

تکنسین حرفه ای تعمیرات کولر آبی

انتشار یافته: 10
 1. لطیف 2 سال قبل

  نمیدونم این مارکی که دارم قابل تعمیر هست یا نه تماس میگیرم ببینم چی میشه

 2. بهرام مرادخانی 2 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 3. یوسف رجبی 2 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 4. سعید کمالی 2 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 5. رامین توفیق 2 سال قبل

  سلام وقت بخیر تهرانپارس هستیم خدمات ارائه میدید؟

 6. حبیب الله ایمانی 2 سال قبل

  ای کاش زودتر این متن را خونده بودم 4 ماهه دستگاه اذیتمون میکنه متنو دیدم مشکل را حل کردم

 7. هادی خادمی 2 سال قبل

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 8. سیدمحمد طباطبائی 2 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 9. مهرداد شریفیان 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 10. ابوالقاسم تهرانی 2 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید