تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر


خدمات تعمیر اجاق گاز سینجر

همانطور که میدانید ما تعمیرات تمامی اجاق گاز ها از جمله تعمیر اجاق گاز سینجر را انجام می دهیم، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا در رابطه با تعمیر اجاق گاز سینجر بیشتر بدانید، شرکت سینجر با بیش از چندین سال سابقه و تجربه توانسته در بازار جایگاهی برای خود پیدا کند و محصولات با وجود قیمت پایین و مناسب ولی دارای کیفیت بالایی هست.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

اجاق گازهای سینجر با تجهیزات و کیفیتی که دارند و همچنین ویژگی های منحصر به فرد توانسته خواسته های مشتری ها را برآورده کند همچنین این اجاق گاز در بازار بسیار پر فروش می باشد.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

استفاده از اجاق گاز سینجر

مراحل استفاده و نصب اجاق گاز از موارد بسیار مهمی است که باید از سطح ایمنی بالایی برخوردار باشد، اگر در موقع نصب این کار به طور غیر اصولی انجام شود، بسیار خطرناک است چون اجاق گاز با یک ماده ی خطرناک مانند گاز در ارتباط است و احتمال دارد با یک بی احتیاطی خسارت جبران ناپذیری را به جای بگذارد.

یکی از وسایل ضروری در آشپزخانه اجاق گاز می باشد که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و نکاتی را در مورد آن رعایت کنید، اجاق گاز هم در اندازه های متفاوتی وجود دارد و در آشپزی تا دم کردن چای کاری است که نیازمند گاز می باشد و اجاق گاز بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارد و به دلیل سادگی که دارند، این طور حس می شود که خیلی نیازمند سرویس و نگهداری ندارد.

سرویس و نصب اجاق گاز

در صورتی که می خواهید از خراب شدن های احتمالی جلوگیری کنید و استفاده ی بهینه ایی از اجاق گاز سینجر خود داشته باشید و باید مانند دیگر وسایل برای این اجاق گاز هم سرویس به موقع انجام دهید تا نیازی به تعمیر و پرداخت هزینه تعمیر اجاق گاز سینجر نداشته باشید.

همه ی وسایلی که با گاز کار می کنند را باید توسط نمایندگی و افراد مجرب نصب و راه اندازی شود زیرا در اثر کوچک ترین اشتباهی خطر شما را تهدید می کند، اجاق گاز هم یکی از آن وسایلی است که باید سرویس کاران آن را نصب و تنظیم کنند.

در زمان نصب تراز بودن اجاق گاز اهمیت دارد، با وسایل اطرافش در آشپزخانه باید حدود 50 سانتیمتر فاصله داشته باشد، برای اینکه بو و هوای غذاها را به بیرون از منزل هدایت کنید باید اجاق گاز را زیر هود نصب کرده و فاصله ی آن تا هود هم باید در حدود 65 تا 75 سانتیمتر رعایت شود، قطعات و سیستم اجاق گاز در برابر حرارت مقاومت دارند و اگر نیاز به تعویض قطعات پیدا کرد حتماً باید از کارشناسان مجرب برای تعمیرات اجاق گاز کمک بگیرید.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر و مشکلات آن

گاهی ممکن است که فندک گاز از کار بیفتد که دلیلش می تواند جرم هایی باشد که بر روی آن به وجود آمده که باید آن را تمیز کنید و سر شعله ی گاز و بقیه ی اجزای آن را هر کدام در قسمت خودش قرار گیرد تا بتوانید از فندک اجاق گاز استفاده کنید.

در زمانی که ترموکوپل اجاق گاز سینجر شما به خوبی کار نکند ممکن است در انتهای بخش ترموکوپل دوده گرفته باشد، برای حل این مسئله باید دوده ها را تمیز کرد و سرشعله ها را مرتب نمود.

در مواقع روشن کردن اولیه اجاق گاز سینجر شما ممکن است بوی بدی را حس کنید که این بود برای دفعات اولیه امری طبیعی است با مشعل ها ارتباط دارد که با تکرر استفاده از اجاق گاز این بو برطرف خواهد شد.

در زمان تمیز کردن اجاق گاز سینجر باید بدانید که قسمت های لعابی اجاق را باید با آب ولرم و مواد شوینده تمیز کرد، کلاهک مشعل ها را با آب جوش و مواد پاک کننده می توان تمیز کرد و اگر لکه های هستند که به راحتی تمیز نمی شوند، باید از شوینده هایی که مخصوص این کار است استفاده نمود، هیچ گاه از اسید و سیم ظرفشویی برای تمیز کردن اجاق گازتان استفاده نکنید، این مراقبت ها در طول عمر اجاق گاز سینجر شما تاثیر فراوان دارد.

عیب یابی مشکلات اجاق گاز سینجر

بعضی از مشکلات اجاق گاز را خیلی سریع می توان عیب یابی کرد و تعمیرات را انجام داد، مثلاً زمانی که شعله خیلی بلند است مقدار هوا و گاز هر دوی آنها زیاد است و برای رفع این مشکل باید این مقدار را کم کرد.

زمانی که اجاق گاز سینجر به مقدار کافی داغ نمی شود در ابتدا همه ی مشعل ها را تمیز کرده و بعد از آن شعله ها را تنظیم کرده که به رنگ آبی بسوزد و اگر باز هم شعله ها زرد رنگ بود بخاطر تعادلی است که در ترکیب هوا و گاز می باشد و باید سر پیچ را تنظیم نمود، برای تعمیر اجاق گاز سینجر این مطلب را تا انتها بخوانید.

برای ایمنی بالاتر اجاق گاز سینجر شما لازم است به نکاتی توجه کنید، حتماً اجاق گاز را به تنهایی به شیر گاز متصل کنید و از وسایل گاز سوز دیگری که هم زمان در کنار اجاق گاز است، با هم به یک لوله وصل نباشند.

حتماً وسایلی مثل اجاق گاز که جایش در آشپزخانه ثابت هست برای اتصال به شیر گاز از لوله ی فلزی استفاده کنید، اگر از شیلنگ استفاده کردید سعی بر این باشد که طول آن زیاد نباشد و در قسمتی که اتصال بین شیلنگ و شیر گاز وجود دارد باید از بست استفاده کرد و هیچ گاه اجاق گاز را در مسیر باد قرار ندهید و در زمان طبخ غذا اجازه ندهید که غذا روی گاز سر برود، در صورت افتادن چنین اتفاقی سریع شیر گاز را بسته و اجاق گاز را تمیز کنید.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر اجاق گاز سینجر در محل

اگر در زمان روشن کردن اجاق گاز سر و صدایی را متوجه شدید به خاطر وجود هوا می باشد، اگر فندک گاز خراب شده احتمالاً کلید چینی جرقه به مشکل خورده و اگر نیاز به تعمیر اجاق گاز سینجر و یا تعویض قطعات آن است با تعمیرکاران ما در دکتر آچار تماس گرفته تا مشکل را بر طرف کنند.

گاهی اوقات ممکن است شعله ی اجاق گاز سینجر شما حرارت کافی نداشته و وقتی شما پیچ شعله را کم و زیاد می کنید فرقی در میزان کم و زیاد شدن حرارت نداشته باشد در این صورت مشکل با سوئیچ بی نهایت است که به شماره گیری وصل شده که می تواند سطح میزان حرارت را تنظیم کند و در این موقع نیازمند تعویض قطعه می باشد.

در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به تعمیر اجاق گاز  در محل با ما تماس بگیرید تا با اعزام کارشناسان مجرب بتوانیم مشکل اجاق گاز شما را برطرف کنیم.

تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران

دکتر آچار یکی از مجرب ترین نمایندگی های تعمیر اجاق گاز سینجر در تهران است، که شما در هر کجا از تهران که باشید میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات سریع و با کیفیت ما بهره مند شوید.

ما تعمیر اجاق گاز سینجر را در تمامی مناطق شمال تهران، جوب تهران، شرق تهران و غرب تهران برای مشتریان عزیزمان انجام میدهیم.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

نحوه تماس با دکتر آچار جهت تعمیر اجاق گاز سینجر

 • ابتدا باید با شماره درج شده در مقاله تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات دکتر آچار استفاده کنید.
 • می توانید از طریق سایت دکتر آچار درخواست خود را جهت دریافت خدمات ثبت کنید.
 • تعمیر کار در کمترین زمان به منزل شما اعزام می شود و خدمات را در منزل به شما ارائه می دهند.
 • در نهایت بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی داده می شود.
 • می توانید همواره از پشتیبانی این مرکز مشاوره بگیرید.

راهنمایی عیب یابی اجاق گاز سینجر

یکی از مزیت های  مهم دکتر آچار این است که راهنمایی عیب یابی و تعمیر انواع اجاق گاز های رومیزی سینجر را در اختیار کاربران قرار می دهد، کاربران می توانند از این خدمات و راهکار های ارائه داده شده جهت رفع مشکلات اجاق گاز خود در منزل استفاده کنند.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

نظر مشتریان عزیز بعد از تعمیر اجاق گاز سینجر

در خواست تکنسین از دکتر آچار

برای درخواست تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار با همیتوانید با شماره 88444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و هم می توانید فرم درخواست تکنسین را در سایت پیر کرده و منتطر تماس باشید.

چرا تعمیر اجاق گاز سینجر به را تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 1. تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار آموزش دیده و متخصص هستند.
 2. ارائه خدمات در منحل انجام میشود.
 3. زمانی که مشتری تعیین کند تکنسین اعزام میشود.
 4. تمامی خدمات مجموعه دارای گارانتی 12 ماهه هستند.
 5. تمامی خدمات مجموعه مطابق نرخ اتحادیه محاسبه میشوند.
 6. اولیوت تکنسین های دکتر آچار تعمیر اجاق گاز سینجر و سایر لوازم است، در صورت نیاز به تعویض قطعات از قطعات اصل و اورجینال استفاده میشود.
تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

مشکلات رایج اجاق گاز

دلیل جرقه نزدن اجاق گاز سینجر چیست؟

ایراد و قطعی سیم کشی اجاق گاز یا کلید اصلی، ایراد و خرابی ترانس اجاق گاز سینجر، شکستن چینی جرقه اجاق گاز سینجر از مهم ترین علل جرقه نزدن اجاق گاز محسوب می شوند، توصیه می کنیم عیب یابی و برطرف کردن این مشکل را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

علت بالا بودن حرارت شعله اجاق گاز سینجر چیست؟

بالا بودن شعله اجاق گاز علاوه بر سوختن غذا و دست متجر به ایجاد مشکلات دیگر در اجاق گاز می شود، معمولا شکستن ترموستات علت بالا رفتن حرارت اجاق گاز سینجرمی باشد.

علل دود کردن اجاق گاز سینجر

دود کردن اجاق گاز های نو کاملا عادی است، در هنگام تولید اجاق گاز برای عنوان از روغن های صنعتی استفاده می شود که سوختن این روغن ها موجب بوی بد اجاق گاز می شود.

سوختن مواد غذایی که روی شعله اجاق گاز ریخته اند از دیگر دلایل بوی بد در اجاق گاز سینجر محسوب می شود.

علل صدا هایی غیر طبیعی اجاق گاز سینجر

افزایش هوا نسبت به گاز از مهم ترین دلایل ایجاد سر و صدای اجاق گاز می باشد، شاتر اجاق گاز را بررسی کرده و از میزان هوا و گاز مطمئن شوید.

علل یکدست نبودن شعله های اجاق گاز سینجر چیست؟

شعله های نرمال و طبیعی اجاق گاز سینجر باید 20 سانتی متر باشد و به رنگ آبی بسوزند، اگر شما اجاق گاز شما زرد است ممکن است یکی از قطعات اجاق گاز دچا ایراد و خرابی شده باشد، گاهی کثیفی و مواد غذایی ریخته شده روی اجاق گاز علت زرد سوختن شعله است.

علت خاموش نشدن فر اجاق گاز سینجر چیست؟

مهم ترین دلیل خرابی فر و خاموش نشدن آن مشکل در ترموستات دستگاه است، ایراد و خرابی در المنت و فندک نیز از دیگر علل خاموش نشدن فر اجاق گاز سینجر هستند، ممکن است المنت نیاز به تعویض داشته باشد.

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر  اجاق گاز سینجر در شمال تهران

خرابی اجاق گاز سینجر مثل هر برند دیگری ممکن است برای شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران ساکن هستید می توانید تعمیر اجاق گاز سینجر در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید، متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید:

تعمیرات اجاق گاز سینجر در زعفرانیه، تعمیرات اجاق گاز سینجر در ولنجک، نصب اجاق گاز سینجر در تجریش، اجاق گاز سینجر در شریعتی، تعمیر اجاق گاز سینجر در فرمانیه، نصب اجاق گاز سینجر در لواسانات، تعمیرات اجاق گاز سینجر در دربند، تعمیر اجاق گاز سینجر در دزاشیب، نصب اجاق گاز سینجر در ملاصدرا، تعمیرات اجاق گاز سینجر در شهرک غرب، تعمیرات اجاق گاز سینجر در پارک وی، نصب اجاق گاز سینجر در شمیرانات، تعمیرات اجاق گاز سینجر در جردن، تعمیر اجاق گاز سینجر در میرداماد، سرویس اجاق گاز سینجر در پاسداران، نصب اجاق گاز سینجر در ظفر، تعمیرات اجاق گاز سینجر در ازگل، نصب اجاق گاز سینجر در محمودیه

تعمیر اجاق گاز سینجر در غرب تهران

اجاق گاز سینجر از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر اجاق گاز سینجر می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات اجاق گاز سینجر در سردار جنگل، تعمیرات اجاق گاز سینجر در پونک، نصب اجاق گاز سینجر در آیت الله کاشانی، تعمیرات اجاق گاز سینجر در آریا شهر، تعمیر اجاق گاز سینجر در بلوار فردوس، سرویس اجاق گاز سینجر در صادقیه، نصب اجاق گاز در سعادت آباد، تعمیرات اجاق گاز سینجر در اکباتان، تعمیر اجاق گاز سینجر در شهرک آپادانا، سرویس اجاق گاز سینجر در شهرک آزادی، نصب اجاق گاز سینجر در شهر زیبا، تعمیرات اجاق گاز سینجر در شهرآرا، تعمیر اجاق گاز سینجر در مرزداران، تعمیرات اجاق گاز سینجر در شهرک راه آهن

تعمیر اجاق گاز سینجر در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات اجاق گاز سینجر خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر اجاق گاز شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر اجاق گاز سینجر شما را انجام میدهیم: تعمیرات اجاق گاز سینجر در افسریه، تعمیرات اجاق گاز سینجر در پیروزی، نصب اجاق گاز سینجر در مسعودیه، تعمیر اجاق گاز سینجر در راه آهن، تعمیرات اجاق گاز سینجر در مولوی، تعمیرات اجاق گاز سینجر در حسن آباد، اجاق گاز سینجر در بعثت، تعمیر اجاق گاز سینجر در خاوران

تعمیر اجاق گاز سینجر
تعمیر اجاق گاز سینجر

تعمیر  اجاق گاز سینجر در شرق تهران

تکنسین های تعمیرات اجاق گاز در شرق تهران اجاق گاز سینجر شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات اجاق گاز سینجر شما را انجام می دهیم: تعمیرات اجاق گاز سینجر در تهرانپارس، تعمیرات اجاق گاز سینجر در رسالت، سرویس اجاق گاز سینجر در سهروردی، نصب اجاق گاز سینجر در مجیدیه، تعمیرات اجاق گاز سینجر در نظام آباد، تعمیرات اجاق گاز سینجر در سیدخندان، سرویس اجاق گاز سینجر در نیرو هوایی، نصب اجاق گاز سینجر در دماوند، تعمیرات اجاق گاز سینجر در امام حسین، سرویس اجاق گاز سینجر در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. حیدر عظیمی 2 سال قبل

  عرض سلام و خسته نباشید به دلیل خدمات خوب و بی نظیرتون

 2. مرتضی حبیبی 2 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 3. اسماعیل آذری 1 سال قبل

  آدرس دفترتون کجاست

 4. حسن جلالی 1 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 5. حسینعلی آزاد 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 6. رحیم زندی 1 سال قبل

  مرسی

 7. مهرداد جعفری 1 سال قبل

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 8. مسعود نوری 1 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 9. مینا قاسمی 3 ماه قبل

  سلام علت خرابی ترموکوپل اجاق گاز سینجر چیه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، خرابی ترموکوپل اجاق گاز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما اصلی ترین علت از کار افتادن ترموکوپل اجاق گاز کم بودن میزان فشار گاز و عدم رسیدن حرارت کافی به ترموکوپل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید