تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی


برخی از افراد بسیار طرف دار پر قدرت اسپرسو و قهوه می باشند، که از خوردن قهوه بسیار لذت می برند، حتی الامکان در بیشتر منازل و محل کارها یک دستگاه قهوه ساز وجود دارد و اگر شما از مصرف کنندگان این دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز هستید به خصوص از برند جیمبالی می توانید در مطلب تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی ما را همراهی کنید تا اطلاعات لازم در زمینه تعمیرات اسپرسو را به دست بیاورید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

گاهی ممکن است که شما شاهد معایب بسیاری از دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی باشید از جمله مواردی مانند دلیل گرم نکردن آب در دستگاه قهوه ساز به چه علتی می تواند باشد؟

 یکی از علت های شایع گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز، می تواند خرابی اتصالات و کابل برق دستگاه است. سیم  دستگاه را با یک پریز دیگر مورد امتحان قرار بدهید.

آن را وصل کنید تا معلوم شود که آیا مشکل از دو شاخه یا پریز استفاده شده است، اگر کابل برق مشکلی نداشته باشد بهتر است که به سراغ قطعات دیگری مانند قطعه ی المنت دستگاه مراجعه کنید.

وجود این قطعه ی المنت در این دستگاه قهوه ساز موظف به گرم کردن آب و تولید گرما را دارد، اگر دستگاه روشن است اما هنوز گرم نمی شود، المنت سوخته است و باید تعمیر یا تعویض شود.

 در برخی از موارد هم شما شاهد دلیل تلخی بیش از حد قهوه تهیه شده در دستگاه قهوه ساز خواهید بود که اگر قهوه در دستگاه قهوه ساز یا دستگاه اسپرسوساز بیش از حد تلخ شود.

این می تواند نشانه استفاده بیش از حد قهوه باشد، برای ریختن قهوه باید از روش صحیح استفاده کنید. یکی دیگر از پیدایش این دلیل  تلخی قهوه تهیه شده در قهوه ساز می تواند حضور  رسوب در دستگاه باشد.

برای پاک کردن رسوب از دستگاه قهوه ساز، داخل دستگاه قهوه ساز و فیلترهای آن را با مواد شوینده ضعیف یا طبیعی تمیز کنید.

اگر عملیات تمیز کردن دستگاه قهوه ساز را سر وقت انجام بدهید و به این موضوع توجه داشته باشید طعم بهتری را تجربه خواهید کرد.

دلیل جوشاندن قهوه در حین آماده سازی یک مورد دیگر از معایب می باشد که یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه قهوه ساز وجود قطعه ی ترموستات است، صدمه دیدن قطعه ی ترموستات یا عدم تطابق آن باعث می شود قهوه در دستگاه بجوشد.

 برای رفع این مشکل باید قطعه ی ترموستات دستگاه قهوه ساز را تنظیم کنید، اگر ترموستات نامناسب باشد، باید اقدام به تعویض یا تعمیر شود.

یکی دیگر از دلایل این مشکل خم شدن یا گرفتگی دریچه قهوه ساز است، با  چک کردن قطعه ی سوپاپ می توان به این نتیجه رسید که این قطعه نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

آموزش تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

با وجود روشن بودن دستگاه قهوه ساز اسپرسو از آن خارج نمی شود؟!

گاهی ممکن است که در حین کار کردن با این دستگاه قهوه ساز با مشکل این که اسپرسو با وجود روشن بودن پمپ از دستگاه اسپرسوساز خارج نمی شود، برای راهنمایی در مورد تعمیرات دستگاه اسپرسوساز موارد زیر را توجه داشته باشید:

بروز این مشکل می تواند به دلیل کمبود آب در مخزن دستگاه اسپرسو ساز، ورود بیش از حد اسپرسو به داخل فیلتر دستگاه و خطر مسدود شدن قطعه ی پمپ دستگاه اسپرسوساز می تواند باشد.

برای انجام تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی در این حالت ابتدا باید از وجود آب در داخل مخزن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

 در این صورت اگر دستگاه اسپرسوساز مستقیماً به شیر آب اتصال پیدا کرده است، از وصل بودن منبع آب ساختمان مطمئن باشید.

از این که از وصل بودن آب مطمئن شدید، در مرحله ی بعدی بهتر است میزان و مقدار  اسپرسو داخل دستگاه را چک  کنید و در صورت مشاهده کردن وجود مقدار زیادی اسپرسو در داخل دستگاه اسپرسوساز، بهتر است برای رفع این ایراد از مقدار آن بکاهید.

در مواقعی که شما این راه کار را مورد استفاده قرار دادید ولی مشکل دستگاه حل نشد، ملزم می شوید که قطعه ی پمپ دستگاه اسپرسوساز را از نظر وجود کثیفی و جرم و رسوبات بررسی کنید.

در برخی موارد جرم گرفتن قطعه ی پمپ و مسدود شدن آن ممکن است باعث نمایان شدن این ایراد در دستگاه شما شده باشد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی در منزل

با مشاهده ی هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی با اطلاع رسانی به تکنسین های آن تایم دکتر آچار در اولین فرصت در منزل شما حضور پیدا کرده و عملیات تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی را آغاز می کنند و دستگاه را مانند کیفیت و کارایی همان روز ابتدایی به شما تحویل خواهند داد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی در محل

اگر هر زمان با خرابی دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی روبرو شدید با حضور متخصصین دکتر آچار دیگر نگران خراب شدن این دستگاه نباشید با یک تماس در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی کردن  دستگاه عیوب را پیدا کرده و اقدام به رفع آن می کنند.

هزینه ی تعمیرات دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی

هر زمان که دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی شما در عملکردش دچار اختلالاتی گشت باید توسط تکنسین های با تجربه  مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص بشود که کدام قطعه معیوب گشته است.

پس از تشخیص قطعه هزینه های تعمیرات بر آورد می گردد که با انجام تعمیرات و یا جایگزین کردن قطعه ی جدید  می توان مشکل دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمبالی  را رفع کرد.

کلام نهایی

احتمال دارد که این دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز از برند جیمبالی شما دچار مشکلاتی بشود و نیاز به تعمیرات داشته باشد که در این زمان  نیاز به معرفی یک تعمیر کار ماهر و خبره دارید.

که ما به شما کارشناسان متبحر دیکر آچار را معرفی می کنیم که با خیالی آسوده دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز را به دست این افراد بسپارید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. جلال شفیعی 11 ماه قبل

  سلام به شما یه سوال داشتم ازتون و اینه که چرا دلیل ایتنکه حرارت فر یکسان نیست چیه؟ مثلا بخشی از غذا خام میمونه و قسمت دیگش میسوزه

 2. علی محمد نجفی 11 ماه قبل

  من خیلی از کارتون راضیم

 3. خلیل صمدی 8 ماه قبل

  همیشه دعا میکنم شمارو تو این گرونی با قیمت مناسب وسیله مو تعمیر کردید

 4. امیر هاشم زاد 3 هفته قبل

  خسته نباشید میگم بهتون واقعا کار تعمیرکاراتون عالیه

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   عرض ادب و احترام ممنون از توجه و نظر مثبت تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید