تعمیر اجاق گاز دوو

تعمیر اجاق گاز دوو


تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر اجاق گاز دوو در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می پردازند.

در صورتی که عملکرد اجاق گاز دووتان دچار اختلال شده است، بدون هیچ گونه نگرانی آن را به ما بسپارید،دکتر آچار به عنوان مرکز معتبر تعمیرات اجاق گاز دوو در خدمت مشتریان گرامی است، این مجموعه از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به تعمیر اجاق گاز دوو می پردازد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

عیب یابی اجاق گاز دوو

عیب یابی یکی از مهم ترین مراحل در تعمیر اجاق گاز دوو شناخته می شود، در صورتی که تکنسین فردی آموزش دیده و با تجربه باشد می تواند به صحیح ترین شکل ممکن عیب یابی اجاق گاز را انجام داده و عیوب و نواقص اجاق را در سریع ترین زمان برطرف کند.

تعمیر اجاق گاز دوو
تعمیر اجاق گاز دوو

تعمیر اجاق گاز دوو

تکنسین های مرکز دکتر آچار با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار تخصصی و با کیفیت به تعمیرات اجاق گاز دوو می پردازند.

تعمیر اجاق گاز دوو در تهران

دکتر آچار از مراکز خدماتی معتبری است که در مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب به ارائه خدمات تعمیراتی می پردازد.

تعمیر اجاق گاز دوو در محل

تعمیر اجاق گاز دوو در منزل یکی از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار است، در صورت بروز مشکل در اجاق گاز دوو می توانید با مرکز دکتر آچار تماس گرفته و درخواست تکنسین کنید.

تکنسین های مجرب و ماهر دکتر آچار در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل تان اعزام شده و به ارائه خدمات تخصصی می پردازند، با این امکان نیاز به حمل اجاق گاز به تعمیرگاه وجود ندارد و هزینه های تعمیرات کاهش پیدا می کند، ضمن اینکه با این کار می توانید بر عملکرد تکنسین ها نظارت کنید.

گارانتی تعمیر اجاق گاز دوو

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود، دارای گارانتی 12 ماهه هستند، ضمانت نامه کتبی 365 روزه پس از تعمیرات توسط تکنسین ها تقدیم مشتریان گرامی می شود.

چرا تعمیر اجاق گاز دوو را به مرکز دکتر آچار بسپاریم؟

دکتر آچارا دارای مجوزهای لازم از صمت و اتحادیه های تعمیرکاران بوده که از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات اجاق گاز در محل و منزل می پردازد، تنها با یک تماس تکنسین به محل اعزام شده و به تعمیرات می پردازد.

تعمیر اجاق گاز دوو
تعمیر اجاق گاز دوو

تماس با دکتر آچار

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مرکز دکتر آچار و درخواست تکنسین از این مجموعه می توانید به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته با شماره 22631427 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نصب اجاق گاز دوو

اجاق گاز از مهم ترین لوازم خانگی محسوب می شود که مستقیما به گاز شهری متصل می شود، از آنجایی که ممکن است نصب غیر استاندارد و تعمیر اجاق گاز موجب خطرات بسیاری شود، توصیه می شود نصب و تعمیر آن را به تکنسین های متخصص و مجرب بسپارید.

تعویض قطعات معیوب اجاق گاز دوو

تعمیر قطعات معیوب اجاق گاز دوو اولویت تکنسین های فعال در مجموعه دکتر آچار است، در صورتی که تکنسین ها تشخیص بدهند تعویض قطعات معیوب بهتر است، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود.

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار تعویض می شوند، گارانتی 12 ماهه دارند، امکان تهیه قطعه توسط خودتان نیز وجود دارد.

هزینه تعمیر اجاق گاز دوو

هزینه تعمیر اجاق گاز دوو به عوامل متفاوتی از جمله نوع خدمتی که تکنسین انجام می دهد، نصب، سرویس، تعمیر، تعویض قطعات و… بستگی دارد.

نگران هزینه تعمیرات اجاق گاز دوو نباشید چرا که این مرکز دارای مجوزهای لازم از اتحادیه تعمیرکاران بوده و تعرفه های تعمیرات در این مرکز کاملا منصفانه و مقرون به صرفه و مطابق با نرخ مصوب می باشد.

بررسی مشکلات رایج اجاق گاز دوو

اجاق گاز دوو یکی با کیفیت ترین انواع اجاق گازهاست که می تواند به دلایل مختلفی دچار ایراد و خرابی شود، در ادامه به معرفی برخی از رایج ترین مشکلات اجاق گاز دوو می پردازیم، برای جلوگیری از آسیب های جانی و مالی نصب، سرویس و تعمیر قطعات معیوب اجاق گاز را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید.

چرا شعله اجاق گاز دوو روشن نمی شود؟

اگر شعله روشن می شود اما روشن نمی ماند ممکن است ترموکوپل خراب شده باشد، جا به جایی الکترودهای جرقه زن و خارج شدن آن ها از جای شان از دیگر دلایل روشن نشدن شعله اجاق گاز می باشد.

چرا اجاق گاز دوو دود می زند؟

دود کردن اجاق گاز یکی از مشکلات رایج به شمار می آید، در صورتی که میزان گازی که در مخلوط وجود دارد از هوا بیشتر باشد، اجاق گاز شروع به دود زدن می کند، کثیف بودن شعله و مشعل های اجاق گاز از دیگر دلایل دود زدن اجاق گاز معرفی می شوند.

چرا اجاق گاز دوو جرقه نمیزند؟

جرقه نزدن اجاق گاز دوو از یکی از رایج ترین مشکلات در این دستگاه معرفی می شود، زمانی که سیستم جرقه زنی اجاق گاز دچار اختلال شود این مشکل به وجود خواهد آمد.

برای برطرف کردن جرقه نزدن اجاق گاز دوو از تمیز بودن اجزای شعله اجاق گاز مطمئن شوید، شعله ها را بررسی کنید که در سرجای خودشان قرار گرفته باشند، تکنسین در صورت بروز این مشکل برق کشی اجاق گاز را بررسی کرده و مشکلات آن را بر طرف می کند.

چرا جرقه اجاق گاز دوو یکسره کار می کند؟

در صورتی که جرقه اجاق گاز دوو یکسره شده سیستم جرقه توسط تکنسین بررسی شده و عیب و ایرادات آن برطرف می شود، مواردی همچون اختلال و خرابی در فندک، مشکل در ماژول ها یا الکترود های جرقه از مهم ترین دلایل یکسره کار کردن جرقه اجاق گاز دوو محسوب می شوند.

تعمیر اجاق گاز دوو
تعمیر اجاق گاز دوو

چرا شعله اجاق گاز دوو ضعیف است؟

این مشکل می تواند به دلایل مختلفی از جمله انسداد سوراخ های شعله، کاهش میزان گاز ورودی به اجاق گاز، کم شدن هوا رسانی به شعله اتفاق بیوفتد، برای رفع این مشکل کافی است، سوراخ های شعله را بررسی کرده و انسداد آن ها را برطرف کنید.

میزان ورودی گاز به دستگاه بررسی کرده و از هوا رسانی صحیح به شعله مطمئن شوید.

چرا ارتفاع شعله های اجاق گاز دوو بلند است؟

زمانی که میزان هوا یا گاز دستگاه بیش از حد مجاز باشد ارتفاع شعله های اجاق گاز بالا می رود، برای برطرف کردن این مشکل تنها لازم است که اجاق گازتان را تنظیم کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. مهران فلاح 8 ماه قبل

  هزینه نصب لباسشویی رو از کجا متوجه بشم؟

 2. عباس کاکاوند 8 ماه قبل

  سرویس کولر گازی مارو آقای فتحعلی انجام دادن، بسیار ماهر و مودب بودن ایشون خواستم از اینجا تشکر کنم ازشون

 3. علیرضا صادقی 2 ماه قبل

  هزینه تعویض ترموکوپل اجاق گاز چقدره؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام جهت کسب اطلاعات از هزینه تعویض ترموکوپل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید