آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک


روش های رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

یخچال و ساید جنرال الکتریک یکی از محصولات با کیفیت ساخت آمریکا است که در مدل های مختلف تک درب، دوقلو، فریزر تک، یخچال فریزر، ساید بای ساید و فرنچ تولید و عرضه می شود، در این مطلب با ارور ها و آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک آشنا می شویم.

ارور ها و آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

یخچال ها و ساید جنرال الکتریک دستگاه های هوشمندی هستند که مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و دارای سیستم تشخیص عیب یابی هستند، اشکالات و عیوب این دستگاه از طریق ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نشان داده می شوند، در این بخش به معرفی انواع ارور ها و آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک می پردازیم.

آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک
آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

ارور CC یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که دمای یخچال و فریزر بیش از حد نرمال و معمولی افزایش پیدا کند یا دمای یخچال در 2 ساعت اخیر بیشتر از حد نرمال باشد، ارور CC بر روی نمایشگر یخچال جنرال الکتریک نشان داده می شود، باز ماندن طولانی مدت درب یخچال، خرابی لاستیک دور درب یخچال، باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال از اصلی ترین دلایل بروز این ارور مطرح می شود.

رفع ارور CC یخچال و ساید جنرال الکتریک

برای رفع این ارور از بسته بودن درب یخچال اطمینان حاصل کنید، در صورتی که لاستیک دور درب یخچال فرسوده است و یا دچار پارگی و آسیب شده لاستیک دور درب را تعویض کنید، برای پاک کردن این ارور از صفحه نمایشگر یخچال دکمه System Check را فشار دهید.

ارور TC یخچال و ساید جنرال الکتریک

یکی از قطعات مهم یخچال که وظیفه کاهش سریع دما را برعهده دارد قطعه Turbo cooling نام دارد، در صورتی که این قطعه پس از انجام وظیفه خود همچنان روشن بماند این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال و ساید جنرال الکتریک شما مشاهده می شود.

رفع ارور TC یخچال و ساید جنرال الکتریک

جهت رفع ارورTC  در یخچال و ساید جنرال الکتریک خود کافی است که دکمه Turbo cooling را فشرده و آن را خاموش کنید.

آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک
آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

ارور T2 یخچال و ساید جنرال الکتریک

ایراد و خرابی در قطعه برد الکتریکی از دلایل اصلی بروز این ارور می باشد، در صورتی که این ارور را در صفحه نمایش یخچال خود مشاهده کردید فورا دستگاه را از برق کشیده و با تکنسین های مرکز دکتر آچار تماس بگیرید، در صورتی که این ارور را نادیده بگیرید برد دچار آسیب های جدی خواهد شد.

ارور E2 یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که قطعه برد دچار ایراد و خرابی شود، این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال و ساید جنرال الکتریک نمایش داده می شود.

رفع ارور E2 یخچال و ساید جنرال الکتریک

در صورت مشاهده این ارور در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک دستگاه را از برق کشیده و سریعا با تعمیرگاه دکتر آچار تماس بگیرید.

ارور CI یخچال و ساید جنرال الکتریک

در صورتی که قطعه یخساز دچار ایراد و خرابی شود این ارور بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود، گیر کردن تکه های یخ در یخساز یا سایر اشکالات در یخساز یخچال از اصلی ترین دلایل بروز این ارور هستند.

رفع ارور CI یخچال و ساید نرال الکتریک

برای عیب یابی و رفع ارور CI با تعمیرگاه دکتر آچار تماس گرفته و از تکنسین های ماهر و مجرب این مجموعه کمک بگیرید.

ارور dE یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که سیستم دیفراست یخچال یا ساید جنرال الکتریک دچار ایراد و خرابی شود این ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال جنرال الکتریک نمایش داده می شود، با مشکل در سیستم دیفراست سیستم یخ زدایی یخچال به درستی کار نمی کند.

آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک
آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

رفع ارور dE یخچال و ساید جنرال الکتریک

توصیه می شود رفع این ارور توسط تکنسین های متخصص انجام شود، چرا که برای رفع این ارور ضروری است قطعاتی از جمله المنت، سوکت های سنسور، اواپراتور و قطعات دیفراست و… بررسی و عیب یابی شوند.

ارور dF یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که قطعات هیتر، دیفراست، سنسور، المنت، تایمر دستگاه دچار ایراد و خرابی شوند و سیستم یخ زدایی یخچال تا 24 ساعت اخیر کار نکند، این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال و ساید جنرال الکتریک نمایش داده می شود.

رفع ارور dF یخچال و ساید جنرال الکتریک

رفع ارورdF یخچال و ساید جنرال الکتریک را به تکنسین های متخصص و مجرب دکتر آچار بسپارید، توجه کنید در مجموعه دکتر آچار اولویت تکنسین ها تعمیر قطعات معیوب بوده و در صورت نیاز به قطعات جدید، از قطعات اصل استفاده می شود.

ارور FF یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که دمای یخچال یا فریزر با دمای مورد نظر تناسب نداشته باشد این ارور را بر روی صفحه نمایش یخچال و ساید جنرال الکتریک مشاهده خواهید کرد، این ارور از مهم ترین ارورهای یخچال و ساید جنرال الکتریک شناخته می شود.

در صورتی که دمای یخچال در 2 ساعت اخیر غیر طبیعی باشد ارورFF  بر روی صفحه نمایش جنرال الکتریک نمایش داده می شود، کلیه وسایل یخچال را به صورت مرتب داخل یخچلال بچینید تا سرما در محیط یخچال گردش پیدا کند.

رفع ارور FF یخچال و ساید جنرال الکتریک

برای رفع ارورFF  از یخچال و ساید جنرال الکتریک دکمه System Check را فشار دهید تا ارور رفع شود.

ارور PF یخچال و ساید جنرال الکتریک

زمانی که برق ورودی به موتور یا کمپرسور دچار مشکل شود، این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال و ساید جنرال الکتریک نمایش داده می شود، در صورتی که ولتاژ برق کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد این ارور را در صفحه نمایشگر یخچال تان مشاهده خواهید کرد.

رفع ارور PF یخچال و ساید جنرال الکتریک

برای برطرف کردن این ارور میزان جریان ورودی برق را کنترل کنید، برای یخچال و ساید جنرال الکتریک از محافظ استفاده کنید، در صورتی که از محافظ برق استفاده می کنید و این ارور برطرف نشده از تکنسین های متخصص کمک بگیرید.

آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک
آموزش رفع ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک

ارور HRS یخچال و ساید جنرال الکتریک

ایراد و خرابی در قطعه برد اصلی یخچال موجب بروز ارور HRS در یخچال و ساید جنرال الکتریک می شود، در صورتی که برد الکترونیکی دچار سوختگی شود یا دچار نوسانات برقی شود این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک نمایش داده می شود.

ارور ۸۸ یا ۸۹ یخچال و ساید جنرال الکتریک

در صورتی که قسمت برق و پاور دستگاه دچار ایراد و خرابی باشد کد خطای 88 یا 89 بر روی صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک نشان داده می شود.

رفع ارور ۸۸ یا ۸۹ یخچال و ساید جنرال الکتریک

در صورت مشاهده ارور 88 یا 89 بر روی یخچال جنرال الکتریک دستگاه را از برق جدا کرده و با تکنسین های مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. احسان امامی 2 هفته قبل

  برای تعویض قطعات نیازه که خودمون قطعه رو تهیه کنیم یا تکنسین تهیه می کند؟

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   امکان تهیه قطعات توسط خودتان و تکنسین ها وجود دارد

 2. محمدحسن پناهی 2 هفته قبل

  یخچال مون رو تعمیرکاراتون در منزل مون تعمیر کردن، کارشون عالی بود ممنون ازتون

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   یخچال باید توسط تکنسین های مجرب بررسی شود، امکان تعمیر قطعات معیوب وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید