تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا


تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا از مهارت های ماست و برند اسنوا از تولید کننده های ایرانی است که از کیفیت و خدمات خوبی پس از فروش دارد وافراد خاصی مشتری این برند هستند.

اجاق گاز هم یکی دیگر از وسایل ضروری در آشپزخانه هاست و مانند دیگر وسایل مصرفی باید در نگهداری و کارایی آن توجه بسیار داشت و هیچ وقت از سرویس کردن دوره ایی این وسیله در طول غفلت نکرد.

تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا در محل

همیشه با خراب شدن اجاق گاز همه برایشان جا به جا کردن این وسیله برای برطرف کردن عیبش مقدور نخواهد بود و نگران جا به جایی آن هستند.

شما می توانید با تماس با ما نگران نباشید، خیلی سریع با اعزام نیرو در محل مشکل را برطرف نموده و ما در تعمیرگاه اسنوا در هر صورت آماده ی همکاری با شما هستیم و به تعمیر اجاق گاز در محل می پردازیم.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا

نگهداری از اجاق گاز اسنوا

مشکل به وجود آمدن صدا در شعله ی اجاق گاز اسنوا، بخاطر هوا رسانی در شعله هاست و شما باید بتوانید میزان ورودی هوا و گاز را تنظیم کنید و برای این کار باید صفحه ی روی اجاق گاز را باز کرد و محفظه ی هوا و گاز را بررسی کرد.

با حرکت دادن تنظیم کننده ی هوا، هوای ورودی را تنظیم کرد و با حرکت تنظیم کننده ی گاز هم در جهت افزایش گاز، جریان گاز را زیاد کرد و اگر در جهت خلاف این کار را انجام داد، ورودی جریان گاز را کاهش داد و با انجام این تنظیمات می توان از به وجود آمدن صدا در شعله های اجاق گاز اسنوا جلوگیری کرد.

گاهی ممکن است از اجاق گاز اسنوا انتشار بوی گاز را شاهد باشید که در این مواقع باید در محل اتصال شیلنگ گاز به ورودی اصلی گاز را چک کرد، در صورت مشاهده ی بوی گاز خیلی سریع پنجره ها را باز کنید تا بوی گاز از داخل خانه خارج شود.

همیشه تمامی بست های اتصال دهنده اجاق گاز را بررسی کنید که نشتی گاز در این قسمت ها نباشد ولی گاهی هم در اثر گذشت زمان فرسودگی و پارگی در شیلنگ اجاق گاز پیش آمده باشد که حتماً باید کار تعویض صورت بگیرد.

ایرادات اجاق گاز اسنوا

شما با داشتن اطلاعات در مورد ایرادات اجاق گاز اسنوا خیلی سریع می توانید دستگاه را عیب یابی کرد و اگر خود توانستید که عیب دستگاه را برطرف کنید و در غیر این صورت با متخصصین ما برای تعمیر اجاق گاز اسنوا تماس بگیرید تا با اعزام کارشناسان ماهر و با تجربه در محل اقدام به تعمیرات و یا تعویض قطعه ایی از اجاق گاز اسنوا را عیب یابی کنند و مشکل را به راحتی بر طرف کنند.

در زمانی که پیلوت گاز را نمی توان روشن کرد، احتمال دارد بخاطر ورودی گاز به پیلوت باشد و باید آن را تنظیم کرد و اگر هوا به مقدار زیادی به مخلوط کن وارد بشود باعث روشن نشدن شعله شود.

تعمیر اجاق گاز اسنوا

درباره شعله اجاق گاز اسنوا

در زمانی که شعله های اجاق گاز اسنوا روشن نشود احتمال دارد به خاطر بسته شدن پیلوت و یا شعله ها باشد که جلوی روشن نشدن اجاق گاز می شود و گاهی هم مشعل ماژول های جرقه باعث روشن شدن شعله ها می شود که در اثر خراب شدن این قطعه اجاق گاز اسنوای شما دچار مشکل می شود و باید این قطعه تعویض گردد.

در مواقعی که شعله های اجاق گاز اسنوا دود بکند به دلیل زیاد بودن میزان هوا و گاز در مخلوط بیش از حد شده است و در هنگام روشن شدن شعله صدا می دهد و اگر صفحه هم در جای اصلی خود قرار نگیرد شعله وزش پیدا می کند.

مشکلات دیگر اجاق گاز اسنوا

مشکلاتی نظیر، اجاق گاز روشن نمی شود، فندک اجاق گاز نمی زند، شیشه ی فرش شکسته شده، داشتن حرارت بیش ازحد مجاز، درب اجاق گاز به راحتی باز و بسته نمی شود، شعله هایش دود می کند، رنگ شعله ها در قسمت نوک شعله ها حالت طبیعی ندارد، قطعات داخلی مانند ترموکوپل و برد الکترونیکی آسیب دیده شده باشد و فر اجاق گاز گرم نمی شود.

اجاق گاز از وسایل خطرناک داخل آشپزخانه است عمل طبخ غذاها را انجام داده، اجاق گاز ها دارای تنوع بسیاری می باشد و دارای شکل های مختلفی است که مانند دیگر وسایل باید سرویس های دوره ایی آن را انجام داد تا در طول مصرف با کیفیت بسیار بالایی کار کند.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا

برخی از ایراداتی که ممکن است با آن مواجه شوید

جرقه نزدن اجاق گاز

ممکن است مشکلی در ترانس جرقه و یا کلید جرقه به وجود آمده باشد، همچنین ممکن است در سیم های اتصال مشکلی پیش آمده باشد و یا قطع شده باشند، بنابراین بهتر است کلید جرقه و سیم های اتصال را بررسی کنید در صورت رفع نشده مشکل می توانید با تعمیرگاه مجاز دکتر آچار تماس بگیرید.

روشن نشدن شعله اجاق گاز

ابتدا جریان گاز را چک کنید چرا که ممکن است گاز شما قطع باشد، همچنین حواس تان به نشت گاز و مشکلات آن باشد.

در صورتی که جریان گاز بر قرار بود پیلوت یا سوراخ های مشعل را چک کنید و از مسدود نبودن آن مطمئن شوید، با استفاده از یک برس کوچک سوراخ های مشعل و پیلوت را تمیز کنید.

روشن و خاموش شدن پیلوت را چک کنید شاید پلوت خاموش شده باشد و شما متوجه نشده اید، در صورتی که با انجام این کار ها مشکل برطرف نشد می توانید از مجموعه دکتر آچار کمک بگیرید.

زرد سوختن شعله اجاق گاز اسنوا

دز حالت عادی شعله گاز باید طولی حدود 20 میلی متر داشته باشد و رنگ آن آبی باشد، زمانی که به رنگ زرد می سوزد می تواند علت آن وجود رطوبت باشد، همچنین ممکن است حفره هایی که اطراف مشعل ها قرار دار مسدود باشند و یا بقایای مواد شوینده داخل آن ها گیر کرده باشد.

برای رفع این مشکل اجاق گاز را به خوبی تمیز کنید و در آخر با دستمال نرم اطراف شعله ها را خشک کنید.

تعمیر اجاق گاز اسنوا

مراقبت از اجاق گاز اسنوا

شما می توانید با نگهداری و مراقبت کامل از اجاق گاز اسنوای خود از پرداخت هزینه های تعمیرات جلوگیری کنید، گاهی فندک اجاق گاز قطع شده و کار نمی کند و این مشکل به دلیل نداشتن اتصال مناسب و یا نشتی در اجاق گاز می باشد.

اگر سیم های که به فندک متصل است قطع شود فندک قادر به کار کردن نخواهد بود و باید جریان برق گاز را قطع کرده و کار تعمیرات و یا تعویض قطعه را آغاز کرد.

نصب و تعمیر اجاق گاز اسنوا در تهران

اگر شما به نکات ایمنی در مورد نصب اجاق گاز مانند جلوگیری کردن از سر رفتن اجاق گاز از مواد خوراکی و استفاده از بست های مطمئن که نشتی وجود نداشته باشد، اجاق گاز اسنوا را در مسیر باد نصب نکردن از جمله عواملی است که باعث شده با خیال راحت ازاجاق گاز خود استفاده نمایید و دچار مشکلات خاص نشود.

حتماً در صورت بروز هر گونه مشکل در هر قسمت از اجاق گاز اسنوای خود با کارشناسان مجرب ما ارتباط برقرار کنید و با بیان مشکلات اجاق گاز اسنوا منتظر باشید تا همکاران ما در دکتر آچار در محل حضور پیدا کنند و در منزل شما کار تعمیرات را انجام بدهند و دستگاه اجاق گاز شما را عیب یابی کرده و مشکل را با تعمیر و یا تعویض قطعه برطرف کنند.

سرویس اجاق گاز اسنوا

با توجه به این که اجاق گاز یک وسیله پرکاربر در منزل است اهمیت بالایی دارد و وجود ایراد در آن باعث نگرانی می شود، اگر در سال های چندین دفعه اجاق گازتان را سرویس کنید با مشکلات و ایرادات کمتری مواجه می شوید و طول عمر اجاق گازتان افزایش می یابد بنابراین از اینکه متحمل هزینه های بلا شوید هم جلوگیری می کند.

شما با استفاده از خدمات سرویس اجاق گاز اسنوا از مجموعه دکتر آچار طول عمر اجاق گازتان را افزایش می دهید و کارایی دستگاه شما بالا تر می رود.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا در شمال تهران

خرابی اجاق گاز اسنوا مثل هر برند دیگری ممکن است برای اجاق گاز اسنوا شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر اجاق گاز اسنوا در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در زعفرانیه، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در ولنجک، سرویس اجاق گاز اسنوا در الهیه، نصب اجاق گاز اسنوا در تجریش، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شریعتی، تعمیر اجاق گاز اسنوا در فرمانیه، سرویس اجاق گاز اسنوا در نیاوران.

نصب اجاق گاز اسنوا در لواسانات، تعمیرات یاجاق گاز اسنوا در دربند، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در دزاشیب، سرویس اجاق گاز اسنوا در سعادت آباد، نصب اجاق گاز اسنوا در ملاصدرا، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شهرک غرب، تعمیر اجاق گاز اسنوا در پارک وی، سرویس اجاق گاز اسنوا در دروس، نصب اجاق گاز اسنوا در شمیرانات.

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در جردن، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در میرداماد، سرویس اجاق گاز اسنوا ردر پاسداران، نصب اجاق گاز اسنوا در ضفر، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در ازگل، سرویس اجاق گاز اسنوا در منظریه، نصب اجاق گاز اسنوا در محمودیه

تعمیر اجاق گاز اسنوا در غرب تهران

اجاق گاز اسنوا از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر اجاق گاز اسنوا می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در سردار جنگل، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در پونک، سرویس اجاق گاز اسنوا باغ فیض، نصب اجاق گاز اسنوا در آیت الله کاشانی، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در آریا شهر، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در اسنوا فردوس، سرویس اجاق گاز اسنوا در صادقیه، نصب اجاق گاز اسنوا در سعادت آباد، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در اکباتان.

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شهرک آپادانا، سرویس اجاق گاز اسنوا در شهرک آزادی، نصب اجاق گاز اسنوا در شهر زیبا، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شهرآرا، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در مرزداران، سرویس اجاق گاز اسنوا در پاتریس، نصب اجاق گاز اسنوا در جلال آل احمد، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شهرک راه آهن، سرویس اجاق گاز اسنوا در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیر اجاق گاز اسنوا در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات اجاق گاز اسنوا خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر اجاق گاز شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر اجاق گاز اسنوا شما را انجام میدهیم: تعمیرات اجاق گاز اسنوا در افسریه، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در پیروزی، سرویس اجاق گاز اسنوا ردر نازی آباد، نصب اجاق گاز اسنوا در مسعودیه، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در راه آهن، تعمیر اجاق گاز اسنوا در مولوی، سرویس اجاق گاز اسنوا در شوش.

نصب اجاق گاز اسنوا در میدان قزوین، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در حسن آباد، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در بعثت، سرویس اجاق گاز اسنوا در منیریه، نصب اجاق گاز اسنوا در مشیریه، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در شهرک کاروان، سرویس اجاق گاز اسنوا در خاوران

تعمیر اجاق گاز اسنوا در شرق تهران

تکنسین های تعمیر اجاق گاز در شرق تهران اجاق گاز اسنوا شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات اجاق گاز اسنوا شما را انجام می دهیم: تعمیرات اجاق گاز اسنوا در تهرانپارس، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در رسالت، سرویس اجاق گاز اسنوا در سهروردی، نصب اجاق گاز اسنوا در مجیدیه، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در نظام آباد.

تعمیرات اجاق گاز اسنوا در سیدخندان، سرویس اجاق گاز اسنوا در نیرو هوایی، نصب اجاق گاز اسنوا در دماوند، تعمیرات اجاق گاز اسنوا در امام حسین، سرویس اجاق گاز اسنوا در نارمک

تعمیر اجاق گاز اسنوا

هزینه تعمیر اجاق گاز اسنوا

تعمیرگاه مجاز دکتر آچار جهت ارائه خدمات سرویس، نصب و تعمیر اجاق گاز اسنوا بر اساس نرخ مصوب و تعیین شده به مشتریان خود خدمات رسانی می کند، بهترین راه با قیمت مناسب این است که از مجموعه دکتر آچار کمک بگیرید.

در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد این مرکز با کیفیت ترین و قطعه اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.

گارانتی اجاق گاز اسنوا

مرکز تعمیراتی لوازم خانگی دکتر آچار به عنوان یک تعمیرگاه مجاز در ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز اسنوا فعالیت دارد و برای افزایش رضایت مشتریان خود جهت ارائه تمام خدمات خود گارانتی 1 ساله قرار داده است.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. ایمان شعبانی 2 سال قبل

  مطالب بی نظیر بود

 2. وحید زندی 2 سال قبل

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 3. موسی طالبی 2 سال قبل

  محتوا خوبی بود

 4. حبیب الله اشکان 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 5. رسول فاطمی 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 6. علی فرجی 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 7. بهرام حاتمی 1 سال قبل

  شما کانال تلگرام هم دارین؟

 8. حمیدرضا مرتضوی 1 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 9. وحید سعادت 1 سال قبل

  ایول ?

 10. موسی فرجی 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 11. لادن ثانوی 2 ماه قبل

  تا چند وقت گارانتی میشه خدماتتون؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر گارانتی تعمیرات لوازم خانگی به مدت 12 ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید