تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک


ارائه خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک

اگر شما نیازمند یک تعمیرکار برای تعمیر یخچال در تهران هستید در هر کجای تهران که باشید می توانید با دکتر آچار تماس گرفته تا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما در محل حاضر شوند و یخچال شما را به بهترین شکل ممکن و با کمترین هزینه تعمیر نمایند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال جنرال الکتریک با گارانتی

خرابی یخچال جنرال الکتریکی یکی از دغدغه های بسیار از مصرف کنندگان این دستگاه است، تعمیرات لوازم خانگی خود را به مراکز مجاز و معتبری که دارای گارانتی تعمیرات باشد بسپارید، شرکت دکتر آچار برای تعمیر ساید جنرال الکتریک گارانتی کتبی 12 ماهه ارائه می دهد و این به این معناست که در صورت خرابی دوباره یخچال تا 12 ماه تکنسین های این مرکز موظف به تعمیر بدون دریافت هزینه دوباره هستند پس شما می توانید با خیال راحت تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به این متخصصان مجرب بسپارید.

چگونه یخچال جنرال الکتریک خود را تعمیر کنیم؟ برای انجام این کار ابتدا باید عیب یابی انجام شود سپس فردی متخصص و ماهر باید مشکل را برطرف کند.
علت خنک نشدن هوای داخل یخچال ساید جنرال الکتریک چیست؟ این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد حتما باید دقت داشته باشید که تنظیمات دما یخچال درست باشد در صورتی که مشکلی در تنظیمات نبود می توانید از خدمات تعمیرات مرکز دکتر آچار کمک بگیرید.
 علت نشت آب در یخچال جنرال الکتریک شود؟ می تواند به دلیل قطع اتصال برق باشد یا می تواند قطعات اصلی یخچال مشکلی داشته باشند که در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

سرویس یخچال جنرال الکتریک

یخچال از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم خانگی محسوب میشود که قیمت بالایی هم دارد، برای کاهش خرابی های یخچال و بهبود عملکرد آن و افزایش طول عمر آن دستگاه تان را به صورت دوره ای سرویس کنید، سرویس یخچال جنرال الکتریک را به تکنسین های متخصص بسپارید تا مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه انجام شود.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران دارای شعب مختلفی است، این مرکز در تمامی نقاط تهران از جمله شمال، جنوب،شرق و غرب دارای شعبه بوده و به همین دلیل تکنسین ها در کمترین زمان ممکن به محل اعزام شده و با استفاده ار جدیدترین روش های تعمیراتی و ابزار با کیفیت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک می پردازند.

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک به شدت و قطعه تعمیر شده بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیرات در مرکز ما نباشید، چرا که تمامی هزینه های خدمات ارائه شده توسط تکنسین های دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه هستند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل

حمل یخچال از سخت ترین و پر درد سرترین کارهاست زیرا حمل یخچال نیز به غیر از هزینه ممکن است مشکلاتی در پیش داشته باشد و یخچال صدمه ببیند اما دکتر آچار برای تعمیر یخچال در محل حاضر شده و دیگر احتیاج به حمل یخچال شما نیست پس فقط کافسیت که با دکتر آچار تماس گرفته و یخچال خود را در محل تعمیر نمایید.

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

یخچال از لوازم خانگی پر استفاده و واجب است که باید در کمترین زمان ممکن تعمیر شود، عیب یابی یخچال یکی از مهم ترین مراحل تعمیر است که باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط تکنسین بدون تخصص انجام شود مشکل یخچال به خوبی رفع نشده و یا موقتا برطرف می شود و امکان آسیب به سایر قطعات وجود دارد، پس عیب یابی یخچال جنرال الکتریک را به تکنسین های مرکز ما بسپارید تا با استفاده از ابزار تشخیصی دقیق در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

تعمیر ساید جنرال الکتریک در تهران

در صورت خرابی ساید جنرال الکتریک تعمیر آن را با خیالی آسوده به تکنسین های مرکز دکتر آچار بسپارید،تکنسین های مجرب و آموزش دیده مجموعه برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و تعمیرات را با کیفیت بالا انجام خواهند داد.

تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

برد یخچال ساید یا همان مادر برد وظیفه بسیار سنگین و حساسی دارد به همین خاطر بسیار گران قیمت بود و حتی هزینه تعمیر آن هم بالا است، وظیفه برد به دو قسمت کلی تقسیم می شود که نظارت و کنترل فن یخچال و کمپرسور را بر عهده دارد.

بیشترین خرابی های ساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط به برد بوده که در صورت خرابی برد یخچال دستگاه دیگر نمی توان خنک کند و حتی کار کند و زمانی که برد دچار خرابی بشود ارور HRS روی نمایشگر نمایان می شود که شما باید سریعا یخچال ساید جنرال را از برق بکشید و با تکنسین های تعمیر برد ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید.

ساختار برد به نحوی است که دارای چندین چیپست و قطعات ریز می باشد که هر کدام وظیفه انتقال داده به قطعه های مختلفی از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را بر عهده دارد به همین دلیل تعمیر برد کار بسیار تخصصی و ظریفی است و در مقابل کوچک ترین ضربه آسیب می بیند.

یکی از رایج ترین خرابی های ساید جنرال این است که رله برد که کمپرسور را روشن میکند که وظیفه خنک کردن را دارد دچار مشکل شده و خنک نمیکند که در اینجا مشکل از برد است.

علائم خرابی برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

از نشانه ها و علامت هایی که نشان می دهد برد یخچال جنرال شما خراب شده است اینست که فن ها کار نمی کند و یخچال گرم است، فن های ساید بسیار صدا می دهند و همچنین یخچال خنک نمیکند در صورتی که هر دو فن کار میکند ولی کمپرسور متوقف شده است، یخچال ساید برفک میزند که اینها غیر عادی بوده و خبر از خرابی برد اصلی دارند که ممکن است به تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیاز پیدا کنید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

علت های خراب شدن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که یخچال ساید خود را نظافت می کنید و یا شستشو انجام می دهید باید خیلی مواظب باشید که آب به پشت دستگاه نرسد اینکار باعث میشود قطعات اتصالی کنند و بسوزند.

از دیگر علت های خرابی برد نوسان برق است و یا زمانی که جریان برق مداوم قطع و وصل می شود و بین قطعات اتصالی بوجود می آید.

از علل دیگر خرابی برد یخچال جنرال الکتریک ضربه خوردن بطور شدید است به همین علت است که می گوییم در هنگام جابجایی یخچال خیلی مراقب باشید تا به یخچال ساید ضربه محکمی نخورد زیرا باعث از کار افتادن برد می شود.

علت بعدی این است که زمانی که از عمر یخچال خیلی می گذرد در اثر فرسودگی و کهنه شدن باعث می شود برد هم دچار نقص و خرابی بشود و همچنین خرابی برخی از قطعات می تواند بر روی عملکرد برد تاثیر داشته باشد و به مرور خرابی برد یخچال ساید جنرال الکتریک را بهمراه داشته باشد.

دریافت خدمات توسط تعمیرکار جنرال الکتریک دکتر آچار

مرکز دکتر آچار با ارائه خدمات تعمیرات ساید جنرال الکتریک سعی در جلب رضایت شما دارد، این مجموعه تمام خدمات سرویس و تعمیرات جنرال الکتریک را به شما عزیزان ارائه می دهد، تمام این خدمات با استفاده ارز بهترین قطعات انجام می شود، تعمیرکاران این مرکز از بین بهترین تعمیرکاران یخچال جنرال الکتریک انتخاب شده اند.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

مرکز دکتر آچار معتبر ترین نمایندگی جنرال الکتریک در تهران است، که هدف این مرکز ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه است، تعمیرکاران ساید جنرال الکتریک برای ارائه خدمات تعمیرات یخچال ساید جنرال تنها از قطعات اصلی استفاده می کنند.

مشکلات متداول در ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از مشکل های فراوانی که برای ساید جنرال پیش می آید این است که درجه کم و زیاد می شود و نوسان دارد، در این حالت میتوان به خرابی سنسور دیفراست و فن شک کرد و همچنین کثیف بودن کندانسور و خراب شدن الکتروفن کندانسور و الکتروفن سرامیکی فریزر را مورد بررسی قرار داد.

یخچال ساید جنرال صدای غیر عادی می دهد

در این وضعیت مشکل میتواند از موتور فن خنک کننده و پره های فن و یا از معیوب شدن الکتروفن کمپرسور باشد همچنین تراز نبودن دستگاه و یا لوله ها هم میتواند در ایجاد این صدای اضافی نقش داشته باشد.

از مشکل رایج تر در ساید بای ساید جنرال الکتریک این است که یخ نمی سازد که دلیل این ایراد می تواند یخ زدگی لوله های ورودی آب باشد و یا اینکه یخساز خراب شده و یا اینکه شیر برقی معیوب شده و همچنین بسته بودن شیر آب و زمان تعویض فیلتر تصفیه میتواند از دلایل یخ نساختن ساید باشد.

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 

نشانه های خرابی موتور یخچال ساید جنرال الکتریک

از جمله علائم این خرابی میتوان به نداشتن سرما، روشن نشدن کمپرسور یخچال، ارور دادن، صدای اتومات کردن و کار نکردن یخچال و همچنین سوختن حتی رله استارت و یا سوختن هم موتور و کمپرسور اشاره کرد، که در این مواقع باید به یک تکنسین ماهر و کاربلد کار را بسپارید.

از دلایل دیگر خرابی موتور و کمپرسور وجود ناخالصی است زیرا در کمپرسور یخچال جنرال فقط باید روغن مخصوص موتور و مبرد باشد در غیر اینصورت حتی با وجود گرد وغبار و کثیفی هم کمپرسور ساید جنرال الکتریک دچار خرابی می شود.

مورد بعدی تراز نبودن یخچال است زیرا زمانی که دستگاه به خوبی در جای خود قرار نگیرد و به اصطلاح تراز نباشد فشار زیادی به موتور و کمپرسور وارد می شود که این باعث سوختن و یا ضعیف شدن آنها می شود.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

مورد دیگر در خرابی موتور درست کار نکردن فن کمپرسور است زیرا زمانی که این قطعه کار خود را بخوبی انجام ندهد کمپرسور بیش از اندازه گرم می شود در نتیجه منجر به از کار افتادن کمپرسور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک می شود.

از آنجایی که همیشه تعمیر قطعات از تعویض آنها بصرفه تر است ممکن است تعمیر موتور بهتر باشد ولی هیچ تعمیرکاری نمیتواند ضمانت کند که کمپرسور تعمیری چقدر کار می کند و چه مقدار عمر میکند ولی اگر بیشتر از ده سال است دستگاه کار می کند بهتر است بجای تعمیر کمپرسور آنرا تعویض کنید تا بجای تعمیرات پشت سر هم برایتان مقرون به صرفه باشد.

نیاز یخچال ساید جنرال الکتریک به تعویض فیلتر

فیلتر های ساید جنرال باید هر شش ماه یکبار عوض شوند زیرا اگر مدت طولانی زمان ببرد و تعویض نشود یخساز نمی تواند درست کار کند و هشدار تعویض فیلتر را خواهد داد که ساید جنرال الکتریک دو نوع فیلتر دارد فیلتر داخلی و خارجی که هر دو وظیفه تصفیه آب را بر عهده دارند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر فن ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی دیگر از قطعات مهم ساید جنرال الکتریک فن آن است که از نشانه های خرابی آن صداهای غیر عادی می باشد که نشان از فرسودگی و شکستگی فن دارد، خراب شدن فن باعث یخ زدن لوله های پشت یخچال و زیاد شدن دمای فریزر می شود.

در واقع فن وظیفه گردش هوای خنک را دارد که وظیفه این فن ها هم خنک کردن کمپرسور و هم انتقال سرما به داخل یخچال را بر عهده دارند.

به بیان دیگر دو نوع فن داریم: فن کندانسور و فن اواپراتور که فن کندانسور در کنار فن  کمپرسور قرار دارد و باید دستگاه را خنک نگهدارد که در بیشتر یخچال های امروزی وجود دارد و در زیر یخچال جا گذاری شده است، پس اگر از سمت یخچال صدای غیر عادی شنیدید ایراد از فن کندانسور است و اگر از سمت فریزر صدا نا به هنجار شنیده شد برای فن اواپراتور است.

زمانی که فن دچار خرابی می شود مشکلاتی نظیر کاهش سرما در یخچال و صداهای غیر عادی و آزار دهنده و سوختن موتور بخاطر گرمای زیاد را در پی خواهد داشت و در این زمان نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک خواهید داشت.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 

تعمیر ترموستات ساید جنرال الکتریک

قطعه دیگری که در عملکرد ساید نقش مهمی دارد ترموستات است زمانی که این قطعه معیوب شود داخل یخچال برفک میزند و نمیتواند تمام محیط یخچال را بصورت مساوی خنک کند حتی اگر کمپرسور دائم کار کند نمیتواند سرمای مورد نیاز را تولید کند که در اینجا باید متوجه خرابی ترموستات بشویم و در صورت خرابی تعمیر یخچال جنرال الکتریک انجام دهیم.

چگونه می توان ترموستات ساید جنرال الکتریک را تعویض کرد؟

برای اینکه ترموستات را تعویض کنید باید دستگاه را از برق بکشید و پس از آن با یک پیچ گوشتی درجه دما را باز میکنید و سپس پیچ ترموستات را باز کنید و قطعه جدید را جایگزین کنید و به همان صورتی که ترموستات قبلی نصب بود ترموستات جدید را وصل کرده و یخچال را دوباره به برق بزنید و عملکرد آن را تست کنید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

 

رایج ترین ارورهای یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

حال می خواهیم برخی از ارورهای متداول یخچال جنرال الکتریک و علت آن ها را بررسی کنیم تا بسیاری از مشکلات را خودتان رفع کرده و تعمیر یخچال جنرال الکتریک را خودتان انجام دهید.

ارور CC : زمانی که دمای فریزر بسیار بالا بره و تا 2 ساعت پایین نیاید این ارور رخ می دهد.

که ممکن است درب یخچال و یا فریزر بیش از اندازه باز مانده است و یا واشر یا همان لاستیک دور درب خراب شده و سرما از فریزر خارج می شود و دمای مطلوبی ندارد.

ارور CI: این خطا مربوط به خرابی و معیوب شدن یخساز است که یا در قسمت فنی مشکلی بوجود آمده یا یخ های کوچک داخل جا یخی گیر کرده است.

ارور DF: هنگامی که این خطا رخ می دهد یعنی یکی از قطعه های سیستم دیفراست یخچال فریزر جنرال الکتریک به مشکل خورده است و یا شکل دیگر آن یعنی در 24 ساعت گذشته عمل یخ زدایی و دیفراست صورت نگرفته است.

 تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

ارور FF: این خطا از مهم ترین ارورهای ساید جنرال الکتریک می باشد که به نوعی یک هشدار دهنده است که دمای یخچال فریزر در حد انتظار نیست که باید خیلی زود بررسی شود.

زمانیکه این خطا رخ می دهد احتمال دارد که درب یخچال باز مانده باشد و یا لاستیک دور درب خراب شده است و یخچال دو ساعتی است که در این حالت است.

برای رفع این ارور وسایل داخل یخچال را مرتب تر کنید تا هوای سرد بهتر گردش پیدا کند و درب را محکم ببندید و دکمه سیستم چک را بزنید تا ارور را حذف کند.

ارور PF: این خطا مربوط به برق ورودی که ابتدا به موتور و کمپرسور وارد می شود است و به صورت چشمک زن سبز نمایان می شود.

برای رفع این خطا باید جریان برق را بررسی کرد و برای بهبود شرایط از یک محافظ برق استفاده کنید اگر ولتاژ ورودی مشکل داشته باشد و کم و زیاد باشد این ارور نمایش داده می شود.

ارور TC: در واقع این کد یک خطا نیست بلکه به معنی این است که Turbo cool فعال شده است یعنی سیستم سرمایشی سریع در حال کار است که فقط باید از روی پنل جلویی گزینه اش را خاموش کنید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

همچنین کد TF همانند همین کد است و فقط برای توربو فریزر است و کلید Turbo freeze است و می توان کلید آن را خاموش کرد.

ارور 88 یا 89: این خطا نمایان گر مشکل اساسی در قسمت برق یخچال و پاور دستگاه است که سریعا از برق بکشید و با تکنسین های ماهر تعمیر ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید.

ارور E2: این خطا نشانگر مشکل در برد الکتریکی است این ارور بسیار حساس است و در صورت مشاهده سریعا دستگاه را خاموش کنید و با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید زیرا ممکن است اگر دیر اقدام کنید برد آسیب جدی خواهد دید زیرا هزینه برد نو بسیار سنگین است زیرا دستگاه آمریکایی است.

ارور 00: این خطا نمایانگر این است که برد پاور مشکل دارد و یا فن اواپراتور دچار خرابی شده است.

رفع همه این ارورها و خطاها نیازمند دانش و تخصص در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک است، تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به تکنسین های حرفه ای و ماهر دکتر آچار بسپارید تا نتیجه مناسب بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید