تعمیر اجاق گاز پادیسان

تعمیر اجاق گاز پادیسان

امروز در بازار تنوع بسیاری در اجاق گاز های آشپزخانه ها وجود دارد و هر کدام دارای کارایی خاصی می باشند و از یک مدل کیفیت با توجه به برندهایشان دارا هستند و باید توجه داشته باشید که در امر نگه داری از این دستگاه کوشا باشید و به نکاتی باید اهمیت بدهید تا بتوانید یک اجاق گاز با عملکرد صحیح و بازدهی خوبی در گذشت زمان داشته باشید.

اجاق گاز پادیسان از برندهای معروف  است و محصولات با کیفیتی را تولید کرده ولی باز هم احتمال دارد که درطول زمان فرسودگی برای قطعات پیش بیاید و نیازمند تعمیرات بشود و شما باید با تعمیرگاه تخصصی دکتر آچار بخش تعمیر اجاق گاز پادیسان تماس گرفته و از آنها درخواست کمک برای تعمیر اجاق گاز پادیسان داشته باشید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

از اقدامات مهمی که برای افراد خیلی قابل توجه نیست انجام ندادن سرویس ها و تعمیر اجاق گاز پادیسان به موقع می باشد که با انجام این سرویس ها باعث بازیابی شدن دستگاه و عملکرد بهتر آن می شود، اگر افراد متخصص برای نصب اجاق گاز حضور داشته باشند نصب درست و اصولی را انجام داده و به اتصالات و قطعات توجه کرده و همه ی عوامل را در نظرمیگیرند تا بعد مشکلی پیش نیاید.

تعمیر اجاق گاز پادیسان
تعمیر اجاق گاز پادیسان

تعمیرگاه مجاز تعمیرات اجاق گاز پادیسان

مجموعه دکتر آچار با اخذ مجوزهای لازم و همکاری با تکنسین های ماهر در انجام تعمیرات اجاق گاز پادیسان، به عنوان تعمیر گاه مجاز اجاق گاز پادیسان به فعالیت می پردازد.

تعمیر اجاق گاز پادیسان در محل

ارائه کردن خدمات تعمیر در محل توانسته است نقش بسیاری در سهولت در انجام امور داشته باشد، شما دوستان می توانید تنها با برقراری تماسی با یکی از شماره های درج شده در سایت، تکنسینی مجرب در انجام تعمیرات اجاق گاز پادیسان را به منزل خود فرا بخوانید.

مزایای تعمیرات اجاق گاز پادیسان در منزل

استفاده کردن از خدمات تعمیر اجاق گاز در منزل موجب می شود تا بدون اینکه مجبور به صرف زمان و هزینه ای برای حمل دستگاه اجاق گاز پادیسان به نزد تعمیرکار شوید، انجام تعمیرات در منزل شما صورت پذیرد، به این طریق علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها امکان این برای شما پیش می آید که بر عملکرد تکنسین هم نظارت کنید.

انجام تعمیرات اجاق گاز پادیسان با گارانتی

کلیه خدمات ارائه شده توسط مرکز دکتر آچار همچون تعمیرات اجاق گاز پردیسان با ضمانت نامه کتبی با اعتبار یکساله ارائه می شوند.

تعمیرات اجاق گاز پادیسان با گارانتی
تعمیرات اجاق گاز پادیسان با گارانتی

خدمات دکتر آچار در حوزه اجاق گاز پادیسان

اجاق گازهای این برند در انواع و مدل های متفاوت تولید شده و به فروش می رسند و دکتر آچار در حوزه تعمیرات اجاق گاز پادیسان خدمات ذیل را ارائه می کند:

 • نصب، سرویس، عیب یابی، تعویض قطعات و تعمیر اجاق گاز صفحه ای و رو میزی پادیسان
 • نصب، سرویس، عیب یابی، تعویض قطعات و تعمیر اجاق گاز مبله یا ایستاده
 • و…

سرویس اجاق گاز پادیسان

افراد با هوش به انجام سرویس دوره ای اجاق گاز خود اهمیت می دهند و به این ترتیب عمر آن را اضافه می کنند، یکی از مواردی که به طور معمول در عملکرد اجاق گاز اختلال به وجود می آورد، رسوبات و آلودگی ها می باشد.

در صورت تمایل می توانید با تماسی با مرکز تکنسین سرویس کار ماهری را به منزل خود آورده تا وی با بررسی کلی اجاق گاز و رفع عیوب جزئی آن از عمیق شدن ایرادات و خرابی ها در آینده جلوگیری کند و همچنین از ایجاد شدن هزینه های سنگین نیز پیشگیری کند.

نصب اجاق گاز پادیسان

نصب کردن صحیح لوازم خانگی اولین قدمی است که با درست برداشته شدن موجب می شود تا این لوازم کارکردی درست داشته باشند و تا حد بالایی هم در جلوگیری از ایراد در کارکرد آن ها در آینده جلوگیری به عمل می آید.

تعمیر اجاق گاز پادیسان قدیمی

تعمیرات تمامی مدل های اجاق گاز پادیسان از قدیمی تا جدید توسط تکنسین های مجرب دکتر آچار به انجام می رسند.

تعمیر اجاق گاز پادیسان
تعمیر اجاق گاز پادیسان

هزینه تعمیر اجاق گاز پادیسان

قیمت انجام تعمیرات اجاق گاز پادیسان به عواملی همچون مدل اجاق گاز پادیسان، نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات بستگی دارد، در مجموع تمامی هزینه ها با نرخ اتحادیه و کاملا منصفانه و منطقی تعیین می شوند.

چرا فندک اجاق گاز پادیسان عمل نمی کند؟

خرابی الکترود یکی از عواملی استکه منجر به کار نکردن فندک می شود، در این صورت الکترود، کلید فندک و ترموکوپل باید بررسی شوند و در صورت خرابی تعویض شوند.

چرا غذا در فر اجاق گاز پادیسان به خوبی پخته نمی شود؟

خرابی المنت ها، الکترود و فندک می توانند باعث شوند که غذا به خوبی پخته نشود، در این صورت قطعات باید بررسی شوند و برای مثال المنت دستگاه در صورت سوختگی، باید تعویض شود.

تعمیر اجاق گاز پادیسان
تعمیر اجاق گاز پادیسان

عادی نبودن شعله ی اجاق گاز پادیسان

در موارد معمولی باید رنگ شعله ی اجاق گاز به رنگ آبی باشد وقتی که به رنگ زرد و نارنجی  باشد احتمالاً مشکلی وجود دارد در ابتدا باید منافذ شعله ها را خوب تمیز کرد شاید از مواد شوینده و یا مواد غذایی در منافذ باقی مانده باشد و درمواقعی که مشعل ها خیس هست بهتر است که از اجاق گاز استفاده نشود.

دلیل دود کردن اجاق گاز پادیسان

گاهی ممکن است برای شما پیش بیاید که اجاق گاز تان دود بکند، اگر اجاق گاز شما چندین سال استفاده شده باشد احتمال دارد به خاطر کهنگی و سر رفتن مواد غذایی بر روی اجاق گاز و روغن غذا روی شعله های اجاق گاز دلیلی برای دود کردن باشد، که این مشکل را می توان با تمیز کردن اجاق گاز می توان برطرف کرد.

شما باید بعد از هر آشپزی کردن اجاق گاز خود را به خوبی تمیز کنید، ولی وجود این مشکل برای اجاق گازهای نو برای یک مدت مشخصی اشکال ندارد  و در هنگام ساخت اجاق گاز از روغن هایی استفاده می شود تا زمانی که این روغن ها بسوزد این مشکل وجود دارد و بعد از اتمام آن دود کردن اجاق گاز برطرف خواهد شد.

هر زمان که اجاق گاز پادیسان شما دچار اشکال شد می توانید از تکنسین های حرفه ای تعمیر اجاق گاز پادیسان برای تعمیر اجاق گاز پادیسان کمک گرفته تا در زمان کوتاهی مشکل دستگاه را برطرف کرده و آن را عیب یابی نمایند.

تعمیر اجاق گاز پادیسانعلت خاموش شدن اجاق گاز  و روشن باقی نماندن اجاق گاز پادیسان

در مواقعی که شما در مقابل اجاق گاز پادیسان خود با مشکل روشن نماندن روبرو می شوید، باید مواردی را مانند ولوم گاز و ترموکوپل اجاق گاز را در نظر بگیرید اگر این قطعات دچار مشکل بشوند می تواند در روشن نماندن اجاق گاز پادیسان موثر باشد، اگر در زمانی همه ی شعله های اجاق گاز روشن بشود و یکی از شعله ها دچار خاموشی بشود احتمالاً  به خاطر وجود مواد غذایی و گیر کردن سوراخ مشعل باشد که با تمیز کردن باید برطرف شود ولی اگر اشکال در قطعه ایی به نام ترموکوپل باشد باید بررسی شود.

این قطعه در اجاق گاز جریان الکتریکی  را برعهده دارد و از قطعات مهم این دستگاه به شمار می آید، اگر شعله های اجاق گاز پادیسان دچار مشکل بشود ممکن است ترموکوپل جریان  گاز این شعله ها قطع شده و به خوبی کار نمیکند اگر شعله ثابت نماند دلیلی بر خرابی این قطعه می باشد، شما برای تعمیر اجاق گاز پادیسان می توانید از تعمیرات ما بهره مند بشوید.

بیشتر وسایل عمر مشخصی بعد از یک دوره ی مصرف دارند و در اثر گذشت زمان و خراب شدن نیازمند تعمیرات می باشد و شما برای تعمیر اجاق گاز در محل می توانید از تجربیات تعمیرکاران ما استفاده کنید و به راحتی اجاق گاز پادیسان را تعمیر کنید.

 

نظر مشتریان عزیز تعمیر اجاق گاز پادیسان

 

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. هادی محمودی 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 2. قاسم خادمی 2 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 3. حسن عزیزی 1 سال قبل

  تعمیر گازمون رو تکنسین تون انجام دادن واقعا اصولی و درست حسابی ممنون ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید