تعمیر اجاق گاز آریستون

تعمیر اجاق گاز آریستون


تعمیرات اجاق گاز آریستون

همانطور که می دانید مجموعه ما تعمیر اجاق گاز آریستون را به صورت تخصصی انجام می دهد، این مطلب را دنبال کنید تا درباره تعمیر اجاق گاز آریستون آگاهی کسب کنید اما ابتدا میخواهیم شما را با برند آریستون که یک محصول ایتالیایی می باشد آشنا کنیم.

برند آریستون یکی از برندهای زیر مجموعه شرکت ایندزیت می باشد که از سال 1958 این برند ثبت شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت آریستون محصولات فراوانی دارد که یکی از این محصولات اجاق گاز آریستون است.

تعمیر اجاق گاز آریستون

نحوه نگهداری از اجاق گاز آریستون

در این بخش میخواهیم به شما عزیزان نحوه ی نگهداری و استفاده از اجاق گاز آریستون را بگوییم تا بتوانید هم از امکانات وسیله خود بهره مند شوید و هم طول عمر آن را زیاد کنید و یا چه زمانی برای تعمیر اجاق گاز آریستون باید اقدام نمایید:

  • اجاق گازهای آریستون اکثرا دارای سیستم جرقه زن هستند، باید به این نکته توجه داشته باشید که جرقه زن یا همان فندک گاز را بیش از 10 ثانیه نگه ندارید، چون باعث سوختن ترانس فندک یا جرقه زن می شود.
  • هنگام روشن کردن شعله های اجاق گاز آریستون توجه داشته باشید که سرشعله ها کاملا روی شعله باشند زیرا در غیر این صورت یا گاز روشن نمی شود و یا شعله گاز به رنگ قرمز و غیراستاندارد می سوزد.
  • اگر شعله اجاق گاز شما ثابت نمی ماند این نشان می دهد که سیم ترموکوبل اجاق گاز خراب است و باید آنرا تعویض نمایید.
  • اگر شعله اجاق گاز آریستون شما آبی بسوزد به این معنی است که گازرسانی استاندارد بوده است در غیر این صورت قرمز بودن شعله یعنی یا فشار گاز کم است و یا گاز ورودی ناخالصی دارد.
  • توصیه می شود اجاق گاز آریستون را حتما به صورت سالانه سرویس کنید تا از خرابی های احتمالی جلوگیری کنید.
  • سعی کنید غذا بروی گاز سر ریز نشود چون باعث آسیب رساندن به سر شعله ها و ترموکوبل و جرقه زن شود.
  • اگر اجاق گاز آریستون شما دارای جوجه گردان می باشد حتما از قرار گرفتن دقیق سیخ ها در جای خود مطمئن شوید.
  • اگر شیشه فر اجاق گاز آریستون شما ترک خورده بود فر را به هیچ عنوان روشن نکنید.
  • برای نصب از شلنگ مخصوص استفاده کنید که دو سر آن بست داشته باشد و محکم بندید.
  • برای تست نشتی به هیچ وجه از کبریت یا فندک استفاده نکنید زیرا خطرناک است، از کف استفاده کنید اگر حباب تولید شد نشتی دارد.
تعمیر اجاق گاز آریستون

تعمیر اجاق گاز آریستون در تعمیرگاه دکتر آچار

در دفتر خدماتی دکتر آچار هزینه ها بسیار پایین و مقرون به صرفه بوده زیرا تمام قطعات را به صورت اورجینال و بدون واسطه خریداری می کند و تمام هزینه ها را طبق اتحادیه و با فاکتور رسمی ارائه می دهد و همچنین تعمیرات را در محل انجام داده و دستگاه را جا به جا نمی کند.

شما می توانید با تماس با مرکز خدمات و تعمیرات دکتر آچار اجاق گاز آریستون خود را تعمیر کنید و از هر جهت اطمینان داشته باشید که خدمات به بهترین کیفیت به شما ارائه شده است.

اجاق گازهای آریستون در مدل های مختلف وجود دارند: مبله و رومیزی و یا توکار هستند و در نوع های مختلف 3 تا 6 شعله به تولید می رسند.

تعمیر اجاق گاز آریستون

تعمیر اجاق گاز آریستون در تهران

خیلی از افراد نصب اجاق گاز را کاری بسیار ساده و راحت عنوان می کنند، در صورتی که نصب آن بسیار حساس و مهم بوده و باید حتما توسط یک متخصص این کار انجام شود، خوشبختانه در مرکز خدمات دکتر آچار تکنسین های حرفه ای وجود دارند که می توانند با توجه به تمام اصول استاندارد اجاق گاز آریستون شما را نصب کنند و این مهارت را دارند که مسیر لوله کشی و اتصالات را تغییر دهند و بهترین مکان را برای اجاق گاز شما در نظر بگیرند.

به این نکته توجه داشته باشید که برای نصب و تعمیر اجاق گاز آریستون اعتماد کردن به مراکز متفرقه و افراد غیر متخصص می تواند خسارات و آسیب های غیر قابل جبرانی را برای شما بوجود بیاورد، نصب ناصحیح و تعمیرات اشتباه می تواند خطر نشتی گاز و انفجار، آتش سوزی را به همراه داشته باشد.

پس در هر کجا از تهران که هستید و نیاز به تعمیر اجاق گاز آریستون دارید، با همکاران ما در هر ساعتی از شبانه روز حتی پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل تماس بگیرید تا تکنیسین را به محل شما اعزام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *