تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر


خرابی یخچال ساید ازجمله مشکلاتی است که می تواند باعث نگرانی همه ما بشود، چراکه هم پیدا کردن یک تعمیر کار حرفه ای کار آسانی نیست هم اینکه هزینه تعمیرات و جابه جایی ممکن است زیاد باشد و ما را به درد سر بیندازد.

اما نگران نباشید، مرکز تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با دارا بودن تعمیرگاه تخصصی جنرال الکتریک، انواع خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر و در محل زندگی شما را با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت به انجام می رساند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

 • آیا به دنبال یه تعمیر کارحرفه ای برای تعمیر یخچال خودتان می گردید؟
 • آیا به دنبال مناسب ترین قیمت تعمیر یخچال در اسلامشهر هستید؟

پس دیگر نگران تعمیر یخچال خود نباشید، چون دکتر آچار با تعمیر انواع یخچال های ساید جنرال کنار شماست در منزل و به صورت شبانه روزی.

ویژگی های خدمات تعمیرات ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر با دکتر آچار

 • ضمانت خدمات تعمیرات
 • تعمیر با قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • کیفیت بالای تعمیرات تخصصی
 • خدمات رسانی سریع در محل شما
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
 • خدمات یخچال فوری و شبانه روزی
 • همکاری با تعمیر کاران با تجربه و حرفه ای
 • گارانتی تعمیرات
تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر
تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

ضمانت خدمات تعمیرات

تعمیرات وسایل برقی از جمله یخچال های ساید جنرال الکتریک، حساسیت خاص خود را دارد و نیاز است که در هنگام تعمیرات حواسمان به همه ی مراحل تعمیر ساید باشد چرا که کوچک ترین سهل انگاری در انجام تعمیرات باعث می شود که یخچال عملکرد خوبی نداشته باشد و دوباره خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، اما دکتر آچار با ارائه خدمات و ضمانت کیفیت تعمیرات یخچال و ساید خود، خیال شما را از این جهت آسوده خواهد کرد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر به طور تخصصی

تعمیر یخچال های ساید جنرال الکتریک نیاز به تخصص بالایی در شناخت قطعات ساید و عملکرد آن ها دارد، اما تعمیرکاران حرفه ای دکتر آچار با داشتن چندین سال تجربه و سابقه در تعمیر یخچال های ساید جنرال الکتریک با بهتریت کیفیت ساید شما را تعمیر می کنند.

خدمات تعمیرات ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر در محل

در هنگام خرابی یخچال شما دیگر نیازی نیست که به تعمیرگاه های یخچال در تهران یا جاهای دیگر مراجعه کنید، با دکتر آچار در اسلامشهر به راحتی می توانید تمامی مشکلات و خرابی یخچال خود را در محل کار و یا منزل خود برطرف کنید.

استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیر ساید جنرال الکتریک

استفاده از قطعات اصل در تعمیرات وسایل و تعویض قطعه تاثیر بسزایی بر کیفیت تعمیرات دارد، که تعمیرکاران دکتر آچار همواره از قطعات با کیفیت و اصل استفاده می کنند.

تعمیرات ساید جنرال الکتریک با قیمت مناسب در اسلامشهر

پیدا کردن قیمت مناسب برای همه یک مزیت محسوب می شود و از طرفی هم، تعمیر کاران ساید دکتر آچار همواره با قیمت مناسب و با کیفیت سعی می کنند بهترین خدمات را به شما مشتری عزیز ارائه کنند تا از هزینه های شما هم کاسته شود.

تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر
تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

شارژ گاز ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

غالبا شارژ گاز یخچال در منزل انجام می شود و حدودا با گذشت 30 الی 45 دقیقه یخچال راه اندازی خواهد شد و اگر گاز مرغوبی برای شارژ گاز ساید جنرال الکتریک به کار گرفته شود تا ده سال دوام خواهد داشت و نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که استنشاق این گاز برای افرادی که بیماری های تنفسی دارند مضر است که کارشناسان و تعمیرکاران دکتر آچار سعی می کنند ضمن رعایت اصول لازم از گاز مرغوب و باکیفیت در تعمیر دستگاه شما استفاده کنند.

سرویس و تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

همه ی ما همیشه نگران لوازم برقی خود هستیم که خراب یا دچار آسیب نشوند، چون تعمیر کردن لوازم برقی مثل یخچال و… هم هزینه زیادی دارد و هم پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای کار آسانی نیست اما یکی از روش هایی که باعث می شود دیگر خیال تان راحت باشد از اینکه سایدتان خراب نشود، این است که یخچال را سرویس کنید.

سرویس هر دستگاه برقی باعث کاهش هزینه های تعمیر شما و افزایش طول عمر و همچنین بهبود عملکرد ساید می شود، بنابراین اهمیت سرویس به موقع ساید جنرال الکتریک یکی از نکات مهم در نگهداری و مراقبت یخچال شماست و شما می توانید برای سرویس کردن یخچال خود خیلی راحت با تعمیر کاران حرفه ای دکتر آچار تماس بگیرید تا یخچال تان درمنزل با قیمت مناسب، تعمیرات تخصصی، ضمانت وگارانتی و پشتیبانی به موقع انجام شود.

برای استفاده از خدمات سرویس دکتر آچار هم می توانید به سایت ما مراجعه کنید و یا با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

نشانه های خرابی موتور کمپرسور ساید جنرال الکتریک  

از جمله علائم خرابی و یا مشکلاتی که نباید در ساید جنرال الکتریک نادیده گرفته شود، صدای اتومات کردن و کار نکردن یخچال، روشن نشدن کمپرسور یخچال، نداشتن سرما و همچنین سوختن رله استارت و یا سوختن موتور و کمپرسور می باشد، که دراین زمان می توانید از طریق تماس با دکتر آچار، برای انجام تخصصی تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر اقدام نمایید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر
تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

نحوه تعویض ترموستات ساید جنرال الکتریک را تعویض کرد؟

برای عوض کردن ترموستات ابتدا باید یخچال را از برق بکشید و سپس با یک پیچ گوشتی درجه دما را باز کنید و پس از آن پیچ ترموستات را باز کنید و قطعه جدید را نصب کنید و به همان صورتی که ترموستات قبلی نصب شده بود ترموستات جدید را وصل کرده و دستگاه را دوباره به برق بزنید و عملکرد آن را تست کنید.

هزینه تعمیر ساید جنرال الکتریک در اسلامشهر

هزینه تعمیر ساید جنرال الکتریک به تعمیراتی که برای شما انجام شده و قطعه تعمیر شده بستگی دارد، اما نگران هزینه تعمیرات درمرکز ما نباشید، چرا که تمامی هزینه های خدمات ارائه شده توسط تکنسین های دکتر آچار طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود و کاملا مقرون به صرفه و منصفانه است.

برای تعمیر فوری یخچال درمحل و استفاده از خدمات دکتر آچار می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. غلامحسین دهقانی 11 ماه قبل

  من خیلی از کارتون راضیم

 2. کریم شریفی 11 ماه قبل

  درود به شما خیلی ممنون مجموعه خوب دکتر آچار تیم حرفه ای و متخصص

 3. محمدحسن مرتضوی 8 ماه قبل

  اجاق گازی که مدام شعله ش گر میگیره چه مشکلی داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید