تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر


پارس از برندهای با کیفیت مطلوب ایرانی با چهل سال سابقه در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد، اگر ساکن اسلامشهر می باشید و یخچال فریزر پارس شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر مرکز دکتر آچار تماس بگیرید و خدمات تعمیرات تخصصی دریافت کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

ممکن است هرلحظه یخچال شما دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، با یک تماس شما تکنسین ها به سرعت به محل اعزام می شوند و امور تعمیرات یخچال پارس شما را به انجام می رسانند.

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر در منزل

با دریافت خدمات تعمیر در محل دیگر نگرانی حمل یخچال به نزد تعمیرکار را نخواهید داشت، کافیست تا با مرکز تعمیرات لوازم خانگی دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسینی مجرب به منزل یا محل کار شما اعزام شود.

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر
تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

خدمات تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

 • سرویس یخچال فریزر پارس
 • رفع مشکل نشتی آب در بخش های داخلی و بیرونی یخچال
 • داغ شدن بیش از حد موتور یخچال پارس
 • تمام شدن یا نشتی گاز یخچال پارس
 • خرابی فیلتر تصفیه
 • تعمیر مشکلات مربوط به کمپرسور
 • فاسد شدن لاستیک درب یخچال فریز پارس
 • رفع مشکل برفک یخچال پارس
 • تعویض قطعات
 • حل مشکلات مربوط به شنیده شدن صدای عجیب از یخچال پارس

سرویس یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

یخچال باید هر ساله سرویس شود، جهت سرویس یخچال خود می توانید با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید، تکنسین ها در ابتدا یخچال شما را بررسی کرده و در صورت نیاز به تعمیر قطعات می پردازند.

چرا تعمیر یخچال را به دکتر آچار بسپاریم؟

گارانتی 1 ساله: تمامی خدمات دکتر آچار دارای گارانتی 365 روزه می باشد.

مشاوره رایگان: در صورتی که نیاز به مشاوره داشته باشید یا تعمیر یخچال توسط خودتان امکان پذیر باشد تکنسین های دکتر آچار به شما مشاوره رایگان می دهند تا خود بررسی کنید که یخچالتان چه عیبی دارد.

شعبه ها: دکتر آچار دارای شعب متعدد در مناطق بیست و دوگانه تهران جهت اعزام سریع تکنسین ها می باشد.

تکنسین های متخصص: دکتر آچار دارای تکنسین های مجرب و حرفه ای می باشد و در صورت تماس با مجموعه سریعاً به محل اعزام می شوند و تعمیرات یخچال و ساید را به طور تخصصی به انجام می رسانند.

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر
تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

دستمزد منطقی: تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود و مبالغ منصفانه می باشد.

خدمات شبانه روزی: بیشتر مراکز تعمیرات لوازم خانگی تا ساعت معینی کار می کنند اما فعالیت دکتر آچار به صورت شبانه روزی می باشد.

استفاده از قطعات اورجینال: اولویت تکنسین های دکتر آچار با تعمیر قطعات است و نه تعویض آن، با این حال در صورت نیاز به تعویض با رضایت مشتری و با استفاده از قطعات اصل و اورجینال قطعات را تعویض می کنند.

شارژ گاز یخچال فریزر پارس

ممکن است به دلیل ضربه خوردن لوله های گاز دچار نشتی شوند و گاز به اتمام برسد، گاز یخچال نقش مهمی در خنک کردن دارد و اگر به اتمام برسد شارژ گاز باید به انجام برسد، این کار توسط تکنسین ها به این صورت انجام می شود که در ابتدا به نشتی یابی پرداخته و سپس گاز یخچال را شارژ می کنند.

مشکلات رایج یخچال فریزر پارس و علت آن ها

نشتی آب یخچال فریزر پارس

نشتی آب این یخچال می تواند دلایل زیادی داشته باشد مانند پر شدن سینی تخلیه، مسدود شدن لوله ورودی یا تخلیه آب، یخ زدگی در قسمت اوپراتور یخچال، عدم کار کرد صحیح هیتر یخچال، نصب نادرست شیر های ورودی و تراز نبودن مکان قرارگیری یخچال.

از کار افتادن یا خاموش شدن فریزر

دلیل این مشکل می تواند مختل شدن جریان برق باشد، زمانی که انرژی مورد نیاز به موتور نرسد دستگاه ناگهان خاموش می شود.

برای عیب یابی و رفع مشکل باید به مواردی مانند اتصالی برق به دلیل نوسانات، خرابی کابل یخچال یا پریز، سوختن موتور یخچال به دلیل نوسانات یا اختلال در سیم کشی کمپرسور و یا خرابی ترموستات یخچال توجه کرد.

برق داشتن بدنه یخچال پارس

ممکن است زمانی که به یخچال دست می زنید وجود جریان برق خفیفی را احساس کنید، ایجاد اتصال در مدار الکتریکی یخچال ممکن است موجب چنین مشکلی شود.

عامل هایی که موجب این مشکل می شود ممکن است مربوط به مدار داخلی یخچال و یا اتصال برق خارج یخچال باشد.

صدای بلند یخچال پارس

یخچال ها معمولاً به دلیل کار کردن فن یخچال و روشن و خاموش شدن کمپرسور صدای ملایمی را تولید می کنند و اگر یخچال شما دچار بلندی صدا و صداهای غیر معمول شد یعنی این قطعات به درستی کار نمی کنند.

دلایلی که موجب تولید این صداها می شود عبارت اند از کاهش گاز یخچال، شل شدن پایه ی کمپرسور، فرسودگی لوله های کمپرسور، خرابی رله استارت یخچال، خرابی یا کثیف بودن فن کندانسور.

تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر
تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

گرمای بیش از حد موتور کمپرسور یخچال

موتور خود به تنهایی گرما تولید می کند و گرم شدن بیش از حد آن و ایجاد گرما در اطراف کمپرسور و نبود فن تهویه باعث می شود شما نیاز به تعمیر موتور پیدا کنید.

خنک نکردن یخچال

اگر دمای یخچال شما بالا رفته است و یا در نواحی گرم تر از بقیه نواحی یخچال می باشد مشکل از کمپرسور و موتور یخچال است، بهتر است در این صورت از کارشناسان و تکنسین های حرفه ای کمک بگیرید و سریعاً اقدام به تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر کنید.

خرابی لاستیک دور درب یخچال

اگر لاستیک دور درب یخچال خراب شده باشد موجب کم شدن سرما و هدر رفتن سرمای یخچال می شود، همچنین مصرف برق یخچال نیز بالا می رود پس در این صورت برای تعویض نوار لاستیکی موتور هر چه سریع تر اقدام کنید.

خرابی برد یخچال

برد الکترونیکی یخچال نقش مغز دستگاه را ایفا می کند، اگر یخچال به اندازه کافی خنک نیست ممکن است عیب از برد باشد، اگر یخچال برفک میزند امکان دارد که مشکل از برد باشد، اگر یخچال فریزر شما یکسره کار می‌کند امکان خرابی برد بالاست، اگر یخچال شما روشن نمی شود مشکل از برد الکترونیکی دستگاه است! پس در صورت خرابی برد حتما باید با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید.

پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر پارس در اسلامشهر

بهتر است برای بیشتر شدن طول عمر یخچال، سالانه یخچال را سرویس کنید، یخچال را در مکانی خنک و دور از نور آفتاب قرار دهید، درب یخچال را بیش از حد باز نکنیم و یخچال را بیش از حد ظرفیتش پر نکنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. روح الله امین 11 ماه قبل

  از اینکه تعمیر لوازم خانگی مو دادیم به شما خوشحالیم

 2. مهران اسدی 11 ماه قبل

  جاروبرقی مادربزرگم مکشش کم شده بود زنگ زدیم تو نیم ساعت تکنسین اومد مشکل رو برطرف کرد رفت، خیلی خوبه که به زمان مشتری احترام میگذارید

 3. صادق حجتی 8 ماه قبل

  هزینه نصب لباسشویی رو از کجا متوجه بشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید