تعمیر اجاق گاز میله

تعمیر اجاق گاز میله


تعمیرات اجاق گاز میله

اجاق گاز نیز مانند سایر وسایل مصرفی با گذشت زمان نیازمند تعمیر می باشد اگر از اجاق گاز میله استفاده می کنید و دچار مشکل شده است شرکت دکتر آچار یکی از بهترین مراکز تعمیر اجاق گاز  میله در تهران می باشد شما عزیزان می توانید با ما تماس بگیرید تا ما تکنسین های خود را جهت عیب یابی دستگاه و رفع آن به محل اعزام کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز میله با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت دکتر آچار شامل 365 روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل اجاق گاز را به صورت کامل برطرف می کنیم شما مشتریان گرامی با خیال آسوده تعمیر اجاق گاز میله خود را به ما بسپارید.

تعمیرات انواع اجاق گاز میله با گارانتی
تعمیرات انواع اجاق گاز میله با گارانتی

نصب اجاق میله

انواع اجاق توکار میله و دیگر انواع آن باید به درستی نصب شوند تا کارکردی درست داشته باشند، نصب صحیح اجاق گاز از نظر ایمنی نیز دارای اهمیت است، تکنسین های نصب اجاق گاز میله مجموعه دکتر آچار با تماس شما با مرکز به صورت فوری با تجهیزات به روز خود در محل حاضر می شوند و نصب را به صورت استاندارد انجام می دهند.

سرویس اجاق گاز میله

سرویس اجاق گاز میله بهتر است هر چند وقت یک بار انجام شود تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری نمایید علاوه بر آن سرویس به موقع اجاق گاز باعث بهبود در عملکرد و افزایش عمر اجاق گاز شما می شود و مطمئناً هزینه های شما را کاهش می دهد در صورتی که جهت سرویس اجاق گاز خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافیست با دکتر آچار تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در اسرع وقت در مکان مورد نظر شما حاضر شوند.

تعمیرات اجاق گاز میله در تهران

شرکت دکتر آچاریکی از با کیفیت ترین مرکز تعمیر اجاق گاز میله در شهر تهران می باشد این مجموعه به تمام نقاط شهر تهران شمال، جنوب، شرق و غرب خدمات ارائه می نماید.

تعمیر اجاق گاز میله
تعمیر اجاق گاز میله

هزینه تعمیر اجاق گاز میله

هزینه یکی از دغدغه های مشتریان عزیز می باشد برای همین تکنسین های دکتر آچار الویت کار خود را روی تعمیر قطعات دستگاه می گذارند تا هزینه های شما عزیزان کاهش یابد همچنین در مواقعی که قطعه معیوب تعمیر نمی شود از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می نمایند.

تعمیر اجاق گاز میله

برای تعمیر اجاق گاز میله می توانید با دکتر آچار تماس بگیرید زیرا در صورتی که تعمیر اجاق گاز خود را به دست افراد غیر حرفه ای بسپارید ممکن است به دیگر قطعات اجاق شما آسیب رسانده و ضرر مالی را برای شما به همراه داشته باشد اگر شما برای تعمیر اجاق گاز خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافیست با ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز میله در محل

شرکت دکتر آچار برای راحتی و آرامش خاطر شما عزیزان تعمیرکاران خود را برای تعمیر اجاق گاز به منزل و یا محل مورد نظر شما اعزام کرده و بدون دردسر و با کمترین هزینه تعمیر اجاق گاز در محل انجام خواهد شد.

تعمیر اجاق گاز میله در منزل

با بروز هر گونه شکل و ایرادی در کارکرد اجاق گاز میله خود می توانید از طریق یکی از شماره های درج شده در سایت با ما تماسی برقرار کنید تا تکنسین به منزل شما اعزام شود، با دریافت خدمات تعمیرات انواع اجاق گاز میله در منزل می توانید بر تمام اقداماتی که تکنسین انجام می دهد نظارت کنید و اجاق گاز را بعد از تست تخویل بگیرید.

تعمیرات اجاق گاز میله در منزل
تعمیرات اجاق گاز میله در منزل

عیب یابی اجاق گاز میله

اولین گام در تعمیرات اجاق گاز عیب یابی می باشد دکتر آچار با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه تمام سعی خود را کرده تا بتواند رضایت مشتریان عزیز را جلب کند و با عیب یابی درست و تعمیر مناسب توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب نماید عیب یابی اجاق گاز میله از تخصص های دکتر آچار می باشد و در سریع ترین زمان به صورت دقیق محل مشکل را مشخص کرده و پس از عیب یابی اجاق گاز، تعمیرات را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

دلایل انتخاب دکتر آچار برای تعمیرات اجاق گاز miele

 • همکاری این مجموعه با تکنسین های آموزش دیده و ماهر در انجام تعمیر اجاق میله
 • نرخ و دستمزدهایی مطابق تعرفه اتحادیه
 • ضمانت نامه کتبی داشتن هر خدمات و تعمیرات به مدت 12 ماه
 • ارائه خدمات تعمیرات اجاق گاز میله صفحه ای، تعمیرات اجاق برقی میله، تعمیرات اجاق توکار میله و… در سرتاسر تهران به صورت فوری به دلیل شعبه های متعدد که تکنسین های ما در آن مستقر اند.
 • تلاش تعمیرکاران بر تعمیر اجاق miele به صورت استاندارد است و نه تعویض کردن قطعات آن
تعمیر اجاق گاز میله
تعمیر اجاق گاز میله

نظر مشتریان عزیز بعد از تعمیر اجاق گاز سینجر

مشکلات متداول اجاق گاز میله

اجاق گاز هم مانند سایر وسایل مورد استفاده در زندگی ممکن است در اثر گذشت زمان نیازمند تعمیرات و سرویس است و گاهی دچار مشکلاتی می شود که باید تعمیر شود و برخی مشکلات از توان شما خارج است و نیاز به افراد متخصص و حرفه ای تعمیرات اجاق گاز میله دارد.

در این بخش میخواهیم شما را با برخی از مشکلات رایج و متداول که برای اجاق گاز میله بوجود می آید آشنا کنیم.

علت زرد سوختن شعله های اجاق گاز میله

ممکن است برای پیش آمده باشد که مشاهده کردید که شعله های اجاق گاز میله تان زرد می سوزد و به رنگ آبی نیست این نشانه ای است که شعله های گاز اعلام می کنند اکسیژن کافی و مورد نیازشان در محیط نیست و خام میسوزند.

این احتراق و سوختن ناقص یعنی مواد سوخت بصورت کامل با اکسیژن ترکیب نمیشوند و انرژی تولید نمیکند و در حال تبدیل شدن به گاز مونواکسید کربن است که به رنگ زرد میسوزند.

ناقص بودن سوختن شعله ها به همین دلیل نیز است که هوا برای سوختن شعله ها کافی نبوده و مخلوط هوا و گاز متعادل نیست و مقدار گاز بیشتر است.

نارنجی سوختن شعله ها

هر رنگ از اجاق گاز میله نشانه ای برای آگاهی شما از عملکرد اجاق تان است زمانی که نارنجی است بدان معنی است که مشعل اجاق گاز میله کثیف شده است و باید از چربی ها و ذرات پاک شوند.

که برای تمیز کردن در این مورد باید تمام منافذ و مشعل ها تمیز شوند تا همانند قبل شعله ها آبی بسوزند.

تعمیر اجاق گاز میله
تعمیر اجاق گاز میله

چه عواملی باعث زرد سوختن شعله اجاق گاز میله می شود

حال که متوجه شدید علت زرد سوختن شعله چیست باید بدانید چه مواردی باعث این وضیعت در اجاق گاز میشوند به احتمال زیاد علت کمبود اکسیژن را در محیط پیدا خواهید کرد. در این مواقع این احتمالات را در نظر بگیرید:

دریچه خروجی هوا ممکن است مسدود شده و یا گرفتگی پیدا کرده و نمی گذارد اکسیژن کافی در محیط باشد و یا احتمال دارد که ژیگلور جرم گرفته باشد که از مهم ترین دلیل ها می باشد و یا وجود پلیسه و تیز بودن مشعل ها از این دلایل است.

که برای اینکه بتوانید این مشکل را رفع کنید از مسدود نبودن راه های تخلیه هوا اطمینان حاصل کنید همچنین از باز بودن منافذ مشعل ها آگاه باشید.

تعمیر اجاق گاز میله
تعمیر اجاق گاز میله

علت اینکه فندک اجاق گاز میله کار نمیکند چیست؟

زمانی که اجاق گازها فندک نداشتن و باید از فندک های دستی استفاده می کردند که بسیار دردسر داشت زیرا باید دائم گاز پر می کردند و خالی می شود و مشکلاتی را به همراه داشتند.

گاهی ممکن است جرقه نزدن فندک بخاطر فعال بودن قفل کودک اجاق گاز میله باشد در این شرایط فندک بخاطر ایمنی کار نمی کند که باید قفل فندک را سه تا چهار ثانیه نگدارید تا غیر فعال شود.

برخی مواقع بخاطر رطوبت داشتن و یا خیس بودن سرشعله ها و مشعل ها است که فندک اجاق گاز میله جرقه نمی زند که باید در این شرایط حواستان باشد که اگر آبی روی گاز است جمع شود و سپس صبر کنید کاملا خشک کنید.

گاهی هم چربی ها و باقی مانده از غذاها بر روی سر شعله ها باعث می شود فندک کار نکند. مورد دیگری که در کار نکردن فندک تاثیر دارد مشکل در برق دستگاه است که ممکن است پریز خراب شده و یا دو شاخه معیوب شده است و در نهایت باید سیم کشی داخلی را بررسی کرد که در آخر باید از یک متخصص تعمیر اجاق گاز میله دکتر آچار کمک بگیرید.

مورد دیگر که در جرقه نزدن اجاق گاز میله دخیل است خراب شدن و از کار افتادن فندک است که در صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک بودن آن باید تعویض صورت گیرد که در مدل غیر اتوماتیک فندک اجاق گاز میله احتمال دارد بخاطر فشار بیش از حد شکسته شود و یا ممکن است خود فندک سوخته باشد که باید آنرا نیز چک کرد.

نکات نظافت اجاق میله
نکات نظافت اجاق میله

نکات مهم و کلیدی نگهداری و نظافت برای اجاق گاز میله

همان طور که می دانید برای اینکه بتوانیم از وسیله ای بهترین استفاده را ببریم و طول عمر آنرا نیز بالا ببریم باید راه های نگهداری و مراقبت از آن وسیله را هم باید بدانیم و در نظافت و مراقبت از آن کوشا باشیم.

برای اینکه شما از اجاق گاز میله تان نهایت استفاده را بکنید و کارایی خوبی برای شما داشته باشد برای نظافت اجاق گازتان از ابزار های مناسبی باید استفاده کنید مثلا برای تمیز کردن سطح اجاق گاز میله نباید از سیم ظرفشویی و یا پارچه های ضخیم استفاده کنید.

باید پارچه ای مناسب و نرمی را به مواد شوینده مناسب و با توجه به سطح مورد نظر اجاق گاز انتخاب و تمیز کنید و یا از یک مسواک برای تمیز کردن سرشعله ها و لوله های فلزی است.

مواد شوینده ای که برای تظافت اجاق گاز استفاده می کنید باید ویژگی هایی را داشته باشد که مخصوص سطح اجاق گاز میله شما باشد یعنی مواد شوینده برای هر کدام از سطوح متفاوت است برای سطح شیشه ای، استیل و چدنی هستند. مثلا برای تمیز کردن سطح شیشه ای و استیل از مواد پاکنده برای سطح چدنی استفاده نکنید زیرا ممکن است به اجاق گاز شما صدمه ای بزند.

برای اجاق گاز میله که صفحه ای که از جنس شیشه ای است میتوان از اسپری های مخصوص شیشه استفاده کرد. نکته ای که در تمام مدل های اجاق گاز باید رعایت شود این است که زمانی که اجاق گاز داغ است هرگز کار نظافت را انجام ندهید چون هم ممکن است برای دست شما خطر سوختگی داشته باشد و یا مواد شوینده در مقابل گرمای گاز دچار یک واکنش بشوند و حوادث ناگواری پیش بیاید.

مورد دیگر آن که هنگام پختن غذا سعی کن در آرامش و با حوصله این کار را انجام دهید زیرا عجله ای کار کردن ممکن است به سلامت اجاق گاز میله تان آسیب وارد کند و یا سر رفتن غذا روی سر شعله به آنها صدمه وارد کند.

همیشه با توجه به اندازه و سایز ظرف و یا قابلمه ای که قرار است استفاده کنید توجه داشته باشید و از شعله متناسب با آن استفاده کنید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. غلام صمدی 2 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 2. خلیل رشیدی 2 سال قبل

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 3. مصطفی میری 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 4. سجاد کشانی 1 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 5. اصغر ذاکری 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 6. سجاد توسلی 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 7. خلیل جاوید 1 سال قبل

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 8. مرتضی رحمانی 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید