تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر


تعمیرات اجاق گاز سینجر

همانطور که میدانید ما تعمیرات تمامی اجاق گاز ها از جمله تعمیر اجاق گاز سینجر را انجام میدهیم، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا در رابطه با تعمیر اجاق گاز سینجر بیشتر بدانید، شرکت سینجر با بیش از چندین سال سابقه و تجربه توانسته در بازار جایگاهی برای خود پیدا کند و محصولات با وجود قیمت پایین و مناسب ولی دارای کیفیت بالایی هست.

اجاق گازهای سینجر با تجهیزات و کیفیتی که دارند و همچنین ویژگی های منحصر به فرد توانسته خواسته های مشتری ها را برآورده کند همچنین این اجاق گاز در بازار بسیار پر فروش می باشد.

تعمیر اجاق گاز سینجر

استفاده از اجاق گاز سینجر

مراحل استفاده و نصب اجاق گاز از موارد بسیار مهمی است که باید از سطح ایمنی بالایی برخوردار باشد، اگر در موقع نصب این کار به طور غیر اصولی انجام شود، بسیار خطرناک است چون اجاق گاز با یک ماده ی خطرناک مانند گاز در ارتباط است و احتمال دارد با یک بی احتیاطی خسارت جبران ناپذیری را به جای بگذارد.

یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه اجاق گاز می باشد که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و نکاتی را در مورد آن رعایت کنید، اجاق گاز هم در اندازه های متفاوتی وجود دارد و در آشپزی تا دم کردن چای کاری است که نیازمند گاز می باشد و اجاق گاز بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارد و به دلیل سادگی که دارند، این طور حس می شود که خیلی نیازمند سرویس و نگهداری ندارد.

سرویس و نصب اجاق گاز

در صورتی که می خواهید از خراب شدن های احتمالی جلوگیری کنید و استفاده ی بهینه ایی از اجاق گاز سینجر خود داشته باشید و باید مانند دیگر وسایل برای این اجاق گاز هم سرویس به موقع انجام دهید تا نیازی به تعمیر و پرداخت هزینه تعمیر اجاق گاز سینجر نداشته باشید.

همه ی وسایلی که با گاز کار می کنند را باید توسط نمایندگی و افراد مجرب نصب و راه اندازی شود زیرا در اثر کوچک ترین اشتباهی خطر شما را تهدید می کند، اجاق گاز هم یکی از آن وسایلی است که باید سرویس کاران آن را نصب و تنظیم کنند.

در زمان نصب تراز بودن اجاق گاز اهمیت دارد، با وسایل اطرافش در آشپزخانه باید حدود 50 سانتیمتر فاصله داشته باشد، برای اینکه بو و هوای غذاها را به بیرون از منزل هدایت کنید باید اجاق گاز را زیر هود نصب کرده و فاصله ی آن تا هود هم باید در حدود 65 تا 75 سانتیمتر رعایت شود، قطعات و سیستم اجاق گاز در برابر حرارت مقاومت دارند و اگر نیاز به تعویض قطعات پیدا کرد حتماً باید از کارشناسان مجرب برای تعمیرات اجاق گاز کمک بگیرید.

تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر و مشکلات آن

گاهی ممکن است که فندک گاز از کار بیفتد که دلیلش می تواند جرم هایی باشد که بر روی آن به وجود آمده که باید آن را تمیز کنید و سر شعله ی گاز و بقیه ی اجزای آن را هر کدام در قسمت خودش قرار گیرد تا بتوانید از فندک اجاق گاز استفاده کنید.

در زمانی که ترموکوپل اجاق گاز سینجر شما به خوبی کار نکند ممکن است در انتهای بخش ترموکوپل دوده گرفته باشد، برای حل این مسئله باید دوده ها را تمیز کرد و سرشعله ها را مرتب نمود.

در مواقع روشن کردن اولیه اجاق گاز سینجر شما ممکن است بوی بدی را حس کنید که این بود برای دفعات اولیه امری طبیعی است با مشعل ها ارتباط دارد که با تکرر استفاده از اجاق گاز این بو برطرف خواهد شد.

در زمان تمیز کردن اجاق گاز سینجر باید بدانید که قسمت های لعابی اجاق را باید با آب ولرم و مواد شوینده تمیز کرد، کلاهک مشعل ها را با آب جوش و مواد پاک کننده می توان تمیز کرد و اگر لکه های هستند که به راحتی تمیز نمی شوند، باید از شوینده هایی که مخصوص این کار است استفاده نمود، هیچ گاه از اسید و سیم ظرفشویی برای تمیز کردن اجاق گازتان استفاده نکنید، این مراقبت ها در طول عمر اجاق گاز سینجر شما تاثیر فراوان دارد.

عیب یابی مشکلات اجاق گاز سینجر

بعضی از مشکلات اجاق گاز را خیلی سریع می توان عیب یابی کرد و تعمیرات را انجام داد، مثلاً زمانی که شعله خیلی بلند است مقدار هوا و گاز هر دوی آنها زیاد است و برای رفع این مشکل باید این مقدار را کم کرد.

زمانی که اجاق گاز سینجر به مقدار کافی داغ نمی شود در ابتدا همه ی مشعل ها را تمیز کرده و بعد از آن شعله ها را تنظیم کرده که به رنگ آبی بسوزد و اگر باز هم شعله ها زرد رنگ بود بخاطر تعادلی است که در ترکیب هوا و گاز می باشد و باید سر پیچ را تنظیم نمود، برای تعمیر اجاق گاز سینجر این مطلب را تا انتها بخوانید.

برای ایمنی بالاتر اجاق گاز سینجر شما لازم است به نکاتی توجه کنید، حتماً اجاق گاز را به تنهایی به شیر گاز متصل کنید و از وسایل گاز سوز دیگری که هم زمان در کنار اجاق گاز است، با هم به یک لوله وصل نباشند.

حتماً وسایلی مثل اجاق گاز که جایش در آشپزخانه ثابت هست برای اتصال به شیر گاز از لوله ی فلزی استفاده کنید، اگر از شیلنگ استفاده کردید سعی بر این باشد که طول آن زیاد نباشد و در قسمتی که اتصال بین شیلنگ و شیر گاز وجود دارد باید از بست استفاده کرد و هیچ گاه اجاق گاز را در مسیر باد قرار ندهید و در زمان طبخ غذا اجازه ندهید که غذا روی گاز سر برود، در صورت افتادن چنین اتفاقی سریع شیر گاز را بسته و اجاق گاز را تمیز کنید.

تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر در محل

اگر در زمان روشن کردن اجاق گاز سر و صدایی را متوجه شدید به خاطر وجود هوا می باشد، اگر فندک گاز خراب شده احتمالاً کلید چینی جرقه به مشکل خورده و اگر نیاز به تعمیر اجاق گاز سینجر و یا تعویض قطعات آن است با تعمیرکاران ما در دکتر آچار تماس گرفته تا مشکل را بر طرف کنند.

گاهی اوقات ممکن است شعله ی اجاق گاز سینجر شما حرارت کافی نداشته و وقتی شما پیچ شعله را کم و زیاد می کنید فرقی در میزان کم و زیاد شدن حرارت نداشته باشد در این صورت مشکل با سوئیچ بی نهایت است که به شماره گیری وصل شده که می تواند سطح میزان حرارت را تنظیم کند و در این موقع نیازمند تعویض قطعه می باشد.

در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به تعمیر اجاق گاز سینجر خود با ما تماس بگیرید تا با اعزام کارشناسان مجرب بتوانیم مشکل اجاق گاز شما را برطرف کنیم.

تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران

دکتر آچار یکی از مجرب ترین نمایندگی های تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران است، که شما در هر کجا از تهران که باشید میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات سریع و با کیفیت ما بهره مند شوید.

ما تعمیر اجاق گاز سینجر را در تمامی مناطق شمال تهران، جوب تهران، شرق تهران و غرب تهران برای مشتریان عزیزمان انجام میدهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *