تعمیر اجاق گاز مجیک شف⭐🔹⭐نمایندگی تعمیر اجاق گاز مجیک شف

تعمیر اجاق گاز مجیک شف

تعمیر اجاق گاز مجیک شف


تعمیر اجاق گاز مجیک شف

با توجه به اینکه در بیشتر آشپزخانه های امروز کمتر از اجاق گاز مبله استفاده می شود ولی باز هم دیده شده که افرادی هستند که از این مدل اجاق گازها استفاده می کنند.

در زمانی که با خرابی این دستگاه روبرو می شوید بیشتر از همه چیز استرس پیدا کردن یک تعمیرکار خوب و حرفه ایی تعمیر اجاق گاز مجیک شف که در کارش مهارت داشته باشد را دارید.

شما می توانید با داشتن اطلاعات و آگاهی از خرابی های اجاق گاز مجیک شف، خیلی راحت تر می توانید مشکل پیش آمده برای دستگاه را برطرف کنید.

اجاق گاز ها هم می توانند در طول زمان و در اثر استفاده از آنها دچار مشکلاتی بشوند و نیازمند تعمیرات و یا تعویض قطعات بشود.

از کار افتادن فندک اجاق گازمجیک شف

اگر در زمان استفاده از اجاق گاز متوجه قطع شدن فندک اجاق گاز خود شدید، باید آن را تعمیر کنید زیرا در دنیای امروز دیگر افراد برای روشن کردن اجاق گاز از کبریت استفاده نمی کنند.

در ساختار بیشتر دستگاه اجاق گاز های امروزی فندک اتوماتیک می باشد، دلیل خرابی می تواند خراب شدن چینی جرقه زن باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید این قطعه را تعویض کنید و تعمیر اجاق گاز مجیک شف را انجام دهید.

تعمیر اجاق گاز مجیک شف

چرا شعله های اجاق گازمجیک شف خاموش می شود؟

در زمانی که از دستگاه استفاده می کنید ولی شعله ها خود به خود خاموش می شوید حتماً مشکلی برای اجاق گاز پیش آمده است.

در زمان بروز این مشکل قطعه ی ترموکوپل دچار ایراد شده است، وظیفه ی ترموکوپل این است در مواقعی که غذا بر روی اجاق گاز سر برود به طور اتوماتیک اجاق گاز جریان گاز را قطع کرده و شعله خاموش می گردد.

وجود این عملکرد ترموکوپل باعث شده از اتلاف گاز و همچنین از پیش آمدن حوادث خطرناک جلوگیری کند.

که با خرابی این قطعه باید از متخصصین تعمیر اجاق گاز مجیک شف بخواهید که عمل تعمیر و یا تعویض ترموکوپل را برای اجاق گاز مجیک شف شما انجام بدهند.

دلیل دود کردن اجاق گاز مجیک شف

در زمانی که متوجه دود کردن اجاق گاز مجیک شف می شوید، بدانید که یکی از دلایلش دود کردن روغن صنعتی که در دستگاه وجود دارد.

دلیل دیگرش در مواقعی که برای اولین بار از اجاق گاز استفاده می کنید و در دلیل آخر باقی ماندن چربی هایی که از مواد غذایی بر روی اجاق گاز ریخته شده است که با بررسی این موارد می توانید مشکل دود کردن را برطرف کنید و تعمیر اجاق گاز مجیک شف را انجام دهید.

تمیز کردن اجاق گاز مجیک شف

در زمان تمیز کردن صفحه ی روی اجاق گاز اگر از جنس لعابی است می توانید از آب گرم و مواد شوینده استفاده کنید.

هرگز از موادی که خاصیت سایندگی دارد استفاده نکنید، در قسمت سری شعله ها برای تمیز کردنشان از موادی که اسیدی نیست بهتر است که استفاده بشود.

تعمیر اجاق گاز مجیک شف

چرا در اجاق گاز مجیک شف حرارت کم می باشد؟

بیشتر افراد مصرف کننده ی اجاق گاز مجیک شف که از این دستگاه استفاده می کنند، از اینکه چرا شعله های اجاق گاز کم است ناراضی هستند.

با مشاهده ی چنین مشکل که در اثر کمبود فشار گاز و یا زیاد گشاد بودن شیلنگ گاز می تواند باشد.

شما باید برای رفع این عیب دستگاه اجاق گاز مجیک شف شیر گاز متصل را بررسی کنید و بعد منافذ شعله ها را چک کنید و اگر متوجه مسدود شدنشان شدید آن را باز کنید تا مشکل کم بودن شعله ها را برطرف نمایید و تعمیر اجاق گاز مجیک شف را انجام بدهید.

چند توصیه در زمان نصب اجاق گاز مجیک شف

از شیلنگی که دارای طول کمتر و یا بیشتر از یک و نیم متردارد نباید برای اجاق گاز استفاده کرد.

خودداری کردن از سر رفتن غذاها بر روی اجاق گاز، از بست های محکم و مناسب برای اتصالات اجاق گاز استفاده بشود.

برای تست گاز بعد از نصب اجاق گاز با کف صابون امتحان کنید، هرگز اجاق گازرا در مقابل مسیر وزش باد قرار ندهید.

تعمیر اجاق گاز مجیک شف تخصص ماست و بدون هیچ نگرانی به ما اطمینان کنید و دستگاه اجاق گاز خود را برای انجام عمل تعمیر و یا تعویض قطعات به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *