نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

تکنسین های ما در نمایندگی جنرال الکتریک دکتر آچار انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی جنرال الکتریک

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه جنرال الکتریک و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد  اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی جنرال الکتریک برای تعمیر انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در دکتر آچار تمام لوازم خانگی جنرال الکتریک را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک:

تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک باید تحت متخصصین مجرب در منزل و یا در محل قرار گرفته شده انجام شود، ما به همین منظور در خدمت شما هستیم، امروزه در بازار یخچال ساید بای ساید در برندهای مختلفی وجود دارد و هرکدام آنها در مدل های متفاوتی می باشد، تعمیرکاران جنرال الکتریک تنها توانایی شان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما نیست، بنابراین آنها به طور واضحی به لوازم خانگی این برند آگاهی کامل داشته و با سرعت عمل بالایی یخچال ساید بای ساید شما را عیب یابی کرده و تعمیرات را انجام می دهند.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای طرفدار زیادی است و این یخچال آمریکایی بخاطر کیفیت بالا از طول عمر بیشتری برخوردار است.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک:

برند جنرال الکتریک هم دارای ماشین لباسشویی می باشد، ما با تکنسین های دوره دیده و با تجربه و همچنین با توانایی منحصر به فردشان در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، سعی بر این داریم بدون نیاز به جابجایی، در منزل مشتریان عزیز در محل تعمیرات انجام شود، بنابراین هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی چندین درصد کاهش پیدا می کند.

ما در کوتاه ترین زمان ممکن در صورت معیوب شدن دستگاه ماشین لباسشویی شما عیب یابی کرده و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد تعمیر کاران ما این کار را انجام می دهند.

در صورت آسیب دیدن دستگاه ماشین لباسشویی شما نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

هر زمان که ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما دچار مشکل شد با ما تماس حاصل کنید، تکنسین های تعمیرات ما برطرف کننده ی تمامی ایراد های دستگاه ماشین ظرفشویی شما هستند.

مشکلاتی نظیر تمیز نکردن ظروف، سر و صدای زیاد و غیر عادی داشتن، زمانی که آب ماشین ظرفشویی تخلیه نشود، روشن نشدن، خشک نکردن ظروف و … هر گاه یکی از این مشکلات پیش آمد با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت عیب دستگاه ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنیم.

این دستگاه ظرفشویی کارایی بسیار در منزل ها و رستوران ها دارد، دارای تنوع بسیاری است، برخی رومیزی و برخی دیگر از مدل ایستاده می باشد، بعضی دیگر از ماشین ظرفشویی طراحی شان به گونه ای است که در داخل کابینت جا ساز شده است و امکان جابه جایی ندارد.

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک:

اگر جاروبرقی جنرال الکتریک را برای منزل خود خریداری کرده اید، با وجود اینکه یک برند خاص و ویژه ایی است و دارای کیفیت بالایی است ولی باز هم ممکن است در اثر گذشت زمان و کار کردن دستگاه شما آسیب ببیند، ولی نگران نباشید می توانید با ما تماس بگیرید تا دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهیم و عیب یابی کنیم و مشکل را حل کنیم.

از مهمترین وسیله برقی که در رفاه خانواده ها بسیار موثر می باشد و در صورت خرابی و کار نکردن خانم منزل را نگران کرده، پس به سالم ماندن آن اهمیت دهید.

شرکت تخصصی ما توانسته در سال های طولانی بخاطر سرویس دهی خوب جلب رضایت مشتریان را انجام بدهد و در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید تا بررسی شود.

تعمیر مایکروویو جنرال الکتریک:

در زمانی که دستگاه مایکروویو جنرال الکتریک شما دچار مشکل شده با متخصصین ما تماس حاصل کنید، اگر با راهنمایی توانستن مشکل دستگاه مایکروویو شما را حل کنند که هیچ، در غیر این صورت پس از آمدن در محل مشکل را بررسی کرده و عیب دستگاه مایکروویو جنرال الکتریک را پیدا کرده و تعمیرات را انجام می دهد و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد این کار را انجام میدهند تا دستگاه شما همانند روز اول برای شما خدمت رسانی کند.

مشکلاتی نظیر گرم نکردن غذا، روشن نشدن چراغ، علت کار نکردن صفحه ی نمایش و … با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز جنرال الکتریک:

تعمیر هود جنرال الکتریک:

تعمیر پکیج جنرال الکتریک:

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک:

شرکت ما با داشتن سرویس کاران با تجربه در زمینه ی نصب و تعمیرات انواع کولر گازی جنرال الکتریک در هر زمان آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

کارهایی در زمینه ی شارژ گاز، لوله کشی و نصب و تعمیرات کولر گازی شما مشتریان عزیز در خدمت تان هستیم، نصب و تعمیر کولر گازی یکی از کارهایی است که در یک مقطع زمانی با توجه به گرم شدن هوا با تقاضای بیشتر از مشتریان همراه است، بخاطر کمک گرفتن ازافراد غیر متخصص کار شما به راحتی انجام نمیشود.

به دلیل قرار گرفتن کولر گازی شما در محیط بیرون از منزل بیشتر در معرض گرد و خاک قرار می گیرد برای اینکه کولر گازی شما طول عمر بیشتر و راندمان بالا و مصرف برق کمتری داشته باشد حتماً باید هر ساله سرویس لازم را برایش انجام دهید، این دستگاه بسیار حساس می باشد و نیاز به صبوری فراوان دارد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است