نمایندگی جنرال الکتریک 🥇خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک با گارانتی تعمیرات 180 روزه

تکنسین های تعمیرات ما در نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم با کیفیت بالا ارائه خدمات تعمیرات جنرال الکتریک همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی جنرال الکتریک

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه جنرال الکتریک و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد  اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی جنرال الکتریک برای تعمیر انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟

هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود تکنسین های ما در نمایندگی جنرال الکتریک همواره سعی داریم لوازم خانگی شما را تعمیر کنیم تا هزینه تعمیرات شما کاهش یابد.

ما در نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار تمام لوازم خانگی جنرال الکتریک را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

هزینه تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

برای ارتباط با نمایندگی جنرال الکتریک در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیرات تمام لوازم خانگی در نمایندگی جنرال الکتریک :

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک

تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک

تعمیر هود جنرال الکتریک

تعمیر پکیج جنرال الکتریک

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک:

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید تحت متخصصین مجرب در منزل و یا در محل قرار گرفته شده انجام شود، ما به همین منظور در خدمت شما هستیم، امروزه در بازار یخچال ساید بای ساید در برندهای مختلفی وجود دارد و هرکدام آنها در مدل های متفاوتی می باشد، تعمیرکاران جنرال الکتریک تنها توانایی شان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما نیست، بنابراین آنها به طور واضحی به لوازم خانگی این برند آگاهی کامل داشته و با سرعت عمل بالایی یخچال ساید بای ساید شما را عیب یابی کرده و تعمیرات را انجام می دهند.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای طرفدار زیادی است و این یخچال آمریکایی بخاطر کیفیت بالا از طول عمر بیشتری برخوردار است.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر یخچال جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر یخچال جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک:

برند جنرال الکتریک هم دارای ماشین لباسشویی می باشد، ما با تکنسین های دوره دیده و با تجربه و همچنین با توانایی منحصر به فردشان در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، سعی بر این داریم بدون نیاز به جابجایی، در منزل مشتریان عزیز در محل تعمیرات انجام شود، بنابراین هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی چندین درصد کاهش پیدا می کند.

ما در کوتاه ترین زمان ممکن در صورت معیوب شدن دستگاه ماشین لباسشویی شما عیب یابی کرده و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد تعمیر کاران ما این کار را انجام می دهند.

در صورت آسیب دیدن دستگاه ماشین لباسشویی شما نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

هر زمان که ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما دچار مشکل شد با ما تماس حاصل کنید، تکنسین های تعمیرات ما برطرف کننده ی تمامی ایراد های دستگاه ماشین ظرفشویی شما هستند.

مشکلاتی نظیر تمیز نکردن ظروف، سر و صدای زیاد و غیر عادی داشتن، زمانی که آب ماشین ظرفشویی تخلیه نشود، روشن نشدن، خشک نکردن ظروف و … هر گاه یکی از این مشکلات پیش آمد با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت عیب دستگاه ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنیم.

این دستگاه ظرفشویی کارایی بسیار در منزل ها و رستوران ها دارد، دارای تنوع بسیاری است، برخی رومیزی و برخی دیگر از مدل ایستاده می باشد، بعضی دیگر از ماشین ظرفشویی طراحی شان به گونه ای است که در داخل کابینت جا ساز شده است و امکان جابه جایی ندارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک:

اگر جاروبرقی جنرال الکتریک را برای منزل خود خریداری کرده اید، با وجود اینکه یک برند خاص و ویژه ایی است و دارای کیفیت بالایی است ولی باز هم ممکن است در اثر گذشت زمان و کار کردن دستگاه شما آسیب ببیند، ولی نگران نباشید می توانید با ما تماس بگیرید تا دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهیم و عیب یابی کنیم و مشکل را حل کنیم.

از مهمترین وسیله برقی که در رفاه خانواده ها بسیار موثر می باشد و در صورت خرابی و کار نکردن خانم منزل را نگران کرده، پس به سالم ماندن آن اهمیت دهید.

شرکت تخصصی ما توانسته در سال های طولانی بخاطر سرویس دهی خوب جلب رضایت مشتریان را انجام بدهد و در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید تا بررسی شود.

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک:

در زمانی که دستگاه مایکروویو جنرال الکتریک شما دچار مشکل شده با متخصصین ما تماس حاصل کنید، اگر با راهنمایی توانستن مشکل دستگاه مایکروویو شما را حل کنند که هیچ، در غیر این صورت پس از آمدن در محل مشکل را بررسی کرده و عیب دستگاه مایکروویو جنرال الکتریک را پیدا کرده و تعمیرات را انجام می دهد و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد این کار را انجام میدهند تا دستگاه شما همانند روز اول برای شما خدمت رسانی کند.

مشکلاتی نظیر گرم نکردن غذا، روشن نشدن چراغ، علت کار نکردن صفحه ی نمایش و … با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک:

تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر هود جنرال الکتریک:

تعمیر هود جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر هود جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر هود جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر هود جنرال الکتریک جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر پکیج جنرال الکتریک:

تعمیر پکیج جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر پکیج جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر پکیج جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر پکیج جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک:

شرکت ما با داشتن سرویس کاران با تجربه در زمینه ی نصب و تعمیرات انواع کولر گازی جنرال الکتریک در هر زمان آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

کارهایی در زمینه ی شارژ گاز، لوله کشی و نصب و تعمیرات کولر گازی شما مشتریان عزیز در خدمت تان هستیم، نصب و تعمیر کولر گازی یکی از کارهایی است که در یک مقطع زمانی با توجه به گرم شدن هوا با تقاضای بیشتر از مشتریان همراه است، بخاطر کمک گرفتن ازافراد غیر متخصص کار شما به راحتی انجام نمیشود.

به دلیل قرار گرفتن کولر گازی شما در محیط بیرون از منزل بیشتر در معرض گرد و خاک قرار می گیرد برای اینکه کولر گازی شما طول عمر بیشتر و راندمان بالا و مصرف برق کمتری داشته باشد حتماً باید هر ساله سرویس لازم را برایش انجام دهید، این دستگاه بسیار حساس می باشد و نیاز به صبوری فراوان دارد.

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک غرب تهران و تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک شمال تهران و تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک شرق تهران و تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک جنوب تهران توسط نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

6 ماه گارانتی خدمات نمایندگی جنرال الکتریک

اعزام سریع تکنسین نمایندگی جنرال الکتریک

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی جنرال الکتریک

تکنسین حرفه ای نمایندگی جنرال الکتریک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *