تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج

تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج


شما در متن تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج با قطعات و عملکرد اجاق گاز سینجر آشنا می شوید که با توجه به آگاهی های خود هر زمان که با معیوب شدن قطعه ایی روبرو می شوید به تعمیرکاران دکتر آچار در کرج و حومه اطلاع رسانی کنید تا خدمات خود را در این زمینه تعمیر اجاق گاز سینجر فراهم آورند.

اجاق گاز سینجر هم از برندهای معتبر برندهای اجاق گاز بوده و با دارا بودن کیفیت و کارایی لازم جلب رضایت مصرف کنندگان را می کند.

یک سری از معایب در بین اجاق گازها شایع بوده است که با داشتن اطلاعات بهتر می توانید راه کار مقابله با آن را بدانید.

تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج

بوبین یکی از قطعات در اجاق گاز سینجر است که متن زیر علل معیوب شدن این قطعه در اجاق گاز را مطرح کرده بهتر است که با ما همراه باشید:

فکر می کنید که به چه علتی بوبین می شکند وجود قطعی اجاق گاز سینجر باعث آسیب دیدن بوبین می شود. البته در مواقعی که به طور دائم گاز قطع باشد در منطقه این ایراد را مشاهده خواهید کرد بعد از آن مسدود شدن با مایع کف کپسول ها با گازهای LPG از ایرادهایی است که با آن روبرو خواهید شد.

با توجه به شرایط در صورتی که از گاز غیر شهری استفاده می کنید برای پر کردن اجاق گاز توصیه شده که کپسول را در جایگاه های معتبر پر کنید، آلودگی گاز شهری می تواند مشکل ساز باشد زیرا یکی دیگر از علل هایی که باعث صدمه دیدن قطعهٔ بوبین می شود و در نتیجه باید بوبین اجاق گازسینجر را تعویض کنید.

 همچنین به کار گرفتن قطعات بی کیفیت و تقلبی و مدل هایی که ممکن است با قیمت اصلی در بازار به فروش برسند ولیکن دارای کیفیت عالی نباشند از محوری ترین عواملی هستند که معمولا مشتریان پس از سرویس و تعمیر فر گازی با آن مواجه می شوند گاهاً به ندرت پیش خواهد آمد که بوبین معیوب بشود و به طور معمول در مرحلهٔ اول آسیب دیدن بوبین روی ترموکوپل تاثیر می گذارد. تاکید شده که به آسیب بوبین اهمیت بدهید.

تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج
تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج

روش های تست بوبین اجاق گاز سینجر در کرج

 اگر تصورتان این است که بوبین اجاق گاز سینجر شما ایراد دارد و باید بوبین اجاق گاز را تعویض کرد، قبل از انجام هر کاری باید آن را بررسی کنید ولیکن چگونه این آزمایش را انجام می دهید؟

از روش های اصلی بازرسی چشمی است در ابتدای امر باید شعله را روشن کنید و بعد با وسیله ایی شبیه فن آن را خاموش کرده در صورتی که جریان گاز اجاق گاز سینجر قطع شود آلارم هشدار سالم بودن بوبین گاز است ولیکن اگر این اتفاق نیفتاد و بوبین نتوانسته اتصال گاز را قطع کند به این معنی است که بوبین اجاق گاز سینجر مشکل دارد و باید تعویض شود.

مشکلات بارز اجاق گاز سینجر در کرج

برخی از معایب اجاق گاز سینجر بسیار متداول بوده که یکی از آنها این است که شعلهٔ اجاق گاز سینجر روشن نمی شود اگر جرقه بزند ولیکن شعله روشن نشود، امکان دارد که مسیر گاز دچار انسداد شده است.

 جز این، ممکن است محلی که شعله در آن می سوزد نیز پوشیده شود.

 این انسداد می تواند لاجرم از ذرات غذا، ریختن آب و گرد و غبار و یا آلودگی محیطی نقش داشته باشد.

 در صورت عدم وجود جرقه، بهتر است که قطعات داخلی را بررسی کنید.

 وقتی شعله روشن نمی شود، نمی شود با اطمینان ذکر کرد که کدام قسمت معیوب است.

 اما یکی از راه های رفع ایرادات مربوط به اجاق گازسینجر سرویس کامل آن و همچنین بررسی تمامی اتصالات و تنظیمات شعله ها می باشد که باید توسط تکنسین مجرب انجام شود.

 یکی از ایرادهای بارزی که برای اجاق گاز سینجر مطرح می باشد می توان بیان کرد گاز به اجاق گاز نمی رسد در چنین مواقعی با عوض کردن قطعهٔ بوبین مشکلی از شما حل نمی شود زیرا این مدل معیوب شدن ها به سیم پیچ و سیستم ترموکوپل مرتبط نمی باشد.

بررسی دسته سوپاپ یک راه کار به طور کلی می باشد شما توانسته شعله کبریت یا فندک را به آن نزدیک کنید.

 اگر فندک قادر نباشد اجاق گاز را روشن کند مشخص است که گاز در اجاق گاز سینجرجریان ندارد یا در کل به آن نمی رسد.

 برای حل این ایراد کافی است از آسیب نرسیدن خط گاز مطمئن شوید.

 سپس باید جرقه های فندک اجاق گاز را نیز چک کرده اگر این جرقه ها بنا به هر دلیلی شعله زرد و نارنجی تولید کرده، بی شک ایراد از همین قسمت است.

 انجام دادن عملیات تعویض بوبین می تواند تنها دلیل و راه کار برای برطرف نمودن قطع نشدن گاز در مواقعی که شعله خاموش می شود.

چون اجرای این عملیات بسیار حساس و پیچیده است باید توسط افراد کارشناس صورت بگیرد چون که اگر کار نادرستی در زمان انجام عملیات تعویض بوبین صورت بگیرد می تواند مشکل ساز باشد یک ارتباط بسیار تنگاتنگ بین این دو قطعه بوبین و ترموکوپل می باشد.

سرویس دوره ایی اجاق گاز سینجر در کرج

انجام دادن سرویس های دوره ایی اجاق گاز سینجر را باید بدان اهمیت داد زیرا بسیار ضرورت دارد و اگر هر ساله ه موقع این عملیات سرویس صورت بگیرد دستگاه اجاق گاز سینجر قبل از ورود بررسی قرار گرفته و عملکرد قطعات را چک کرده و در صورت نیاز اگر قطعه ایی باید تعمیر بشود این کار را انجام داده و مشکلات ومعایب اجاق گاز سینجر را برای شما انجام داده قبل از این که قطعات آسیب دیده به بقیه قطعات صدمه ایی وارد کنند مورد بررسی قرار می گیرند.

با انجام دادن سرویس کارایی و عملکرد اجاق گاز سینجر بسیار با کیفیت و عالی است و قطعات آسیب دیده را اجازه نخواهند داد که به قطعات دیگر خدشه ایی وارد بکند.

 بهتر است که این کار توسط افراد حرفه ایی صورت بگیرد کارشناسان دکتر آچار بسیار مسلط به کار خود بوده  و با در خواست شما در محل حضور پیدا کرده و خدمات خود را مهیا کرده تا کار را به بهترین نحو ممکن انجام بدهند.

اجاق گاز به دلیل استفاده کردن از گاز شهری یک وسیله ی خطرناک محسوب می شود که بهتر است نکات ایمنی را رعایت کنید.

تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج
تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج

 تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج در محل

دکتر آچار خدمات تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج در محل را برای آسایش همشهریان کرجی در محل در یک بازده زمانی کوتاه مهیا کرده و با مهارت تمام ارائه داده تا بعد از عیب یابی دستگاه عیب وارده را رفع نماید.

تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج در منزل

با اجاق گازهای سینجر که احتمال دارد در زمان کار کردن با صدمات قطعاتش روبرو بشود ولی به دلیل مهارتی که ندارید از افراد متخصص کمک بخواهید در این جاست که که کارشناسان دکتر آچار به کمک شما می آیند و خدمات تعمیر اجاق گاز سینجر رادر کرج برای شما ارائه می دهند.

هزینه تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج

اگر دستگاه اجاق گاز سینجر شما خراب بشود باید قطعات معیوب معلوم شود تا هزینه ها بر آورد بشود با توجه به قطعات صدمه دیده و انجام دادن تعمیراتش و یا جایگزین نمودن قطعهٔ جدید مورد محاسبه قرار می گیرد.

نکته این جاست که باید از افراد متخصص بخواهید از قطعات فابریک برای جایگزین کردن استفاده بکنند تا تعمیرات با کیفیت تر اجرا بشود.

سخن آخر

با توجه به مطالب متوجه شدید که عملکرد قطعات و کارایی آن ها چگونه می باشد و در صورت مشاهدهٔ هر گونه خطا در عملکرد قطعات اجاق گاز سینجر بهتر است از افراد با تجربه و ماهر دکتر آچار برای انجام دادن تعمیر اجاق گاز سینجر در کرج کمک بخواهید تا خیلی ماهرانه تعمیرات قطعات آسیب دیده اجاق گاز سینجر را به اجرا در بیاورند و مشکل را برطرف کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. صادق نوروزی 3 هفته قبل

  سلام اجاق گاز قدیمی هم تعمیر میکنید؟

 2. غلام حجتی 3 هفته قبل

  من از اینکه لوازم خانگیمو برای تعمیر دست شما دادم راضیم به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید