تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی


در صورتی که کولر گازی شما به خوبی کار نمی کند و دچار اختلالاتی شده است و نیاز به تعمیر کولر گازی میتسوبیشی دارید می توانید با یکی از شماره های تعمیرات کولرگازی دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا اقدام به رفع این مشکلات به وجود آمده بکنند.

ممکن است که عملکرد قطعات برد و کمپرسور و یونیت داخلی و خارجی کولر گازی میتسوبیشی شما دچار مشکل شده باشد که باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

در صورت مشاهدهٔ نداشتن سرمای متناسب برای محیط دلخواه تان و یا پرتاب سرما به اندازهٔ مورد نیاز نمی باشد باید با تعمیر کاران ارتباط برقرار کرده تا رفع عیب بشود.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی
تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

وجود یک سری از عوامل می تواند دربروز ایرادهای بسیاری در کولر گازی میتسوبیشی نقش داشته باشد، در کل مواردی که توانسته به کولر گازی شما صدمه ایی وارد بکند را در این متن زیر باز گو خواهیم کرد.

به طور کلی، حوادثی که ممکن است سبب ضرر زدن به کولر گازی شما شود را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:

وارد شدن نوسانات الکتریکی به دستگاه کولر گازی میتسوبیشی، در صورت عدم استفاده از حفاظت کافی برای منبع تغذیه دستگاه می توانید مشکل ساز باشید، در صورت عدم سرویس و تست های دوره ای دستگاه و به موقع انجام نشدن این دوره ها، باز نشدن دهانه های دستگاه مسدود شده در اثر تجمع گرد و غبار، انجام دادن عملیات تعمیرات دستگاه توسط مراکزی که اعتبار ندارند که با تکنولوژی دستگاه آشنایی ندارند، ایجاد تغییراتی در دستگاه که گارانتی را باطل می کند.

در هر صورت ذکر موارد جهت اطلاع پیدا کردن بی منظور نخواهد بود ولیکن قابل توجه می باشد که دکتر آچار در هر لحظه همراه همیشگی شما خواهد بود.

بررسی کمپرسور کولرگازی

یکی از قطعات مهم در دستگاه کولر گاری ها که می توان گفت با اهمیت ترین قسمت کولر گازی می باشد می توان قطعهٔ کمپرسوررا نام برد.

کمپرسور کولر گازی استاندارد مجهز به یک پمپ بخار پیستونی است که توسط موتور الکتریکی به حرکت در می آید، بخار مبرد که گازی با فشار پایین است، داخل قطعه کمپرسور شده و توسط پیستون فشرده می شود و پخش می شود و دمای آن بالا می رود.

بخار مبرد داغ تحت فشار از کمپرسور خارج می شود و سپس به سرعت در سیم می چرخد.

سیم پیچ خازن به مایع تبدیل می شود کمپرسور این روند تا زمانی که دما به همان میزان تنظیم ترموستات شما برسد این روند ادامه می یابد.

در کولرهای گازی که مجهز به ظرفیت بالاتر می باشند مجهز به شیر انبساط و کولرهای گازی که با ظرفیت کمتر از لوله موئینی مجهز شده است، که جایگاهش در بین دو قسمت کندانسور و اواپراتور قرار دارد و فشار مایع خنک کننده را حذف می کند تا انبساط یا تغییر ایجاد شود.

از مایع به بخار در اواپراتور و کنترل مقدار مایع خنک وارد شده به آن خنک کننده مایع زمانی که از شیر انبساط خارج شده و وارد اواپراتور می شود سردترین است.

بارزترین موردی که احتمال دارد برای کندانسور کولر گازی به وجود بیاید، مشکلات خازن است، در مواقعی که کندانسور کولر گازی شما مشکل داشته باشد، نشانه هایی را هویدا می کند.

در این متن مشکلات رایج کندانسور وجود دارد که نشان می دهد را برای شما باز گو خواهیم کرد.

در مواقعی که شما شاهد این موارد در کولر گازی هستید زمان آن فرا رسیده است که باید اقدام به تعمیرات کرد.

 تمیز کردن و انجام دادن تعمیرات کندانسور کولر گازی فرا رسیده است. در مواقعی که دستگاه کولر گازی شما هوا را به خوبی خنک نمی کند، بنا به عواملی متفاوت امکان دارد که کولر گازی عملکرد عادی خود را انجام ندهد و هوای سرد را ایجاد نکند.

معیوب شدن کندانسور می تواند یکی از این دلایل باشد مثلاً برای اینکه یک کولر گازی کار کند، فشار تخلیه باید بیشتر از فشار مکش باشد.

اگر بین فشار تخلیه و فشار مکش تفاوتی وجود نداشته باشد کندانسور و تهویه مطبوع کار خود را انجام نمی دهند بنابراین اگر کولر گازی شما به درستی خنک نمی شود، بهتر است برای تعمیر کندانسور کولر گازی با یک تکنسین مجرب ارتباط برقرار کنید.

معیوب شدن کندانسور بیرونی می تواند به علل معیوب شدن قطعهٔ ترموستات باشد و در مواقعی که کولر گازی خود را روشن کرده و موتور فن کار می کند ولی از روشن شدن کندانسور خبری نمی باشد نشانهٔ خراب شدن و صدمه دیدن ترموستات خواهد بود.

 خراب شدن برد، خازن در کولر گازی در بروزاین ایراد نقش دارد، برد که دراین دستگاه موظف بوده ولتاژ مورد نیاز را به موتور فن و کمپرسور برساند و در صورت نمایان گشتن خرابی برد این امکان دیگر وجود ندارد.

سرویس کولر گازی میتسوبیشی

بهتر است که عملیات سویس های دوره ایی کولر گازی را در مرحلهٔ ابتدایی توسط افراد مجرب صورت بگیرد و بعد از این مرحله در موعود مقرر هر 6 ماه یکبار یا حداقل سالی یکبار قبل از استفاده کردن از کولر در فصول گرم سال این کار را انجام بدهید.

زیرا با این کار ایرادهای احتمالی توسط افراد ماهر مورد بررسی قرار می گیرد و قبل از این که به قطعات دیگر آسیبی وارد بکند می توانند اقدام به رفع آن بکنند.

 مثلاً با تمیز کردن فیلترها ی کولر گازی، کندانسورو …. از بروز برخی از ایرادها جلوگیری به عمل آید.

 گاهی با نمایان شدن خطاها بر روی دستگاه ها می توان عیب وارده به دستگاه را به راحتی تشخیص داد و عیوب را برطرف نمود.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی
تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در منزل

برای بهره بردن از خدمات تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در منزل دکتر آچار بهترین کار تماس گرفتن با این کادر فعال می باشد و به دلیل منضبط بودن و وظیفه شناسی آنان می توانید به آنها اعتماد بکنید که در اولین فرصت در منزل شما حضور پیدا خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در محل

با وجود خدمات تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در محل دکتر آچار دیگر مشکلی برای کولر شما باقی نخواهد ماند و با ازلاع رسانی شما فوراً در محل حضور به هم رسانده و ناجی شما در این امر بروز ایراد در هر قسمت از این کولر می توانند باشند و در اصل حلال معایب به وجود هستند و ایرادهای آشکار شده را برطرف خواهند کرد.

هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

برای پرداخت هزینه های تعمیرات باید در مرحلهٔ ابتدایی دستگاه را مورد عیب یابی قرار داد و بعد از مشخص شدن قطعهٔ صدمه دیده و اینکه تعمیر خواهد شد یا خیر، قیمت پرداختی با توجه به هزینهٔ ایاب و ذهاب تعمیر کاران مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

 این هزینه به طور ثابت نخواهد بود با توجه به این موارد بیان شده می تواند متغیر باشد.

افراد کارشناسان دکتر آچار سعی بر این دارند که تمامی قطعات را تعمیر کرده تا هرینهٔ کمتری را متحمل بشوید و در صورت انجام نشدن تعمیرات وارد اقدامات بعدی می شوند.

 نتیجه گیری

کولر گازی میتسوبیشی با داشتن کیفیت بالا و خدمات متناسب باز هم امکان این وجود دارد که این دستگاه در حین کار کردن با موانعی روبرو بشود که باید دستگاه توسط کارشناسان باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 کولر گازی میتسوبیشی به خاطر داشتن خصوصیات داشتن ظرفیت های متفاوت و کم بودن مصرف انرژی توانسته بسیار طرف دار داشته باشد که بهتر است برای دریافت هر گونه خدمات از مراکز معتبر هم چون دکتر آچار کمک گرفته بشود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. مصطفی بهشتی 3 هفته قبل

  قیمت تعمیر کولر گازی در تهران به چه اساسی است؟

 2. صادق رحمانیان 3 هفته قبل

  برای گذاشتن اسپلیت رو گرما لازمه که از تکنسین کمک بگیریم؟

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   سلام خیر از راهنمایی های سایت کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید