تعمیر ماشین ظرفشویی در محل سراسر تهران

تعمیرات لباسشویی با ضمانت نامه کتبی 6 ماهه در محل فوری

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع ماشین ظرفشویی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر ماشین ظرفشویی

یکی از لوازم خانگی که امروزه بسیار در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ماشین ظرفشویی می باشد، این دستگاه یکی از لوازم آشپزخانه برای شستشو ظروف کثیف به کار می آید، گاهی ممکن است این دستگاه شما برایش مشکلاتی پیش آید و یا حتی ممکن است که درست کار نکند و یا حتی بطور کامل از کار بیفتد، قابل توجه است که در این مواقع قبل از تماس با تعمیر کاران شاید بتوانید خودتان مشکل ماشین ظرفشویی خود را برطرف کنید.

ماشین های ظرفشویی راحتی زیادی را برای ما به ارمغان آورده اند، این دستگاه های جدید باعث راحتی کار ما شده است سبب می شود تا در میزان مصرف انرژی به خصوص آب و همچنین در مصرف هزینه های ما صرفه جویی شود ولی گاهی آن طور که ما می خواهیم پیش نمی رود، مثلاً روی ظروف لکه باقی می ماند و مطابق میل ما ظروف شسته نمی شود و در صدد این هستیم که بدانیم علت چیست؟ و مشکل پیش آمده چه دلیلی دارد!

تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از موضوعاتی است که دردسر ساز می باشد که اگر به موقع این کار را انجام ندهیم ممکن است برای قسمت های دیگر مشکلاتی را پیش آورد، مشکل پیدا کردن ماشین ظرفشویی یک امر طبیعی است هر چقدر هم از برند معتبر و خاصی باشد، نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی روشن نشدن، چکه کردن آب، صداهای زیاد، عدم تخلیه، خشک نکردن ظرف ها، قفل شدن درب ماشین ظرفشویی و ضربه دیدن آن است.

دکتر آچار بهترین و بزرگترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی و خصوصاً تعمیر ماشین ظرفشویی، با تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات انواع برند ها در خدمت شما عزیزان می باشد.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای ماشین ظرفشویی را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

الجی ، سامسونگ ، دوو ، بوش ، آریستون ، زیرووات ، کندی ، کنوود ، زیمنس ، هیتاچی ، مجیک ، بکو ، آاگ ، اوشن ، ارج ، آبسال ، پاکشوما ، گورنیه ، اسنوا ، وستپوینت ، وستینگهاوس ، ایندزیت ، ویرپول ، زانوسی ، مجیک ، باگنشت ، مرسی ، میدیا ، حایر ، وایت هاوس ، بهی ، بلومبرگ

تعمیرات ماشین لباسشویی

مواردی که دلیل نیاز ماشین ظرفشویی به سرویس کردن می باشد!

 • روشن نشدن دستگاه
 • صدای زیاد هنگام استفاده
 • شکسته شدن سنسورها و قطعه های داخلی دستگاه
 • تمیز نکردن ظروف و…

ماشین های ظرفشویی از لحاظ ظرفیت و قرار گیری به چند دسته تقسیم می شود؟

 1. ماشین ظرفشویی رومیزی : با ظرفیت 6-8 نفره مخصوص خانوده های کم جمعیت و مهمانی های کوچک بطور معمول ظرفیت این سری از ماشین های ظرفشویی 72 الی 108 پارچه می باشد و از قیمت های خوبی برخوردا است.
 2. ماشین ظرفشویی ایستاده : از لحاظ نصب و گنجایش شبیه ماشین لباسشویی می باشد و به یک جایگاه هم اندازه نیاز دارد، با ظرفیت های 12 و 14 نفره مخصوص خانواده های پر جمعیت یا پر رفت و آمد می باشد.
 3. ماشین ظرفشویی تو کار : این قبیل از ماشین های ظرفشویی در داخل کابیت نصب می شود و قابل جابجایی نیست و ظرفیت این سری از ماشین های ظرفشویی 12و 14 نفره می باشد.

 

چرا وقتی ماشین ظرفشویی را به برق وصل می کنیم فیوز منزل می پرد؟

در اینگونه موارد دستگاه ماشین ظرفشویی شما به اتصال بدنه یا اتصال کوتاه دچار شده است که این مورد ممکن است از قطعات الکتریکی و یا از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی و یا حتی از مدار الکتریکی ظرفشویی باشد که باید هر کدام از قطعات را به طور جداگانه تست کرد.

 

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

در این مورد برای پیدا کردن مشکل باید ابتدا پریز، دو شاخه، سیم های رابط و برد دستگاه را بررسی کرد و اگر خرابی وجود داشت حتماً قطعه باید تعمیر یا تعویض گردد.

روشن شدن آلارم نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

زمانی که این آلارم روشن شود نشانه ی این است که دستگاه نمک ندارد و باید به اندازه ی یک لیوان نمک در داخل جا پودری ریخته شود و درآن را محکم ببندید.

دلیل اینکه بعد از ریختن مایع جلا دهنده چراغ آلارم مایع جلا دهنده ی ماشین ظرفشویی خاموش نمیشود چیست؟

 1. ممکن است مایع جلا دهنده را در مخزن به اندازه ی کافی نریخته باشید.
 2. گیج دستگاه که مقدار این مایع را نشان می دهد در ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده باشد.

چرا پس از پایان کار ماشین ظرفشویی آب داخل مخزن می ماند و تخلیه به طور کامل انجام نمی شود؟

ممکن است شیلنگ ماشین ظرفشویی گرفته شده باشد یا اینکه پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی خراب شده باشد، در نهایت فیلتر ماشین ظرفشویی کثیف یا مسدود شده باشد.

 

چرا ماشین ظرفشویی در حین کار کردن سر و صدای زیادی ایجاد می کند؟

کار با ماشین ظرفشویی که سر و صدای زیادی ایجاد کند بسیار خسته کننده ست، اگر متوجه شدید که صدای ماشین ظرفشویی شما از حد معمول بیشتر شده است ممکن است نیاز به تعویض فن داشته باشد، اگر صدای موتور بلند شده باشد ناشی از معیوب شدن موتور ماشین ظرفشویی شماست، خراب بودن پمپ هم می تواند ایجاد صدا کند.

حلقه های بلبرینگ و کاسه نمد بازوهای اسپری کننده هم می تواند دلیلی برای ایجاد صدا باشد، اگر این قطعات هرز و فرسوده شده باشند مانع درست کار کردن بازوها می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

روزانه ده ها مورد ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های دکتر آچار تعمیر می گردد و در اینجا عکس برخی از نمونه هایی که تعمیر شده را تقدیم شما خواهیم کرد.

ضمناً توجه داشته باشید ما تمام برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت و سایر ماشین های ظرفشویی خارجی و همچنین انواع برندهای ایرانی مثل تعمیر ماشین ظرفشویی ارج و تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما و سایر برندهای ایرانی را انجام میدهیم.

پس با خیال راحت با دکتر آچار تماس بگیرید و تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین های ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی

چرا ظرفشویی آبریزش دارد؟

نشتی دستگاه ماشین ظرفشویی شما می تواند دردسرساز باشد حتی اگر مقدار این نشتی بسیار کم هم باشد، عامل اصلی این نشتی ماشین ظرفشویی می تواند پمپ یا درزبند پمپ باشد، پمپ می تواند دو بخش گردش آب و تخلیه باشد، در این گردش و تخلیه دارای بست ها و آب بندی جهت جلوگیری از نشتی و چکه کردن است.

این اجزا در اثر ساییدگی باعث نشتی آب میشود، اتصالات شیر آب ورودی به دستگاه شما هم باید چک شود، احتمال دارد نشتی آب از این ناحیه باشد، اگر این نشتی دستگاه شما از قسمت جلویی دستگاه باشد ممکن است از محفظه ی شوینده ها دچار مشکل شده باشد.

دلایل مهم تمیز نشستن ماشین ظرفشویی چیست؟

 • تسمه پمپ آب
 • شیر ورودی آب
 • گردونه بازوی شستشوی بالایی
 • موتور پمپ تخلیه و آبپاش
 • پروانه شستشو
 • سیستم پمپ آبپاش
 • سیستم پمپ وموتور
 • سیستم بازوی شستشو مرکزی
 • سیستم بازوی شستشو پایینی
 • سیستم بازوی شستشو بالایی

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید؟

 • ممکن است برنامه انتخابی برای شستشو مناسب نباشد.
 • ذرات غذا بر روی ظروف خشک شده باشد.
 • این امکان می تواند باشد که بازوی آب فشان به ظروف گیر می کند و یا سوراخ های آن کثیف شده باشد.
 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده و یا اندازه مواد کافی نبوده است.
 • ظروف به خوبی در سبد قرار نگرفته باشد و یا میزان ظروف بیش از ظرفیت دستگاه است.

علت تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی چیست؟

این ایراد که بیشتر مصرف کننده ها از آن شاکی هستند، برای جلوگیری از این اختلال می توانید پس از سه بار استفاده کردن و شستن ظروف فیلتر را مشاهده کنید، امکان دارد فیلتر داخلی کثیف و آلوده به مواد زاید باشد.

گاهی هم شلنگ های اتصال تخلیه آب دچار پیچ خوردگی، تا خوردگی، ویا گرفتگی ناشی از مواد غذایی شده باشد، احتمال دیگر اینکه شاید پمپ تخلیه به طور کامل از کار افتاده باشد و یا اینکه نیم سوز شده باشد برای برطرف کردن این عیب با تعمیرکاران تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند.

در ماشین های ظرفشویی جدید با متدهای جدیدی مانند اینترنت و… شبکه ای را برای سهولت در عمل تخلیه کردن آب ظرفشویی و نیز جلوگیری از بازگشت آب فاضلاب به درون دستگاه نصب گردیده است که امکان دارد توسط رسوبات چربی و مواد غذایی و مواد شوینده بر روی ظروف دچار گرفتگی شده باشد.

احتمال دارد در اثر قطع و وصل شدن برق به مرور زمان و یا به پایان رسیدن عمر قطعات الکتریکی به کامپیوتر و یا برد دستگاه آسیب جدی رسیده باشد و وجود همین مسئله باعث تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می شود، برای رفع این مشکل با تعمیر کار ماهر تماس بگیرید تا در کمترین زمان و صرف هزینه ی کم مشکل شما را برطرف کنند.

از روشن و خاموش کردن پشت سر هم دستگاه ماشین ظرفشویی خود در بازده زمانی کم خودداری کنید، در هنگام کار کردن هرگز دو شاخه ی برق را از پریز نکشید که بیشترین دلیل خرابی ها این مورد می باشد، اکثر خرابی ها در اثر رعایت نکردن و عدم استفاده ی صحیح مصرف کننده است.

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نشد چکار کنیم؟

اگر ماشین ظرفشویی کار می کند ولی آب در آن پر نمی شود مشکلی در رابطه با سیستم تامین آب می باشد یا اینکه خیلی زود تخلیه می کند، ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید شیر آب گرم در زیر سینک را بررسی کرده و در جهت عقربه های ساعت حرکت دهید اگر دلیل آب پر نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی شما این نبود مورد دیگر را بررسی کنید.

برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید و بعد از خنک شدن شناور درون ماشین را بیابید، شناور معمولاً  یک سیلندر پلاستیکی کوچک است که در داخل پایه وان و در قسمت جلویی ماشین ظرفشویی قرار دارد، اگر شناور را به بالا و پایین حرکت دهید باید صدای تق تق بشنوید چون فنر آن یک اهرم است.

شناور را بلند کرده و اطراف آن را تمیز نموده ولی بعضی از شناورها را باید جدا کرد و مطمئن شوید که آزادانه حرکت می کند، آشغال های روی توری را پاک کرده و دوباره شیر را وصل کنید، اگر توری تمیز است باید با متخصصین تماس حاصل کنید زیرا دلیل خرابی احتمالاً از شیر ورودی، سویئچ فشار و یا تایمر انتخاب است.

بهترین مدل های ماشین ظرفشویی کدام مدل هاست؟

وسیله هایی که دارای برچسب انرژی هستند در هزینه های منزل صرفه جویی می شود، گاهی ممکن است که دستگاه شما در اثر قدیمی بودن دارای سرو صدای زیادی باشد و از آن استفاده نکنید، ولی اگر دستگاه جدید که دارای برچسب انرژی جابه جا کنید هرماه فیش برق منزلتان کاهش پیدا خواهد کرد.

با شست شوی دستی میزان زیادی آب هدر می دهید زمانیکه با دست ظرف ها را بشویید از مقدار آب بیشتری استفاده می کنید، برای از بین بردن کامل میکروب ها  باید از دمای بالای 70 درجه  استفاده کرد که هیچ آبگرم کنی آب را تا این حد گرم نخواهد کرد در صورتیکه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ظروف را در این دما تمیز می کند.

کلیپ های آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی

با اجازه مشتریانمان بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز کلیپ تهیه میکنیم و مشکل بوجود آمده را شرح میدهیم و خواهید دید که خیلی از مشکلات نیاز به تعمیرکار ندارد و خود شما نیز می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی را به راحتی انجام دهید، پیشنهاد میکنم تمام کلیپ های آموزشی که به مرور زمان در این صفحه درج می شود را ملاحظه بفرمایید.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است