تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا


دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا هم مانند دیگر لوازم برقی در آشپزخانه ها نیاز به مراقبت و نگه داری دارد به همین دلیل توجه داشتن به امر استفاده از این دستگاه و نحوه ی استفاده از آن می تواند در عملکردش موثر واقع بشود این برند تولیدات خود را سال ها قبل در کشور چین آغاز کرده است. در مقاله تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا شما را با تعمیرات تخصصی قهوه ساز آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

اگر در هنگام استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا با مشکل روشن نشدن این دستگاه مواجه گشتید بهتر است که به دنبال پیدایش این ایراد باشید که توسط کارشناسان دکتر آچار می توانید مورد بررسی قرار بدهید.

برای تعمیرات و رفع این مشکل به وجود آمده دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا از هر عملیاتی بهتر است که مواردی زیر را چک کنید:

در گام اولیه ی بهتر است که کابل برق را چک کرده، در مرحله ی بعدی باید حالت سوئیچ ON OFF دستگاه را باز دید نمود، خروجی پریز برق سالم باشد، محل فیوز و موقعیت آن را بررسی کرده شاید ایراد در این قسمت باشد.

با بررسی این موارد بالا اگر مشکلی در این قسمت ها وجود نداشت باید مواردی دیگر را چک کرد، دلیل این مشکل احتمال دارد که به خاطر  معیوب بودن کلید راه اندازی دستگاه باشد، به طور معمول زمانی که دستگاه قهوه ساز روشن است، چراغ کلید نیز به همراه آن روشن می شود.

گاهی با وجود نوسانات برق خارجی یا داخلی در وسایل الکترونیکی طبیعی است یکی از مواردی که می تواند برای این قطعه مشکل ایجاد بکند سوختن فیوز دستگاه شماست.

اگر در تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا اطلاعاتی ندارید بهتر است وارد این امر نشوید زیرا یک امر تخصصی است.

بهتر است که خودتان اقدام به تعویض فیوز نکنید، معمولاً خرابی قسمتی از دستگاه با استفاده از فیوز قوی تر باعث پرش فیوز یا نوسان داخلی می شود.

آتش زدن ترموستات معیوب تمامی دستگاه هایی که وظیفه گرمایش را دارند از قطعه ای برای کنترل دما استفاده می کنند که اگر این دما تا حدی بالا رفت ترموستات برق اصلی را قطع می کند تا در سلامت بقیه ی اجزا موثر واقع بشود.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

مشکلات رایج و شایع برای دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

در برخی از موارد شما شاهد یک سری مشکلات در عملکرد دستگاه قهوه ساز نوا خواهید بود که بسیار پر تکرار در بروز این مشکلات می باشد.

کاهش فشار دستگاه  قهوه ساز و اسپرسوساز نوا، وجود  نشتی  آب از دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا، کاهش فشار دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا، وجود صدای ناهنجار و زیاد پمپ دستگاه قهوه ساز و اسپرسو نوا، مشاهده کردن وجود تفاله در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا، قهوه و  اسپرسو در دستگاه نوا امکان گرم شدن ندارد.

این موارد بالا از مواردی است که در دفعات بسیار دیده شده است و بیشتر افراد مصرف کننده از این مسائل شکایت دارند.

کاهش فشار دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا به چه دلیلی می تواند باشد؟

هر زمان که چنین ایرادی را در حین کار کرد با این دستگاه مشاهده کردید باید علت را جویا بشوید.

در صورت بروز ایراد در خروجی دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا که می تواند در اثر اعم از کاهش یا افزایش فشار این دستگاه باشد.

توصیه می شود که برای تعمیر و رفع عیب یابی با تعمیرات دکتر آچار در تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا تماس گرفته وآگاه  باشید افرادی که بدون تخصص هستند نمی تواند در رفع این ایراد نقشی داشته باشند.

ولیکن قابل بیان است که دلایل بروز این مشکلات می تواند با توجه به موارد زیر باشد:

 هر زمان که مقدار قهوه به اندازه کافی در داخل مخزن وجود نداشته باشد.

قطعه ی پمپ دستگاه قهوه ساز و  اسپرسوساز  صدمه دیده باشد.

گاهی هم انجام  آسیاب زیاد و یا درشت بودن دانه های قهوه می تواند باعث نمایان شدن چنین ایرادی باشد.

قهوه  که خیلی نرم باشد و یا شل در پیدایش این امر نقش دارد.

البته در برخی از موارد  آسیب دیدن قطعه ی سوئیچ فشار در دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز نوا هم می تواند مشکل زا باشد.

در مواقعی که این ایراد رفع نشد و هنوز مشکل فشار خروجی وجود داشت حتماً با افراد متخصص ارتباط برقرار کنید.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا در منزل

با آسیب دیدن قطعات دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز ممکن است دیگر کارایی روزهای ابتدایی خود را نداشته باشد و نتواند قهوه به خوبی درست کند بنابراین باید توسط تعمیر کاران مورد بررسی قرار بگیرد.

به همین منظور با حضور افراد متخصص در منزل می توانید دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا را چک کنید و معایبش را رفع نمایید.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا در محل

احتمال دارد که در حین استفاده از دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا  با اختلالی در عملکردش مواجه بشوید که نیازمند تعمیر کاران می شود در این صورت بهتر است که با کارشناسان دکتر آچار تماس حاصل کنید.

تا آن ها در اولین فرصت وارد عمل بشوند و در محل حضور پیدا کرده و بتوانند مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند.

هزینه ی تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا

بستگی به قطعاتی که معیوب می شود می تواند داشته باشد زیرا در برخی از موارد احتمال دارد که قطعه ایی دارای ایراد باشد که با تعمیرات عیبش برطرف گردد.

ولی گاهی ممکن است که با تعمیرات مشکل رفع نگردد و نیاز به جایگزین کردن قطعه ی جدید باشد بنابراین می توان هزینه ها را با توجه به انجام عملیات تعمیر محاسبه نمود.

جمع بندی

با خراب شدن دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز نوا می توانید با کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و به راحتی با مهارتی که دارند می توانند تمامی مشکلات پیش آمده برایدستگاه قهوه ساز نوا شما را برطرف می کنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. عبدالحسین رشیدی 11 ماه قبل

  اسپلیت رو چه زمانی باید از حالت سرما روی گرما بگذاریم؟

 2. داوود حسنی 11 ماه قبل

  ما که مشتری دائمی شما هستیم ولی شما کارتون خیلی درسته

 3. سعید حاجی زاده 1 ماه قبل

  سلام اسپرسوساز کافی شاپی و صنعتی هم تعمیر میکنید؟ دستگاه مون آستوریا مدل هالیوود هست

  1. دکتر آچار 4 هفته قبل

   سلام و عرض ادب بله تعمیرات قهوه ساز کافی شاپی و صنعتی هم در محل انجام می شود، لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید