تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک


یکی از قطعات اصلی یخچال برد الکترونیکی آن می باشد که در صورت ایراد در آن، عملکرد یخچال دچار اختلال می شود و باید برای تعمیر آن از طریق متخصصین اقدام کرد، در این مقاله قصد داریم درباره تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک صحبت کنیم.

جنرال الکتریک شرکتی است که در آمریکا واقع است و با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا به تولید انواع تجهیزات تصویر برداری پزشکی، هوا فضا، لوازم خانگی و… می پردازد که در ایران هم به وسیله لوازم خانگی با کیفیتش بسیار مشهور می باشد.

با رشد تکنولوژی، یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای برفک زا جای خود را به انواع بدون برفک آن دادند که در آن ها تایمر دیفراست نیز به اجزا اضافه شده که نقش برفک زدایی از روی اواپراتور را ایفا می کند.

تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک
تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

برد الکترونیکی ساید بای ساید چیست؟

برد الکترونیکی ساید بای ساید مجموعه هوشمند و بهینه شده از اجزای ترموستات و تایمر دیفراست با عملکرد بیش تر و توانایی بالاتر می باشد، برد الکترونیکی را می توان به مغز ساید بای ساید تشبیه کرد که وظیفه فرمان دادن به بقیه اجزا را بر عهده دارد.

بروز ایرادات در برد الکترونیکی می تواند در عملکرد ساید بای ساید اختلال زیادی را ایجاد کند، برای مثال همه قطعات اصلی ساید بای ساید مانند فن ها، کمپرسور، المنت ساید، یخساز، سیستم دیفراست و سنسور دما که از برد الکترونیکی فرمان بری می کنند، در صورت ایرادات در برد، ممکن است دچار مشکلات شوند، اما به یاد داشته باشید از آن جایی که این برد ها پیشرفته هستند، در صورت بروز مشکلات خود آن ها را دستکاری نکنید و برای با تماس با مرکز معتبر تعمیرات برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک اقدام نمایید.

عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

برد الکترونیکی ساید جنرال الکتریک قطعه ای با تکنولوژی به روز می باشد که تعمیرات آن باید توسط تکنسین های ماهر و مجرب انجام شود، دکتر آچار مفتخر است که با تکنسین هایی همکاری می کند که همگی متخصمی ص در امور تعمیرات در حوزه خودشان می باشند و با تماس شما در منزل یا محل کارتان حاضر می شوند و با مهارت کامل به عیب یابی و تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک می پردازند.

در صورتی که برد الکترونیکی دچار ایراد و خرابی باشد و نیاز به تعمیرات تخصصی باشد، تکنسین با رضایت مشتری برد الکترونیکی را به تعمیرگاه منتقل می کند تا توسط مهندسین و با استفاده از جدیدترین متدهای تعمیراتی و ابزار باکیفیت تعمیر شود.

تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک
تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

نشانه های نیاز به تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، برد الکترونیکی ایفا کننده نقش مغز ساید بای ساید می باشد، و هر گونه مشکلی می تواند به برد الکترونیکی آن مربوط شود، برخی از علائم که می تواند نشانگر نیاز به تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک و ایرادات آن باشد عبارت اند از:

 • خاموش شدن صفحه نمایش ساید
 • روشن نشدن ساید
 • خطا و ارور ها بر روی نمایشگر
 • روشن شدن چراغ قرمز و باقی ماندن در این حالت
 • سبز شدن چراغ در عین خروجی نداشتن دستگاه ساید
 • خنک نکردن ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • خاموش شدن کمپرسور در عین کار کردن فن ها
 • شنیده شدن صدای کلیک از پشت ساید
 • یکسره کار کردن ساید
 • اختلالات در عملکرد فن اواپرتور
 • کار نکردن موتور، سیستم دیفراست و…

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا با تماس با مرکز دکتر آچار برای تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک اقدام نمایید.

عملکرد نامناسب ساید در عین سالم بودن قطعات

یکی دیگر از نشانه های نیاز به تعمیر برد الکترونیکی ساید جنرال الکتریک این است که ساید بای ساید در عملکرد خود که همان خنک کنندگی است، نا موفق است اما وقتی قطعاتی چون موتور و کمپرسور را بررسی می کنیم متوجه می شویم که آن ها کاملا سالم می باشند، در این زمان ها معمولا خرابی برد الکترونیک عامل مشکل در عملکرد ساید می باشد.

تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک
تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

دلایل خرابی و نیاز به تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

عوامل متفاوتی ممکن است در ایجاد مشکلات و ایراد برد ساید موثر بوده باشند، برخی از این عوامل شامل موارد زیر هستند:

 • مشکلات نوسان برق
 • دستکاری شدن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط شخص نابلد
 • بروز اتصالی داخلی در قطعات داخلی
 • سوختن مقاومت
 • خرابی و کنده شدن لحیم ها
 • سوختن AC برد الکتریکی
 • ریختن مایعات بر روی بدنه و پشت ساید
 • فرسودگی و عمر طولانی برد ساید بای ساید
 • اتصالی سیم کشی ها

پیشگیری از نیاز به تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

با انجام برخی اقدامات و رعایت برخی از موارد می توان از آسیب دیدن برد جلوگیری کرد:

استفاده از محافظ برق برای جلوگیری از تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

پیش از استفاده از سایدتان حتما از محافظ برق کنید تا جریان وروی غیرمجاز (ولتاژ بیشتر از 240) به برد ساید بای سایدتان نرسد، در صورتی که برق غیر مجاز به طور مستقیم وارد ساید شود منجر به سوختن برد می شود، به طور کلی نوسانات برق از مهم ترین عوامل آسیب زننده به برد می باشند که می توانند خازن ها، اتصالات و سیم های برد یخچال ساید بای ساید را تخریب کنند.

جلوگیری از آسیب فیزیکی به برد ساید بای ساید

در زمان جابجایی ساید امکان وارد شدن آسیب فیزیکی به ساید وجود دارد، این آسیب ممکن است منجر به بروز صدماتی در برد شود که حتی قابل تعمیر نباشد و نیاز به تعویض پیدا کند.

تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک
تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

دستکاری نکردن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

در صورتی که به برد ساید بای ساید جنرال الکتریک شما ایرادی وارد شده و دچار خرابی ای شده، آن را دستکاری نکنید، تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک و دیگر برندها همگی امری تخصصی هستند که در صورتی که شخص غیرحرفه ای برد را دستکاری کند می تواند به خراب تر شدن برد و یا ایجاد دشواری بیشتر در تعمیر برد توسط تکنسین بیانجامد.

تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعویض برد ساید می تواند هزینه بالایی را ایجاد کند پس تکنسین ابتدا برد را بررسی می کند و با مشورت با شما تا حد امکان گزینه تعمیر برد را انتخاب می کند، اما در صورتی که هزینه تعمیر برد بیشتر از تعویض آن شود، با گرفتن تایید از شما برد را تعویض می کند.

گارانتی تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال الکتریک

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه کتبی هستند که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید

قیمت تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید به عواملی همچون نوع عیب در برد و نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده آن دارد، که پس از بررسی و عیب یابی توسط تکنسین به شما اعلام می شود، به طور کلی هزینه ها در دکتر آچار حتی کمتر از نمایندگی های جنرال الکتریک و مطابق تعرفه اتحادیه و با در نظر گرفتن تخفیفات، منظور می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. اکبر خوش نیت 11 ماه قبل

  تعمیرکاری که اومدن منزلمون واقعا آقای خوبی بودن

 2. میلاد قشقایی 11 ماه قبل

  تعمیر فر تو کار در تهران سمت شرق کجا انجام میشه؟

 3. سیدعلی کیانی 8 ماه قبل

  من خیلی از کارتون راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید