تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

تعمیر اجاق گاز در شمال تهران


تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

اجاق گاز یکی از پرکاربردترین لوازم هر منزل به شمار می رود. این وسیله بارها در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد و حتما با گذشت زمان قطعات آن فرسوده می‌شود.

شرکت دکتر آچار متخصصین خبره و با تجربه ای در زمینه تعمیرات اجاق گاز دارد که می ‌تواند در کمترین زمان ممکن، تمامی اختلالات اجاق گاز شما با هر برند و مدلی را برطرف کنند تعمیر اجاق گاز در شمال تهران و تمامی نقاط توسط این تیم متخصص ارائه می‌شود.

تعمیر اجاق گاز در شمال تهران
تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

تعمیر اجاق گاز در زعفرانیه، تعمیر اجاق گاز در ولنجک، تعمیر اجاق گاز در فرشته، تعمیر اجاق گاز در گاندی، تعمیر اجاق گاز در دزاشیب، تعمیر اجاق گاز در تجریش، تعمیر اجاق گاز در نیاوران، تعمیر اجاق گاز در اقدسیه، تعمیر اجاق گاز در ظفر ، تعمیر اجاق گاز در درکه ، تعمیر اجاق گاز در صاحبقرانیه، تعمیر اجاق گاز در فرمانیه و….

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

شرکت دکتر آچار بر این باور است که ارائه خدمات با کیفیت بالا و برتر حق مشتریان عزیز ما می باشد، ما با در اختیار داشتن  گروه متخصص ،متعهد، دلسوز در راستای مشتری مداری تمام تلاش خود را کرده ایم تا خدمات خود را به بهترین نحو و بی نقص ارائه کنیم.

متخصصین شرکت دکتر آچار در شمال تهران بدون در نظر گرفتن برند و مدل اجاق گاز تعمیر و سرویس دستگاه شما را در محل انجام خواهند داد بدون اینکه اجاق گاز شما جا به جا شود، تعمیرکار را به محل مورد نظر اعزام می کنند.

شرکت دکتر آچار با هدف رضایتمندی مشتری از الگو ریتم مشتری مداری که در کشورهای جهان اول حاکم میباشد پیروی میکند بنابراین بعد از تعمیر اجاق گاز شما با هر برندی ضمانت نامه 6 ماهه ارائه می نماید تا خیال شما از بابت تعمیر کاملا راحت باشد.

متخصصین دکتر آچار در شمال تهران تمامی هزینه های تعمیر و تعویض قطعات را منصفانه اعلام می نماید و تمامی قیمتها در این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد.

تعمیر اجاق گاز در شمال تهران
تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

برندهای اجاق گاز

اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول و…

تمامی این برندها توسط متخصصین دکتر آچار در تعمیر اجاق گاز در شمال تهران به درستی عیب یابی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر خواهد شد، فقط کافیست با شماره های شرکت دکتر آچار تماس بگیرید.

مشکلاتی که برای مشتریان در رابطه با فر و اجاق گاز بوده به شرح ذیل می باشد :

 • ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
 • فندک اجاق گاز کار نمی کند.
 • در زمان طولانی شعله روشن میشود.
 • فر اجاق گاز گرم نمیکند.
 • شیشه فر اجاق گاز شکسته است.
 • شیشه اجاق گاز شکسته است.
 • صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند.
 • برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود.
 • بوبین اجاق گاز خراب است.
 • ترموکوپل اجاق گاز خراب است.
 • و…
تعمیر اجاق گاز در شمال تهران
تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

5 مورد از مشکلات اجاق گاز

 • علت روشن نماندن شعله اجاق گاز چیست؟

روشن نماندن شعله اجاق گاز یکی از دیگر مشکلات رایجی است که در این دستگاه دیده می شود. دلایل گوناگونی باعث بروز این مشکل در اجاق گاز می شود.

خراب شدن پیلوت، خرابی مشعل، جابه جا شدن الکترود جرقه زن، خراب شدن ترموستات، تنظیم نبودن تایمر، مناسب نبودن جای سرشعله برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در اجاق گاز می شود.

 • علت جرقه نزدن اجاق گاز چیست؟

از دیگر موارد حائز اهمیت عیب یابی اجاق گاز می توان به جرقه نزدن دستگاه، اشاره نمود. معیوب شدن فندک، علت اصلی بروز مشکل عدم وجود جرقه در اجاق گاز می باشد.

فندک در ایجاد احتراق و تشکیل شعله اجاق گاز نقش تعیین کننده ایفا می نماید. عدم تولید جرقه توسط این قطعه، روشن نشدن مشعل دستگاه را به همراه دارد.

 • علت تغییر رنگ شعله ها در اجاق گاز چیست؟

نارنجی و زرد سوختن شعله، دیگر موارد عیب یابی اجاق گاز را در بر می گیرد. این مشکل غالبا به علت عدم تنظیم میزان گاز و هوا بروز پیدا می کند. در حالت نرمال، شعله گاز باید به رنگ آبی و دارای ارتفاع مناسب باشد. کثیفی سر شعله ها نیز می تواند دیگر علت تغییر رنگ شعله مشعل باشد.

از راه حل های مناسب برای رفع مشکلات اجاق گاز تمیز کردن مواد غذایی و چربی های به جا مانده بر روی صفحه می باشد و همچنین، با تنظیم صحیح میزان گاز و هوا، شعله های اجاق گاز به رنگ آبی تغییر پیدا می کنند. ضمنا، تنظیم درست میزان جریان گاز و هوای دستگاه بهتر است توسط تعمیرکار تعمیر اجاق گاز در شمال تهران انجام شود.

 • علت کار نکردن فندک اجاق گاز چیست؟

کار نکردن فندک اجاق گاز یکی از دیگر مشکلاتی است که در اجاق گازها دیده می شود. معمولا بروز این مشکل در اجاق گاز به دلیل نوسانات برق در این دستگاه، خراب شدن فندک، کثیف شدن سرشعله، خیس یا مرطوب بودن اجاق گاز، نیم سوز شدن فندک، نقص در اتصالات فندک اتفاق می افتد.

البته ممکن است قفل کودک اجاق گاز را فعال کرده باشید و این موضوع باعث کار نکردن فندک اجاق گاز شده باشد.

تعمیر اجاق گاز در شمال تهران

 • چرا ولوم و صفحه نمایش اجاق گاز داغ است؟

داغ بودن ولوم و صفحه نمایش اجاق گاز یکی از دیگر مشکلات رایجی است که در این دستگاه دیده می شود. این مشکل یکی از مشکلات جدی در اجاق گاز است که در صورت مشاهده بایستی به سرعت مشکل رفع شود چرا که بی توجهی به این مشکل می تواند به دیگر قطعات دستگاه آسیب وارد نماید.

عایق بندی نامناسب اجاق گاز، نصب اجاق گاز بدون توجه به استانداردها از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در اجاق گاز می شود.

برای رفع این مشکل حتما از یک نصاب حرفه ای تعمیر اجاق گاز در شمال تهران کمک بخواهید تا مجدد عملیات عایق بندی را بر روی اجاق گاز انجام دهد. همچنین از قرار دادن بیش از اندازه اجاق گاز روی شعله بالا خودداری کنید.

تعمیر اجاق گاز نیاوران

تعمیر اجاق گاز جردن

تعمیر اجاق گاز میرداماد

تعمیر اجاق گاز پارک وی

تعمیر اجاق گاز پاسداران

تعمیر اجاق گاز شریعتی

تعمیر اجاق گاز گاندی

تعمیر اجاق گاز سید خندان

تعمیر اجاق گاز ولی عصر

تعمیر اجاق گاز ظفر

تعمیر اجاق گاز زعفرانیه

تعمیر اجاق گاز فرمانیه

تعمیر اجاق گاز الهیه

تعمیر اجاق گاز فرشته

تعمیر اجاق گاز دروس

تعمیر اجاق گاز یوسف آباد

تعمیر اجاق گاز عباس آباد

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. علی اکبر محمد 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 2. صادق گنجی 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 3. حسن رسولی 1 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 4. محمدحسن نجفی 1 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 5. علی نوری 1 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 6. کریم روزبه 1 سال قبل

  من از مشتریان تون هستم و همیشه دکتر آچار رو معرفی میکنم به آشناها

 7. اسدالله مقدم 1 سال قبل

  واقعا لذت بردم از مرام تعمیرکارتون و کار حرفه ایش

 8. محدثه عشایری 2 ماه قبل

  سلام
  صبحی که میخواستم اجاق گازمو تمیز کنم انگاری برق گرفتتم، تازه اسباب کشی کردیم و همسرم خودشون نصب کرده اجاقو، تا حالا این مشکل رو نداشت، الام باید چه کار کنیم؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، ممکنه لخت بودن سیم های داخلی دستگاه، آب شدن سیم های داخل اجاق گاز، خارج شدن سیم ها از اجاق گاز از دلایل برق گرفتگی توسط اجاق گازتون باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید