تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز


تعمیرگاه تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

اجاق گاز آلیش گاز یکی از برندهای معتبری است که مشغول به کار می باشد و این اجاق گاز هم مانند دیگر برندها باید یک سری نکات در جهت نگه داری و مراقبت آن انجام داد که شما هم نیازی به تعمیر اجاق گاز آلیش گاز پیدا نکنید.

اجاق گاز از دیگر وسایل آشپزخانه است که در صورت خرابی آن کار پخت و پز مختل خواهد شد، بنابراین با بروز هر گونه مشکل باید سریعاً اقدام به درست کردن آن کرد برای همین با ما تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای با تجربه و تعمیرکاران حرفه ایی ایراد اجاق گاز آلیش گاز را برای شما برطرف کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

اجاق گاز آلیش گاز

اگر در زمانی در بدنه ی اجاق گاز آلیش گاز احساس برق کردید هر چند که این میزان برق کم باشد خطرناک است و باید جلوی این مشکل را گرفت تا مشکلات بیشتری رخ نداده است، گاهی ممکن این مشکل به خاطر آب شدن سیم های رابط در اجاق گاز باشد و در صورت عیب و ایراد در سیم ها این خطر برق گرفتگی ایجاد شده باشد.

در این اجاق گاز هم مانند دیگر برندها اگر شعله ی گاز روشن نشود احتمال مسدود شدن سوراخ های پیلوت می باشد و باید آن را تمیز کرد و دلیل دیگر هم مانند خراب شدن ماژول و سوئیچ جرقه هم می تواند از عوامل روشن نشدن اجاق گاز آلیش گاز شما شود.

تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز
تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

با بروز هر گونه ایرادی در عملکرد آلیش گاز جای نگرانی وجود ندارد چرا که مرکز دکتر آچار که به عنوان نمایندگی آلیش گاز به فعالیت می پردازد، با برخورداری از تکنسین های مجرب خود آمادگی اعزام تعمیرکارانی ماهر در انجام تعمیرات آلیش گاز را دارا می باشد.

همچنین این تکنسین ها در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، قطعات را با قطعه ای سالم و اصل تعویض خواهند کرد.

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در محل

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز به خاطر تکنولوژی خاصی که دارد در زمان اشکال پیدا کردن باید از تجربه ی افراد با مهارت استفاده کرد تا بتوانند بهترین نتیجه را به شما بدهند.

در زمانی که شعله ی گاز حالت طبیعی نداشته باشد می توان به کمک یک آچار با حرکت دادن مهره ی تنظیم کننده ی گاز در جهت عقربه های ساعت فشار گاز را در حالت افزایش قرار داده و شعله را در حالت طبیعی تنظیم کرد، در بعضی مواقع نامنظم بودن شعله های اجاق گاز به دلیل بسته شدن سوراخ های مشعل و یا برعکس با زیاد از حد باز بودن سوراخ ها این تنظیمات شعله ها مناسب نیست.

نظر مشتریان عزیز بعد از تعمیر اجاق گاز آلیش

 

استفاده و نگهداری از اجاق گاز

گاهی ممکن است که اجاق گاز روشن نشود که دلیلی بر تجمع مواد غذایی وچربی در امتداد مسیر جریان گاز می باشد، بنابراین شما می توانید برای تمیز کردن اجاق گاز در ابتدای کار توری روی شعله را برداشته و کلاهک را خارج کرده و با دستمال نم دارو آب گرم شروع به تمیز کردن اجاق گاز کنید و برای تمیز کردن چربی های اجاق گاز می توانید از آب گرم و سرکه کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی چربی ها را از روی اجاق گاز خود پاک کنید.

دستگاه اجاق گاز به دلیل کار کردن با جریان گاز یک وسیله خطرناک تلقی می شود بنابراین در زمان خرابی دستگاه اجاق گاز آلیش گاز حتماً کار را به دست افراد متخصص بسپارید زیرا ممکن است در اثر یک بی تجربگی و سهل انگاری در کارش دلیلی بر حادثه های جبران ناپذیری باشد، به همین دلیل همیشه در مورد اجاق گاز خود برای نصب و تعمیرات از افراد با تجربه و مجرب کمک بگیرید.

برای افزایش طول عمر اجاق گاز آلیش گاز چه کنیم؟

به دلیل افزایش طول عمر اجاق گاز شما و بهبود در کارایی اجاق گاز آلیش گاز شما باید سالی یک بار کار سرویس این دستگاه را داشته باشید، این سرویس های دوره ایی کمک می کند تا شما از پرداخت هزینه های اضافی و به دلیل جلوگیری کنید، شما می توانید با ما تماس بگیرید تا کار سرویس دستگاه اجاق گاز آلیش گاز برای شما در کمترین زمان انجام شود.

گاهی شما در اجاق گاز خود احساس نشتی گاز دارید باید دستگاه اجاق گاز را بررسی کرد و اتصالات را دوباره چک کرد تا دلیل نشتی مشخص بشود.

مشکلات متعدد اجاق گاز

یکی دیگر از مشکلات اجاق گاز یکسان نبودن شعله های اجاق گاز می باشد که دلیلی در تنظیم نبودن هوا و گاز و همچنین تنظیم نبودن ژیگلور و سوراخ های پخش کن، عدم اشکال در کار و یکنواخت نبودن شعله های اجاق گاز می باشد.

تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز
تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز

نصب اجاق گاز آلیش گاز

نصب اجاق گاز به صورت صحیح امری می باشد که در کارکرد صحیح آن نقشی قابل توجه دارد، در صورت تمایل برای نصب آلیش گاز در انواع مدل های آن نیز می توانید با تماسی با مجموعه دکتر آچار برای این امر اقدام کنید تا تکنسینی مجرب به منزل شما اعزام شود و نصب اجاق را انجام دهد.

سرویس اجاق گاز آلیش گاز

سرویس دوره ای آلیش گاز می تواند مانع از خرابی قطعات در دراز مدت شود و همچنین می تواند طول عمر اجاق گاز آلیش گاز را افزایش دهد و به همین دلیل است که افراد هوشمند به سرویس اجاق گاز و دیگر لوازم خانگی خود اهمیت می دهند.

علاوه بر موارد ذکر شده با انجام سرویس و بررسی قطعات اجاق گاز و رفع کردن ایرادهای احتمالی، از عمیق شدن ایرادات در آینده جلوگیری می شود و بنابراین هزینه های سنگین جهت تعمیرات تحمیل نمی شود.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز
نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

در زمان نصب اجاق گاز باید به یک سری نکات توجه داشت:

 • همیشه احتیاط کنید که غذا بر روی اجاق گاز سر نرود.
 • حتماً بعد از عمل نصب اجاق گاز با کف و صابون محل احتمال نشتی را چک کنید و اتصالات را بررسی نمایید.
 • در قسمت اتصال اجاق گاز به شیر اصلی گاز و لوله کشی را از بست های مطمئن استفاده کنید.
 • هیچ گاه اجاق گاز را در مسیر باد قرار ندهید.
 • بنا به هر دلیلی از قرار دادن دستگاه اجاق گاز در محیط های بسته و کوچک که امکان خروج گاز تولید شده از روشن بودن دستگاه اجاق گاز نیست جلوگیری کنید.
 • باید از شیلنگ های مخصوص برای گاز استفاده کنید و طول آنها زیاد نباشد.

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط تکنسین های تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار با ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می شوند.

هزینه تعمیرات اجاق گاز تکنوگاز

قیمت و هزینه تعمیر اجاق گاز تکنوگاز به عوامل متفاوتی همچون نوع عیب موجود در اجاق گاز، نیاز به تعمیرات و یا تعویض قطعات و نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین بستگی دارد، در مجموع نگرانی بابت دستمزد تکنسین لازم نیست چرا که قیمت های تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه مطابق نرخ اتحادیه محاسبه می شوند.

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز
تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

برای تعمیرات آلیش گاز در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن 02188444021 و یا دیگر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، کارشناسان مجموعه پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت ابتدایی بودن مشکل، شما را راهنمایی خواهند کرد تا خودتان مشکل را برطرف کنید و در صورتی هم که رفع مشکل به تخصص نیاز داشت تکنسین مجرب را به محل اعزام می کنند.

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در تهران

برای تعمیر اجاق گاز آلیش گاز خود با ما تماس بگیرید تا تکنیسین های ما در دکتر آچار بتوانند مشکل را بررسی کرده و آن را درست کنند.

در صورت بروز مشکل در هر قسمت از اجاق گاز آلیش گاز خود با ما تماس بگیرید و از دانش و مهارت کارشناسان ما استفاده کنید تا کار تعمیرات را به خوبی برای شما انجام دهند.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز
نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در شمال تهران

خرابی اجاق گاز آلیش گاز مثل هر برند دیگری ممکن است برای اجاق گاز آلیش گاز شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در زعفرانیه، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در ولنجک، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در الهیه، نصب اجاق گاز آلیش گاز در تجریش، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شریعتی، تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در فرمانیه، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در نیاوران، نصب اجاق گاز آلیش گاز در لواسانات، تعمیرات یاجاق گاز آلیش گاز در دربند، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در دزاشیب، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در سعادت آباد، نصب اجاق گاز آلیش گاز در ملاصدرا

و تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شهرک غرب، تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در پارک وی، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در دروس، نصب اجاق گاز آلیش گاز در شمیرانات، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در جردن، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در میرداماد، سرویس اجاق گاز آلیش گاز ردر پاسداران، نصب اجاق گاز آلیش گاز در ضفر، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در ازگل، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در منظریه، نصب اجاق گاز آلیش گاز در محمودیه

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز
نمایندگی تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در غرب تهران

اجاق گاز آلیش گاز از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر اجاق گاز آلیش گاز می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در سردار جنگل، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در پونک، سرویس اجاق گاز آلیش گاز باغ فیض، نصب اجاق گاز آلیش گاز در آیت الله کاشانی، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در آریا شهر، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در بلوار فردوس، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در صادقیه، نصب اجاق گاز آلیش گاز در سعادت آباد، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در اکباتان.

و تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شهرک آپادانا، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در شهرک آزادی، نصب اجاق گاز آلیش گاز در شهر زیبا، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شهرآرا، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در مرزداران، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در پاتریس، نصب اجاق گاز آلیش گاز در جلال آل احمد، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شهرک راه آهن، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در دهکده المپیک

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز
تعمیر اجاق گاز آلیش گاز

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر اجاق گاز شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر اجاق گاز آلیش گاز شما را انجام میدهیم: تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در افسریه، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در پیروزی، سرویس اجاق گاز آلیش گاز ردر نازی آباد، نصب اجاق گاز آلیش گاز در مسعودیه، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در راه آهن، تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در مولوی

و سرویس اجاق گاز آلیش گاز در شوش، نصب اجاق گاز آلیش گاز در میدان قزوین، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در حسن آباد، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در بعثت، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در منیریه، نصب اجاق گاز آلیش گاز در مشیریه، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در شهرک کاروان، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در خاوران

تعمیر اجاق گاز آلیش گاز در شرق تهران

تکنسین های تعمیر اجاق گاز در شرق تهران اجاق گاز آلیش گاز شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز شما را انجام می دهیم: تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در تهرانپارس، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در رسالت، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در سهروردی، نصب اجاق گاز آلیش گاز در مجیدیه.

و تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در نظام آباد، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در سیدخندان، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در نیرو هوایی، نصب اجاق گاز آلیش گاز در دماوند، تعمیرات اجاق گاز آلیش گاز در امام حسین، سرویس اجاق گاز آلیش گاز در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. غلامعلی خلیلی 2 سال قبل

  کاش همه مثل شما خوش انصاف بودن

 2. عبدالله فرجی 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 3. حسین خانی 1 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 4. مهرداد آقایی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 5. اسماعیل خانی 1 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 6. سعید بزرگ نیا 1 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 7. امین شریفی 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 8. محمدحسین باقری 1 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 9. نهاوندی 1 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید