شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک


شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم درباره شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک، نحوه انجام آن، علتی که به آن نیاز است و هزینه آن صحبت کنیم، جنرال الکتریک برندی است که در حوزه صنایع وابسته به هوافضا، تجهیزات الکترونیکی، توزیع برق، وسایل عکس برداری پزشکی، لوازم خانگی و… فعالیت داشته و از شهرت زیادی نیز برخوردار می باشد.

 یخچال فریزرها و ساید بای ساید های جنرال الکتریک هم که در دسته لوازم خانگی قرار می گیرند به دلیل کیفیت و کارایی بالای خود در بسیاری از خانه های ایرانی پرطرفدارند، با این حال گاهی دچار مشکلاتی می شوند که با شارژ گاز ساید بای ساید و یا شارژ گاز یخچال فریزر جنرال الکتریک حل می شوند.

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک
شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

شارژ کردن گاز یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

شارژ گاز یخچال و ساید بای ساید ها با روش های معینی انجام می شود، برای شارژ گاز  یخچال جنرال الکتریک می توانید از گاز  R600استفاده کنید، البته مدل های مختلف یخچال جنرال الکتریک در روند شارژ گاز یخچال تاثیر گذار هستند.

شارژ گاز یخچال را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید، در صورتی که شارژ گاز به درستی انجام نشود لوله های پشت یخچال یخ زده و قطعات داخلی یخچال خراب می شوند، از این جهت توصیه می شود که شارژ گاز یخچال را به تکنسین های متخصص و مجرب بسپارید.

نشانه های نیاز به شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر می توانید برای تعمیر یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک با تکنسین متخصص تماس بگیرید تا بعد از انجام بررسی های لازم به تعمیر و شارژ گاز ساید بای ساید جنرال الکتریک و یا شارژ گاز یخچال فریزر جنرال الکتریک اقدام نمایند.

 • سرد نشدن مواد غذایی

اصلی ترین نشانه تخلیه شدن گاز یخچال فریزر و یا ساید بای ساید ممکن است این باشد که یخچال توانایی خود در سرد کردن مواد غذایی را از دست بدهد، در صورتی که یخچال دچار نشت گاز شده باشد، به سرعت سرمای خود را از دست می دهد و مواد غذایی فاسد می شوند.

 • یکسره کار کردن موتور یخچال فریزر یا ساید

از آنجایی که گاز نقش سرد کننده را ایفا می کند، در صورت تخلیه شدن یخچال توانایی سرد کردنش را از دست داده و در این جا کندانسور و کمپرسور تلاش می کنند تا یخچال را سرد نگه دارند و دائماً کار می کنند و خاموش نمی شوند، که این جریان باعث وارد شدن فشار زیاد به موتور و احتمال بروز صدمات جدی به آن می شود.

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک
شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • بوی بد و عجیب از سمت یخچال جنرال الکتریک

گاز فریون بی بو می باشد اما در صورت نشت، بوی عجیب و شیمیایی آن به مشام می رسد، در صورتی که متوجه بوی عجیب و ناشناخته ای شدید که منبعش را تشخیص ندادید برای شارژ گاز ساید بای ساید و یخچال فریزر جنرال الکتریک از طریق تماس با تکنسین اقدام کنید.

 • مصرف برق بیش از حد

در صورتی که متوجه شدید مصرف برق از حالت عادی بالاتر رفته ممکن است نشانه ای باشد برای نشت گاز یخچال فریزر و ساید، چرا که در صورت کم شدن گاز، موتور یخچال یکسره کار می کند.

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

در صورت بروز هر یک از موارد بالا می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسین متخصص با سرعت در منزل یا محل کارتان حاضر شود و علت نشت گاز را بیابد و بعد از رفع آن به شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک شما بپردازد.

شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک در تهران را به تکنسین های مرکز دکتر آچار بسپارید، دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب تهران دارای شعبه بوده و به ارائه خدمات تخصصی می پردازد.

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک
شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

نحوه شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • ابتدا یخچال فریزر و ساید جنرال الکتریک باید از نظر عدم وجود نشتی بررسی شود که می توان از ماده شوینده مخصوص برای این کار استفاده کرد.
 • بعد از اطمینان از عدم وجود نشتی، عملیات وکیوم باید انجام شود.
 • پس از وکیوم،باید دستگاه را به گیج فشار ضعیف متصل کرد تا میزان وکیوم نشان داده شود.
 • در صورت وجود نشتی عقربه های گیج پایین می آیند ولی درصورتی که گیج حرکتی نکند نشانه عدم وجود نشتی می باشد و می توان شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک را آغاز کرد.
 • برای انجام شارژ بایستی لوله به کپسول متصل شود و سمت دیگر لوله را هم شل کرد تا گاز باقی مانده از یخچال خارج شود.
 • در این زمان باید والف گیج را باز کرد تا گاز وارد یخچال شود، این عملیات باید به آرامی و در زمان روشن بودن کمپرسور به انجام برسد.

لوازم مورد نیاز شارژگاز یخچال جنرال الکتریک

تکنسین ها برای شارژ گاز یخچال از ابزار و وسایلی همچون پک هواگاز، دستگاه وکیوم، والف، دستگاه گژ، دراگر، والف و ترارزوی دیجیتال برای تزریق میزان صحیح گاز اتسفاده می کنند.

آیا لازم است به طور منظم به شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک پرداخت؟

خیر، شارژ گاز لازم نیست به طور منظم انجام شود بلکه تنها در زمان هایی که گاز یخچال تخلیه می شود باید با تماس با تکنسین ها برای شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک اقدام کرد.

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک
شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

علت خالی شدن گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

نشتی گاز منجر به خالی شدن گاز یخچال می شود که به دلایل خرابی و پوسیدگی لوله های کندانسور یا اواپراتور رخ می دهد، همچنین خراب شدن کویل های کندانسور نیز عامل بعدی نشتی گاز می باشد که ممکن است به دلیل سوراخ شدن کویل در زمان تمیز کردن یا به خاطر پوسیدگی اتفاق بیفتد.

تفاوت شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

نوع گاز به کار رفته در یخچال فریزرهای جنرال الکتریک در انواع مدل ها گاز R134 می باشد و در یخچال های ساید بای ساید از گاز R600 استفاده می شود، پس نوع گاز به کار رفته در یخچال فریزر و ساید بای ساید متفاوت می باشد اما روش انجام شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک یکسان می باشد.

هزینه شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

نوع و میزان گاز مورد نیاز در تعیین قیمت شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک مؤثر می باشند، همچنین علت نشتی گاز نیز باید توسط تکنسین بررسی و رفع شود که این موضوع هم در تعیین قیمت اثر گذار می باشد، به طور کلی نگرانی بابت هزینه ها نداشته باشید، کلیه قیمت ها در دکتر آچار مطابق نرخ اتحادیه و با در نظر گرفتن تخفیف محاسبه می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. هادی حاتمی 11 ماه قبل

  چه چیزی باعث لغزش ماشین ظرفشویی می شود؟

 2. رمضان محرابی 11 ماه قبل

  واقعا منصفید و این بهترین مزیت شماست

 3. علی محمد حبیبی 8 ماه قبل

  چطوریه هزینه های تعمیرات و قطعات شرکت شما پایین تر از بقیه تعمیرگاه هاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید