تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک


تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ماشین ظرفشویی یکی دیگر از ماشین های مکانیکی است که در انجام امور خانه به افراد کمک می کند.

مصرف کننده های عزیز یکی از نگرانی هایشان در زمان خرابی دستگاه ماشین ظرفشویی آنهاست که چطور و چگونه  آن را تعمیر کنند.

در زمان کوتاه تری بتوانند از دستگاه ماشین ظرفشویی خود استفاده کنند، بیشتر افراد نگران جابه جایی ماشین ظرفشویی برای تعیرات هستند که چگونه این کار را انجام بدهند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

ولی با وجود مرکز خدمات دکتر آچار اصلاً نگرانی تعمیرات ظرفشویی و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک قدیمی خود نباشید.

با اعزام افراد با تجربه و ماهر در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک و تعویض قطعات در کوتاه ترین زمان ممکن اشکالات فنی دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما را برطرف می کنند.

افراد تعمیرکار و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نه تنها می توانند کار تعمیرات را به خوبی انجام دهند.

بلکه با گردگیری ها و تعمیرات قطعات و عملیات ویژه و تخصصی تعمیراتی را انجام می دهند که باعث بازیافت کیفیت اولیه کالا همانند روزهای اول ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خواهند شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در تهران

مجموعه دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر است که از شرق تا غرب واز شمال تا جنوب تهران به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می پردازد.

این تعمیرگاه در تمامی مناطق 22 تهران دارای شعبه می باشد از این جهت تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام شده و به ارائه خدمات می پردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در محل

از آن جایی که حمل ماشین ظرفشویی به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به هزینه جداگانه تعمیرات دارد، تکنسین های دکتر آچار تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را در منزل و محل انجام می دهند.

با این امکان نگران آسیب دیدن دستگاه تان در تعمیرگاه نبوده و می توانید عملکرد تکنسین را نظارت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

معیوب شدن برد ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

از مشکلات مهمی که برای ماشین ظرفشویی شما ممکن است پیش بیاید خراب شدن برد دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد.

در صورت اتصالی کردن  و یا نیم سوز شدن قطعات در ماشین ظرفشویی نیازمند تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک و یا تعویض برد دستگاه خواهید شد.

از دلایلی که باعث بروز این حادثه می شود نوسانات برق است، دلیل دیگر آن هم نیم سوز شدن خازن ها خواهد بود.

یا اتصالی در سیم پیچی باعث بروز این مشکل در دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خواهد شد که در این مواقع می توانید از مرکز خدمات دکتر آچار در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک کمک بگیرید تا دستگاه را به خوبی رفع عیب کنند.

رفع بوی بد در دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

بعضی از افراد مصرف کننده شاکی از بوی بد دستگاه ماشین ظرفشویی خود هستند، در این زمان باید افراد به این موارد توجه داشته باشند:

ذرات چربی از مواد غذایی در ماشین ظرفشویی باقی نمانده باشد، برای برطرف کردن باید داخل بازوان اسپری کننده، لبه ی پایینی درب، صفحه ی صافی را بررسی کنند.

بعد از اینکه این موارد را چک کردند باید دستگاه را بدون وجود ظرف روشن کرده تا یک دور کامل کار کند.

در این موقع می توانند از مواد ضد عفونی کننده و مواد شوینده به آن اضافه کنند تا عمل شستشو صورت بگیرد، همیشه قبل از شستشو ظروف را از باقی منده ی مواد غذایی به طور کامل پاک کنید تا اضافات مواد در داخل فیلتر دستگاه گیر نکند که بعداً بوی بد تولید بکند.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نصب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

یکی از خدمات مهمی که توسط تکنسین های دکتر آچار نصب می شودف نصب ماشین ظرفشویی است، این کار را می توانید به تکنسین های مجرب و متخصص دکتر آچار بسپارید تا دستگاه تان دچار مشکلات جانبی نشود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

عیب یابی یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات ماشین ظرفشویی به شمار می آید، در صورتی که عیب یابی توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود مشکلات دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا شده و بر طرف می شوند، در صورت عدم عیب یابی توسط فرد متخصص و آموزش دیده احتمال بروز مشکلات جدی تر در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک وجود دارد.

سرویس ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

از دیگر خدمات تخصصی که توسط سرویس کاران مجموعه دکتر آچار انجام می شود سرویس ماشین ظرفشویی است، سرویس مجموعه اقدامات ضروری است که علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه و جلوگیری از ایرادات جدی موجب افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ظرفشویی جنرال الکتریک با گارانتی 12 ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند، در صورتی که قطعه ای از ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های مجموعه تعمیر شود و تا یکسال بعد همان قطعه دوباره دچار مشکل شود، تکنسین های مجموعه موظف اند که بدون دریافت هزینه مجدد تعمیرات را انجام دهند.

گارانتی به صورت کتبی و 12 ماهه تقدیم مشتریان گرامی می شود.

تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی بهتر است یا تعویض قطعات؟

با توجه به افزایش قیمت ماشین ظرفشویی و قطعات آن اولویت تکنسین های دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده این دستگاه است، در صورتی که تکنسین تشخیص دهد تعویض قطعه بهتر از تعمیر آن است، تکنسین اقدام به تعویض قطعات می کند، در تعویض از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به نوع مشکل و خرابی، مدل دستگاه و خدماتی که تکنسین انجام می دهد بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نباشید چرا که کلیه هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و منصفانه می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

موارد متداول در زمینه ی مشکلات و خرابی دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

بسته نشدن درب دستگاه به خوبی، خشک نکردن ظروف پس از اتمام کار شستشو، وجود نشتی آب ازدستگاه ماشین ظرفشویی، باقی ماندن لکه های آب بر روی ظروف، چشمک زدن چراغ های دستگاه ماشین ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف،کار نکردن دکمه های دستگاه ماشین ظرفشویی، تخلیه نکردن آب دستگاه، وجود صداهای ناهنجار از دستگاه ماشین ظرفشویی از عواملی است که باعث ایجاد اختلال در کارهای دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می باشد.

دلیل خاموش نشدن ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین ظرفشویی با خاموش نشدن دستگاه روبرو شدید باید توسط افراد کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک پمپ تخلیه و گیر کردن این قطعه در ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار بگیرد.

از موارد دیگری که باید چک بشود تایمر دستگاه، برد دستگاه و معیوب شدن موتور ماشین ظرفشویی را باید بررسی کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی برطرف بشود.

چرا آبپاش ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نمی چرخد؟

دلیل نچرخیدن این قطعه در دستگاه به عواملی مانند وجود خرده غذاها روی بازوها، آبپاش ها به جایی برخورد داشته، آلوده بودن فیلتر و پمپ، خراب بودن پمپ می تواند در نچرخیدن آبپاش ها موثر باشد.

تیم تعمیرکاران تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک دکتر آچار می توانند اقدامات لازم را برای برطرف کردن این عیب دستگاه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک انجام دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

پروانه های آبپاش را چک کنید شاید شکسته باشند و خراب شدن قطعه هایی مثل بلبرینگ ها و کاسه نمد و تیغه های آبپاش که مواد غذایی در آن گیر کرده باشد ممکن است ایجاد صدا کند.

نشت آب در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

در اولین قدم باید شیر تخلیه را بررسی کرد و همچنین شلنگ ها را باید چک کرد مسدود نبوده باشد. ممکن است پمپ تخلیه معیوب شده باشد و یا دیسپنسر و واشر درب و شیر ورودی دچار خرابی شده باشد.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ابتدا درب دستگاه را چک کنید زیرا اگر بدرستی بسته نشده باشد به برد فرمان داده نمی شود که ماشین ظرفشویی کارش را شروع کند.

همچنین باید تایمر دستگاه را بررسی کنید که دچار خرابی نشده باشد و همینطور دوشاخه برق و محافظ را چک کنید ممکن است ایراد از آن باشد.

چرا ظرفشویی با آب گرم نمی شوید؟

ابتدا باید قطعاتی که وظیفه گرم کردن آب دستگاه را بر عهده دارند بررسی کرد مانند ترموستات و المنت و سیم های مرتبط با مدار و برد را چک کرد که در صورت هر گونه ایراد در قطعات باید توسط افراد با مهارت برطرف شود زیرا بسیار کار حساسی است.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چرا ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک آبگیری نمیکند؟

در اولین گام باید میکروسوئیچ درب کنترل شود و از کامل بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید و سپس چک کنید که پمپ و یا شیر برقی دچار نقص نشده باشد و همینطور تایمر و شناور باید بررسی شود که همه این ها علت های آبگیری نکردن دستگاه است.

چرا ماشین ظرفشویی جنرال خشک نمیکند؟

در واقع باید اول به چیدمان ظرف ها دقت کرد که درست چیده شده باشند و همینطور بعد از آن باید به مواد شوینده و مایع شوینده توجه کرد که مرغوب باشد و به اندازه کافی استفاده شده باشد. از دیگر دلیل این مشکل بهم ریختن تنظیمات و یا خرابی ترموستات و دریچه ها و المنت می تواند باشد.

چرا بر روی ظرف ها لکه های سفید ایجاد می شود؟

زمانی که این اتفاق میفتد دلیلش تمام شدن نمک دستگاه است و یا اینکه درب محفظه نمک بخوبی بسته نشده است و این رسوبات بروی ظروف بوجود می آید برای حل این مشکل باید جایگاه نمک را پر کنید و حتما محفظه نمک چک شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

راه های نگه داری بهتر از ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

برای اینکه بتوانیم عمر دستگاه را بالا ببریم و کیفیت و کارایی آنرا ارتقا دهیم باید کارهایی را برای ماشین ظرفشویی انجام دهیم و به آن اهمیت بدهیم. در اینجا به چند نکته مهم و اصلی اشاره خواهیم نکرد.

اولین نکته تمیزکاری و نظافت تمام بدنه داخل و بیرون دستگاه است برای اینکه مانع رشد باکتری ها و میکروب ها بشوید. هر شش ماه یکبار دستگاه را جرمگیری کنید.

دومین نکته این است که فیلتر کف ماشین را خارج کنید و آنرا تمیز کنید و همچنین ضد عفونی کنید و اگر آسیب دیده است آن را تعویض کنید.

نکته سوم این است که همیشه بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی با یک پارچه خشک لاستیک دور درب را خشک کنید تا از پوسیدگی و رشد قارچ ها جلوگیری کنید و درب دستگاه را تا چند ساعت باز بگذارید تا کاملا داخلش خشک بشود.

نکته چهارم: سعی کنید قبل از اینکه ظروف را داخل ماشین بگذارید باقی مانده غذاها را از پاک کنید با کمک یک دستمال نیازی به آبکشی تمام ظروف نیست.

نکته پنجم: سعی کنید بوسیله یک فنجان سرکه سفید دستگاه خالی شروع بکار کند تا جرمگیری را برای خود انجام دهد ولی اگر نتیجه مطلوب را نگرفتید میتوانید با تماس با تکنسین های دکتر آچار از آنها بخواهید بوسیله پودر های مخصوص جرمگیری این کار را برایتان انجام دهند.

ارور ها و کدهای خطا در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

در تمام دستگاه ها زمانی که برای دستگاه مشکلی پیش می آید ارور ها و کدهایی را در صفحه نمایشگر نمایش می دهد تا از خرابی آن بخش اطلاع بدهد در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک هم به همین صورت است که با ارورهایی نقایص و اشکالات خودش را نشان می دهد.

در این بخش مهم ترین ارور ها راعنوان میکنیم و به رفع آنها می پردازیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ارور C1 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این ارور برای زمانی است که دستگاه با مشکل تخلیه مواجه شده است و زمان تخلیه طولانی شده است.

که برای رفع این کد خطا باید ابتدا پمپ تخلیه و فیلتر دستگاه را چک کرد و یا شیر خروجی دستگاه دچار خرابی شده است و در انتها باید به معیوب شدن برد هم شک کرد و آنرا بررسی کرد.

ارورهای C2 و C3 هم مربوط به امر تخلیه می باشند که مانند موارد بالا باید همگی چک و بررسی شود و در صورت نیاز به تعویض پمپ تخلیه آن توسط یک فرد حرفه ای انجام شود.

ارور C4 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

زمانی که این ارور نمایش داده می شود یعنی مقدار آبی که وارد ماشین ظرفشویی شده است زیاد است و از میزان مورد نیاز فراتر رفته است.

که برای رفع این مشکل باید ورودی آب را و پمپ تخلیه و شناور آب دستگاه بررسی شود تا مشخص شود ایراد از کدام یک از قطعات است.

ارور C5 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

 این خطا یک خطای ترکیبی است از اینکه هم مقدار آب وارد شده به ماشین کم است و هم زمان تخلیه کردن خیلی کوتاه بوده است.

برای رفع این ایراد باید قطعاتی همچون شناور آب، شیر برقی و فیلتر آب ورودی بررسی شود و لوله ها ی ورودی هم چک شوند که چیزی آنها را مسدود نکرده باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ارور C6 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

زمانی که این ارور نمایش داده می شود نشان دهنده آن است که دمای آب پایین بوده و ماشین ظرفشویی قادر نخواهد بود که ظرف ها را تمیزتر و ضد عفونی کند و کیفیت شستشو کم می شود.

برای برطرف کردن این ایراد باید ابتدا برد الکتریکی و سنسور دمای آب را مورد بررسی قرار داد تا ایراد اصلی مشخص شود.

ارور C7 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این ایراد مربوط به المنت حرارتی و سنسور دما می باشد که یکی از این اجزا نقش خود را بخوبی اجرا نمی کند و باعث بروز مشکل شده است.

برای حل این ایراد برای این قطعات یعنی المنت و سنسور دما و در آخر برد دستگاه چک شوند تا ایراد مشخص شود.

ارور C8 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

زمانی که با چنین اروری مواجه می شوید یعنی جایگاهی که مواد شوینده در آن قرار میگیرد دچار مسدودی و گرفتگی شده است.

برای اینکه بتوان این مشکل را برطرف کرد باید تنها به یک قطعه شک کرد آن هم دیسپنسر مواد شوینده است که باید توسط یک فرد زبردست و با مهارت مورد بررسی قرار گیرد.

ارور PF ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این خطا برای ایراد در ولتاژ برق و نداشتن همخوانی ولتاژ با تنظیمات دستگاه است. که برای برطرف کردن این خطا باید میزان برق ورودی و نوسانات برق خانه را بررسی کرد تا مشخص شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ارور F2 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این خطا یک مقدار تخصصی است و زمانی که این ارور نمایش داده می شود یعنی مشکلی بین سیم ها و برد الکتریکی وجود دارد که باید تک تک سیم ها و رابط ها را بررسی کرد که نیازمند مهارت و زمان مناسب می باشد.

ارور F3 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این ارور بیانگر خطا و خرابی در تنظیمات برد کنترل است که باید تمام سیم های پشت دستگاه و برد مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور F33 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این ارور بیانگر این است که مشکلی در میکروسوئیچ بوجود آمده است و باید این قطعه چک شود و در صورت عدم تعمیر تعویض شود تا رفع عیب گردد.

ارور F34 ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک:

این خطا بیان می کند که آب از زیر دستگاه نشتی دارد و به بیرون می ریزد که برای برطرف کردن این مشکل باید شلنگ های دستگاه را بررسی که نشتی و یا سوراخ و پوسیدگی نشده باشند.

 در انتها پس از اینکه از این موارد اطمینان حاصل کردید پمپ را هم نیز چک کنید و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه حتما با یک مرکز خدمات قوی و حرفه ای مانند دکتر آچار تماس بگیرید تا در کمترین زمان عیب یابی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما را انجام دهند و بهترین نتیجه را بگیرید و هزینه مناسبی را نیز پرداخت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خود را با گارانتی 12 ماهه و نرخ اتحادیه به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. ابوالفضل کیان 2 سال قبل

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 2. حبیب نهاوندی 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 3. یدالله فاظلی 1 سال قبل

  بسیارعالی وکاربردی

 4. صادق حسینی 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

 5. عبدالله مومنی 1 سال قبل

  خیلی عالی بود

 6. قربانعلی صمدی 1 سال قبل

  کار را باید بسپاری به کاردون دقیقا مثال شماست تعمیرات را به شما دادم و بسیار راضی هستم

 7. حبیب الله سلیمانی 1 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 8. هستی محمودی 3 ماه قبل

  ارور C4 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک چه معنایی دارد؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام ارور c4 در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به معنی اختلال در عملکرد پمپ ظرفشویی و شناور آب آن می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید