تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا


اگر از قهوه ساز یا اسپرسو ساز نوا استفاده می کنید و دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است می توانید برای تعمیرات قهوه ساز در تهران از تکنسین های شرکت دکتر آچار  کمک بگیرید.

نوا یکی از برندهای شاخته شده و مطرح سازنده اسپرسوسازهای خانگی و نیمه صنعتی می باشد، قهوه ساز و اسپرسوساز نوا دستگاهی با کیفیت و حرفه ای برای دم کردن قهوه و اسپرسو است، این دستگاه در منازل و کافی شاپ ها و… استفاده می شود و ممکن است به دلایل محتلفی دچار ایراد و خرابی شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

اسپرسو نوعی قهوه ی غلیظ است که مقدار زیادی کافئین دارد، اسپرسو با جوش آمدن آب از سبد پرتافیلتر می گذرد و معمولا با خامه و کرم دیزاین میشود، امکان درست کردن سایر نوشیدنی ها از جمله کاپوچینو و… با دستگاه اسپرسو ساز وجود دارد.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

قهوه ساز دستگاهی دارای قطعات مختلف است که گاهی خرابی آن تنها با جرم گیری رفع شده و گاهی نیاز به بررسی و عیب یابی توسط تکنسین دارد، در صورتی که دستگاه قهوه سازتان دچار خرابی و مشکلی جدی شده است تعمیر آن را به تکنسین های متخصص بسپارید.

تکنسین های مرکز دکتر آچار به تعمیر قطعات میعوب قهوه ساز پرداخته و در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن می کنند، تمامی قطعات استفاده شده توسط تکنسین های تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار اصل و اورجینال هستند.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا با گارانتی

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود گارانتی 12 ماهه دارند، هرچند که تکنسین های این مرکز افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند، با این کار خیال شما آسوده خواهد شد چرا که در صورت خرابی مجدد دستگاه تکنسین های مرکز موظف به تعمیر دوباره اسپرسو ساز بدون دریافت هزینه جداگانه هستند.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز nova در محل

تمامی خدمات تعمیرات اسپرسوساز نوا توسط مجموعه آچار در محل انجام می شود، بنابراین تماسی از جانب شما با مجموعه برای اعزام تعمیرکار مجرب اسپرسوساز نوا به محل کافی می باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به حمل دستگاه به نزد تعمیرکار نخواهید داشت و به همین ترتیب در زمان و هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

هزینه تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز نوا

هزینه تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا به موارد مختلفی از جمله نوع خرابی و شدت آن بستگی دارد اما نگران هزینه تعمیر نباشید چرا که تمامی هزینه های تعمیرات این مرکز مطابق با نرخ اتحادیه بوده و کاملا منصفانه است.

مشکلات رایج دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

چرا اسپرسوساز نوا روشن نمی شود؟

برای رفع مشکل ذکر شده موارد ذیل باید بررسی شوند:

 • در صورت استفاده از تبدیل سه به دو، آن را تعویض نمایید.
 • ایراد در کابل برق
 • خرابی برد قهوه ساز نوا که در این شرایط لازم است هر چه سریع تر برای تعمیر برد یا تعویض آن اقدام کرد.
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

علت داغ نماندن قهوه درون قهوه ساز چیست؟

المنت گرم نگهدارنده، قهوه درون قهوه ساز را گرم نگه می دارد، این المنت از جوشیدن و سرد شدن قهوه نیز جلوگیری می کند، در صورتی که المنت گرم نگهدارنده دستگاه خراب شود قهوه درون دستگاه سرد باقی می ماند، شکستگی و صدمه بدنه المنت از دلایل خرابی آن هستند، در صورتی که در بدنه المنت شکاف یا ترکی مشاهده کردید بهتر است که المنت را تعویض کنید.

از دیگر دلایل خرابی المنت گرم نگهدارنده قطعی مدار برق یا اتصالی آن است، از آن جا که این قطعه از طریق عبور جریان برق از خود به تولید حرارت می پردازد اتصالی یا قطعی مدار برق آن باعث اختلال در عملکرد آن شده و در نتیجه قهوه دستگاه سرد می شود، در صورتی که مدار المنت قطع شده است آن را به مدار برگردانده و سلامت آن را از طریق مولتی متر امتحان کنید.

چرا قهوه درون قهوه ساز می جوشد؟

ترموستات در قهوه ساز به کنترل دمای دستگاه پرداخته و در صورت خرابی نمی تواند دما را به درستی اندازه گیری کند، بنابراین ممکن است دما بالاتر از حد معمول رفته و قهوه بجوشد، ترموستات از طریق سنجش دما به مدار سیگنال ارسال می کند و از افزایش دمای زیاد دستگاه جلوگیری می کند در صورتی که ترموستات از کار بیوفتد امکان این فرایند وجود نداشته و قهوه می جوشد.

رسوب موجود در سوپاپ قهوه ساز از دیگر دلایل جوشیدن قهوه مطرح می شود، سوپاپ را رسوب گیری کرده و از سلامت و عدم خمیدگی آن مطمئن شوید، چرا که شکستگی و خمیدگی آن نیز از دلایل جوشیدن قهوه هستند و در این صورت باید سوپاپ تعویض شود.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

چرا دستگاه قهوه ساز صدای غیر عادی دارد؟

این دستگاه در حالت عادی هم صدای زیادی دارد، در صورت بالا رفتن بیش از حد صدا احتمال خرابی دستگاع وجود دارد که نباید آن را نادیده بگیرید، ممکن است پمپ آب قهوه ساز خراب شده باشد، برای برطرف کردن این مشکل از تکنسین کمک بگیرید.

چرا پمپ اسپرسو ساز روشن است اما اسپرسو از آن خارج نمی‌شود؟

در صورتی که در مخرن آب قهوه سار آبی وجود نداشته باشد، این مشکل پیش می آید در صورتی که دستگاه تان به صورت مستقیم به شیر آب وصل می شود، از وصل بودن و باز بودن شیر آب ورودی به مخزن مطمئن شوید، ریختن مقدار زیاد اسپرسو و قهوه در داخل دستگاه منجر به جرم گرفتن پمپ اسپرسو ساز شده و اجازه خارج شدن اسپرسو را نمی دهد، برای رفع مشکل انسداد پمپ را برطرف کنید.

سختی آب مصرفی از دیگر دلایل خارج نشدن اسپرسو از دستگاه است، سختی آب مانع رسوب دستگاه و عدم خروج اسپرسو می شود که باید رسوب گیری انجام شود.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

چرا قهوه‌ساز و اسپرسوساز آب را گرم نمی‌کند؟

در صورتی که قهوه ساز روشن می شود ولی دستگاه آب را گرم نمی کند، پریز برق و دوشاخه قهوه ساز را بررسی کرده و از سلامت آن ها مطمئن شوید، برای امتحان سیم رابط و دوشاخه، آن ها را به پریز دیگری وصل کرده و دستگاه را روشن کنید، در صورت جریان داشتن برق مشکلی در سیم رابط و دو شاخه وجود ندارد و  آن ها سالم هستند.

خرابی المنت دستگاه قهوه ساز از دیگر علت های گرم نشدن آب این دستگاه است، برای رفع این مشکل دستگاه را باز و ترمینال های المنت را پیدا کرده و اختلاف سطح الکتریکی را به وسیله مولتی متر اندازه گیری کنید، در صورتی که جریان الکتریکی به دستگاه می رسد ولی المنت حرارت لازم را تولید نمی کند به معنی خراب بودن المنت است که باید تعویض شود، در صورت نرسیدن ولتاژ به المنت قطعات دیگر مشکل دارند که باید توسط تکنسین بررسی و عیب یابی شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. مسعود ترابی 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 2. محمدرضا شریفیان 1 سال قبل

  یکم گران است ولی می ارزه

 3. اسماعیل طالقانی 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 4. پرویز خلیلی 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 5. حمیدرضا نصیری 1 سال قبل

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 6. بهروز صدر 1 سال قبل

  aaaaliii bood

 7. ابراهیم سهرابی 1 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 8. عمادی 3 ماه قبل

  سلام
  وقتتون بخیر . دستگاه بدون آب کار کرده ، و الان پمپ نمیکند

 9. روشنک 3 روز قبل

  شما تعمیرات تعمیر قهوه ساز نوا 149 را هم انجام میدید؟

  1. دکتر آچار 2 روز قبل

   سلام کاربر گرامی بله تمام برندها و مدل های قهوه ساز را تعمیر میکنیم و در خدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید