تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا


نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا

در این مقاله که مربوط به اجاق گاز لوفرا است، می خواهیم در رابطه با نگهداری، نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز لوفرا صحبت کنیم، اگر از اجاق گاز لوفرا استفاده می کنید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

اجاق گاز از وسایل مهم و ضروری آشپزخانه ها است و از گاز شهری و طبیعی برای روشن و کار کردنش استفاده می شود، اجاق گازها دارای انواع مختلفی هستند و در اصل از جهت کارایی همه مانند هم هستند ولی در ظاهر متفاوت به ساختار شان می باشد، اجاق گاز لوفرا دارای طرح و رنگ های متنوعی است و با سیلقه های افراد سازگاری دارد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا
نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا

مشکلات متعدد اجاق گاز لوفرا

گاهی ممکن است که اجاق گاز شما در حین پخت و پز دچار نقصان و خرابی شود و شما برای آشپزی دچار مشکلات می شوید و نیاز به تعمیر اجاق گاز لوفرا دارید اما در بعضی مواقع شما می توانید خودتان مشکل اجاق گاز را بر طرف کنید ولی گاهی اشکال بزرگ تر از این هاست و باید با کارشناسان اجاق گاز ارتباط برقرار کنید و مشکل را بازگو نمایید و از آنها درخواست کمک کنید تا اجاق گاز شما را عیب یابی کنند.

تعمیر اجاق گاز لوفرا از کارهای تخصصی می باشد و این اجاق گاز دارای تکنولوژی خاصی است و بسیار پیشرفته است و برای تشخیص صحیح و عیب یابی کامل و درست و تعمیر اجاق گاز لوفرا باید از افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید تا تعمیرات را به خوبی برای شما انجام دهند و شما را برای مدت طولانی از خرید اجاق گاز جدید با قیمت های بالا بی نیاز کنند، اگر شما برای تعمیر اجاق گاز خود از افراد بی تجربه و نا بلد استفاده کنید ممکن است که در آن مدت زمانی کوتاه اجاق گاز شما درست شود و کار کند ولی در فاصله ی زمانی کوتاه دوباره با مشکل مواجه می شوید.

مشکلاتی که در اجاق گاز لوفرا یافت می شود: خاموش شدن پیلوت اجاق گاز، بلند بودن ارتفاع شعله های اجاق گاز، دود کردن شعله های اجاق گاز و…

نگهداری از اجاق گاز لوفرا

به چند نکته در مورد تمیز کردن اجاق گاز توجه داشته باشید: برای تمیز کردن چربی بر روی اجاق گاز لوفرا حتماً از آب گرم و جوش شیرین به همران مقداری نمک استفاده کرده و با دستمال نرمی اجاق گاز را تمیز کنید و از قرار دادن اجاق گاز در کنار وسایل سرمایشی خودداری کنید و از مواد ساینده و شوینده های نامناسب برای تمیز کردن اجاق گاز استفاده نکنید.

بعضی افراد تعمیرات تخصصی اجاق گاز لوفرا را بدون اهمیت دانسته که همین امر در صورت رعایت نکردن موارد ایمنی در قالب استاندارد وسلیه های گازی مانند اجاق گاز و تعمیرات غیر استاندارد می تواند در آینده مشکلات و سوانحی را به جا بگذارد.

خرابی ها و تعمیر اجاق گاز لوفرا

در زمانی که اجاق گاز دارای عیب جرقه زدن است باید دستگاه را عیب یابی کرد در زمان بروز این مشکل احتمالاً خراب شدن قطعه ی الکترود جرقه و یا ماژول می باشد، گاهی به دلیل وجود مواد و جرم بین فندک و شعله های گاز این اتفاق می افتد و هم به دلیل وجود اشکال در قسمت سیم کشی و اتصالات باشد.

اگر فندک اجاق گاز به طور یک سره کار کند دچار مشکل شده است و برای رفع این ایراد باید ماژل دستگاه را چک کنید و اگر این قطعه خراب شده باشد باید با کارشناسان تعمیر کار اطلاع رسانی کنید تا اجاق گاز شما را عیب یابی کنند و این قطعه را تعویض نمایند.

گاهی ممکن است که شیر اجاق گاز لوفرا سفت و محکم شود و در این موقع باید بررسی کنید و دلیلش را پیدا کنید، در این هنگام هیچ گاه به شیر اجاق گاز زیاد از حد فشار وارد نکنید و احتمال دارد که در اثر جا ماندن باقی مانده ی غذا باعث سفت شدن این شده باشد ولی در غیر این صورت می تواند خود شیر اجاق گاز خراب شده باشد و باید اقدام به تعویض کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

سرویس اجاق گاز لوفرا در محل

این را بدانید این دستگاه اجاق گاز هم مانند دیگر وسایل نیازمند سرویس های دوره ایی است و اگر این کار را به تعویق بندازید از عمر مفید دستگاه تان کاسته و در مدت زمان کمتری دچار مشکلات می شود، دکتر آچار به سرویس و تعمیر اجاق گاز در محل میپردازد.

سرویس دوره ای کاری است که برای تمام وسایل برقی مفید و اگر به انجام آن توجه کنید، از تعمیر اجاق گاز لوفرا و مشکلات متعدد که احتمال دارد برای آن پیش بیاید جلوگیری خواهید کرد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا
نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا

اگر به درستی از اجاق گاز لوفرا استفاده نکنیم چه می شود؟

اگر در میزان حرارت دهی اجاق گاز به مشکل برخورده ایید مثلاً هر چه قدر هم که شما پیچ را زیاد و کم می کنید در میزان حرارت دهی اجاق گاز تاثیری ندارد که این ایراد می تواند در مورد سویئچ بی نهایت باشد که این میزان حرارت را تنظیم نموده و در صورت خرابی این قطعه نمی توانید حرارت را تنظیم کند و نیازمند تعویض است و باید توسط تکنسین ها این کار انجام بگیرد.

دلیل دیگرش می تواند تنظیم نبودن حرارت به خاطر نسبت هوای زیاد یا گاز باشد، در اجاق گازها یک قسمتی قطعه ایی وجود دارد که به نام مخلوط کن که این مقدار را به نسبت صحیح مخلوط کرده که این نتواند این کار را به درستی انجام دهد شعله ها دارای حرارت کمی هستند.

در زمانی که بوی گاز را در آشپزخانه متوجه شدید باید مسلئه ی مهمی باشد و جویای این نشتی گاز باشید زیرا ممکن است مشکلات بزرگی را برای شما به وجود بیاورد، در ابتدا محل اتصالات اجاق گاز را بررسی کرده شاید از قسمت بست و یا سوراخی در شیلنگ های ایجاد شده باشد و نشتی اتفاق افتاده است، اگر نتوانستید برطرف کنید باید با تکنسین ها تماس بگیرید و اطلاع رسانی بشود و آنها برای رفع مشکل اقدام کنند.

نظر مشتریان عزیز پس از تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران توسط دکتر آچار

هنگامی که نیاز به تعمیر اجاق گاز لوفرا داشتید، ابتدا سعی کنید که در اولین فرصت برای تعمیر آن اقدام کنید، بعد از آن سعی داشته باشید تا تعمیرات تخصصی مربوط به اجاق گاز لوفرا را به تعمیرکاران متجرب بسپارید.

دکتر آچار یکی از نمایندگی های تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران می باشد که در هر کجا از تهران در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

تعمیر اجاق گاز لوفرا
تعمیر اجاق گاز لوفرا

هزینه تعمیر اجاق گاز لوفرا

در مرکز هزینه خدمات براساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکارن تعیین می شود از جمله این خدمات می توان به سرویس و تعمیرات اجاق گاز لوفرا اشاره کرد، عوامل زیادی هستند که روی این هزینه ها تاثیر دارند، بنابراین برای اطلاع از هزینه تعمیرات ابتدا باید با این مرکز تماس بگیرید سپس ایرادات دستگاه تان را با کارشناسان مجموعه دکتر آچرا مطرح کنید تا آن ها قیمت دقیق تعمیرات را در اختیار شما قرار دهند.

تعمیر اجاق گاز لوفرا با گارانتی

تعمیر اجاق گاز لوفرا تعمیرگاه مجاز دکتر آچار جهت اطمینان شما مشتری عزیز روی خدمات خود گارانتی 1 ساله قرار داده است.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا
نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا در شمال تهران

خرابی اجاق گاز لوفرا مثل هر برند دیگری ممکن است برای اجاق گاز لوفرا شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر اجاق گاز لوفرا در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات اجاق گاز لوفرا در زعفرانیه، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در ولنجک، سرویس اجاق گاز لوفرا در الهیه، نصب اجاق گاز لوفرا در تجریش، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شریعتی، تعمیر اجاق گاز لوفرا در فرمانیه، سرویس اجاق گاز لوفرا در نیاوران، نصب اجاق گاز لوفرا در لواسانات، تعمیرات یاجاق گاز لوفرا در دربند، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در دزاشیب، سرویس اجاق گاز لوفرا در سعادت آباد، نصب اجاق گاز لوفرا در ملاصدرا، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهرک غرب.

تعمیر اجاق گاز لوفرا در پارک وی، سرویس اجاق گاز لوفرا در دروس، نصب اجاق گاز لوفرا در شمیرانات، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در جردن، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در میرداماد، سرویس اجاق گاز لوفرا ردر پاسداران، نصب اجاق گاز لوفرا در ضفر، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در ازگل، سرویس اجاق گاز لوفرا در منظریه، نصب اجاق گاز لوفرا در محمودیه

تعمیر اجاق گاز لوفرا در غرب تهران

اجاق گاز لوفرا از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر اجاق گاز لوفرا می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات اجاق گاز لوفرا در سردار جنگل، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در پونک، سرویس اجاق گاز لوفرا باغ فیض، نصب اجاق گاز لوفرا در آیت الله کاشانی، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در آریا شهر، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در بلوار فردوس، سرویس اجاق گاز لوفرا در صادقیه، نصب اجاق گاز لوفرا در سعادت آباد، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در اکباتان، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهرک آپادانا، سرویس اجاق گاز لوفرا در شهرک آزادی.

نصب اجاق گاز لوفرا در شهر زیبا، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهرآرا، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در مرزداران، سرویس اجاق گاز لوفرا در پاتریس، نصب اجاق گاز لوفرا در جلال آل احمد، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهرک راه آهن، سرویس اجاق گاز لوفرا در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا
نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز لوفرا در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات اجاق گاز لوفرا خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر اجاق گاز شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر اجاق گاز لوفرا شما را انجام میدهیم: تعمیرات اجاق گاز لوفرا در افسریه، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در پیروزی، سرویس اجاق گاز لوفرا ردر نازی آباد، نصب اجاق گاز لوفرا در مسعودیه، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در راه آهن، تعمیر اجاق گاز لوفرا در مولوی.

سرویس اجاق گاز لوفرا در شوش، نصب اجاق گاز لوفرا در میدان قزوین، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در حسن آباد، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در بعثت، سرویس اجاق گاز لوفرا در منیریه، نصب اجاق گاز لوفرا در مشیریه، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهرک کاروان، سرویس اجاق گاز لوفرا در خاوران

تعمیر اجاق گاز لوفرا در شرق تهران

تکنسین های تعمیر اجاق گاز در شرق تهران اجاق گاز لوفرا شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات اجاق گاز لوفرا شما را انجام می دهیم: تعمیرات اجاق گاز لوفرا در تهرانپارس، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در رسالت، سرویس اجاق گاز لوفرا در سهروردی، نصب اجاق گاز لوفرا در مجیدیه، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در نظام آباد، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در سیدخندان، سرویس اجاق گاز لوفرا در نیرو هوایی، نصب اجاق گاز لوفرا در دماوند، تعمیرات اجاق گاز لوفرا در امام حسین، سرویس اجاق گاز لوفرا در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. طیبه اسفندیار 2 سال قبل

  سلام علت یکسان نبودن شعله های اجاق گاز چه چیزی است؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام، ایراد و خرابی در قطعات ترموکوبل، ژیگلور از مهم ترین علل یکسان نبودن شعله اجاق گاز مطرح میشوند، در صورتی که هوای اجاق گاز نیز تنظیم نباشد این ایراد مشکل در اجاق گاز لوفرا پیش می آید

 2. مریم 2 سال قبل

  ممنون از سایت پر محتوا و کار آمدتون بهترینید

  1. drachar 2 سال قبل

   ممنون از لطف شما کاربر عزیز دکتر آچار

 3. حکیمه 2 سال قبل

  aaaaliii bood

 4. احسان ایمانی 2 سال قبل

  عالی خوب محشر

 5. عیسی قربانی 1 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 6. محسن هامون 1 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 7. اسماعیلی 1 سال قبل

  خیلی سایت خوبی دارین ??

 8. مصطفی ترابی 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 9. محمد عبدالهی 1 سال قبل

  سلام، وقت بخیر، ببخشید من اجاق گاز لوفرا دارم، متاسفانه شیر برقی فر بزرگ ندارد، آیا شما قطعه یدکی شیر برقی فر رو دارید؟ ممنون

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب، روزتون بخیر بله شرکت دکتر آچار دارای تمامی قطعات انواع لوازم خانگی ها در برند های مختلف می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید