تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک


خدمات تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در دنیای پیشرفته ی امروز دستگاه های مدرنی در بازار ها موجود هست که یکی از آنها ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد.

همه سعی در بهبود و کیفیت کالا دارند ولی باز هم ممکن است به مرور زمان و استفاده های پیاپی از این دستگاه مشکلاتی در زمینه مصرف کردن برای این دستگاه لباسشویی شما پیش بیاید.

شما می توانید با مراقبت های لازم و انجام سرویس های دوره ایی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را از مشکلات شایع دور نگه دارید و طول عمر بیشتری به دستگاه بدهید  و از معایب کمتری برخوردار بشود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

این را بدانید که کار تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک باید به دست افراد با تجربه و ماهر صورت بگیرد تا بتوان رفع عیب دستگاه را به خوبی انجام داد وگرنه ممکن است با مشکلات بیشتری روبرو بشوید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

دکتر آچار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دارای سابقه درخشان و طولانی است که دارای دانش تخصصی در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بوده که این افتخار را دارد که بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را در اختیار شما بگذارد، مجموعه دکتر آچار از پرسنلی متخصص با دانش بالا در جهت تعمیرات ماشین لباسشویی و تجربه درخشان تشکیل شده اند تا در اسرع وقت به شما عزیزان خدمات رسانی کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

سرویس ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

همان طول که می دانید ماشین لباسشویی یکی از کالا های اساسی خانه است، که ممکن است دچار خرابی شود که این خرابی در زندگی شما مشکل ایجاد می کند، و شما از جمع شدن لباس هایی کثیف در صورت خرابی ماشین لباسشویی رنج می برید، شما می توانید با استفاده از خدمات سرویس ماشین لباسشویی جنرال الکتریک مرکز دکتر آچار طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید.

کار نکردن دکمه ی استارت ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر در مواقع کار کردن با دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود با مشکل روشن نشدن در زمان استفاده از دکمه ری استارت در ابتدا باید درب دستگاه را بررسی کنید تا بتوانید تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک انجام دهید.

بعد از این مورد باید خراب بودن دکمه ی استارت، میکروسوئیچ دستگاه، برد و یا برنامه ریز ماشین لباسشویی شما دچار اشکالاتی شده باشد.

که باید اقدام به تعمیر این قطعات آسیب دیده بکنید تا تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و رفع عیب انجام بشود.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

علت نچرخیدن دیگ دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

گاهی با مسدود شدن و پیچ افتادن به شیلنگ آب سرد و یا تخلیه در باعث نچرخیدن دیگ خواهد شد.

در صورتیکه مشکل از این موارد نباشد باید فیلتر دستگاه از رسوبات و کثیفی تمیز کرد و از شسستشو ساقط شده و عدم چرخش را به وجود می آورد.

البته با خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه و خراب شدن تسمه درایو موتور دستگاه  و یا بسته نشدن درب دستگاه باعث بروز این مشکل می شود.

که باید بررسی دستگاه به صورت دقیقی صورت بپذیرد تا مشکل اصلی را جویا بشوید که برای برطرف کردنش اقدامات لازم را انجام داد.

نشتی آب از دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

گاهی نشتی آب از پشت دستگاه و یا از جلوی دستگاه پیش می آید که با بررسی دقیق اگر درقسمت پشتی ماشین لباسشویی باشد.

باید شیلنگ های ورودی را چک کرد و در صورتیکه از قسمت جلوی درب باشد حتماً اشکال در قسمت لاستیک درب که ممکن است فرسودگی داشته باشد که باید عمل تعویض صورت بگیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

بیش از حد آبگیری و سرریز شدن آب از دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر خرابی در قسمت دریچه ی ورودی آب ماشین لباسشویی باشد این مشکل نمایان خواهد شد و در زمان برق وصل نبودن به دستگاه هم می تواند این مشکل را تشدید کند.

سوئیچ فشار در تامین برق کافی برای دریچه ی ورودی دارد که با وجود هر گونه نقص و عیب در این قطعه مشکل ساز می شود.

برای باز و بسته شدن فشار مورد نیاز وجود ندارد و دستگاه پس از آبگیری متعادل نمی تواند عمل قطع آب را انجام دهد برای همین سرریز می شود.

تمام نشدن برنامه ی شستشوی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

وقتی که شما به اندازه ی ظرفیت دستگاه لباس برای شستشو در داخل آن قرار دادید و برنامه را انتخاب کردید.

در بعضی مواقع با تمام نشدن برنامه ی شستشوی لباسها روبرو می شوید که این اشکال می تواند به خاطر وجود صدمه به قطعه ی تایمر و یا برد دستگاه ماشین لباسشویی باشد.

که شما برای برطرف کردن آن می توانید از خدمات دکتر آچار بهره بگیرید و با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک این مرکز مشورت کنید و از راهنمایی های آنان در جهت تعمیرات استفاده نمایید.

قفل نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر در زمانی که می خواهید درب دستگاه لباسشویی خود را ببندید ولی بسته نمیشود ممکن است که خرابی در قسمت زبانه و دستگیره ی دستگاه باشد.

در غیر این صورت اشکال در قسمت میکروسوئیچ و یا برد ماشین لباسشویی خواهد بود که با بررسی این موارد می توانید علت اصلی را پیدا کنید تا مشکل حل بشود و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را انجام دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر تخلیه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اگر با مشکل تخلیه لباسشویی مواجه شدید نگران نباشید زمانی که لباسشویی در قسمت تخلیه به مشکل برخورد شلنگ را بررسی کنید احتمال دارد مسدود شده باشد. شلنگ را باز کنید و داخل آنرا بررسی کنید که جسمی داخلش نباشد که جلوی خروج آب را گرفته باشد که نیز خود باعث آسیب به لوله می شود در نهایت باید به تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک انجام شود.

بوی نامطبوع لباس ها در لباسشویی جنرال الکتریک از چیست؟

گاهی پیش می آید که زمانی که کار لباسشویی تمام می شود هنگام باز کردن درب لباسشویی بوی نا مطبوعی به مشام میرسد که این نیز میتواند چندین علت داشته باشد.

اولین دلیل آن میتوان پایین بودن دمای آب باشد درست است که استفاده از برنامه ای که دمای پایین دارد در مصرف برق صرفه جویی میکند ولی همین کار اگر استمرار داشته باشد می تواند زمینه را برای رشد باکتری ها در لباسشویی را فراهم کند.

زیرا دمای پایین نمیتواند باکتری ها را از بین ببرد و در اثر مرور زمان باعث ایجاد بوی بد داخل ماشین لباسشویی جنرال می شود برای رفع این مشکل سعی کنید از شستشو با آب داغ استفاده کنید و یا از محلول های ضدعفونی کننده قبل از شروع بکار دستگاه استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

دلیل دیگر میتواند رطوبت باشد زیرا تاریکی و رطوبت داخل ماشین به رشد و ایجاد باکتری ها کمک زیادی می کند زمانی که ماشین لباسشویی کارش تمام می شود اگر خشک نشود تمیز نکنید قارچ ها و باکتری ها تولید شده و ایجاد بوی بد و نامطبوعی می کنند. برای رفع این ایراد ابتدا از محلول آنتی باکتریال استفاده کنید و سپس بعد از هر بار استفاده از لباسشویی با یک پارچه تمیز داخل ماشین و لاستیک را خشک کنید.

از علل مهم دیگر در ایجاد بوی بد لباسشویی نرسیدن پودر کافی به لباس ها است زیرا گاهی ممکن است بخاطر رسوب و گیر کردن پودر در جاپودری پودر به لباس ها نرسد و باعث می شود لباس ها بخوبی شسته نشوند و بوی بدی به مشام برسد.

دلیل دیگر استفاده بیش از حد از مواد شوینده و پودر که باعث می شود آب ورودی با میزان کم نتواند تمام پودر ها را در خود حل کند به همین منظور پودر ها روی هم جمع شده و رسوب می کنند وهم ماشین لباسشویی بوی خوبی نمی دهد و هم به بخش های داخلی دستگاه آسیب وارد می کند.

از دیگر دلایل این مشکل میتوان عدم تخلیه صحیح ماشین لباسشویی را نام برد که زمانی که تخلیه بدرستی انجام نشود آب کثیف در دستگاه جمع میشوند و کپک ها و باکتری ها رشد می کنند که برای رفع آن باید پمپ تخلیه و مسیر را کاملا پاک کنید تا بوی بد برطرف شود.

در مجموع دلایل زیادی وجود دارد که بر این مشکل دامن میزند مانند: استفاده از مواد شوینده نامرغوب و بی کیفیت که نتوانند در آب بخوبی حل شود و پر کردن بیش از حد از لباس در لباسشویی که مانع از چرخش صحیح لباس ها می شود.

همچنین برنامه شستشوی نامناسب عاملی بر ایجاد بوی بد میتواند داشته باشد، همینطور زمانی که کار لباسشویی تمام می شود باید سریعا لباس ها را از دستگاه خارج کنید زیرا علاوه بر ایجاد باکتری بحتی باعث بوجود آمدن بیماری های پوستی و التهابات میشود.

برای اینکه دیگر چنین مشکلاتی برای شما پیش نیاید حتما بعد از اتمام کار لباسشویی فیلتر پمپ تخلیه و جاپودری و لاستیک دور درب را تمیز کنید و همیشه به دستگاهتان رسیدگی کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

همانطور که میدانید ماشین لباسشویی از جمله وسایلی است که در همه فصل ها و همه زمان ها مورد استفاده قرار میگیرد و وجود آن و سالم بود دستگاه اهمیت فراوانی دارد.

پس باید برای افزایش طول عمر و بالا بردن کارایی آن نهایت دقت را بکنید که دچار خسارت های جبران ناپذیری نشود.

برد الکتریکی ماشین لباسشویی جنرال از قطعات مهم  محسوب می شود که عملکرد تمام بخش ها را برعهده دارد اگر خرابی در آن رخ دهد دستگاه دیگر قادر به ادامه کار و شستن لباس ها را ندارد و از آنجایی که این قطعه گران است و هزینه خرید و یا تعمیرات آن زیاد است حتما توسط افراد حرفه ای تعمیر شود و مورد بررسی قرار بگیرد.

برد لباسشویی دارای خازن ها و چیپست ها و فیوزهایی است که بسیار حساس هستند و با نواسانات برق و یا نفوذ آب به آن دچار خرابی و حتی سوختن آن می شود.

و زمانی که ماشین لباسشویی جنرال بخوبی نمیچرخد و یا خوب خشک نمی کند و یا نخلیه انجام نمیشود و… همه اینها به برد فشار میاورد و باعث سوختن برد می شود.

راههای افزایش کارایی و عمر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

قابل ذکر است اگر اشتباهاتی که باعث میشود ماشین لباسشویی آسیب ببیند و کاهش کارایی داشته باشد را انجام ندهید همین کافیست، مثلا زمانی که لباس ها را داخل دستگاه قرار میدهید به حجم آنها توجه کنید، ماشین لباسشویی را حتما در جای مناسب قرار بدهید و همیشه تراز باشد، همواره بعد از شستشو درب لباسشویی را باز بگذارید تا از پوسیدگی لاستیک دور درب جلوگیری کنید. حتما هر چند وقت یکبار داخل دستگاه را جرمگیری کنید.

حتما هر 6 ماه یکبار سرویس ماشین لباسشویی را انجام دهید فیلترهای دستگاه را همیشه تمیز کنید از مواد شوینده مناسب استفاده کنید.

به هیچ عنوان کفش های گلی را در ماشین لباسشویی نیندازید زیرا باعث آلوده شدن محیط دستگاه و انتقال بسیاری از بیماری ها می شود بنابراین بگذارید چند روز زمان ببرد و بعد داخل ماشین بیاندازید.

از سیم ماشین لباسشویی جنرال الکتریک مراقبت کنید و آنها را در زیر اجسام سنگین قرار ندهید و یا خم و یا کشیده نشوند.

به هیچ عنوان از لباس هایی که دارای خاصیت ضد آب هستند و یا پتوهای بزرگ که کرک را جذب میکنند را داخل لباسشویی نشویید.

هرگز وسایل سنگین را روی لباسشویی قرار ندهید زیرا ممکن است در اثر لرزش زیاد هم شکسته شوند و هم صداهای ناهنجاری را ایجاد کنند.

هیچ گاه وسایلی همچون سکه، زیپ و وسایل فلزی و تیز را در ماشین لباسشویی قرار ندهید زیرا این اقلام باعث می شوند هم به شیشه دستگاه آسیب بزنند و هم در مسیر های تخلیه گیر کنند پس حتما قبل از انداختن لباس ها به داخل ماشین این موارد را رعایت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر شیربرقی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

حال میخواهیم شما را با نحوه عملکرد شیربرقی لباسشویی آشنا کنیم در واقع وظیفه پر کردن دیگ لباسشویی از آب بر عهده شیربرقی می باشد که بطور خودکار اینکار را انجام میدهد.

و بعد از آنکه به مقدار مورد نیاز و طبق برنامه انتخاب شده عمل آبگیری را انجام داد شیربرقی جریان آب را قطع میکند تا دیگر وارد دستگاه نشود.

شیر برقی انواع مختلفی دارند که با تعداد بوبین ها دسته بندی می شوند که در ماشین لباسشویی های جدید اکثرا تک بوبین و یا دو بوبینی هستند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر مانند لباسشویی های قدیمی دو تا ورودی آب سرد و گرم وجود ندارد بلکه تنها با یک ورودی آب سرد وارد دستگاه میشود و درصورت نیاز به آب گرم بوسیله هیتر آب را گرم می کند.

خراب شدن شیر برقی به دو صورت الکتریکی و مکانیکی است که اگر مکانیکی باشد فیلتر مسدود می شود و سنگریزه و شن ها داخلش گیر کرده است و یا لاستیک آن پاره می شود و در بخش الکتریکی ممکن است بوبین شیربرقی سوخته باشد.

اگر آب بصورت غیر خودکار وارد لباسشویی شود این نشانه خرابی شیر برقی است که معمولا بیشتر در فصل زمستان بخاطر یخ زدن و ترکیدن لوله ها شاهد این خرابی ها هستیم.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

رفع ارورهای ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ارور E7: این خطا برای تامین آب است زمانی که این ارور نمایان میشود از شیرهای آب سرد و گرم مطمئن شوید و در ماشین لباسشویی را چک کنید که کاملا بسته باشد.

ارور E : در این لحظه پمپ لباسشویی را چک کنید و همینطور سیم کشی و مدار را بررسی کنید.

ارور DE: در این مواقع سنسور فشار را چک کنید و درب دستگاه را ببندید و مدار را بررسی کنید.

ارور UE: در چنین مواقعی مدار و برد را چک کنید و سریعا با یک تکنسین ماهر تعمیرات برد تماس بگیرید و در اولین فرصت کار تعمیرات را انجام دهید .

در زمینه تعمیرات برد مجموعه دکتر آچار بهترین گزینه برای انتخاب است که دارای تعمیرکاران ماهر و دوره دیده است و دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر می کنند و به شما گارانتی تعمیر می دهند تا از هر جهت آسوده خاطر باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود را  با گارانتی 12 ماهه و نرخ اتحادیه به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در مجموعه دکتر آچار طبق نرخ مصوب اتحادیه است، بنابراین به راحتی می توانید به این مرکز اعتماد کنید، که در صورت ارائه تمام خدمات فاکتور به مشتری داده می شود.

در ادامه به دلایل اختلاف قیمت در تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می پردازیم:

 1. با توجه به نوسان بازار و تغییرات آن قیمت هار تعمیرات نیز تغییر می کند.
 2. استفاده از قطعات و لوازم اصل با کیفیت بالا بر روی هزینه ها مؤثر است.
 3. میزان پیشرفته بودن جنرال الکتریک بر روی قیمت تأثیر می گذارد.
 4. بسته به مدت زمان گارانتی قیمت نیز متفاوت است.
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 16
 1. فریبا۱۳ 2 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   خوشحالیم که ما را همراهی میکنید موفق باشید

 2. سیدعلی تقی زاده 2 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 3. محمد شعبانی 2 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 4. علی هدایت 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 5. حسین شفیعی 2 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 6. اکبر رنجبر 2 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 7. رمضان مرتضوی 2 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 8. مجید سبزواری 1 سال قبل

  متن جامع و کاملی بود کلی از مشکلات را متوجه شدم

 9. کریم انتظامی 1 سال قبل

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 10. ناهید رفعتی 1 سال قبل

  سلام من لباسشویی جنرال الکتریک دارم امروز که شست و شوش تموم شد درو که باز کردم کلی آب ریخت رو زمین و آب دستگاه تخلیه نشده بود سریع درو بستم، درش قفل شده کد E30 میاد روی صفحه نمایش علتش چیه؟ چه کار باید انجام بدم؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب ممکنه چیزی داخل فیلتر تخلیه گیر کرده باشد و فیلتر و پمپ تخلیه نیاز به تعویض داشته باشن، بهتره از تکنسین کمک بگیرید

 11. آزاده نصیری 5 ماه قبل

  سلام میخواستم بدونم که شما نصب لباسشویی جنرال الکتریک انجام می دید؟ نصب لباسشویی گارانتی هم دارد؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله تکنسین های ما نصب لباسشویی در منزل انجام می دهند، بله کلیه خدماتی که توسط تکنسین های ما انجام می شود دارای گارانتی می باشند

 12. کبری داداشپور 3 ماه قبل

  سلام تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی جنرال الکتریک هم انجام می دید؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، بله تعمیرات ماشین لباسشویی قدیمی هم انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید