تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم


امرسان سال هاست که خود را با کیفیت مطلوب خود به عنوان یکی از برندهای ایرانی ساخت لوازم خانگی معرفی نموده، در صورتی که از یخچال فریزر امرسان در منزل یا محل کار خود استفاده می کنید و ساکن رباط کریم هستید، با مواجهه با هر گونه ایراد و خرابی در آن می توانید از طریق تماس با مرکز معتبر دکتر آچار برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم و سایر مناطق تهران و کرج اقدام نمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

سرویس یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

یکی از راه‌های افزایش عمر یخچال فریزر شما انجام منظم سرویس هرساله آن می باشد، در طی انجام سرویس یخچال فریزر امرسان تمامی مشکلات احتمالی بررسی می شود از جمله: نوار لاستیکی دور درب یخچال، اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز مبرد، میزان گاز داخل لوله ها و…

راه های پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال امرسان در رباط کریم

ابتدا باید روش مناسب نصب یخچال امرسان را کوتاه مرور کنیم، نصب یخچال امرسان باعث می شود نیاز شما به عیب یابی یخچال فریرز امرسان وتعمیر یخچال امرسان را به شدت کاهش بدهد،از مهم ترین نکاتی که هنگام نصب یخچال فریزر امرسان باید به آن توجه کنیم عبارتند از:

 • یخچال باید روی سطح صاف وسفت نصب شود.
 • محل نصب یخچال باید با استفاده از تراز بررسی شود.
 • یخچال فریزر امرسان را باید دور از تابش مستقیم خورشید وباران قرار دهید.
 • پس از نصب یخچال امرسان هنگامی که برای بار اول یخچال راه اندازی می کنید، برای چند ساعت یخچال را بدون هیچ وسیله ای استفاده کنید.
تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

مشکلات رایج یخچال فریزر امرسان

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است ما را نیازمند تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم نماید را در ادامه بیان خواهیم کرد، در صورت مواجهه با آن ها یخچال شما باید مورد بررسی و در صورت لزوم تعمیرات و یا تعویض قطعات قرار بگیرد مشکلاتی از جمله:

عیب یابی مسئله روشن نشدن یخچال فریزر امرسان

اگر با روشن نشدن یخچال مواجهه شدید، نگران نباشید لزومی ندارد که سریعا با نمایندگی تماس بگیرید، توصیه می کنیم ابتدا موارد زیر را به دقت بررسی کنید و سپس برای انجام تخصصی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در رباط کریم از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت اقدام کرده و تعمیرکار متخصص را به منزل یا محل کار خود بیاورید.

1.پریز برق را چک کنید، ممکن است جریان برق قطع شده باشد، همچنین دو شاخه یخچال را بررسی کنید، تا اطمینان پیدا کنید که آسیب ندیده باشد.

2.امکان دارد که سیم های اصلی دچار آسیب و اتصال شده باشد که دراین صورت باید سیم کشی را بررسی کنید و در صورت نیاز تعویض کنید.

3.اگر کنترلرها روشن هستند و یخچال در زمان دیفراست نیست باید اتصال فیوز ها و برق بررسی شود.

4.شاید ترموستات دچار خرابی شده باشد، برای تعمیر ترموستات یخچال ابتدا باید خروجی و ورودی آن را از هم جدا و رابط های اهم متر را با دقت به آن وصل کنید، ولوم اهم متر را بچرخانید تا صدای قطع و وصل کلید داخل ترموستات را بشنوید، در صورت وصل بودن کلید اگر عقربه اهم متر به صفر و هنگام قطع بودن کلید اگر عقربه رو به بی نهایت برود، ترموستات سالم است، درغیر این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض ترموستات دارید که نمایندگی یخچال امرسان می تواند یخچال شما را با قطعات اصل و با کیفیت تعویض کند.

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

رفع عیب سرد نکردن یخچال فریزر امرسان

خنک نشدن یخچال نیز می تواند یکی دیگر از دلایل نیاز به تعمیر و مراجعه به نمایندگی یخچال امرسان باشد، دراین زمان قبل از تماس موارد زیر را بررسی کنید:

 1. فاصله یخچال با دیوار را بررسی کنید، زمانی که فاصله یخچال با دیوار کمتر از 8 سانتی متر باشد باعث می شود گردش هوا صورت نگیرد و یخچال خنک نشود.
 2. اگه فن اوپراتور یخچال خراب باشد، چرخش فن کاهش می یابد و دمای داخل یخچال افزایش پیدا می کند، هنگام خرابی فن یا شکسته شدن پره ها حتما نسبت به تعویض آن از طریق نمایندگی امرسان یا تعمیر کاری حرفه ای اقدام نماید.
 3. کثیف بودن سیم های خازن نیز می تواند از جمله دلایل سرد نشدن یخچال باشد، شما می توانید با یک برس و یا مسواک سیم پیچ های خازن را تمیز کنید.

رفع عیب صدا دادن یخچال فریزر امرسان

اگردستگاه شما صدا می دهد ، برای پیدا کردن مشکل و تعمیرات یخچال فریزر امرسان و یخچال امرسان باید موارد زیر را بررسی کنید:

1.فن اپراتور یخچال باید چک شود، اگر این قطعه فرسوده و خشک شده باشد، مشکل با روغن کاری و تعویض قطعه حل می شود.

2.درصورتی که فن اپراتور مشکلی نداشته باشد، ممکن است صدا بر اثر کثیفی موتور فن کمپرسور یا برخورد فن با توده یخ  اوپراتور باشد.

بنابراین صدا دادن یخچال را نباید نادیده بگیریم و حتما برای تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم از افراد متخصص و یا نمایندگی یخچال فریزر امرسان در رباط کریم کمک بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم
تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم در محل

در مجموعه دکتر آچار تمامی تعمیرات ساید و یخچال توسط تعمیر کاران حرفه ای به صورت تخصصی در مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب رباط کریم به صورت شبانه روزی انجام می شود، شما عزیزان می توانید از طریق شماره های تماس درج شده در سایت با تعمیرگاه تخصصی دکتر آچار برای تعمیر یخچال خود تماس بگیرید تا تکنسین مجرب به منزل یا محل کار شما اعزام شود.

تعمیر کاران ما در مرحله اولیه راهنمایی های لازم را در رابطه با مشکل یخچال به شما می دهند که درصورت جزئی بودن مشکل، خود شما تعمیر یخچال را بتوانید انجام دهید، در غیر این صورت تکنسین های ما برای تعمیر یخچال به صورت حضوری به منزل شما می آیند.

انواع خدمات تعمیر یخچال فریزر امرسان در رباط کریم

 • تعویض فیلتر داخلی وبیرونی برای آب
 • عوض کردن کمپرسور وموتور یخچال
 • برطرف کردن مشکل یخ زدایی و دیفراست
 • رفع مشکل نشتی
 • و…

نکات مهم در رابطه با تعمیر یخچال امرسان در رباط کریم

 • تعمیر برد یخچال توسط مهندس الکترونیک در تعمیرگاه به انجام می رسد نه در منزل، چرا که برد الکترونیکی قطعه ای بسیار حساس می باشد.
 • در زمان خرابی موتور یخچال بهتر است ابتدا با تکنسین های با تجربه مشورت نمایید، در زمان هایی تعمیر موتور قابل انجام است، در زمان هایی تعویض موتور کمپرسور باید به انجام برسد و گاهی تعمیر و یا تعویض موتور هم به صرفه نیست!
 • با شنیدن صدای از موتور یخچال یا کمپرسور که در حال قطع و وصل شدن است ابتدا رله اورلود را بررسی کنید و جریان مصرفی کمپرسور را با آمپرمتر اندازه گیری کنید.
 • شارژ گاز یخچال کار خطرناک و تخصصی است که باید در خارج از منزل در محیطی آزاد انجام شود.
 • در زمان دیدن برفک اول به سراغ المنت یخچال بروید و آن را با اهم متر تست کنید.
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. منصور سلیمی 11 ماه قبل

  سلام خواستم به دوستان بگم که ضمانت این مرکز واقعیه و اصلا فکر نمیکردم که واقعی باشه

 2. میثم هاشمیان 11 ماه قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 3. محمدجواد ترابی 3 هفته قبل

  آقا دمتون گرم ضمانت نامه واقعی بود

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید