تعمیر اجاق گاز آاگ

تعمیر اجاق گاز آاگ


یکی از تخصصی ترین تعمیرات می تواند تعمیر اجاق گاز آاگ باشد زیرا اگر نکات ایمنی در آن به درستی رعایت نشود و توسط افراد ماهر تعمیر اجاق گاز این کار انجام نگیرد احتمال دارد که خطراتی آن ها را تهدید کند و سلامتی و جان افراد را به خطر بیندازد بنابراین توصیه شده که در این مواقع بهتر است که از افراد با تجربهٔ دکتر آچار برای تعمیرات معایب به وجود آمده اجاق گاز خود کمک گرفته بشود.

اجاق گاز آاگ همانند دیگر اجاق گازها ممکن است در حین کار کردن با آن با مشکلات و ایرادهایی روبرو بشوید که ملزم به حضور متخصص می باشید تا دستگاه را مورد عیب یابی قرار بدهد و قطعات آسیب دیده را مورد بررسی قرار داده و اشکالات را برطرف کنند و اجاق گاز شما با همان کیفیت روز اول کارایی لازم را داشته باشد.

تعمیر اجاق گاز آاگ

گاهی اوقات در حین کار کردن با دستگاه اجاق گاز آاگ ممکن است که با مشکل جرقه زن در این دستگاه مواجه بشوید که باید اقدام به رفع این ایراد هر چه زودتر بشود، در این متن برای شما باز گو می کنیم که در چه زمانی باید اقدام به تعمیر جرقه زن دستگاه اجاق گاز کرد.

عدم اشتعال اجاق گاز و به طور کلی مشکل اشتعال که یکی از عملکرد آن احتمال دارد روشن شدن مداوم اجاق گاز باشد به دلایل زیر رخ می دهد، در این متن عواملی را که سبب آسیب دیدن فندک می شود را مطرح کرده، در این صورت با مشاهدهٔ این موارد ملزم به حضور یک تعمیرکار برای تعمیر فندک اجاق گاز هستید.

مورد اول ریختن مایعات روی اجاق گاز می باشد، هنگام شستن اجاق گاز توجه داشته باشید که آب وارد فندک نشود زیرا آب به فندک و فتیله آسیب می رساند و جرقه گاز را روشن نمی کند.

ولیکن در صورتی که مشاهده کردید جرقه زن کار می کند، اما شعله اجاق گاز روشن نمی شود، به دنبال دلایل دیگری مانند مسدود شدن سوراخ های شعله، قطع گاز و … باشید.

تعمیر اجاق گاز آاگ
تعمیر اجاق گاز آاگ

 مورد بعدی که مد نظر می باشد، فعال کردن قفل اجاق گاز است در اجاق گازهای مدل جدید، کنترل قفل یکی از مشخصه های نصب شده در دستگاه برای رعایت اقدامات احتیاطی است که یک نمونه از کاربردش این است که اجازه نمی دهد بچه ها گاز را باز کنند.

در صورت فعال بودن قفل اجاق گاز با بازکردن ولوم شیر گاز جرقه زن فندکی کار نمی کند و گازی به بیرون راه پیدا نکرده و در نتیجه شعله روشن نمی شود، هر زمان که فندک کار نمی کند، می توانید به صفحه نمایش اجاق گاز نگاه کنید.

در صورتی که مشاهده کردید که نوشته قفل است، اجاق گاز قفل است، آن را خاموش کنید تا اجاق گازتان روشن شود، انگشت خود را روی کلید قفل نگه دارید تا زمانی که صدای باز کردن قفل را بشنوید.

 مورد بعدی وجود نوسانات الکتریکی است که دلیل دیگری که منجر می شود دستگاه اجاق گاز روشن نشود همین نوسانات الکتریکی باعث سوختن فندک می شود. برای تعمیر فندک اجاق گاز از تعمیرات دکتر آچار کمک بگیرید، در صورتی که قابل تعمیر نمی باشد، جرقه زن باید تعویض شود.

مورد دیگری الکترود احتراق در جای خود نیست، هر زمان که الکترود احتراق به درستی قرار نگیرد و خیلی دور از شعله باشد، حتی در صورتی که جرقه مشتعل شود، شعله مشتعل نمی شود، راه کار رفع این ایراد این است که الکترود احتراق را به صورت دستی به صفحه شعله نزدیک کنید، مراقب باشید شعله یا جرقه داغ نشود و دستتان بسوزد.

مورد بعدی فشار طولانی روی دکمه فندک البته این مورد در فندک های غیر اتوماتیک کارامد می باشد، اگر فندک اجاق گاز اتوماتیک نیست باید دست خود را روی دکمه فندک بگذارید تا روشن شود، اگر دکمه جرقه زن را برای مدت طولانی فشار دهید.

به مرور زمان دکمه جرقه زن آسیب می بیند و جرقه زن از کار می افتد، هر زمان که قصد تعمیر فندک اجاق گاز را دارید، تاکید می شود که دستکش بپوشید و موارد احتیاطی را رعایت کنید، به دلیل این که با جریان الکتریکی سیستم فندکی اجاق گاز در ارتباط هستید.

 دلیل جرقه زدن دائم دستگاه اجاق گاز آاگ

هر زمان که شما با این مورد دائم جرقه زدن دستگاه اجاق گاز خود روبرو شدید علتش می تواند وجود نوسانات برق باشد که با وجود این نوسانات برق فندک می سوزد، این که به طور دائم جرقه می زند می تواند به خاطر نفوذ رطوبت به درون جعبا فندک باشد.

به هنگام وارد شدن رطوبت به جعبه سنسورهای اجاق گاز فعال شده و به خاطر این بتواند این ایراد را هشدار به شما بدهد با زدن دائم جرقه نشان خواهد داد که در کل علتش برای وجود رطوبت که از راه شستن و یا سر رفتن غذا بر روی اجاق گاز به وجود می آید.

انجام شدن سرویس اجاق گاز آاگ

انجام شدن سرویس دستگاه اجاق گاز آاگ یکی از مواردی است که باید بدان بسیار اهمیت داده بشود، تعمیر اجاق گاز آاگ و مراقبت از اجاق گاز آاگ یکی از اقداماتی است که همیشه باید به آن توجه کرد چون که بی توجهی به این موضوع می تواند سبب صدمه رساندن به دستگاه شما و در نتیجه افزایش هزینه ها شود.

اگر شما هم جزو کسانی می باشید که به اجاق گاز خود اهمیت داده، تاکید می شود که از کارشناسان دکتر آچار کمک بگیرید، این افراد سرویس کاران متخصص و مجرب دارند و با سرویس به موقع اجاق گازی شما عمر آن را افزایش می دهند.

به هنگام انجام شدن سر وقت سرویس دستگاه اجاق گازتان می توانید از معایب کوچک که باعث بروز معایب بزرگ تر شده به راحتی پیشگیری بشود و سبب کاستن خرابی های در آینده بشوید.

 نصب اجاق گاز آاگ

تعمیر گاز آاگ و نصب اجاق گاز آاگ شامل مراحل متفاوتی است و باید در طول نصب هر یک از این مراحل به صورت گام به گام انجام شود تا در آینده دچار مشکل نشوید، اگر به نصب اجاق گاز خود اهمیت می دهید و به دنبال نصاب حرفه ای می گردید، فقط با شمارهٔ کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر اجاق گاز آاگ
تعمیر اجاق گاز آاگ

تعمیر اجاق گاز آاگ در محل

اگر در محل خود به دنبال یک تعمیر کار خوب هستید که بتواند دستگاه اجاق گاز آاگ شما را با بهترین کیفیت تعمیر کند باید بگوییم که کسی نیست جز افراد متخصص دکتر آچار که تنها افرادی هستند که حلال مشکلات به وجود آمده برای دستگاه اجاق گاز شما هستند و فوراً در محل حضور پیدا کرده و خدمات را ارائه می دهند.

تعمیر اجاق گاز آاگ در منزل

بهتر است که خدمات و تعمیر اجاق گاز آاگ خود را به دست افراد نابلد و غیر متخصص نسپارید، دکتر آچار دارای خدمات تعمیر دستگاه اجاق گاز آاگ در منزل می باشند و با یک تماس شما در کمترین زمان ممکن می توانند دستگاه را عیب یابی کرده و ایرادش را برطرف کنند و دیگر نیازی به انتقال دادن این دستگاه به تعمیر گاه نمی باشد.

هزینه تعمیر اجاق گاز آاگ

در مواقع خراب شدن دستگاه اجاق گاز شما در مرحلهٔ ابتدایی باید دستگاه عیب یابی بشود و قطعات آسیب دیده شناسایی بشود و با توجه به قطعات خراب می توان هزینه ها را برآورد کرد.

زیرا احتمال دارد که قطعه تعمیر بشود ولی در برخی از موارد این امکان وجود ندارد که شما بتوانید قطعه را تعمیر کنید و باید اقدام به تعویض صورت بگیرد که همه این موارد به همراه هزینهٔ ایاب و دهاب افراد سرویس کار با هم مورد محاسبه قرار می گیرد.

 کلام نهایی

دستگاه اجاق گاز آاگ هم مانند دیگر لوازم باید مورد بررسی قرار بگیرد و معایب جزیی آن برطرف گردد تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نشود ولی باز هم احتمال دارد در اثر گذشت زمان با خرابی هایی مواجه بشود.

که نیازمند به حضور مبرم کارشناسان برای انجام تعمیرات بشوید که در این زمان پیشنهاد ما دکتر آچار می باشد زیرا با مهارتی که دارند فوراً عیب اصلی را تشخیص داده و اقدام به رفع آن می کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. یعقوب هاشمیان 3 هفته قبل

    تعمیر گازمون رو تکنسین تون انجام دادن واقعا اصولی و درست حسابی ممنون ازتون

    1. دکتر آچار 3 هفته قبل

      خوشحالیم که از خدمات تعمیر گاز ما راضی بوده اید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید