تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج

تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج


با انجام دادن تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج با کیفیت ترین و اورجینال ترین قطعات این دکتر آچار تقدیم شما عزیزان می کند در صورتی که از اجاق گاز اسنوا استفاده می کنید و حین کار کردن با آن مشکل دارید، بهترین سایت را برای بازدید انتخاب کرده اید تکنسین های حرفه ای و ماهر دکتر آچار با تجربه و مهارت خود به سرعت عیب اصلی دستگاه را جویا شده و آن را برطرف می کنند از خدمات تعمیر گاز اسنوا در خانه لذت ببرید.

برخی از معایب در اجاق گازها ی اسنوا بسیار رایج می باشد گاهی با خراب شدن فندک اجاق گاز روبرو می شوید و گاهی در برخی از موارد قطعات ترموکوپل و یا بوبین با مشکل مواجه می شود و از موارد متداول دیگر روشن نشدن شعه ها و یا یکسره فندک زدن شعله های اجاق گاز می باشد.

تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج

 در این متن در مورد قطعات مهم اجاق گاز اسنوا مانند فندک و… صحبت می کنیم:

ترانسفورماتور فندکی اجاق گاز اسنوا چه عملکردی دارد در این مبحث در مورد از کار افتادن فندک ساختار و قطعات آن را باز گو کرده بعد موضوعات دیگر را بررسی می کنیم.

 ترانسفورماتور فندکی اجاق گاز وسیله ای است که برای مشتعل شدن شعله اجاق گازهای اسنوا در اجاق گازهای مدرن امروزی استفاده می شود.

 دو نوع ترانسفورماتورهای جرقه زن وجود دارد:

 اولین مورد ترانس احتراق ساده می باشد که در زمانی از این ترانسفورماتور در ساختار اجاق گاز استفاده می شود، با چرخاندن شیر اجاق گاز، تمامی شعله ها به طور همزمان مشتعل می شوند.

 دومین مورد احتراق فعال می باشد که در این مدل احتراق، هر شعله به صورت جداگانه مشتعل می شود این نوع ترانسفورماتورها مجهز به مدار اضافی جهت کنترل جرقه ها و جداسازی آنها از همدیگر می باشند.

تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج
تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج

اکنون می خواهیم در مورد انواع فندک اجاق گاز اسنوا صحبت کنیم به همین منظور دو مدل فندک اجاق گاز هست که شامل مواردی چون:

 فندک اتوماتیک یکی از این موارد است عملکرد فندک اتوماتیک این گونه می باشد که با چرخاندن شیر گاز، فندک کنار شعله به طور خودکار شروع به شعله ور شدن می کند و شعله به سرعت مشتعل می شود.

 فندک غیر اتوماتیک دومین مدل فندک می باشد فندک های غیر اتوماتیک اغلب در اجاق گازهای مدل سال های قبل استفاده می شوند.

 طراحی این اجاق گازها به این صورت است که دکمه جداگانه دیگری برای روشن کردن فندک وجود خواهد داشت. فقط باید دریچه گاز را باز کنید، دکمه فندک را به طور مجزا فشار دهید تا جرقه زن فندک اکتیو شده و وارد عمل می شود.

 برخی اوقات دلیل کار نکردن فندک اجاق گاز این است که مواد غذایی روی شعله ریخته و سوراخ های شعله اجاق گاز با انسداد روبرو شده است.

 ساختار فندک اتوماتیک اجاق گازهای مدرن اسنوا مجهز به جرقه زن اتوماتیک است و با باز شدن دریچه گاز بلافاصله شعله شعله ور می شود.

مشخص کردن آلارم آسیب دیدن فندک اجاق گاز اسنوا در کرج

چک کردن مدت زمان احتراق و جرقه زن اجاق گاز اسنوا یکی از نشانه های خرابی است ساختار فندک اجاق گاز به گونه ایی است که باید هر ثانیه روشن شود، اگر این زمان زیاد است باید به فکر معیوب شدن فندک اجاق گاز یا ترانس آن باشید.

 مورد بعدی نشانهٔ معیوب شدن فندک این است وجود رنگ آبی جرقه ها می باشد رنگ جرقه زن در مواقعی که به درستی کار می کند آبی است در صورتی که رنگ جرقه زن غیر از آبی، زرد یا نارنجی است، شمع اجاق گاز شما ایراد دارد.

علت دیگر وجود فعال بودن قفل کودک روی اجاق گاز اسنوا در برخی از مدل های موجود در عرصه تولید از کارکرد فندک پیشگیری می کند.

 بنابراین هر زمان که کودکی بخواهد در نبود حضور بزرگتر شعله های آتش را روشن کند، نتوانسته کار خود را عملی کند در صورتی که اخیراً اجاق گاز خود را نصب کرده اید و بی هیچ علتی سیستم جرقه زنی اجاق گاز کار نمی کند، بهتر است قفل کودک اجاق گاز را چک کنید.

 مورد بعدی از نشانه های معیوب شدن فندک وجود رطوبت و مایعات درجوار شعله اجاق گاز یکی از ضروری ترین دلایل کار نکردن فندک گاز وجود رطوبت و نم در قسمت بدنه فندک می باشد.

 مشعل های گاز و بدنه خیس فندک در این وضعیت توان را روشن کرد و اجاق گاز را روشن کرد برای حل این ایراد نیازمند می باشید تمام قسمت کف اجاق گاز تمیز و خشک شود تا جرقه زن بتواند جرقه خوبی ایجاد کند.

 توجه: جرقه های فندکی که سالم باشد آبی است و در هر ثانیه حداقل یک جرقه تولید می کند. اگر جرقه تولید شده توسط فندک آبی نبود و یا تعداد جرقه های تولید شده کم بود، برای تعمیر گاز اسنوا در کرج یا برندهای دیگر باید از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

مورد بعدی از نشانه های قطع اتصالات است که اگر نظافت نادرست اجاق گاز صورت بگیرد و یا قرار دادن نادرست این دستگاه توانسته سبب قطع شدن اتصالات بسیار ظریف فندک شود.

 با توجه به این وضعیت برق به جرقه زن نمی رسد و انرژی لازم به خاطر ایجاد جرقه تولید نمی شود برای برای برطرف نمودن این ایراد باید از تعمیرکار برای نصب و محکم کردن فندک در محل از دکتر آچار کمک بخواهید.

تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج
تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج

سرویس اجاق گاز اسنوا در کرج

توصیه می شود که به انجام دادن سرویس های دوره ایی اجاق گاز اسنوا خود بسیار اهمیت بدهید در زمان اجرای این عملیات افراد با تجربه و ماهر سرویس کار دستگاه را بررسی کرده و هر کدام از قطعات که مشکل داشته باشند آن را چک کرده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر و یا تعویض می کنند. سرشعله ها را چک کرده و اگر در زمان روشن شدن ایرادی داشتن اقدام به به درست کردن شعله ها خواهند کرد.

 تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج در محل

 برای بهره بردن از خدمات تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج توسط کارشناسان محترم دکتر آچار در حومه و کرج در محل می توانید با یکی از شماره های ارتباطی آنان تماس برقرار کنید تا در موقع مقرر در محل شما آمادهٔ خدمت رسانی هستند و هر گونه عیب به وجود آمده را برای اجاق گاز شما را بررسی می کنند.

تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج درمنزل

اگر می خواهید با خیالی آسوده در منزل خود تعمیرات اجاق گاز اسنوا را با حضور متخصصین دکتر آچار بدون انتقال دادن این دستگاه به تعمیر گاه با صرفه جویی در وقت تمامی اشکالات را رفع نمایید.

کارشناسان دکتر آچار بسیار با حوصله و با دقت تمام معایب را چک کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر اجاق گاز اسنوا در کرج

هزینه ها بستگی به قطعات خراب شده و معایبی که برای اجاق گازتان به وجود آمده می تواند متغیر باشد گاهی می توان قطعات را تعمیر کرد ولی در برخی از موارد این امکان وجود ندارد باید اقدام به جایگزین کردن نمود هزینه ها با توجه به خدمات ارائه شده توسط سرویس کاران محاسبه می گردد.

سخن آخر

می دانید که قطعات ترموکوپل و یا بوبین از مهم ترین قطعات اجاق گازاسنوا است که عملکردشان که با مشکل روبرو بشود اختلالات ظاهر خواهد شد.

اجاق گاز اسنوا بسیار با کیفیت و طراحی زیبایی در دسترس افراد است ولی در برخی از موارد امکان دارد که قطعه ایی از آن معیوب شده باشد که نیازمند حضور متخصص ماهر هستید بنابراین فوراً به کارشناسان دکتر آچار مراجعه کنید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. علی قادری 2 هفته قبل

    اجاق گاز ما تعمیر شد و کار تعمیرکارتون خوب بود

    1. دکتر آچار 2 هفته قبل

      خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید